تبلیغات شما در انجمن قاریان (February 12, 2016)

دعوت از دوستان و قاریان قرآن کریم برای همکاری بیشتر در انجمن قاریان (February 12, 2016)

تبلیغات شما در انجمن قاریان (February 12, 2016)

دعوت از دوستان و قاریان قرآن کریم برای همکاری بیشتر در انجمن قاریان (February 12, 2016)

رتبه موضوع:
  • 15 رای - 3.87 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پیشکسوت قرآنی استان گیلان به دیار حق شتافت
بسم الله الرحمن الرحیم

من المؤمنین رجال صدقوا ما عهدوا الله علیه فمنهم من قضی نحبه و منهم من ینتظر و ما بدّلوا تبدیلا

یکی دیگر از مردان خدا به لقاء الله پیوست . برادر مؤمن و قرآنی ، رزمنده و جانباز سرافراز هشت سال دفاع مقدس حاج عارف رحیمی پیشکسوت قرآنی و مسئول ستاد قرآن و اقامه نماز آموزش و پرورش در سن پنجاه سالگی در اثر عارضه قلبی و مسدود بودن راههای ارتباطی استاد گیلان به دلیل بارش بسیار سنگین برف به دیار ملکوت سفر کرد .

قرائت حمد و آیت الکرسی جهت شادی روح این مرحوم

[عکس: 777.jpg]

پاسخ }}}}

آگهی
بسم الله لرّحمن الرّحیم

ان شاءالله خداوند ایشان و تمامی اهل قرآن ومعرفت را رحمت بفرماید.

بسم الله الرّحمن الرّحیم

تا گرسنه نشدی مخور و پیش از سیر شدن دست از خوردن بکش...

پاسخ }}}}
سپاس شده توسط: ahmadi ، زینب74 ، CR7 ، محمدحسیـــن ، Bahar ، تـبــارک ، allameh ، dorra

به نام خدا

ان شاءالله همه ي ما دست پر اين دنيا رو ترك كنيم و خوش به حال ايشون كه با سرمايه ي بزرگي اين جهان رو ترك كردند.ان شاءالله روحشون قرين رحمت الهي باشد و با اولياءالله محشور شوند.واقعا ناراحت كننده است چون سن بالايي هم نداشتند.اي كاش به جايي برسيم كه شاهد مرگ عزيزانمون به خاطر كمبود امكانات نباشيم...

لا تحدّثني عن الدين كثيرا!

ولكن دعني أراه في تصرفاتك!

.........

Inta Ahla Gharam

إنت أحلي غرام... تو زيباترين عشقي

پاسخ }}}}
سپاس شده توسط: تـبــارک ، زینب74 ، s.m.hossain ، allameh ، یانور ، hoseinparsaie ، dorra

ان شاءالله خداوند رحمتشان کند و در داخل بندگانش قرار دهد و در بهشتش داخلش کند...

تابع قوانین انجمن بزرگ قاریان

به گوش کردنش می ارزه !!((هر کی دنبال چیزی میگرده که بتونه باهاش به حال معنوی برسه اینو توصیه میکنم))

http://www.gharian.ir/showthread.php?tid...1#pid42791

خاک پای قاریان بی ریا...

السلام علیک یا فاطمه الزهرا سیده نساءالعالمین.

پاسخ }}}}
سپاس شده توسط: زینب74 ، s.m.hossain ، allameh ، یانور ، تـبــارک ، hoseinparsaie ، Bahar

...بِسْمـــِ اللهِ الرََّحْمنـِــ الرََّحیمــِـ...

به جامعه قرآنی تسلیت عرض میکنم و ان شاء الله خداوند ایشان را بیامرزد و صبر به بازماندگان عطا کند...
حمد و آیة الکرسی قرائت شد.

پاسخ }}}}
سپاس شده توسط: محمدحسـن ، تـبــارک ، hoseinparsaie ، dorra ، Bahar ، زینب74 ، تکتم2

بسم الله الرحمن الرحیم
سلام
«و لنبلونکم بشیء من الخوف و الجوع و نقص من الأموال و الأنفس و الثمرات....»
رحمت ایزدی به روح این عزیز پرکشیده از میان ما و فرود آمده در دیار ملکوتیان عالم بعد از مرگ باد که ستون خیمه ی قرآنیان این کشور همینان بودند که جان خود را در کف اخلاص گرفتند و به امر ولی فقیهشان به دفاع از حریم اسلام و مسلمانان شتافتند و بعد از آن ادامه دهنده ی راه دوستان شهیدشان بودند تا بالأخره به دیدار حق نائل آمدند.
خداوند روح این بزرگوار را غریق رحمت واسعه ی خود گرداند.
سلامتی و تعجیل در فرج حضرت صاحب الأمر (عج)، سلامتی خدمتگزاران اسلام ناب خاصه علماء و مراجع مخصوصا رهبری عزیز و شادی ارواح پاک مؤمنین و مؤمنات و شهداء و امام شهداء صلوات

التماس دعا
عضو مجمع قاریان آباده

پاسخ }}}}
سپاس شده توسط: Bahar ، زینب74 ، A.Ghasemzadeh ، یا فاطمه (س) ، allameh ، یانور ، تکتم2

خداند همه مارو بیامرزد و به خانواده ایشان صبر بدهد
اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

[عکس: 1_siC7Zqq2_535.jpg]
خدایا.....

یاریم کن نگاهم..........در افق این فضای مجازی.......جز برای تو......نبیند

و انگشتانم... جز برای تو .....کلیدی را فشار ندهند

پاسخ }}}}
سپاس شده توسط: allameh ، یانور ، Bahar ، تکتم2