تبلیغات شما در انجمن قاریان (بهمن ۲۳, ۱۳۹۴)

دعوت از دوستان و قاریان قرآن کریم برای همکاری بیشتر در انجمن قاریان (بهمن ۲۳, ۱۳۹۴)

رتبه موضوع:
  • 121 رای - 2.91 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ارائه برنامه حفظ قرآن کریم
(۱۳۹۰-۱۲-۰۶, ۰۸:۳۴ ب.ظ)meftah نوشته:  باسلام وعرض تشکر بنده هم میخواهم برنامه ای برای حفظ یکساله از شما دریافت کنم با توجه به اینکه آنقدر انگیزه دارم که توانستم سوره مبارکه یوسف رایکروزA32ه حفظ کنم.اما ممکن است به علت مشکلاتی مانند خانه داری وغیره وقفه هایی در برنامه پیش بیاید.ضمنا بنده تا حدودی میتوانم تجوید را اجرا کنم مثلا در تمایز ادای مخارج بعضی از حروف ناموفقم .آیا با این شرایط حفظ قابل قبولی خواهم داشت یانه؟

سلام علیکم
ابتدا عذرخواهی می کنم بابت دیر ارسال کردن پاسخ شما.

برای حفظ کل قرآن کریم بنده برنامه های ویژه ای برای حفاظ دارم که ان شاء الله اگر توفیق بود در آینده خدمت شما و کاربر دیگری که قصد حفظ کل داشتند ارائه خواهم داد.

با تجوید ناقص هم می شود حافظ قرآن شد و مشکلی پیش نخواهد آمد. اما صحیح آن هست که حافظ به قواعد تجویدی اشراف کامل داشته باشد و برای بالا بردن سطح کیفی قرائت هم تلاش کند. آموزش تجوید بصورت تصویری در انجمن موجود می باشد که می توانید دانلود کنید و آنها را فرا بگیرید.یک ترتیل مناسب هم اگر در اختیار داشته باشید بسیار خوب هست. ضمن اینکه شما و دوست دیگرمان کاربر « یاسمن » را دعوت می کنم به توضیحاتی که پیش از این در همین تایپک برای دوستان دیگر داده شده توجه لازم را مبذول بفرمایید ان شاء الله تا بنده دیگر تکرار مکررات نکنم.

شما و کاربر یاسمن باید برای حفظ کل قرآن کریم باید زمان مربوط به حفظ قرآن را به دو قسمت مجزا تقسیم کنید. ابتدا حفظ قرآن کریم سپس مرور. برای مثال ساعت 8 صبح تا 8 و 45 دقیقه را زمان حفظ قرار بدهید. و ساعت 8 شب تا 8 و 45 دقیقه را زمان مرور. ضمن اینکه برنامه مرور شما جداگانه است.

برنامه حفظ شما و کاربر یاسمن فعلا برای حفظ جزء اول قرآن کریم این گونه است:

(1) حفظ صفحه 2 قرآن کریم تا آیه 10
(2) حفظ آیه 11 تا انتهای صفحه 4
(3) حفظ صفحه 5 تا انتهای آیه 33
(4) حفظ آیه 34 تا انتهای صفحه 7
(5) حفظ صفحه 8 تا انتهای آیه 60
(6) حفظ آیه 61 تا انتهای صفحه 10
(7) آزمون حفظ از ده صفحه اول*
(8) حفظ صفحه 11 تا انتهای آیه 80
(9) حفظ آیه 81 تا انتهای صفحه 13
(10) حفظ صفحه 14 تا انتهای آیه 97
(11) حفظ آیه 98 تا انتهای صفحه 16
(12) حفظ صفحه 17 تا انتهای آیه 115
(13) حفظ آیه 116 تا انتهای صفحه 19
(14) حفظ صفحه 20 تا انتهای جزء یکم
(15) آزمون حفظ از جزء یکم قرآن کریم

اما برنامه مرور شما و کاربر یاسمن به این صورت می باشد:

(1) مرور صفحه 2 تا انتهای آیه 10
(2) مرور صفحه 2 و 3 و 4
(3) مرور صفحه 3 و 4 و 5 تا انتهای آیه 33
(4) مرور صفحه 4 و 5 و 6
(5) مرور صفحه 5 و 6 و 7
(6) مرور سریع از صفحه 2 و 3 و 4 و 5 و مرور با سرعت معمولی از صفحه 6 و 7 و 8 و 9 و 10
(7) آزمون حفظ از ده صفحه اول*
(8) مرور صفحه 11 تا انتهای آیه 80
(9) مرور صفحه 11 و 12 و 13
(10) مرور صفحه 12 و 13 و 14 تا انتهای آیه 97
(11) مرور صفحه 14 و 15 و 16
(12) مرور صفحه 15 و 16 و 17
(13) مرور صفحه 16 و 17 و 18
(14) مرور صفحه 19 و 20 و 21
(15) آزمون حفظ از جزء یکم قرآن کریم*

* اما مسئله آزمون حفظ ! در پایان هر ده صفحه بنده برای عزیزانی که قصد حفظ کل دارند، آزمون هایی تدارک دیده ام که منجر به تثبیت محفوظات خواهد شد. در اینجا هم مسئله به همین صورت می باشد. شما دو بزرگوار هر زمانی که ده صفحه را به اتمام رساندید به بنده ی حقیر اطلاع بدهید تا آزمون حفظ را برای شما ارسال کنم. متقابلا شما هم باید در زمانی که برایتان تعیین خواهد شد پاسخ 10 سوالی که در آزمون مطرح شده است را بدهید و برای بنده ارسال کنید. چنانچه از 10 سوال به 8 سوال پاسخ صحیح دادید حفظ شما تثبیت شده است، اما چنانچه به بیشتر از 5 سوال پاسخ اشتباه بدهید باید ابتدا حفظ 10 صفحه مورد نظر را تکمیل کنید سپس به سراع صفحات بعدی بروید. که باز هم با آزمون خواهد بود. البته این آزمون ها تنها به جهت کامل و بی نقص بودن حفظ شماست و هدف دیگری در این آزمون ها دنبال نمی شود. پس هر زمانی که 10 صفحه ابتدایی را طبق برنامه حفظ کردید به حقیر اطلاع بدهید تا آزمون را در اختیار شما قرار بدهم. برای برنامه حفظ و مرور جزء های بعدی هم بشرط حیات و توفیق در خدمت شما خواهم بود و جای نگرانی در این مورد نیست.

نقل قول:آیا با این فرصت کم بازم میتونم قرآن رو به طور کامل و موندگار حفظ کنم؟ اگه اینطور هست راهنماییم کنید....

ضمن اینکه توجه شما را به صحبت هایی که در بالا عرض شد و همچنین برنامه ای که ارائه ای شد جلب می کنم خدمت شما عرض می کنم که زمان 1 ساعت و 30 دقیقه برای فردی که می خواهد حافظ کل بشود مناسب خواهد بود مشروط بر اینکه از تمام زمان 1 ساعت و 30 دقیقه ای که برای حفظ و مرور می گذارد بطور کامل استفاده کند.

اگر زمان مشخصی برای شروع حفظ شما دو بزرگوار تعیین نکرده ام به این دلیل است که شما را در شروع حفظ مختار گذاشته ام و می توانید هر زمانی که شرایط را مناسب دیدید با توکل به خدا و طبق برنامه ارائه شده شروع به حفظ نمائید.

سوال و یا مشکلی بود می توانید در این تایپک عنوان کنید. ان شاء الله پاسخ داده خواهد شد.

و من الله التوفیق
التماس دعا.یاحق
« خداوند به همه چیز آگاه است »

امیدوارم فقط به همین یک آیه ایمان بیاوریم !
پاسخ }}
سپاس شده توسط: GHARIAN ، sara-z ، yaseman9 ، یاسمن ، ناسک ، ad1937
آگهی
سلام من میخواهم جزء30 را حفظ کنم راهنمایی کنید
لا اله الا الله
پاسخ }}
سپاس شده توسط: sara-z ، Safari ، سعید پلیمر ، ناسک ، GHARIAN ، یانور
(۱۳۹۱-۰۱-۰۵, ۰۴:۲۷ ب.ظ)salmanzadehali نوشته:  سلام من میخواهم جزء30 را حفظ کنم راهنمایی کنید

سلام علیکم

عذرخواهی بابت تاخیر در ارسال پاسخ

برنامه حفظ شما:

(1) حفظ ص 582
(2) حفظ ص 583 + مرور ص 582
(3) حفظ ص 584 + مرور سوره مبارکه نبأ و سوره مبارکه نازعات
(4) حفظ ص 585 + مرور سوره مبارکه نبأ و سوره مبارکه نازعات
(5) حفظ ص 586 + مرور سور مبارکه نبأ، نازعات و عبس
(6) حفظ ص 587 + مرور سور مبارکه نازعات، عبس و تکویر
(7) حفظ ص 588 + مرور سور مبارکه عبس، تکویر و انفطار
(8) صبح : مرور سور مبارکه نبأ ، نازعات و عبس / عصر : مرور سور مبارکه تکویر، انفطار و مطففین
(9) حفظ ص 589 + مرور سوره مبارکه انفطار و سوره مبارکه مطففین
(10) حفظ ص 590 + مرور سوره مبارکه مطففین و انشقاق
(11) حفظ ص 591 + مرور سور مبارکه مطففین، انشقاق و بروج
(12) حفظ ص 592 + مرور سور مبارکه انشقاق، بروج و طارق
(13) حفظ ص 593 + مرور سور مبارکه بروج، طارق و اعلی
(14) حفظ ص 594 + مرور سور مبارکه طارق، اعلی و غاشیة
(15) حفظ ص 595 + مرور سور مبارکه اعلی ، غاشیة و فجر
(16) صبح : مرور سور مبارکه انشقاق، بروج و طارق / عصر : مرور سور مبارکه اعلی ، غاشیة و فجر
(17) حفظ ص 596 + مرور سور مبارکه فجر ، بلد و شمس
(18) حفظ ص 597 + مرور سور مبارکه بلد ، شمس و لیل
(19) حفظ ص 598 + مرور سور مبارکه شمس، لیل ، ضحی ، انشراح و تین
(20) حفظ ص 599 + مرور سور مبارکه علق ، بیّنه و زلزال
(21) حفظ ص 600 + مرور سور مبارکه علق، بیّنه ، زلزال، عادیات و قارعه
(22) حفظ ص 601 و 602 + مرور سور مبارکه بیّنه، زلزال، عادیات، قارعه ، تکاثر، عصر و همزه
(23) حفظ ص 603 و 604 + مرور سور مبارکه موجود در صفحات 601، 602، 603 و 604
(24) صبح: مرور از سوره مبارکه نبأ تا پایان سوره فجر / عصر : مرور از سوره مبارکه بلد تا پایان جزء سی ام

A03

والله الموفق و المستعان
التماس دعا.یاحق

پاسخ }}
سپاس شده توسط: ناسک ، sara-z ، Bahar ، Fateme.a ، سعید پلیمر ، ad1937 ، GHARIAN ، عبد عاصی ، behi
سلام.من صبح ها و ظهر ها اصلا وقت خالی ندارم فقط از ساعت 6بعد از ظهر تا 10شب وقت دارم.می خواهم قران حفظ کنم.با وجود این وقت فراغتی که بنده دارم و عرض کردم برنامه ای به بنده بدهید.خواهشا برنامه کاملا واضح و شامل باشد.اگر لطف کنید و برنامه را به ایمیلم بفرستید ممنون می شوم.با تشکر فراوان[email protected]
پاسخ }}
سپاس شده توسط: یانور ، Safari ، Bahar ، GHARIAN ، عبد عاصی
(۱۳۹۱-۰۱-۲۷, ۰۹:۴۳ ب.ظ)behi نوشته:  سلام.من صبح ها و ظهر ها اصلا وقت خالی ندارم فقط از ساعت 6بعد از ظهر تا 10شب وقت دارم.می خواهم قران حفظ کنم.با وجود این وقت فراغتی که بنده دارم و عرض کردم برنامه ای به بنده بدهید.خواهشا برنامه کاملا واضح و شامل باشد.اگر لطف کنید و برنامه را به ایمیلم بفرستید ممنون می شوم.با تشکر فراوان[email protected]

سلام علیکم

ان شاء الله برنامه ای متناسب با وضعیتی که تشریح کردید برایتان در همین تایپک قرار می دهم.A03

نقل قول:لطفا برنامه ی مرور برای اونهایی هم که حافظ کل هستند بدید.ممنون

سلام علیکم

به روی چشم. ان شاء الله قرار بر این هست آزمون هایی روی سایت قرار بدیم، برای تثبیت محفوظات و آزمایش میزان تسلط حفاظ عزیز بر محفوظات شان. امیدوارم مورد استفاده شما قرار بگیرد.A03

التماس دعا.یاحق

پاسخ }}
با سلام خدمت آقای صفری،و خدا قوت. من دو بار به شما ایمیل زدم تا برنامه ای برای حفظ به من بدهید ولی تا کنون چیزی دریافت نکرده ام و الان چند ماه فرصت را از دست داده ام. من در روز 30/1 تا 2 ساعت می توانم وقت بگذارم. من چند ماهی در کلاس حفظ شرکت کردم و جزء 1 و نیمه های 2 را حفظ کردم ولی یادم رفته خواهشمندم برنامه ای به من ارائه دهید چون من همان اندازه ای که حفظ کردم با سختی بود و کلی مشکلات و شیطان لحظه به لحظه مرا از این کار باز می داشت امیدوارم روزی حافظ کل قران باشم . به آن عمل کنم تا شیطان همیشه از مسلمانان نا امید شود. با آرزوی روزی که همه شیعیان حافظ و محافظ واقعی قران باشند . با تشکر اجرکم الی الله.
پاسخ }}
سپاس شده توسط: Safari ، GHARIAN ، عبد عاصی ، سعید پلیمر ، یانور
(۱۳۹۰-۰۳-۱۷, ۰۸:۲۳ ب.ظ)mahsa نوشته:  به نام خدا. سلام.
من مي خوام شروع به حفظ قرآن كنم. اگه ممكنه يه برنامه به من بدين.
روزی 2 ساعت وقت دارم و هر صفحه رو 40 دقیقه حفظ میکنم
به ایمیلم ارسلا فرمایید ممنون
[email protected]

پاسخ }}
سپاس شده توسط: Safari ، سعید پلیمر
(۱۳۹۱-۰۱-۲۷, ۰۹:۴۳ ب.ظ)behi نوشته:  سلام.من صبح ها و ظهر ها اصلا وقت خالی ندارم فقط از ساعت 6بعد از ظهر تا 10شب وقت دارم.می خواهم قران حفظ کنم.با وجود این وقت فراغتی که بنده دارم و عرض کردم برنامه ای به بنده بدهید.خواهشا برنامه کاملا واضح و شامل باشد.اگر لطف کنید و برنامه را به ایمیلم بفرستید ممنون می شوم.با تشکر فراوان[email protected]

