انجمن تخصصی قاریان قرآن کریم
پیشنهاد برای مسابقه - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی قاریان قرآن کریم (http://www.gharian.ir)
+-- انجمن: مسابقات قرآن کریم (http://www.gharian.ir/forumdisplay.php?fid=144)
+--- انجمن: مسابقات انجمن قاریان [ویژه اعضا] (http://www.gharian.ir/forumdisplay.php?fid=148)
+--- موضوع: پیشنهاد برای مسابقه (/showthread.php?tid=6239)پیشنهاد برای مسابقه - sadra75 - ۱۳۹۲-۰۷-۱۹

سلام

اگه امکانش هست که یک سری مسابقه ی قرائت دوباره برگزار بشه.چون سری قبل که تعداد شرکت کننده کم بوده و دوستان هم مشغله زندگی داشتن.
و مهلت ارسال تلاوت هم زیاد باشه تا دوستان فرصت بیشتری داشته باشن ، و مسلما تعداد افراد شرکت کننده بیشتر میشه.RE: پیشنهاد برای مسابقه - تـبــارک - ۱۳۹۲-۰۷-۱۹

سلام علیکم


متشکر از نظر خوب شما . مسابقه ضیافت نور که برگزار شد مسلما آخرین مسابقه ای نبوده که در انجمن قاریان قرآن برگزار می شود ان شاءالله مسابقات دیگری هم خواهیم داشت . در مورد تعداد شرکت کنندگان هم برخی عزیزان بدون عذرموجه شرکت نمی کنند وگرنه مسابقه ضیافت نور هم در ایام تعطیلات مدرسه و دانشگاه بود و هم در ایام ماه مبارک رمضان و چه زمانی از این بهتر . برخی قاریان محترم هم که بارها به بنده و آقای صفری اصرار می کردند که مسابقه چه شد اما خودشان شرکت نکردند .


ضمن اینکه هدف ، تعداد شرکت کنندگان نیست هدف ، انس با قرآن است هر چند ظاهری و هر چند مقطعی . قرآن خاصیتی دارد که در هر دو حالت هم تأثیر خود را می گذارد ان شاءالله . بنابراین بهتر است در کارهای دینی مثل قرآن ، عزاداریها و غیره دنبال تعداد نباشیم . فرمایش معصوم است که من أراد الله عزّوجل بالقلیل من عمله اظهره الله له أکثر . کسی که با نیت خالص در جهت رضایت خداوند متعال کار کمی را هم انجام دهد خداوند کار او را به نحو بیشتر و بهتری جلوه می دهد ولی اگر نیت خدا نباشد و چیزهای دیگر باشد کارهای بزرگ هم جلوه اش خاموش می شود.


RE: پیشنهاد برای مسابقه - محمد_جواد - ۱۳۹۳-۰۱-۳۱

ممنون میشم یه مسابقه دیگه برگذار کنید A59


RE: پیشنهاد برای مسابقه - M.R.Heydari - ۱۳۹۳-۰۲-۲۵

لطفا یک سری مسابقات ترتیل نیز برگزار کنید.
"یک دوره به صورت تقلیدی"
"یک دوره به صورت آزاد"
خیلی ممنون.


RE: پیشنهاد برای مسابقه - qoran74 - ۱۳۹۳-۰۴-۰۵

سلام
با توجه به نزدیک شدن به ماه مبارک رمضان امسال هم مسابقه ای برگزار میشه؟