انجمن تخصصی قاریان قرآن کریم

نسخه‌ی کامل: پیشکسوت قرآنی استان گیلان به دیار حق شتافت
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
بسم الله الرحمن الرحیم

من المؤمنین رجال صدقوا ما عهدوا الله علیه فمنهم من قضی نحبه و منهم من ینتظر و ما بدّلوا تبدیلا

یکی دیگر از مردان خدا به لقاء الله پیوست . برادر مؤمن و قرآنی ، رزمنده و جانباز سرافراز هشت سال دفاع مقدس حاج عارف رحیمی پیشکسوت قرآنی و مسئول ستاد قرآن و اقامه نماز آموزش و پرورش در سن پنجاه سالگی در اثر عارضه قلبی و مسدود بودن راههای ارتباطی استاد گیلان به دلیل بارش بسیار سنگین برف به دیار ملکوت سفر کرد .

قرائت حمد و آیت الکرسی جهت شادی روح این مرحوم
بسم الله لرّحمن الرّحیم

ان شاءالله خداوند ایشان و تمامی اهل قرآن ومعرفت را رحمت بفرماید.
به نام خدا

ان شاءالله همه ي ما دست پر اين دنيا رو ترك كنيم و خوش به حال ايشون كه با سرمايه ي بزرگي اين جهان رو ترك كردند.ان شاءالله روحشون قرين رحمت الهي باشد و با اولياءالله محشور شوند.واقعا ناراحت كننده است چون سن بالايي هم نداشتند.اي كاش به جايي برسيم كه شاهد مرگ عزيزانمون به خاطر كمبود امكانات نباشيم...
ان شاءالله خداوند رحمتشان کند و در داخل بندگانش قرار دهد و در بهشتش داخلش کند...

...بِسْمـــِ اللهِ الرََّحْمنـِــ الرََّحیمــِـ...

به جامعه قرآنی تسلیت عرض میکنم و ان شاء الله خداوند ایشان را بیامرزد و صبر به بازماندگان عطا کند...
حمد و آیة الکرسی قرائت شد.

بسم الله الرحمن الرحیم
سلام
«و لنبلونکم بشیء من الخوف و الجوع و نقص من الأموال و الأنفس و الثمرات....»
رحمت ایزدی به روح این عزیز پرکشیده از میان ما و فرود آمده در دیار ملکوتیان عالم بعد از مرگ باد که ستون خیمه ی قرآنیان این کشور همینان بودند که جان خود را در کف اخلاص گرفتند و به امر ولی فقیهشان به دفاع از حریم اسلام و مسلمانان شتافتند و بعد از آن ادامه دهنده ی راه دوستان شهیدشان بودند تا بالأخره به دیدار حق نائل آمدند.
خداوند روح این بزرگوار را غریق رحمت واسعه ی خود گرداند.
سلامتی و تعجیل در فرج حضرت صاحب الأمر (عج)، سلامتی خدمتگزاران اسلام ناب خاصه علماء و مراجع مخصوصا رهبری عزیز و شادی ارواح پاک مؤمنین و مؤمنات و شهداء و امام شهداء صلوات

خداند همه مارو بیامرزد و به خانواده ایشان صبر بدهد
اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم