تبلیغات شما در انجمن قاریان (February 12, 2016)

دعوت از دوستان و قاریان قرآن کریم برای همکاری بیشتر در انجمن قاریان (February 12, 2016)

تبلیغات شما در انجمن قاریان (February 12, 2016)

دعوت از دوستان و قاریان قرآن کریم برای همکاری بیشتر در انجمن قاریان (February 12, 2016)

نظرسنجی: نظرتون راجب اين موضوع چیه؟
خوبه
0%
0 0%
خوب نیست
0%
0 0%
مجموع 0 رای 0%
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

رتبه موضوع:
  • 53 رای - 3.51 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
گپ و گفت قاریان اهل دل و معرفی اعضای انجمن
با سلام لطفا درباره تحلیل صوتی تلاوت اساتید از لحاظ نت و مساحت صدا و طریقه اندازه گیری آن صحبت کنید مثلا سوره مریم کامل یوسف
پاسخ }}
سپاس شده توسط: GHARIAN ، Safari ، مهدی مجید ، یانور ، A.Ghasemzadeh
آگهی
حمید ایماندار نوشته: با سلام لطفا درباره تحلیل صوتی تلاوت اساتید از لحاظ نت و مساحت صدا و طریقه اندازه گیری آن صحبت کنید مثلا سوره مریم کامل یوسف

سلام جناب ایماندار
چوب کاری نفرمایید... :)

منتظر بیانات شیوای شما هستیم لطفا در تالار بخش تخصصی تحلیل قاری همین مبحث را شروع کنید تا هممون بتونیم استفاده کنیم وسوالاتمون رو از محضرتون بپرسیم.
اینجا قاریان زیادی هستند و تلی از سوالات تخصصی که جایی برای جوابش پیدا نمیکنند

هدف دیگر ، به اشتراک گذاری معلومات قرائت قرآن قاریان است و همچنین تجربه هایشان

من شخصا از بیات بیات های شما در اول و دو سوم ابدایی تلاوتتون لذت خاصی بردم.

تلاوت شما همیشه در گوشیم هست ;)
[عکس: quran.png]

.: سایت قاریان قرآن کریم جمهوری اسلامی ایران :.
[عکس: 7276d23355c.png]
پاسخ }}
سپاس شده توسط:
ممنون از اظهار لطفتون بدون تعارف خوندن ما شایسته گوش های مملو از نواهای آآسمانی شما نیست اگه جایی هم تلاوتی شده توفیق الهی بوده و به برکت استماع آیات الهی.ما بیشتر مستمعیم و دوست داریم از تجارب شما اساتید فن بهره ببریم. اگه صلاح میدونید معرفی هم بفرمایید.
پاسخ }}
سپاس شده توسط: GHARIAN ، sahab1722 ، Safari ، مهدی مجید ، یانور ، A.Ghasemzadeh
حمید ایماندار نوشته: ممنون از اظهار لطفتون بدون تعارف خوندن ما شایسته گوش های مملو از نواهای آآسمانی شما نیست اگه جایی هم تلاوتی شده توفیق الهی بوده و به برکت استماع آیات الهی.ما بیشتر مستمعیم و دوست داریم از تجارب شما اساتید فن بهره ببریم. اگه صلاح میدونید معرفی هم بفرمایید.

حقير سراپا تقصير شاگرد استاد برقعي هستم ودر جلسه اي با حضور برادرانشون وشما با شما آشنا شدم

رضا خوشبختي :)

پاسخ }}
سپاس شده توسط:
خبلی از هم صحبتی با شما دوست بزرگوار خوشبختم هر چند چهره مبارک حضرتعالی خاطرم نیست.کاری که شروع کردید واقعا جای تبریک دارد اجرکم عند الله پس انشاالله توفیق داریم حضورا هم از محضر شما و از تلاوت شما بهره مند باشیم.سلام برسونید محضر استاد برقعی عزیز.
پاسخ }}
سپاس شده توسط: GHARIAN ، Safari ، مهدی مجید ، A.Ghasemzadeh
(2010-04-26, 05:56 PM)حمید ایماندار نوشته:  خبلی از هم صحبتی با شما دوست بزرگوار خوشبختم هر چند چهره مبارک حضرتعالی خاطرم نیست.کاری که شروع کردید واقعا جای تبریک دارد اجرکم عند الله پس انشاالله توفیق داریم حضورا هم از محضر شما و از تلاوت شما بهره مند باشیم.سلام برسونید محضر استاد برقعی عزیز.

نظر لطف شماست.ما در مقابل تلاوتهای شما طفیلی بیش نیستیم :cool:

موفق باشید

پاسخ }}
سپاس شده توسط:
سلام بر همه مدیران محترم سایت
این حقیر با زوق فراوان این جا را اتفاقی پیدا کردمو تصمیم گرفتم ثبت نام کنم
و ثبت نام کردم با کمال تاسف هیچ خانمی برخورد نکردم
اشتباه آمده ام؟
با آرزوی قبولی طاعات و عبادات شما برادران دینی
پاسخ }}
سپاس شده توسط:
(2010-08-17, 07:11 PM)maman moti نوشته:  سلام بر همه مدیران محترم سایت
این حقیر با زوق فراوان این جا را اتفاقی پیدا کردمو تصمیم گرفتم ثبت نام کنم
و ثبت نام کردم با کمال تاسف هیچ خانمی برخورد نکردم
اشتباه آمده ام؟
با آرزوی قبولی طاعات و عبادات شما برادران دینی

سلام
خوش آمديد دوست محترم
منظور شما از خانوم چيه؟
مديريت سه تالار بزرگ ما در دست خانمهاي محترم و تحصيلكرده است

پاسخ }}
سپاس شده توسط:
Heart 
سلام.بنده شعباني هستم بيش از 10 ساله كه دارم قرائت قران كار ميكنم بيش از 4سال سابقه تدريس تجويد و صوت و لحن رو دارم . 2 سال توي تهران و 2 سالم توي شمال جلسه قران داشتم . از اساتيدي كه استفاده كردم استاد لطفي نیا و فلاح پور در استان گیلان , در تهران استاد ياریگل , خداياري و...
مقام بين المللي ندارم . كلا قرائتم متوسطه يه قرائت از خودم براي تحليل توسط اعضا سايت ميزارم از بقيه اعضا هم انتظار دارم از خودشون قرائت بزارن با تشكر .
« به جانم قسم، آنکه خود را از کتب عقلی و صحف عرفانی دور کند، کتابهایی همچون تمهید القواعد، شرح قیصری بر فصوص الحکم و سرح العیون فی شرح العیون و مصباح الانس و شرح محقق طوسی بر اشارات و اسفار و شفاء و فتوحات مکیه، که دستهای نوریه آنها را هدیه نموده اند، همانا {جان} خود را از فهم خطاب محمدی (ص) {قرآن} دور کرده است و آنرا {جان خود را} از نیل به سعادت قصوایش محروم ساخته است. »
ترجمه فرمایش حضرت علامه حسن زاده در تعلیقات بر اسفار azha.ir

[ویدیو: http://www.shabakema.com/data/2016/06/27...Yousuf.mp4]

پاسخ }}
سپاس شده توسط:
سلام.من رضا صدفی هستم.در شهر رشت سکونت دارم و یک ساله که به تلاوت قرآن می پردازم و از استاد منشاوی تقلید می کنم.در ابتدا از محضر استاد فلاح پور و لایق برحق به مدت کوتاهی استفاده کردم و در حال حاضر از محضر استاد اسماعیلیان و زیبایی استفاده می کنم.با توجه به این که تازه تلاوت قران رو شروع کردم تلاوتم ضعیف هست ولی خیلی علاقه دارم که پیشرفت کنم.
ان شاءالله اگه ما رو قابل دونستید یه تلاوتی از خودم می ذارم تا اشکالاتم را به لطف شما عزیزان بشناسم و بر طرف کنم.
پاسخ }}
سپاس شده توسط: