تبلیغات شما در انجمن قاریان (February 12, 2016)

دعوت از دوستان و قاریان قرآن کریم برای همکاری بیشتر در انجمن قاریان (February 12, 2016)

رتبه موضوع:
  • 30 رای - 3.23 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مقلد کدام استاد هستید؟
A59سلام خدمت برادران گرامی من از استاد عبدالباسط تقلید میکنم و بعضی وقت ها به سمت استاد شعیشع میرم هرچند که صدای عبدالباسط یکی از بی نظیر ترین صدای جاودانه است ومن فکر نمیکنم کسی باشد مثل عبدالباسط صدا داشته باشه و من در یکی از تلاوت های جاودانه استاد عبدالباسط که به همراه چندی از استادان در سوریه تلاوت کردند را زیاد گوش میدم سوره حشر .تکویر . فجر که در مسجد اموی در سوریه اجرا کردند ومیانگینی که در مسجد بودند دقیقا 1200نفر حاضرین به عبدالباسط احسن میگفتند ومن این تلاوت را میبسندم وامید وارم شما هم گوش فرا دهید A59

پاسخ }}}}

آگهی
سلام من از استاد عبدالباسط تقلید می کنم ولی تو این سایت قرائتی از ایشون نمی بینمA16
به دوستان قاری مبتدی تقلید از عبدالباسط رو پیشنهاد می کنم . راستی من 14 سالمهA03

پاسخ }}}}

(2012-01-04, 12:46 AM)mirza_m نوشته: سلام من از استاد عبدالباسط تقلید می کنم ولی تو این سایت قرائتی از ایشون نمی بینمA16
به دوستان قاری مبتدی تقلید از عبدالباسط رو پیشنهاد می کنم . راستی من 14 سالمهA03
سلام
خوش آمدید
تلاوتهای استاد عبدالباسط در این تاپیک موجود است
بفرمایید

تلاوتها و کلیپهایی که بنده قرار میدم
از یوتیوب هستن
بخورید و اسراف کنید

پاسخ }}}}

من قبلا دوست داشتم از شحات تقلید کنم اما سبک ایشون خیلی پیچید و کار مشکلیه یه صدای قوی و انعطاف پذیر میطلبه در ضمن کسی که از شحات تقلید می کنه باید صدای خودش رو کامل بشناسه برای همین به توصیه اساتید و اعضای این سایت رفتم سراغ منشاوی الحمدالله آلان صدام رو بهتر می شناسم و اوج ها و تحریر هام بهتر شده استاد منشاوی رو به بقیه دوستان توصیه می کنم
دوست دارم چند سالی منشاوی بخونم و بعد برم سراغ مصطفی اسماعیل و شحات محمد انور

پاسخ }}}}

سلام خدمت همه ی بروبچه های قرآنی
بنده از استاد منشاوی تقلید میکنم، دلیلشم به خاطر فن صداسازیه که تو تلاوت های استاد هست
فقط از دوستان یه چندتا سؤال دارم، لطفا راهنماییم کنند:
1.چندتا تلاوت از منشاوی باید کار کنم تا پایه ی خوبی داشته باشم؟
2.منی که الان تو سنین بلوغ به سر میبرم(17سال)میتونم استادمو تغییر بدم واز مصطفی تقلید کنم؟
3.اگه براتون امکان داره در مورد صداسازی مخصوصا تو سنین بلوغ کمکم کنید
به امید راهنمایی هاتونA40

پاسخ }}}}

دوست عزیز سلام...طبق نظر حقیر که کمی از شما کوچکتر و مقلد استاد منشاوی می باشم تقلید از هر استادی،نه تنها استاد منشاوی،بلکه هر قاری که تقلید از او لازم باشد متکی به زمان و تعداد تلاوت نیست...متکی به پیشرفت شماست...شما باید با نظر استاد راهنمای خود،و بررسی ویژگی های صوتی،و علاقه خود، قاری مورد نظر را انتخاب، و شروع به تقلید از ایشان کنید تا زمانی که به بلوغ لحنی و صوتی لازم در سبک تلاوت آن قاری برسید....از جمله استاد منشاوی که به قولی راسته کار و راه انداز همه قاریان است و برای همه تقلید حتی یک تلاوت از ایشان لازم است چه برسد به مقلدانشان...پیشنهاد حقیر این است که هرگز در این سن و در این وضعیت صدا به دنبال تقلید از قاریانی همچون مرحوم مصطفی اسماعیل باشید...به دلیل اینکه در این سنین معمولا صدا آن چنان که باید و شاید پرداخته نشده و به قول استاد بزرگوار بنده در فرآیند شدن است...در حالی که مصطفی اسماعیل پیچیدگی های صوتی و لحنی فراوان داشته و از نظر ارتفاع صوت نیز در حدود دو اکتاو و چند پرده اجرا نموده است...و این کار هر کسی نیست...گرچه بنده تلاوت شما را نشنیده ام و از توانایی صوتی شما اطلاع ندارم ولی بر اساس مقایسه و معیار های کلی نظرم را بیان کردم...ببخشید...در مورد بحث صداسازی هم می توانید به انجمن مربوطه و تالار صوت مراجعه و سوالات خود را با اساتید حاضر در سایت به بحث بگذارید...با عرض پوزش از جسارت و زیاده گویی...التماس دعا

پاسخ }}}}

من که استاد راهنما ندارم چه کنم؟A23
از استاد غلوش تقلید می کنم
باتشکر نور الهدیA40

وَ للهِ جُنودُالسَّماواتِ وَ الاَرض
هدیه به روح اموات خودم وخودتان یک فاتحه قرائت کنیدA60

پاسخ }}}}

(2012-01-10, 01:00 PM)نور الهدی نوشته: من که استاد راهنما ندارم چه کنم؟A23
باتشکر نور الهدیA40

از نظر اساتید حاضر در انجمن از جمله برادران بخشنده،خوشبختی،صفری،شعبانی،موسوی،مضطرزاده و... استفاده فرمایید.متقابلا التماس دعا

پاسخ }}}}

باتشکر نور الهدیA40

تقلید از استاد غلوش بسیار کار نیکو و پسندیده ای است اما به یک شرط و آن هم صدای غلوش است که فکر نمی کنم کسی صدای منعطف و نغمه پذیر استاد غلوش را داشته باشد جز تعداد معدودی.

پس به قول دوست عزیز و استاد گرامی آقای صدفی تقلید از منشاوی کار بسیار نیکو و پسندیده تری است خصوصا در ابتدای راه.

ان شاءالله موفق باشید.

التماس دعا
عضو مجمع قاریان آباده

پاسخ }}}}

شروع امر فراگیری علم قرائت : استاد محمّد صدّیق منشاوی
اواسط امر فراگیری علم قرائت : استـــــاد احمــــــــــــد شبیب
هـــــــــــم اکنــــــــــــــون : استــــــــــاد شحات محمّد انـــــــور

باتشکر نور الهدیA40
سلام
شما را به رعایت تقوای الهی و تقلید از این استاد توصیه می نمایم: