تبلیغات شما در انجمن قاریان (بهمن ۲۳, ۱۳۹۴)

دعوت از دوستان و قاریان قرآن کریم برای همکاری بیشتر در انجمن قاریان (بهمن ۲۳, ۱۳۹۴)

رتبه موضوع:
  • 28 رای - 3.36 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مقلد کدام استاد هستید؟
با سلام
من فعلا از استاد خاصي تقليد نمي کنم. نميدانم که اينکارم درست است يا خير (علامت سوال) لطفا مرا راهنمايي فرماييد اما از تلاوت هاي استاد مصطفي اسماعيل و شحات و محمود واستاد نعینع خيلي خوشم مي ايد
ايا اين قاريان را مي توانم به عنوان قاري مرجع انتخاب کنم يا خيرA03

[عکس: ramazan1435_1.jpg]
پاسخ }}
سپاس شده توسط: Mohtasham ، Safari ، یانور ، Bahar ، sana_s ، iraniran ، A.Ghasemzadeh ، تـبــارک ، hoseinparsaie
آگهی
دوست عزیز بنده استاد نیستم شاگرد دوستان و عزیزان هستم ولی از هرکسی بپرسید،ابتدا باید صدای شما را بشنود،سپس به شما توصیه کند از چه استادی تقلید کنید،گرچه باز هم به فرموده دوست خوبم آقا محمد حسین تقلید از منشاوی در ابتدای راه برای همه قاریان لازم است....
پاسخ }}
استاد سيد متولي عبدالعال
از اين استاد من رو به قرآن علاقه مند كرد قبلش قرآن نميخوندم از تلاوتشون خوش اومد رفتم سراغ قرآن و اين استاد
استاد آمنا هم من رو در اين راه تشويق كرد و ميكند
همه تلاوتاشون رو دوست دارم نميتونم بگم كدومش بهتره به تمام تلاوتاشون بي نهايت علاقه دارم
سوره آل عمران رو بيشتر گوش دادم
سوره قصص اين استاد رو عامه مردم بيشتر دوست دارند
پاسخ }}
استاد محمد صدیق منشاوی
استادی برای پرورش صدا
توصیه من به تمام تازه کار ها
[عکس: ghalvash_ahzab_islammovie_ir.gif]
وَلا تُطِعِ الْکَافِرِینَ وَالْمُنَافِقِینَ وَدَعْ أَذَاهُمْ وَتَوَکَّلْ عَلَى اللَّهِ
پاسخ }}
استاد مصطفی و استاد حامد
هر چه خود را حساب میکردم
چک برگشت خورده ای بودم...
پاسخ }}
سپاس شده توسط: Bahar ، sana_s ، iraniran ، سـجـّـا د ، A.Ghasemzadeh ، hoseinparsaie

من مقلد استاد مصطفی اسماعیل هستم.
درود بر قاریان با اخلاق
A15
پاسخ }}
سلام عليكم.
در حال حاضر مقلد 12 قاري هستم.
تابع قوانین انجمن بزرگ قاریان

به گوش کردنش می ارزه !!((هر کی دنبال چیزی میگرده که بتونه باهاش به حال معنوی برسه اینو توصیه میکنم))

http://www.gharian.ir/showthread.php?tid=6144&pid=42791#pid42791

خاک پای قاریان بی ریا...

السلام علیک یا فاطمه الزهرا سیده نساءالعالمین.

پاسخ }}
من از استاد مصطفی اسماعیل تقلید میکنم.
پاسخ }}
سلام علیکم
مقلد کدام یک از اساتید هستید؟(استاد مصطفی استاد علی البنا استاد شعشاعی)
چرا به سراغ تقلید از این استاد رفتید؟
(مصطفی از کودکی بود ولی بدلیل آسیب حنجره در بلوغ از دو استاد دیگر برای نقاط ضعفم استفاده کردم)
توصیه ی اساتید بود؟ (اساتید هم بود)
کدام استاد شما رو به سمت این قاری کشاند؟ (شاید نشناسید)
کدام تلاوت از قاری مرجعتون رو بیش تر دوست دارید و کدوم یکیشو بیش تر تمرین کردید و کدوم یکیشو بیش تر گوش دادید؟(هر کدوم زیبایی منحصر به فرد خود را دارد ولی در کل هم مصطفی را زیاد گوش کردم و بیشتر دوست دارم)
به نظر شما عامه پسندترین و فنی ترین تلاوت قاری مرجعتون کدوم تلاوت های ایشونه؟
( بستگی دارد چه کسی تقلید کند و چه قدر کار کرده...اگر کسی مصطفی را قوی و زیاد کار کرده باشد و صدای مطلوبی داشته باشد بنظرم قطعا از دیگر مقلدان جذاب تر می شود حتی عامه...متاسفانه بدلیل گستردگی تلاوت های مصطفی من تا به حال ندیدم کسی آن طور که باید, باشد...چند تایی هستن مثل حاج حمید و حامد(هر چند الان از دیگران زیاد می خونند) همین آقای موسوی نوجوان که با پایه مصطفی کار کردن و البته قوی و با صدای خوب و رشد آنها را دیدید چه به لحظ طرفدار چه به لحاظ فنی بودن...حتی استاد طوسی اوایل مصطفی و غلوش کار می کرد...)
(در کل اگر کسی فقط روی مصطفی ویکی رو مثلا شحات تمرکز کند به نظر من مصطفی بیشتر جذابیت ایجاد می کند
..باز هم می گویم به شرط آنکه تلاوت های هنری تر مصطفی را هم تقلید کند و صدای مطلوب داشته باشد)
چه طولانی شد شد شدA65A33

شیطان در کمین است تا ما را سست کند و بعد اسیر کند.
الا عبادک المخلصین
مخلصین بخاطر معرفتشان به خدا و اراده قوی هیچوقت ناامید نمی شوند و جز خدا به کسی امید ندارند...
حواسمون هست یه امام زنده داریم ... ؟
پاسخ }}
من از همون اوایل کار تلاوت ؛از استاد شحات محمد انور شروع کردم بعد که تلاوت استاد محمود شحات رو شنیدم بیشتر تلاوت های اونو گوش می دم. البته تلاوت های محمود شحات رو تفریحی گوش می دم و برای تقلید مناسب نیست. با تشکر از تمام دوستان.
پاسخ }}