تبلیغات شما در انجمن قاریان (February 12, 2016)

دعوت از دوستان و قاریان قرآن کریم برای همکاری بیشتر در انجمن قاریان (February 12, 2016)

نظرسنجی: با تغییر قالب موافق هستید یا خیر
بله ، موافقم
66.67%
2 66.67%
خیر ، موافق نیستم
33.33%
1 33.33%
مجموع 3 رای 100%
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

رتبه موضوع:
  • 15 رای - 3.87 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
همفکری و مشارکت در ساخت قالب اختصاصی انجمن
(2014-07-16, 01:09 PM)A.Maarefi نوشته:
(2014-07-04, 04:52 PM)GHARIAN نوشته: سلام
كار طراحي از امشب شروع ميشه و تا كمتر از 10 روز آماده ميشه
فكر كنم نظرات رو شنيديم
فکر نمی کنید مقداری بیشتر از 10 روز گذشته و هنوز قالب عوض نشده؟؟؟؟ A22
حاج مسعود رو بخاطر این چیزا خسته کردن

چند سالی یوسف از جرم زلیخا حبس شد
حبس مهدی از گناه ما هزاران ساله است...

پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:

آگهی
(2014-07-16, 01:09 PM)A.Maarefi نوشته:
(2014-07-04, 04:52 PM)GHARIAN نوشته: سلام
كار طراحي از امشب شروع ميشه و تا كمتر از 10 روز آماده ميشه
فكر كنم نظرات رو شنيديم
فکر نمی کنید مقداری بیشتر از 10 روز گذشته و هنوز قالب عوض نشده؟؟؟؟ A22

سلام علیکم
بابت تاخیر بوجود آمده عذرخواهی میکنیم ، حق با شماست . بخاطر برخی مسائل طراحی به تعویق افتاده ولی بزودی روند طراحی آغاز خواهد شد
موفق باشید

[عکس: quran.png]

.: سایت قاریان قرآن کریم جمهوری اسلامی ایران :.
[عکس: 7276d23355c.png]

پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:

سلام علیکم خدمت اساتید انجمن بسیار خوب قاریان قرآن کریم
دوستان قدیم سایت تقریبا ما رو میشناسن ولی خب خیلی وقته نیومدم انجمن شاید کم لطفی بنده بوده
گفتم بیام انجمن دیدم نوشتین طراحی قالب انجمن
منم گفتم نظرمو بگم شاید بدردتون بخوره نظرم
------------
به نظر بنده که چند سالی هست طراحی گرافیک و سایت کار می کنم
در وهله اول که سایت مذهبی درامدی نداره بهتر اینه که قالبی پیدا شود و بر اساس ان تغییرات اعمال گردد چون زیاد تفاوتی نداره قالب های رایگان که ویرایش شه با قالبی که از 0 زده شه اونم انجمن که چیدمان و بیسیک کارش تقریبا یکسانه

زیاد کار نداره ویرایش همین قالب که بشه یک قالب زیبای فلت با نقوش اسلیمی و مذهبی

باز اساتید مختار هستن در این امر که اختصاصی زده شه یا مجدد قالبی ویرایش شه

التماس دعای خیر
یاالله

لا اله الا الله

پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:

با سلام

ما به دوستان وعده طراحی قالب داده بودیم ولی از پس هزینه هاش برنیومدیم و همینک در حال ویرایش یک قالب هستیم که بیشتر مشکلات انجمن رو حل میکنه

برخی دوستان هزینه های مختصری رو متقبل شدند که برای طراحی کفاف نداد و صرف هزینه های هاستیک سایت قرار گرفت ازشون ممنونیم

حقیر در حال ویرایش قالب جدید هستم ، زمان نمیگم ولی سعی میکنم در کمترین زمان آمادش کنم.