سلام علیکم

برنامه حفظ شما (توضیحات لازمه در انتهای پست داده شده است)
(1)حفظ صفحه 2
(2) مرور صفحه 2
(3) حفظ صفحه 3
(4) مرور صفحه 3
(5) حفظ صفحه 4
(6) مرور صفحه 4
(7) حفظ صفحه 5
(8) مرور صفحه 5
(9) حفظ صفحه 6 + مرور ص 2 و 3
(10) حفظ صفحه 7 + مرور ص 3 و 4
(11) حفظ صفحه 8 + مرور ص 4 و5
(12) حفظ صفحه 9 + مرور ص 5 و 6
(13) حفظ صفحه 10 + مرور ص 6 و 7
(14) حفظ صفحه 11 + مرور ص 7 و 8
(15) حفظ صفحه 12 + مرور ص 8 و 9
(16) حفظ صفحه 13 + مرور ص 9 و 10
(17) حفظ صفحه 14 + مرور ص 10 و 11
(18) حفظ صفحه 15 + مرور ص 11 و 12
(19) حفظ صفحه 16 + مرور ص 12 و 13
(20) حفظ صفحه 17 + مرور ص 13 و 14
(21) حفظ صفحه 18 + مرور ص 14 و 15
(22) حفظ صفحه 19 + مرور ص 15 و 16
(23) حفظ صفحه 20 + مرور ص 17 و 18
(24) حفظ صفحه 21 + مرور صفحه 19 و 20
(25) قبل از نماز مغرب : مرور ص 2 تا 5 / بعد از نماز : مرور ص 6 تا 10
(26) قبل از نماز مغرب : مرور ص 11 تا 16 / بعد از نماز : مرور ص 17 تا 21

توضیحات : توی هشت روز اول به دلیل اینکه آمادگی ذهنی زیادی برای حفظ و مرور یکباره نداشتید، برنامه ی شما رو این طور چیدم که تا چند روز فقط حفظ جداگانه و مرور جداگانه داشته باشید. از روز نهم به بعد چون فضای ذهنی شما برای پذیرش حفظیات جدید و مرور محفوظات قبلی آماده شده می تونید همزمان در یک روز هم مرور داشته باشید هم حفظ جدید. این برنامه فقط برای حفظ جزء اول آماده شده و اگر قصد داشته باشید بعد از اینکه بحمدلله جزء یک رو حفظ کردید، جزء دوم رو شروع کنید برنامه دیگه ای با شیوه دیگه ای به شما تقدیم می کنم.A03
روش های حفظ متعددی هم داخل انجمن " آموزش روش های حفظ " موجود هست که می تونید با مطالعه اونها هر کدوم رو که مطابق با روحیات و سلیقه خودتون دیدید انتخاب کنید. منتهی سعی کنید فعلا با یک روش ساده و البته کاربردی و اصولی حفظ تون رو شروع کنید که ان شاء الله در آینده به مشکلی برنخورید.A03
هر وقت که حفظ جزء یکم رو تموم کردید تشریف بیارید باز هم در خدمت تون خواهیم بود.A03
امیدوارم که حافظ موفقی باشید و ما رو هم از دعای خیرتون بی نصیب نگذارید.A03
این پست به ایمیل شما هم ارسال شده...

والله الموفق و المستعان
التماس دعا.یاحق

پاسخ }}
سپاس شده توسط: GHARIAN ، تـبــارک ، sahab1722 ، Fateme.a ، سعید پلیمر
سلام می خواستم خواهش کنم برای من یک برنامه حفظ برای جزء اول بدهید البته من تا آخر صفحه ی 6 حفظ هستم و لطفا" برنامه ی حفظ را با توجه به برنامه ی درسی و ورزشی من به ایمیل من بفرستید [email protected] در ضمن برای افراد تازه کار که میگویید از صفحه ی 2 تا 3 ذکر کنید که این صفحات از قران اسمان طاها می باشد. متشکرم A03
سلام ببخشید چرا کار من را راه نمی اندازید الان 1هفته هست که منتظرم شما فقط برای کسانی که مینویسند برادر برنامه میفرستید؟
لطفا" نوبت را رعایت کنید. من هم زیاد علاقه ای به حفظ نداشتم تا یکی از دوستانم این سایت را معرفی کرد اما الان می بینم باید حفظ را ول کنم و به درس هایم برسم . شما این را می خواستید؟
اصلا" از این کارتان خوشم نیامد و اگر می خواهید دوباره به حفظ بپردازم سریع تر برنامه ی حفظ را به ایمیل من بفرستید
متشکرم
پاسخ }}
(۱۳۹۱-۰۲-۰۲, ۰۵:۲۷ ب.ظ)behi نوشته:  سلام.امیدوارم خسته نباشید.ببخشید می خواستم بپرسم کی برنامه ای که من ازتون درخواست کرده بودم رو به بنده ی حقیر میدید؟اگه امکان داره برنامه ای که بنده خواسته بودم رو بصورت یک فایل یا pdfو یا هر چیز دیگه بگذارید تا من دانلودش کنم.با تشکر فراوان
سلام.ببخشید برنامه ی من چی شد؟

خیلی خیلی متشکرم.اجرتون با آقا امام زمان.با اجازتون من با مشورت چند استاد تصمیم گرفتم اول جز 30 رو حفظ کنم بعد بیام از جز 1 شروع کنم.

سلام علیکم برادر عزیز
بنده روز پنج شنبه برنامه شما رو هم در این تایپک قرار دادم و هم به ایمیلی که به ما دادید ارسال کردم.A03

در هر صورت برنامه شما این طور هست:

برنامه حفظ شما (توضیحات لازمه در انتهای پست قبلی داده شده است)
(1)حفظ صفحه 2
(2) مرور صفحه 2
(3) حفظ صفحه 3
(4) مرور صفحه 3
(5) حفظ صفحه 4
(6) مرور صفحه 4
(7) حفظ صفحه 5
(8) مرور صفحه 5
(9) حفظ صفحه 6 + مرور ص 2 و 3
(10) حفظ صفحه 7 + مرور ص 3 و 4
(11) حفظ صفحه 8 + مرور ص 4 و5
(12) حفظ صفحه 9 + مرور ص 5 و 6
(13) حفظ صفحه 10 + مرور ص 6 و 7
(14) حفظ صفحه 11 + مرور ص 7 و 8
(15) حفظ صفحه 12 + مرور ص 8 و 9
(16) حفظ صفحه 13 + مرور ص 9 و 10
(17) حفظ صفحه 14 + مرور ص 10 و 11
(18) حفظ صفحه 15 + مرور ص 11 و 12
(19) حفظ صفحه 16 + مرور ص 12 و 13
(20) حفظ صفحه 17 + مرور ص 13 و 14
(21) حفظ صفحه 18 + مرور ص 14 و 15
(22) حفظ صفحه 19 + مرور ص 15 و 16
(23) حفظ صفحه 20 + مرور ص 17 و 18
(24) حفظ صفحه 21 + مرور صفحه 19 و 20
(25) قبل از نماز مغرب : مرور ص 2 تا 5 / بعد از نماز : مرور ص 6 تا 10
(26) قبل از نماز مغرب : مرور ص 11 تا 16 / بعد از نماز : مرور ص 17 تا 21

هیچ استادی به شاگرد حافظش توصیه نمی کنه که حفظ رو از جزء سی شروع کنه. مگر اینکه فرد صرفا قصد حفظ جزء 30 رو داشته باشه. که این افراد عموما خردسال یا نوجوان هستند.

ما وظیفه مون بود خدمت شما برنامه ای که خواستید رو ارائه بدیم. اجرا یا عدم اجرای اون به عهده خودتون هست. براتون آرزوی موفقیت می کنیم
A03

والله الموفق و المستعان
التماس دعا.یاحقA03

(۱۳۹۱-۰۱-۳۰, ۰۹:۵۹ ق.ظ)mosa717 نوشته:  
با سلام خدمت آقای صفری،و خدا قوت. من دو بار به شما ایمیل زدم تا برنامه ای برای حفظ به من بدهید ولی تا کنون چیزی دریافت نکرده ام و الان چند ماه فرصت را از دست داده ام. من در روز 30/1 تا 2 ساعت می توانم وقت بگذارم. من چند ماهی در کلاس حفظ شرکت کردم و جزء 1 و نیمه های 2 را حفظ کردم ولی یادم رفته خواهشمندم برنامه ای به من ارائه دهید چون من همان اندازه ای که حفظ کردم با سختی بود و کلی مشکلات و شیطان لحظه به لحظه مرا از این کار باز می داشت امیدوارم روزی حافظ کل قران باشم . به آن عمل کنم تا شیطان همیشه از مسلمانان نا امید شود. با آرزوی روزی که همه شیعیان حافظ و محافظ واقعی قران باشند . با تشکر اجرکم الی الله.

سلام علیکم دوست عزیز[عکس: a03.gif]

خوشحالم که به اهمیت حفظ قرآن پی بردید و بعد از یک مدت دوری از حفظ دوباره قصد حفظ قرآن پیدا کردید. بنده از شما هیچ ایمیلی دریافت نکردم وگرنه مطمئنا پاسخ شما رو می دادم[عکس: a03.gif]

در هر صورت همون طوری که خودتون فرمودید تا نیمه های جزء 2 - که من تصور می کنم تا صفحه 30 یا احیانا 31 باشه محفوظات شما - قبلا با شرکت در کلاس حفظ کردید باید ابتدا اون محفوظات رو مرور کنید که از میزان تسلط تون بر اونها مطمئن بشید سپس به حفظ جدید بپردازید. به همین خاطر برنامه ای که به شما ارائه میشه « موقتا » صرفا برای مرور محفوظات قبلی هست.

خدمت شما :

(1) مرور صفحه 2 تا 4
(2) مرور صفحه 4 تا 6
(3) مرور صفحه 2 و 3
(4) مرور صفحه 4 و 5
(5) مرور صفحه 6 تا 8
(6) مرور صفحه 8 تا 10
(7) مرور صفحه 6 و 7
(8) مرور صفحه 8 و 9
(9) مرور صفحه 10 تا 12
(10) مرور صفحه 12 تا 14
(11) مرور صفحه 10 و 11
(12) مرور صفحه 12 و 13
(13) مرور صفحه 13 و 14
(14) مرور صفحه 2 تا 8
(15) مرور صفحه 9 تا 14
(16) مرور صفحه 15 تا 17
(17) مرو صفحه 17 تا 19
(18) مرو صفحه 15 و 16
(19) مرور صفحه 17 و 18
(20) مرور صفحه 19 تا 21
(21) مرور صفحه 19 و 20
(22) مرور صفحه 20 و 21
(23) مرور از صفحه 2 تا 10
(24) مرور از صفحه 11 تا 21
(25) مرور صفحه 22 تا 24
(26) مرور صفحه 24 تا 26
(27) مرور صفحه 22 و 23
(28) مرور صفحه 24 و 25
(29) مرور صفحه 26 تا 28
(30) مرور صفحه 28 تا 30
(31) مرور صفحه 26 و 27
(32) مرور صفحه 27 و 28
(33) مرور صفحه 28 و 29
(34) مرور صفحه 29 و 30
(35) مرور از صفحه 22 تا 26
(36) مرور از صفحه 26 تا 30

این از برنامه مرور جامع شما. بعد از اینکه این برنامه رو اجرا کردید لطف بفرمایید به بنده اعلام کنید تا آزمون هایی که طراحی کردم رو در اختیارتون قرار بدم تا از میزان تسلط شما اطلاع حاصل کنم بعد اگر مشکلی در محفوظات نبود ان شاء الله با یک برنامه دیگه برای حفظ جدید در خدمت شما هستم.[عکس: a03.gif]

والله الموفق و المستعان
التماس دعا.یاحق

پاسخ }}