زمان کنونی: ۱۴۰۰-۰۱-۳۰، ۰۸:۰۱ ق.ظ
مهمان عزیز خوش‌آمدید. (ورودعضــویت)

جستجو در سایت:
قرآن آنلاین سایت بصورت فلش

رتبه موضوع:
  • 36 رای - 3.39 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ملاکهای انتخاب الگوی مناسب در تلاوت ؛ مصری یا ایرانی!
نویسنده پیام
مدیر تالار موضوعات و مطالب آزاد
*
موضوع‌ها: 64
اعتبار: 108
سپاس‌ها: 0
0 سپاس گرفته‌شده در 0 ارسال
وضعيت : آفلاین

ارسال: #14
RE: ملاکهای انتخاب الگوی مناسب در تلاوت ؛ مصری یا ایرانی!
(۱۳۹۳-۰۷-۰۷, ۱۰:۲۹ ب.ظ)Bahar نوشته:
اون كه صد درصد! ايشون همين الان هم بسيار سرشناس و محبوب هستند مخصوصا در خود مصر و كشورهاي ديگه. شايد به خاطر اين تعجب مي كنيد كه در جريان خيلي از حرف ها و بحث ها نيستيد و نبوديد...! شما اگر به پست هاي همين تاپيك و چندين تاپيك ديگه در اين انجمن يك نگاه مي انداختيد متوجه موضوع مي شديد.در جامعه ي قرآني ما در اين رابطه بحث ها و حرف و حديث هاي زيادي زده شده و هنوز هم هست ولي خب آدم بايد از اين سخنان عبور كنه و به اصطلاح ايگنور كنه يه سري چيزا رو!!! خيلي از افراد از كارشناس و غيركارشناس و... به ايشون نسبت هايي دادند و خيلي ها هم شروع به مقايسه ي ايشون با قدماي مصر كردند و .... كه توي همين تاپيك هم يه سري از بحث ها رو مي تونيد بخونيد اگه هنوز باشه!در كل جاي تعجب نداره...اتفاقا ايشون حرف به جايي زدند منتها چون ما كارشناس قرآني مطرح نبوديم !حرفمون مورد تاييد نبود و به تعصب و چيزاي ديگه ربطش مي دادن...ارزش واقعي هنر ايشون در تلاوت و جايگاهشون قطعا در آينده بيشتر هويدا مي شه .به هر حال من نمي خواستم اين پست رو بنويسم اما ديدم لازم هست در اين تاپيك قرار داده بشه براي استفاده ي بازديدكنندگاني كه در آينده از اين تاپيك بازديد مي كنند تا شايد بهتر بتونن قضاوت و نتيجه گيري كنند...

سلام علیکم
بنده هم کم و بیش در جریان این بحث‌ها در بین اهالی تلاوت هستم و حتی خود حقیر با خیلی از اساتید معروف درباره این موضوعات مکرر در مکرر بحث و جدل کردم (البته به صورت جدال احسن و با رعایت اصول اخلاقی، نه بحثی که باعث ایجاد کدورت بشه) ولی نباید برای ما خیلی اهمیت داشته باشه که بقیه چطور فکر می‌کنند. بالاخره هر کس یک سلیقه‌ای داره و لزومی هم نداره که ما بخواهیم نظرات خودمون رو به بقیه تحمیل کنیم.
حالا برای اینکه سوء برداشت نشه بگم که مخاطب بنده در این کلام به هیچ وجه خواهر گرامی‌مون نیست، ولی مناسب دیدم که طردا للباب این به این مطلب اشاره کنم.
۱۳۹۳-۰۷-۰۷, ۱۰:۵۸ ب.ظ
ارسال‌ها پاسخ

پیام‌های این موضوع
RE: ملاکهای انتخاب الگوی مناسب در تلاوت ؛ مصری یا ایرانی! - توسط مجتبی امیری - ۱۳۹۳-۰۷-۰۷, ۱۰:۵۸ ب.ظ