دوستانی هم که با قالب مشکل دارند و به خاطر قالب انجمن نمیخوان فعالیت کنند بهتره که دیدگاهشون رو عوض کنند و پیشنهاد های واگذاری و ... را کلا فراموش کنند

کسیکه بخواهد فعالیت کند با همه کاستی ها میسازد تا رفع مشکلات

از قاریان و کارشناسان محترم انجمن التماس دعای خیر داریم

[عکس: quran.png]

.: سایت قاریان قرآن کریم جمهوری اسلامی ایران :.
[عکس: 7276d23355c.png]

پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:

(2014-09-05, 10:22 AM)'GHARIAN' نوشته: با سلام
ما به دوستان وعده طراحی قالب داده بودیم ولی از پس هزینه هاش برنیومدیم و همینک در حال ویرایش یک قالب هستیم که بیشتر مشکلات انجمن رو حل میکنه
برخی دوستان هزینه های مختصری رو متقبل شدند که برای طراحی کفاف نداد و صرف هزینه های هاستیک سایت قرار گرفت ازشون ممنونیم
حقیر در حال ویرایش قالب جدید هستم ، زمان نمیگم ولی سعی میکنم در کمترین زمان آمادش کنم.
دوستانی هم که با قالب مشکل دارند و به خاطر قالب انجمن نمیخوان فعالیت کنند بهتره که دیدگاهشون رو عوض کنند و پیشنهاد های واگذاری و ... را کلا فراموش کنند
کسیکه بخواهد فعالیت کند با همه کاستی ها میسازد تا رفع مشکلات
از قاریان و کارشناسان محترم انجمن التماس دعای خیر داریم

سلام علیکم و رحمة الله

بنده قصد داشتم دیگه کاری به این کارها نداشته باشم ولی دیدم اگر یک نکته رو متذکر نشم در حق آقایان بخشنده و صفری اجحاف میشه.
البته قبلش این نکته رو متذکر بشم که این مطالبی که بیان کردم صرفا بر اساس صحبت‌هایی هست که دوستان در انجمن انجام دادند و الّا شاید مباحثی بوده که ما از اون بی‌خبریم، لذا قضاوت حقیر بر پایه گفته‌هایی هست که در سایت مطرح شده. اینو گفتم تا مبادا توهم بشه که ما یک طرفه به قاضی رفتیم.
ببنید جناب خوشبختی، شما می‌فرمایید که: « دوستانی هم که با قالب مشکل دارند و به خاطر قالب انجمن نمیخوان فعالیت کنند بهتره که دیدگاهشون رو عوض کنند » در حالی که کسی نگفته به خاطر قالب نمی‌خواد فعالیت کنه، تغییر قالب خودش موضوعیت نداره برادر من بلکه طریقیت داره. آقای صفری می‌گفت: « بعد از همه این ماجراها و تغییراتی که برای فعال بودن فضا انجـام شد، دیدیم که هیچ کار دیگـه ای جُز تغییرات ظاهری و اضافه کردن امکانات جدید و به روز به انجمن اون « روح » و « فضایی » رو که می خوایم نمیـده. » پس تغییر قالب صرفا یک وسیله بود برای رسیدن به هدف اصلی که همون خروج انجمن از رکود بود و این دغدغه اصلی این بزرگواران بود که پست‌های سایر عزیزان در این تاپیک نشون می‌داد که اون‌ها هم این دغدغه رو داشتند.
بعد هم شما می‌فرمایید: « ما به دوستان وعده طراحی قالب داده بودیم ولی از پس هزینه هاش برنیومدیم » خب بزرگوار، اونطور که ما از آقای صفری شنیده بودیم، می‌گفتند: « لذا بعد از هماهنگی های مختلف قرار شد قالب و سیستم رو تغییر بدیم، مرحله اول که چند نفر از دوستان گفتند آشناهایی داریم که میتونن طراحی قالب رو با هزینه های پایین تر از سایر طراحان انجام بدن ؛ با اون آشنایان هم به واسطه دوستان تماس گرفتیـم و صحبت کردیم و نتیجه این شد که سیستم انجمن از « MyBB » باید به « vBulletin » تغییر پیدا کنه. مدیریت کل سایت با این مورد هم مخالفت کردند چون می فرمودند که هزینه نگه داری و لایسنس سالانه این سیستم بالاست ... در حالی که بنده و آقای بخشنده بارها عرض کردیم که هزینه های مادی این موضوع رو متقبل میشیم !! » این بندگان خدا که می‌گفتند ما هزینه هاشو متقبل میشیم و اون موقع اینگونه که آقای صفری گفتند هنوز بحث واگذاری سایت مطرح نبود، پس دلیل مخالفت چی بوده؟
شما می‌فرمایید: « کسیکه بخواهد فعالیت کند با همه کاستی ها میسازد تا رفع مشکلات » خب مگه تا الآن همیطور نبوده؟ من درباره این مورد آخر چیز دیگه‌ای نمی‌گم چون کاربران عزیز خودشون از صبر و بردباری استاد بخشنده مطلع هستند.
در آخر هم تاکید می‌کنم که این حرف‌ها صرفا از روی خیرخواهی بوده و هیچ سوء نیتی در کار نبوده.

