انجمن تخصصی قاریان قرآن کریم

نسخه‌ی کامل: پیشنهاد برای مسابقه
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
سلام

اگه امکانش هست که یک سری مسابقه ی قرائت دوباره برگزار بشه.چون سری قبل که تعداد شرکت کننده کم بوده و دوستان هم مشغله زندگی داشتن.
و مهلت ارسال تلاوت هم زیاد باشه تا دوستان فرصت بیشتری داشته باشن ، و مسلما تعداد افراد شرکت کننده بیشتر میشه.
سلام علیکم


متشکر از نظر خوب شما . مسابقه ضیافت نور که برگزار شد مسلما آخرین مسابقه ای نبوده که در انجمن قاریان قرآن برگزار می شود ان شاءالله مسابقات دیگری هم خواهیم داشت . در مورد تعداد شرکت کنندگان هم برخی عزیزان بدون عذرموجه شرکت نمی کنند وگرنه مسابقه ضیافت نور هم در ایام تعطیلات مدرسه و دانشگاه بود و هم در ایام ماه مبارک رمضان و چه زمانی از این بهتر . برخی قاریان محترم هم که بارها به بنده و آقای صفری اصرار می کردند که مسابقه چه شد اما خودشان شرکت نکردند .


ضمن اینکه هدف ، تعداد شرکت کنندگان نیست هدف ، انس با قرآن است هر چند ظاهری و هر چند مقطعی . قرآن خاصیتی دارد که در هر دو حالت هم تأثیر خود را می گذارد ان شاءالله . بنابراین بهتر است در کارهای دینی مثل قرآن ، عزاداریها و غیره دنبال تعداد نباشیم . فرمایش معصوم است که من أراد الله عزّوجل بالقلیل من عمله اظهره الله له أکثر . کسی که با نیت خالص در جهت رضایت خداوند متعال کار کمی را هم انجام دهد خداوند کار او را به نحو بیشتر و بهتری جلوه می دهد ولی اگر نیت خدا نباشد و چیزهای دیگر باشد کارهای بزرگ هم جلوه اش خاموش می شود.
ممنون میشم یه مسابقه دیگه برگذار کنید A59
لطفا یک سری مسابقات ترتیل نیز برگزار کنید.
"یک دوره به صورت تقلیدی"
"یک دوره به صورت آزاد"
خیلی ممنون.
سلام
با توجه به نزدیک شدن به ماه مبارک رمضان امسال هم مسابقه ای برگزار میشه؟