انجمن تخصصی قاریان قرآن کریم

نسخه‌ی کامل: مسابقات بين‌المللی قرآن مالزی
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
صفحات: 1 2 3

محمد مشمول روز يكشنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا در مالزي افزود: قاريان ممتاز و مختلفي از كشورهاي اسلامي براي اين دوره از مسابقات حضور داشتند.

وي كه در ۵۵ مين دوره مسابقات قرائت قران كريم مالزي رتبه دوم را كسب كرده است، افزود: به دليل قدمت و سابقه برگزاري مسابقات قرائت قران در مالزي، كشورهاي مختلف اسلامي سعي مي كنند تا قاريان قوي را به اين مسابقات اعزام كنند به همين خاطر سطح مسابقات در مالزي همواره بالا بوده است.

مشمول در خصوص برگزاري اين دوره از مسابقات مالزي با بيان اين كه مسابقات مالزي با استقبال مسلمانان كشور هاي مختلف برگزاري شده است،گفت كه مسابقات از نظم خاصي برخوردار بوده و براي تمامي شركت كنندگان نيز برنامه ويژه اي داشتند.

وي برگزاري مسابقات قراني در هر جاي دنيا را باعث وحدت و اتحاد همه مسلمانان دانست و گفت: همه مسلمانان و به خصوص مسوولان قراني كشورها بايد تلاش كنند تا مسابقات قراني با شكوه هر چه تمام تر برگزار شود.

پنجاه و پنجمين دوره از مسابقات قرائت قران كريم مالزي با شركت ۵۴ قاري از ۳۸ كشور جهان در طول يك هفته در مركز تجاري پورترا شهر كوالالامپور مالزي برگزار شد كه از اين تعداد ۱۶ قاري زن بودند.

آيين اختتاميه اين دوره از مسابقات شب گذشته با حضور گسترده مردم برگزار شد كه داسريزال بن ماراح ناينيني از كشور اندونزي با ۹۳ و ۲۶ امتياز نفر اول ، محمد مشمول از جمهوري اسلامي ايران با ۹۲ و ۳۸ امتياز دوم و انور بن حاسين با ۸۹و ۳۸ امتياز نفر سوم شدند.

همچنين در بخش بانوان نيز نمايندگان كشورهاي مراكش ، مالزي و تايوان رتبه هاي اول تا سوم را كسب كردند.
بازم اول نشدیم
کلا دیگه از مسابقات مالزی خارج شدیم انگار
صفحات: 1 2 3