و السلام علی من اتبع الهدی

پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:

.
سلام علیکم خدمت بزرگواران...
من صرفا نه به خاطر خودم بلکه به خاطر تمام دوستان مخصوصا پیشنهاد مدیران ارشد اینجا پیغام میگذارم و وظیفه خودم میدونم که این رو مطرح کنم...وضع سایت به شدت مورد انتقاد هست... از همه لحاظ
اول نبود مدیر کل سایت و اهمیت ندادن به وضع موجود سایت... اینکه دیر به دیر به سایت سر بزنید و بیاین و یک قولی بدید و برین اصلا کار درستی نیست ... تا الان هم اگر سایت سر پا مونده به خاطر وجود آقایانی که مدیر ارشد هستند بوده ... پس نظرشون نظر تمام اعضای سایته و این فقط از دیدگاه اون ها نیست... اون روزی که بنده پذیرفتم مدیر یک بخش از سایت بشم... از فضای سایت و بودن در اون احساس خوبی داشتم اما امروز نه تنها این حس و ندارم بلکه هر بار میام پستی بگذارم به خاطر قابل واقعا افتضااااح سایت کلی وقتم هدر میره ولی باز منتظرم... منتظر قول هایی که هیچ وقت گویا قرار نیست عملی بشه... قول هایی که پشتش همکاری دیگر افراد هست ولی عملا همکاری نمیشه و بهانه جویی میشه...
خیلی زشته در یک محیط قرآنی رهبر سایت به این شکل موجب طرد اعضای اصلی سایت بشه و فعالیت اون ها رو نادیده بگیره...
اگر این سایت اسمی روش هست و الان شده انجمن تخصصی قاریان قرآن کریم فقط و فقط به خاطر فعالیت اعضا بوده و بس و هیچ کس هم اینجا حقوقی نمی گیره که بخواد منت بگذاره و صد در صد به خاطر رضای خدا و همدلی بین اعضا هست...
ابتدا چند مدیر بیشتر در سایت نبود و اعضا فعال زیاد بودند... گویا اصلا احساس نمیشه که در سایت همه مدیر شدند ولی اعضا فعال به یک دهم فعالیت قبلشون علاقه ای ندارند... جلسات آنلاین به کل تعطیل شده... چون گویا هیچ کس علاقه ای به فعالیت نداره... مدیر محترم جلسات آقای سحاب هم با وجود مشغله زیادشون بودند و از وجودشون استفاده می کردیم ... الان ایشون هم دیگه مارو تنها گذاشتند... نه به خاطر سایت بلکه عدم همکاری اعضای انجمن... چون کسی علاقه نداره فعالیت داشته باشه... این محیط نشاطش رو از دست داده... این هشـــــــــــداره ....
الان مثلا سایت درست شده؟؟؟
می خواهیم متن ارسال کنیم دچار مشکل هستیم ... ویرایش کنیم مشکل داریم...
همون شکل قبلی برای ارسال مطالب از الان بهتر بود... اومدید ابروشو درست کنید زدید چشمشم کور کردید!!!
اگر این وضعیت ادامه پیدا کنه شک نکنید الان نه ولی به مرور زمان همه اعضا اینجا رو ترک خواهند کرد...
دیگه واقعا نمیدونم چی باید بگم...
خواهش می کنم صداتون در بیاد... طبق وعده خدا تا مردم نخوان تغییر کنن خدا بهبودی در وضعیتشون حاصل نمی کنه...
از اعضایی که سکوت اختیار کردن خواهش مندم یک عکس العملی از خودشون نشون بدن ...
اگرم علاقه ای ندارید فبها...

به امید تغییر درست !!!!!!!!!!!!!
یا علی...

پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:

سلام
من با نظر سرکار خانم علامه به شدت موافقم، این وضعیت اصلاً برازنده چنین انجمنی نیست و متأسفانه این رکود و خمودگی روز به روز بیشتر میشه در نتیجه نه تنها نمی تونه اعضای جدید رو به این محیط علاقه‌مند کنه بلکه اعضای قدیمی و فعال هم بتدریج انگیزه حضورشون رو از دست میدن، همین الان هم در انجمنی با بیش از 5000 عضو روزانه دو سه پست بیشتر گذاشته نمیشه که اونها هم مربوط به تالارهای فرعی و غیرتخصصی انجمن هست و عملاً در انجمن هیچ فعالیت تخصصی و آموزشی برای جذب و پرورش اعضای جدید انجام نمیشه در حقیقت فقط تعدادی از مدیران و تعداد انگشت شماری از اعضای فعال از سایت بازدید می کنند که احتمالاً بیشترشون به این امید که اتفاق امیدوار کننده ای افتاده باشه میان و الا پست های جدید و وضع نامساعد انجمن دیدن نداره
کاش جناب آقای قاریان که ظاهراً خودشون وقت رسیدگی دائم به انجمن رو ندارن نه مالکیت سایت رو بلکه اون بخش از اختیارات رو که نیازمند اعمال تغییرات مورد نظر مدیران ارشد هست رو به ایشان اعطا می کردند چون این اوضاع نابسامان در انجمنی که روزی شاهد حضور فعال نوجوانان و جوانان علاقمند به قرآن بود هیچ توجیهی ندارد
جناب قاریان! اینکه فرمودید: دوستانی هم که با قالب مشکل دارند و به خاطر قالب انجمن نمیخوان فعالیت کنند بهتره که دیدگاهشون رو عوض کنند ... کسی که بخواهد فعالیت کند با همه کاستی ها میسازد تا رفع مشکلات
درست اما به نظر شما این تعداد کم اعضا که حضور مستمر در انجمن دارند برای ادامه حیات آن کافی است چرا محیطی ایجاد نکنیم که اعضای جدید تبدیل به اعضای فعال و ثابت شوند با یک نگاه کوتاه به انجمن های دیگر می بینیم که روزانه چند صد عضو اصلی از آنها بازدید می کنند، دهها پست جدید ارسال می شود تعداد تشکر ها هم که بماند پس چرا کاری کنیم که انجمن های قرآنی در فضای مجازی هم مانند خود قرآن در زندگی واقعی مهجور بمانند!!!

به امید تغییر درست !!!!!!!!!!!!!
یا علی...

پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:

سلام
چه خبره اینجا..!
به هر حال تغییرات باید هم در ظاهر سایت اتفاق بیفته هم در باطن. چشم آدم وقتی به یه چیز خاص عادت کنه کم کم اون چیز براش عادی می شه . چیزی هم که عادی شد کم کم دیده نمی شه. یعنی در عین حال که جلوی چشم هست جلب توجه نمی کنه. این که بگیم عدم فعالیت دوستان به ظاهر اینجا ربط نداره اشتباهه و اینم که فک کنیم اگه ظاهر تغییر کنه یهو فعالیت اعضا چند برابر می شه هم اشتباهه. باید تک تک بچه ها برای رفت و آمدشون به این سایت راه و هدف تعریف کنن. این که من بارها اصرار داشتم تا در پروفایل اعضا شخصی سازی صورت بگیره یکی از دلایلش همین بود. اولا هر عضو مشخص کنه برای چی اینجا اومده ثانیا یه معرفی کامل از خودش اونجا بذاره به شکلی که وقتی پروفایل کسی مرور شد متوجه بشیم که این آقا یا خانوم در چه جایگاهی قرار گرفته. حتما باید پروفایل افراد قدیم و جدید شامل چند دقیقه تلاوت شخصی باشه تا بدونیم کسی که هنوز از راه نرسیده راجع به همه چیز نظر می ده خودش در چه سطحیه که نتیجه بگیریم حرفهاش تا چه حد قابل استناده. باید اعضاء بلاتکلیف در انجمن بر اساس هدفگذاری اولیه گروه گروه زیر مجموعه نفرات بالادستی مشخص قرار بگیرن تا در راستای هدفشون جلو برن. اینطوری بین اعضای گروه رقابت شکل می گیره که خودش یه انگیزه برای فعالیت بیشتر و البته هدفمنده. من هنوزم که هنوزه تعداد زیادی از اعضاء قدیمی اینجا رو تنها با یه عنوان کاربری می شناسم و در مورد سطح علمی و تجربی شاخه ای که مدعی اون هستند اطلاعی ندارم. همین عدم شناخت بی اعتمادی میاره و انگیزه ی همکاری رو از بین می بره. پس این مهمه که تغییرات هم در ظاهر سایت اتفاق بیفته هم در باطن. تا اونجایی که من خوندم یه عده از دوستان از جمله رئیس سایت تاکید بیشترشون رو باطنه و یه عده هم ظاهر. باید این دو تا به موازات هم جلو برن. یه نکته ای هم که از روز اول منو اذیت می کرد این عضوپذیری بی در و پیکر انجمنه. اینکه مثلا یه جا ثبت بشه 5000 عضو اما در عمل ده بیست نفر فعال باشن تضاد جالبی نیست. باید برای تایید عضویت افراد گزینش قرآنی اتفاق بیفته. اینکه تعداد پستهای ارسالی یه عضو رو از رنگ مشکی به آبی تبدیل کنه یه انگیره کاذب برای کپی کاری تو سایته. تغییر رنگ و ارتقاء باید تو همون گزینش اولیه صورت بگیره. یه کم وقت گیره اما بر اساس شایستگی ها رنگ کاربرا مشخص خواهد شد و این یعنی انگیزه برای فعالیت واقعی توام با رشد قرآنی اعضا . اگه ما یه انجمن بیست نفره داشته باشیم که همه همدیگه رو می شناسن و با هم همکاری میکنن و البته رشد ، خیلی بهتره از این فهرست بلندبالای بی کاره. من به عنوان یه عضو انجمن باید وقتی میام تو سایت بدونم که امروز از من چه برنامه ی کاری انتظار می ره نه اینکه هرچی تو ذهنم اومد انجام بدم. باید رو افراد کار بشه و این می طلبه که یه عده کاردان اون بالا باشن و از من کار بخوان و اگه اهلش نبودم به راحتی عذرمو بخوان و حذفم کنن. انجمن ما شبیه جلسات قرآنی تو مسجدهاست که سالها برقراره ولی یه قاری هم ازش بیرون نمیاد چون فقط یه عده دور هم جمع می شن که دور هم جمع شده باشن و احیانا ثواب ببرن. باید از این حالت ایستایی در بیایم و به حالت کلاسیک و آموزشی منتقل بشیم.

پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:

(2014-09-16, 12:50 PM)'مسعود عباسی' نوشته: سلام
چه خبره اینجا..!
به هر حال تغییرات باید هم در ظاهر سایت اتفاق بیفته هم در باطن. چشم آدم وقتی به یه چیز خاص عادت کنه کم کم اون چیز براش عادی می شه . چیزی هم که عادی شد کم کم دیده نمی شه. یعنی در عین حال که جلوی چشم هست جلب توجه نمی کنه. این که بگیم عدم فعالیت دوستان به ظاهر اینجا ربط نداره اشتباهه و اینم که فک کنیم اگه ظاهر تغییر کنه یهو فعالیت اعضا چند برابر می شه هم اشتباهه. باید تک تک بچه ها برای رفت و آمدشون به این سایت راه و هدف تعریف کنن. این که من بارها اصرار داشتم تا در پروفایل اعضا شخصی سازی صورت بگیره یکی از دلایلش همین بود. اولا هر عضو مشخص کنه برای چی اینجا اومده ثانیا یه معرفی کامل از خودش اونجا بذاره به شکلی که وقتی پروفایل کسی مرور شد متوجه بشیم که این آقا یا خانوم در چه جایگاهی قرار گرفته. حتما باید پروفایل افراد قدیم و جدید شامل چند دقیقه تلاوت شخصی باشه تا بدونیم کسی که هنوز از راه نرسیده راجع به همه چیز نظر می ده خودش در چه سطحیه که نتیجه بگیریم حرفهاش تا چه حد قابل استناده. باید اعضاء بلاتکلیف در انجمن بر اساس هدفگذاری اولیه گروه گروه زیر مجموعه نفرات بالادستی مشخص قرار بگیرن تا در راستای هدفشون جلو برن. اینطوری بین اعضای گروه رقابت شکل می گیره که خودش یه انگیزه برای فعالیت بیشتر و البته هدفمنده. من هنوزم که هنوزه تعداد زیادی از اعضاء قدیمی اینجا رو تنها با یه عنوان کاربری می شناسم و در مورد سطح علمی و تجربی شاخه ای که مدعی اون هستند اطلاعی ندارم. همین عدم شناخت بی اعتمادی میاره و انگیزه ی همکاری رو از بین می بره. پس این مهمه که تغییرات هم در ظاهر سایت اتفاق بیفته هم در باطن. تا اونجایی که من خوندم یه عده از دوستان از جمله رئیس سایت تاکید بیشترشون رو باطنه و یه عده هم ظاهر. باید این دو تا به موازات هم جلو برن. یه نکته ای هم که از روز اول منو اذیت می کرد این عضوپذیری بی در و پیکر انجمنه. اینکه مثلا یه جا ثبت بشه 5000 عضو اما در عمل ده بیست نفر فعال باشن تضاد جالبی نیست. باید برای تایید عضویت افراد گزینش قرآنی اتفاق بیفته. اینکه تعداد پستهای ارسالی یه عضو رو از رنگ مشکی به آبی تبدیل کنه یه انگیره کاذب برای کپی کاری تو سایته. تغییر رنگ و ارتقاء باید تو همون گزینش اولیه صورت بگیره. یه کم وقت گیره اما بر اساس شایستگی ها رنگ کاربرا مشخص خواهد شد و این یعنی انگیزه برای فعالیت واقعی توام با رشد قرآنی اعضا . اگه ما یه انجمن بیست نفره داشته باشیم که همه همدیگه رو می شناسن و با هم همکاری میکنن و البته رشد ، خیلی بهتره از این فهرست بلندبالای بی کاره. من به عنوان یه عضو انجمن باید وقتی میام تو سایت بدونم که امروز از من چه برنامه ی کاری انتظار می ره نه اینکه هرچی تو ذهنم اومد انجام بدم. باید رو افراد کار بشه و این می طلبه که یه عده کاردان اون بالا باشن و از من کار بخوان و اگه اهلش نبودم به راحتی عذرمو بخوان و حذفم کنن. انجمن ما شبیه جلسات قرآنی تو مسجدهاست که سالها برقراره ولی یه قاری هم ازش بیرون نمیاد چون فقط یه عده دور هم جمع می شن که دور هم جمع شده باشن و احیانا ثواب ببرن. باید از این حالت ایستایی در بیایم و به حالت کلاسیک و آموزشی منتقل بشیم.

حرف شما متین ... ولی چیزی که در اولین دید اتفاق میفته برای یک کاربر ظاهر اون هست ... وقتی میخوای یک پست بذاری روی اعصاب و روانت اثر میگذاره ... کلا در انجمن پست گذاشتن شده بلای جون... اینجا اگر نظری میدیم برای این هست که یه تغییری صورت بگیره... تا کی باید منتظر وعده و وعید باشیم؟؟؟؟ چرا آقای خوشبختی با مدیران ارشد همکاری نکردند؟؟؟ خب این ها همه برای بنده سواله... در ضمن وظیفه مدیران و مدیران ارشد و مدیر سایت در جذب باطن مهم هست ولی وقتی هنوز که هنوزه ظاهر قضیه خرابه چطور انتظار هست باطن حل بشه؟؟؟ وقتی همکاری بین مدیران نباشه و هر کسی بخواد حرف خودش رو به کرسی بنشونه نتیجه ش این میشه که الان میبینید...
اگر باطن و ظاهر بخواد به موازات هم بره جلو نیاز به همکاری و هم فکری داره نه به این شکلی که الان اینجا داریم مشاهده می کنیم!نظرات شما خوبه ولی کو گوش شنوا؟؟؟
من به شخصه واقعا خسته شدم...
امیدوارم این حرکت نتیجه ای داشته باشه... ممنون از نظرتون... یا حق
[img]/images/Smiles/a03.gif[/img]

پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:

سلام علیکم

البته ما در این مورد دیگر حرفی نداریم . بنده و آقای صفری از پیشنهادات خودمان گذشتیم ...

دعا می کنیم ان شاء الله برادر عزیزمان آقای خوشبختی موفق شوند هر چه زودتر تغییرات خوبی انجام بدهند . وضعیت انجمن خیلی تأسف بار است و با درمانهای موقت ما این بیمار بهبود نمی یابد .

موفق باشید
یاحق

[عکس: 777.jpg]

پاسخ }}}}
سپاس شده توسط: