تبلیغات شما در انجمن قاریان (February 12, 2016)

دعوت از دوستان و قاریان قرآن کریم برای همکاری بیشتر در انجمن قاریان (February 12, 2016)

نظرسنجی: نظرتون راجب اين موضوع چیه؟
خوبه
0%
0 0%
خوب نیست
0%
0 0%
مجموع 0 رای 0%
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

رتبه موضوع:
  • 53 رای - 3.51 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
گپ و گفت قاریان اهل دل و معرفی اعضای انجمن
(2011-01-24, 06:11 PM)sahab1722 نوشته: سلام جناب اقاي خوشبختي خسته نباشيد شنيدم استاد برقعه اي جلسه اي رو روزهاي جمعه صبح هر هفته توي خيابان ايران روبروي دارالتحفيظ دارن خوشحال ميشم ساعت دقيق شروع و اتمام جلسه رو بدين اخه من شهر ري هستم ايشالا سعي دارم بيام جلسه ايشون استفاده كنم خيلي وقته توفيق نشده برم جلسه اساتيد تهراني ممنون

راستي ميخواستم بگم دوستان خيلي هاشون براي دانلود تلاوتهاي تصويري بخاطر حجم بالاي تلاوتها و پايين بودن سرعت اينترنتشون گله مندن اگر شما يا كسي از دوستان اينرتنت پرسرعت داره كه ميتونه تلاوتها رو دانلود كنه و با حجمشونو كم كنه و روي سايت بذاره من ممنون ميشم اين كارو انجام بده من ميتونم دانلود كنم ولي پرسرعت من حداقل هر گيگ برام بين 3 تا 5 هزار تومن ناقابل اب ميخوره التماس دلار:D

سلام
من جلسه چهارشنبه هاشونو میرم ( خیابان ستارخان نبش حبیب اللهی).از برنامه جمعه هاشون اطلاعی ندارم
واقعا استاد تمام هستند از نظر دامنه الحان عرب

در مورد دوم هم ما هم التماس دعا داریم :blush:

[عکس: quran.png]

.: سایت قاریان قرآن کریم جمهوری اسلامی ایران :.
[عکس: 7276d23355c.png]

پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:

آگهی
امیدوارم زمانی برسه که شاهد حضور مصری ها در مسابقات بین المللی قرآن ایران باشیم
:)

[عکس: 02080009159088069433.jpg]
[عکس: 55812332585491274617.gif]حسبنا الله و نعم الوکیل[عکس: 55812570668510583124.gif]

پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:

بسم الله الرحمن الرحيم
سلام عليكم

در واقع مسابقات قرآن براي نمايش استعداد و قريحه قرآني فردي هست و بنده تصور نمي كنم قاري مصري وجود داشته باشه كه با مسابقات قرآن مطرح شده باشه! و اصلا اونها نيازي به شركت در مسابقات بين المللي و غير بين المللي ندارند! (البته اساتيدشون رو عرض مي كنم) متاسفانه اين در كشور ايران هست كه بايد فرد حتما يك مقام مسابقه اي در مسابقات حالا چه اوقاف و دانشجويان و ... كسب كنه تا بهش بگن قاري!

يا حق

« خداوند به همه چیز آگاه است »

امیدوارم فقط به همین یک آیه ایمان بیاوریم !

پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:

سلام بر دوستان قرآنی

سوالی داشتم . من در شهرستان زندگی می کنم و با mp4 player و موبایل فقط می تونم موج FM رو بگیرم . بنابراین متاسفانه از رادیوقرآن نمیتونم استقاده کنم . شما دوستان راهی دارید که بتونم تلاوت های مجلسی که از رادیو قرآن پخش میشه رو بگیرم .

ممنون

پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:

(2011-02-03, 01:27 PM)hi quran نوشته: سلام بر دوستان قرآنی

سوالی داشتم . من در شهرستان زندگی می کنم و با mp4 player و موبایل فقط می تونم موج FM رو بگیرم . بنابراین متاسفانه از رادیوقرآن نمیتونم استقاده کنم . شما دوستان راهی دارید که بتونم تلاوت های مجلسی که از رادیو قرآن پخش میشه رو بگیرم .

ممنون

به نام خدا
سلام

برای دریافت ( چه به صورت آنلاین و چه دانلود کردن ) محتویات رادیوهای ایران می توانید وارد سایت iranseda.com شده و در سمت راست سایت ، گزینه آرشیو دیجیتال شبکه های رادیو را انتخاب کنید . در صفحه جدید ابتدا از منوی کشویی نام رادیو ی مورد نظرتون رو انتخاب کنید و سپس تاریخ مورد نظر و سپس زمان مورد نظرتون رو انتخاب کنید . و روی گزینه دریافت کلیک کنید تا نتایج ظاهر شود و با برنامه های مدیریت دانلود می توانید دانلود کنید .

یا علی

اللّهُمَّ صَلِّ علی مُحَمَّدْ وَ آلِ مُحَمَّدْ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ وَحْشُرْنا مَعَهُمْ وَالْعَنْ أعْدائَهُمْ اَجْمَعینْ

پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:

سلام دوستان خیلی خوب میشه اگه اساتید و قاریان خوب شهر خودتون رو معرفی کنید و از فضایل اخلاقی و مهارت فنی شون در تلاوت بگید تا باهاشون آشنا بشیم.

پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:

(2011-03-15, 09:15 AM)GHARIAN نوشته:
(2011-03-15, 01:06 AM)sadafi نوشته: سلام دوستان خیلی خوب میشه اگه اساتید و قاریان خوب شهر خودتون رو معرفی کنید و از فضایل اخلاقی و مهارت فنی شون در تلاوت بگید تا باهاشون آشنا بشیم.

بهتره یک تاپیک براش در نظر بگیریم

بسم الله الرحمن الرحيم
سلام عليكم

تايپك مورد نظر ايجاد شد. آدرس تايپك: http://www.gharian.ir/thread-2015-post-6...ml#pid6348

نرجوا لكم التوفيق
التماس دعا/ياحق:)

« خداوند به همه چیز آگاه است »

امیدوارم فقط به همین یک آیه ایمان بیاوریم !

پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:

به نام خدا
سلام
سعید زنده بودی هستم
خیلی تو جمع قرائت نمی کنم
ولی همیشه تو خلوت تمرین می کنم
بیشتر به سبک استاد عبدالباسط
البته بعضی قرائت های اقای شاکر نژاد رو هم دوست دارم

ما یه گروه تواشیح داریم
اسمش هم آل یاسین هست
هممون میریم اول دبیرستان
متاسفانه تو شهرمون گروه تواشیح درستی نیست که ما باهاش رقابت کنیم
البته گروه تواشیح معراج که یه دوره تو کشور مقام اول رو کسب کرد تو شهرستان ماست.
یه افتخاریه برای ما
ممنون
التماس دعا

پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:

(2011-07-25, 11:52 PM)sahab1722 نوشته: سلام دوستان ببخشيد مدتي نبودم يا كمتر ميومدم انجمن كلي درس و كار داشتم يه طرحي رو هم كه قبلا عنوان كرده بودم رو دنبال كردم

طرح اموزش اينترنتي و كلاس قران و شبي با قران به مناسب ايام ماه مبارك رمضان

هفته اي يك تا دوشب من اخر هفته مد نظرمه

ساعت 11 تا 12ونيم شب

يعني پنج شنبه و جمعه

به اين صورت كه با ياهو مسنجر هر كس با ايدي خودش ايدي منو اد و اضافه ميكنه بعد باهم يه كنفرانس ميزاريم و يه كلاس قران اينترنتي رو تشكيل ميديم و شروع بكار ميكنيم
يه راجب بقيه موارد هم فكر كردم ابتدا براي اينكه افراد يه جايي بيان كه دور هم جمع بشيم و بيشتر بيان توي يكي از رومهاي ياهو قرار ميزاريم بعد ايشالا وقتي دور هم جمع شديم بقيه موارد هم رو هم خدمتتون عرض ميكنم همه ميتونن با هر سطح تلاوتي توي اين طرح شركت كنن تمام سنين زن و مرد محدوديتي نداره منتظر دوستان هستم اين ايدي منه بصورت ويس با هم بيشتر راجب صوت و لحن كار خواهيم كرد

[email protected]

سلام سحاب عزیز
با این طرح موافقم.فقط چون اذان صبح زود گفته میشه و همچنین بیشتر دوستان ( از جمله حقیر ) شب جمعه ها جلسه دارم بهتره برای تنظیم زمانش بیشتر با هم صحبت کنیم.A40

یک تالار هم علاوه کلاسهای آنلاین در یاهو ، ایجاد میکنیم تا بحث و تبادل نظر هم قبل و بعد از جلسه داشته باشیم.
البته بشرط همت ، توفیق و همکاری دوستان است.A44

ممنون از شما

--------------------

(2011-07-26, 12:51 AM)sszendehboudi نوشته: به نام خدا
سلام
سعید زنده بودی هستم
خیلی تو جمع قرائت نمی کنم
ولی همیشه تو خلوت تمرین می کنم
بیشتر به سبک استاد عبدالباسط
البته بعضی قرائت های اقای شاکر نژاد رو هم دوست دارم

ما یه گروه تواشیح داریم
اسمش هم آل یاسین هست
هممون میریم اول دبیرستان
متاسفانه تو شهرمون گروه تواشیح درستی نیست که ما باهاش رقابت کنیم
البته گروه تواشیح معراج که یه دوره تو کشور مقام اول رو کسب کرد تو شهرستان ماست.
یه افتخاریه برای ما
ممنون
التماس دعا

سعید عزیز سلام
بسیار کار خداپسندانه ای میکنی ولی بهتره از خلوت به جلوت بیای رفیق A38
دوست داریم از متن تواشیح و سبکهای اجراییتون تو تالار تواشیح و ابتهال استفاده کنیم
ممنون ازت

[عکس: quran.png]

.: سایت قاریان قرآن کریم جمهوری اسلامی ایران :.
[عکس: 7276d23355c.png]

پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:

سلام دوستان.من سعیدم.متولد سیزده مهر هزار و سیصد شصت و هشت که روز نیروی انتظامیه.ولی بر خلاف این مناسبت فضولی تو خونمه.من عاشق استاد شحات محمد انورم و خیلی تلاوتهاشو گوش میدم.یه بارخواب دیدم که تو روزنامه یه جمله ای با این مضمون نوشته بود:شحات ایران کیست؟حالا واقعا به نظر شما کیست؟
به هر حال ان شاء الله که خداوند بهره فراوان از شما به ما بدهد و نیز از انوار قدسیه اینجانب بر حضرات بتاباند.
التماس دعا

تلاوتها و کلیپهایی که بنده قرار میدم
از یوتیوب هستن
بخورید و اسراف کنید

پاسخ }}}}
سپاس شده توسط: