انجمن تخصصی قاریان قرآن کریم
[مـــهم] نتایج مسابقه « ضیافت نور » - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی قاریان قرآن کریم (http://www.gharian.ir)
+-- انجمن: مسابقات قرآن کریم (http://www.gharian.ir/forumdisplay.php?fid=144)
+--- انجمن: مسابقات انجمن قاریان [ویژه اعضا] (http://www.gharian.ir/forumdisplay.php?fid=148)
+--- موضوع: [مـــهم] نتایج مسابقه « ضیافت نور » (/showthread.php?tid=6174)

صفحات 1 2

نتایج مسابقه « ضیافت نور » - Safari - ۱۳۹۲-۰۶-۰۷

بسم الله الرحمن الرحیم
سلام علیکم و رحمة الله

نتایـج مسابقـه ضیافت نور به شرح ذیل است :

[عکس: Results.jpg]

به تمامی نفـرات شرکت کننده ، به رسم یادبود از سوی انجمن تخصصی قاریان قرآن کریم هدیـه ای تقدیـم خواهد شد.

التماس دعا
یاحق

RE: نتایج مسابقه « ضیافت نور » - محمدحسیـــن - ۱۳۹۲-۰۶-۰۷

سلام علیکم
با تشکر از شما که خیلی زود نتایج رو اعلام کردید
A05
ولی من زیر 16 شرکت کرده بودما A32

RE: نتایج مسابقه « ضیافت نور » - A.Ghasemzadeh - ۱۳۹۲-۰۶-۰۷

سلام علیکم

ضمن تشکر از شرکت کنندگان محترم و اساتید ارجمند، می خواستم بپرسم از همین جا می شه تبریک گفت؟ می خواستم از همین جا به برگزیدگان این رقابت برادرانه مخصوصا جناب رشیدی - که خیلی ارادت داریم بهشون و به کسب رتبه ی دوم نایل گردید - و همچنین به آقای ملکی تبریک ویژه عرض کنم (بقیه بزرگواران رو یا نمی شناسم یا رتبه شون از سوم کم تره؛ البته همشون خسته نباشند، واقعا آرزوی موفقیت دارم برای همه شون). انشاءالله دوره های بعد با حضور نفرات بیشتر شاهد پیشرفت هر چه بیشتر دوستان نیز باشیم.

RE: نتایج مسابقه « ضیافت نور » - moztarzadeh - ۱۳۹۲-۰۶-۰۷

بسمه تعالی

ضمن عرض تبریک به همگی دوستان به ویژه افرادی که حائز رتبه اول تا سوم شدند امیدوارم شاهد برگزاری دوره های بعدی مسابقات با حضور شرکت کننده های بیشتری باشیم

یاعلی

RE: نتایج مسابقه « ضیافت نور » - امیر رشیدی مصلح - ۱۳۹۲-۰۶-۰۷

خب . . .
با تشکر ویژه از آقای صفری و تیم داوری مسابقات و تمام شرکت کنندگان و ممتازین و آقای قاسم زاده که به بنده تبریک گفتند . . .
انشاالله که در زمینه های معنوی و عملی قرآن هم بتونیم حائز رتبه بشیم! A40

RE: نتایج مسابقه « ضیافت نور » - rahimi - ۱۳۹۲-۰۶-۰۸

من هم از همه عزیزان خصوصا مدیران محترم سایت و داوران عزیز که زحمت کشیدند تشکر می کنم

RE: نتایج مسابقه « ضیافت نور » - s.m.hossain - ۱۳۹۲-۰۶-۰۸

به نام خدا
سلام
اولا از تمامی دوستانی که توی این مسابقه شرکت کردند و زحمت کشیدند تشکر می کنم و بهشون خسته نباشید میگم.
ثانیا به تیم داوری خصوصا داور چهارم و داوران خط و داور وسط خسته نباشید عرض می کنم. A33
ثالثا از آقا مسعود صفری به خاطر بد قولی ای که کردم و این که به علت خرابی سیستمم توی روز های پایانی ماه مبارک نتونستم در مسابقه شرکت کنم خیلی خیلی معذرت خواهی می کنم.
A65
ان شاءالله دوسان در راه قرآن همواره سربلند و پیروز باشند

RE: نتایج مسابقه « ضیافت نور » - غلامحسین نصیری - ۱۳۹۲-۰۶-۰۹

سلام . خسته نباشید می گویم به دست اندرکاران وزحمت کشان ایم مسابقه . این اولین باری بود که من در یک مسابقه شرکت کرده بودم . وخودم را محک زدم . ولحن وصوت وتجویدم بر رسی و نمره داده شد . برای من خیلی مهم بود که وضعیتم ورتبه ام مشخص بشود . وبرای پیشرفتم ضروری بود . وممنون میشوم برای مناسبتهای دیگر هم مسابقه گذاشته شود . در ضمن اگر ممکن است تلاوت نفر اول را برای دانلود بگذارید . ممنون

RE: نتایج مسابقه « ضیافت نور » - سـجـّـا د - ۱۳۹۲-۰۶-۰۹

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام علیکم . خدمت تمام دوستان برگزیده تبریک عرض می کنم و به داوران محترم و جناب آقای صفری خسته نباشید و تشکر فراوان عرض می کنم و برای تمام اونا آرزوی موفقیت روز افزون در پناه قرآن را دارم .

[عکس: 1_Quran.jpg]
التماس دعا

در پناه Quran

RE: نتایج مسابقه « ضیافت نور » - Safari - ۱۳۹۲-۰۶-۱۰

(۱۳۹۲-۰۶-۰۹, ۰۸:۳۷ ق.ظ)غلامحسین نصیری نوشته: سلام . خسته نباشید می گویم به دست اندرکاران وزحمت کشان ایم مسابقه . این اولین باری بود که من در یک مسابقه شرکت کرده بودم . وخودم را محک زدم . ولحن وصوت وتجویدم بر رسی و نمره داده شد . برای من خیلی مهم بود که وضعیتم ورتبه ام مشخص بشود . وبرای پیشرفتم ضروری بود . وممنون میشوم برای مناسبتهای دیگر هم مسابقه گذاشته شود . در ضمن اگر ممکن است تلاوت نفر اول را برای دانلود بگذارید . ممنون
سلام علیکـم
تشکـر از شما و دیگـر دوستان ؛ خوشحالـیــم که با این مسابقـه تونستـیـم شما رو به اون چیـزی که مد نظرتون بود برسونیـم. ان شاء الله شاهد موفقیت های روز افزون جنابعالی باشیم A03

ان شاء الله اگـر شرایط برگـزاری مسابقـه فراهـم باشـه در مناسبت های دیگـه هم مسابقاتـی برگزار خواهیـم کرد.

ضمناً تلاوت نفـــر اول مسابقـه جناب آقای سید وحید حسینـی ، که البـتـه قبلا در جلسات آنلایـن هم از تلاوت ایشـان و نکاتـی که می فرمودند بهـره بردیـم، خدمت شما و دیگــر دوستـان.