تبلیغات شما در انجمن قاریان (February 12, 2016)

دعوت از دوستان و قاریان قرآن کریم برای همکاری بیشتر در انجمن قاریان (February 12, 2016)

تبلیغات شما در انجمن قاریان (February 12, 2016)

دعوت از دوستان و قاریان قرآن کریم برای همکاری بیشتر در انجمن قاریان (February 12, 2016)

رتبه موضوع:
  • 80 رای - 2.91 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال درمورد شیعه یا سنی بودن قاریان
سلام.به نظر من اصلا مهم ئنیست که یک قاری شیعه یا سنی باشه..وقتی که مثلا یک قاری مصری میگه که(لا اکراه فی الدین)یعنی هیچ اکراهی در دین نیست و به اون عمل میکنه دیگه بحث شیعه و سنی مطرح نمیشهA33
امام زمان(عج):"چیزی که ما را از شیعیان پنهان داشته است،کارهای ناشایست آنهاست که به ما می رسد"
پاسخ }}
سپاس شده توسط:
آگهی
(2012-06-24, 02:45 PM)احمد خیری نژاد نوشته:  سلام.به نظر من اصلا مهم ئنیست که یک قاری شیعه یا سنی باشه..وقتی که مثلا یک قاری مصری میگه که(لا اکراه فی الدین)یعنی هیچ اکراهی در دین نیست و به اون عمل میکنه دیگه بحث شیعه و سنی مطرح نمیشهA33

سلام علیکم

بله مهم نیست که قاری شیعه باشد یا سنی، ولی لطفا آیه ای که فرمودید را با ادامه اش نقل کنید تا مسئله روشن تر بشود ! هر چند اینجا جای بحث در این مورد نیست ولی ادامه آیه مسئله را تبیین می کند. « در دین هیچ اجباری نیست، چرا که راه هدایت از گمراهی مشخص شده است ... » ضمن اینکه شیعه و سنی دین نیستند مذهب هستند [عکس: a03.gif]

والله الموفق
التماس دعــا
« خداوند به همه چیز آگاه است »

امیدوارم فقط به همین یک آیه ایمان بیاوریم !
پاسخ }}
سپاس شده توسط:
کی گفته سنی ها ایات مربوط ب ولایت رو نمی خونن ؟؟؟
حضرت استاد محمودشحات آیه قدیر را بالحن بسیاااااااااار زیبا و تاثیر گذاری خوانده است.گر چه بنده شک دارم ایشون سنی باشه.
وعده ما کنکور سراسری تجربی سال 1395 هجری شمسی
پاسخ }}
سپاس شده توسط:
(2012-06-03, 06:18 PM)یاحسین نوشته:  سلام علیکم

کاربر محترم جناب iranian حق با شماست ما همه غمی بزرگ در سینه داریم A36 [b]که فقط با ظهور حضرت حجت ارواحنا فداه تسکین می یابد . اما دوست عزیز امیرمؤمنان علی علیه السلام در مورد مسئله خلافت بعد از حضرت رسول صلی الله علیه و آله بیان داشتند به خاطر مصلحت اسلام و جامعه مسلمین استخوان در گلو و خار در چشم سکوت کردم . الان هم که هم حضرت امام (ره) در زمان حیات خویش و هم مقام معظم رهبری امر به حفظ وحدت کردند . طرح اینگونه مباحث به نظر شما مغایر با فرمایشات این حضرات بزرگوار نیست؟A03 خاصه اینکه کمکی به رشد تلاوت هم نمی کند. .. این تاپیک از آن تاپیکهایی ست که احتمال بسته شدن آن در آینده وجود دارد اگر دوستان اصل مهم وحدت مسلمین را در نظر نگیرند
A03 . والله الموفق[/b]

احسنتم.مسئله ي وحدت در درجه ي اول قرار دارد.اما فراموش نكنيم وحدت به معناي وحدت قلبي نيست... .يعني وحدت ظاهري دو دشمن عليه يك دشمن مشترك.

و نبايد اين محبت در دلها رشد كند چون ما به حديث قدسي در زيارت عاشورا ((اني سلم ... و حرب لمن حاربكم)) ايمان داريم
.

ادامه دارد...((ولي من هم با استاد بخشنده موافقم به نظر من بهتره قبل از اين كه تاپيك به دعوا بكشه تاپيك قفل بشه...))
تابع قوانین انجمن بزرگ قاریان

به گوش کردنش می ارزه !!((هر کی دنبال چیزی میگرده که بتونه باهاش به حال معنوی برسه اینو توصیه میکنم))

http://www.gharian.ir/showthread.php?tid...1#pid42791

خاک پای قاریان بی ریا...

السلام علیک یا فاطمه الزهرا سیده نساءالعالمین.

پاسخ }}
سپاس شده توسط:
با سلام دوستان بزرگوار خواهشا صحبت هایی که موجب توهین به سایر مزاهب میشه راه نندازید خدا رو شکر که خداوند داوری و ورود به بهشت یا جهنم را بر عهده انسان نگزاشته وگرنه هرکسی طرفداران و افراد اهل مزهب خودش رو به به بهشت میبرد و بقیه رو وارد جهنم میکرد!اگر خداوند توجه خودش را فقط معطوف به افراد خاص و مزهب خاصی بکند دیگر عادل بودن در مورد او صدق نمیکند تعصبات بیهوده فقط موجب انجماد زهن و عقب افتادگی خواهد شد قاری قران باید عامل به قران باشد نه اینکه شیعه باشد یا سنی در ضمن این سوال بسیاز واضح است که تقریبا تمام قرا برجسته مصر سنی شافعی مزهب اند و بیشتر قرا ایران هم شیعه امامیه هستند دیگر طرح چنین پرسش هایی بعد فنی انجمن و تخصصی بودن ان را پایین می اورد
پاسخ }}
سپاس شده توسط: