تبلیغات شما در انجمن قاریان (February 12, 2016)

دعوت از دوستان و قاریان قرآن کریم برای همکاری بیشتر در انجمن قاریان (February 12, 2016)

نظرسنجی: با تغییر قالب موافق هستید یا خیر
بله ، موافقم
66.67%
2 66.67%
خیر ، موافق نیستم
33.33%
1 33.33%
مجموع 3 رای 100%
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

رتبه موضوع:
  • 15 رای - 3.87 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
همفکری و مشارکت در ساخت قالب اختصاصی انجمن
سلام علیکم

دوستان این قالب رو برای انجمن آماده کردیم ، لطفا بررسی کنید و به غیر از ادیتور آن که هنوز مشکلاتی دارد اعلام مشکل کنید

[عکس: quran.png]

.: سایت قاریان قرآن کریم جمهوری اسلامی ایران :.
[عکس: 7276d23355c.png]

پاسخ }}}}

آگهی
[sub]سلام علیکم
نسخه تلفن همراه رو هم تغییر دادید یا همون قبلیه؟
[/sub]

پاسخ }}}}
سپاس شده توسط: allameh

سلام
هنوز در مورد امکاناتش نظری ندارم چون باید چند تا پست ارسال کنم تا وضعیت دستم بیاد اما اون چیزی که فعلا به چشم می یاد اینه که ظاهر این قالب اصلا شباهتی به یک فضای قرآنی نداره. به قول مسئولین باید به فکر المانهای اسلامی ایرانی باشید تا هر کس که اتفاقی هم به این سایت سر می زنه سریع متوجه بشه که کجا اومده. مثلا به فضای کلی فروم مزامیر توجه کنید مزامیر ال داود . نکته ی بعدی راجع به این خط های ممتدی هست که در همه جای صفحه تو ذوق می زنه . مثلا خط های جداکننده ی سمت راست و یا حتی همین خط ضخیم آبی رنگ جدا کننده ی امضا . اصلا خلاقیتی تو طراحیش به کار نرفته. تو قالب های قبلی این کادرها به واقع کادر بودن و تک تک بسته شده بودن اما اینجا طراح قالب خیلی بی حوصله و سرسری با یه خط ساده عناوین رو از هم جدا کرده که زیبا نیست و نکته ی آخر اینکه به نظر من بهتر بود از رنگ پایه ی آبی استفاده نمی کردید چون این رنگ پیش فرض خیلی از صفحات وب و البته ویندوز هست و عملا بویی از نوآوری نبرده. فک می کنم ترکیبی از رنگهای سبز و شکلاتی کم رنگ با حواشی مشکی یا خاکستری بیشتر به فضاهای اسلامی بخوره تا رنگ آبی که آدمو یاد صفر و یک می ندازه . در ضمن جای تشکر ویژه داره که اعداد رو فارسی نشون می ده. قبلا لاتین خیلی تو ذوق می زد.

پاسخ }}}}
سپاس شده توسط: A.Ghasemzadeh ، allameh ، محمدحسیـــن ، GHARIAN

بیشتر به قالب سایت‌های تفریحی می‌خوره، اتفاقا یه سایت تفریحی سراغ دارم که قالبش تقریبا این شکلیه!
فونت‌های خوبی هم انتخاب نشده، مخصوصا فونت چت روم.
برای طراحی پروفایل ها هم که هیچ خلاقیتی به کار نرفته، همون قبلی خیلی بهتر بود.
لااقل فونت این نام کابری ها رو کمی بزرگتر کنید. منظورم اونیه که بالای آواتارهاست:

[عکس: Untitled.jpg]

پاسخ }}}}
سپاس شده توسط: allameh ، محمدحسیـــن ، GHARIAN

سلام علیکم فونت ها که اصلا جالب نیست بعضی از قسمت ها فونتش آریاله بعضی ها تاهوما
برای ارسال پاسخ هم که شکل پیش نمایش نشون داده نمیشه و ویرایش پست ها هم مشکل داره...
فونت انگلیسی توی آخرین ارسال های صفحه اصلی با اون تیکه اول که پست های آخر و نشون میده متفاوته ...
چهره سایت که اصلا زیبا نیست..
اون خط آبی پررنگ که امضاء کاربر رو از متن جدا کرده خیلی زشته یه کم قشنگترش کنید..
این رنگ آبی کلا جالب نیست
هدر و فوتر سایت هم اصلا جالب طراحی نشده ... نمیدونم ولی به نظرم کلا طراحی سایت ناشیانه انجام شده ...
یه عکس قرآنی کنار بخش ها گذاشتید که فاصله زیادی افتاده بینشون ...
آپلود سنتر اون بالا فقط یه اسم خورده آیا کار هم میکنه برای کسی؟ برای من که صفحه ای باز نشد
بعد اینکه تو صفحه اصلی این فونت ها مشکی باشن بهترن
این ها تو نگاه اول بنظر بنده رسید گفتم عنوان کنم...
من انتظار داشتم یک چیز جذاب و جالب جلومون قرار بگیره وگرنه همون قبلی بهتر بود که!

پاسخ }}}}
سپاس شده توسط: A.Ghasemzadeh ، محمدحسیـــن ، GHARIAN

از طلا گشتن پشیمان گشته‌ایم
مرحمت فرموده ما را مس کنید

A05

پاسخ }}}}
سپاس شده توسط: A.Ghasemzadeh ، محمدحسیـــن ، allameh ، هدیه

سلام
چه خبره........A24

دو سه روز نبودما!!!
جالب شده
فقط فونت چت رومA23

خب من رفتم تا چند وقت دیگه A38A22

پاسخ }}}}
سپاس شده توسط: allameh ، A.Ghasemzadeh

سلام
فقط برای من نقل قول نمیشه یا برای همه اینطوره؟

پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:

(2014-10-19, 11:35 PM)'مجتبی امیری' نوشته: سلام
فقط برای من نقل قول نمیشه یا برای همه اینطوره؟

سلام
برای نقل قول، اول نقل قول سمت چپ تشکر رو بزن بعدش نقل قول سمت راست تشکر

بیاید ظهور کنیم،

او منتظر ماست ...

پاسخ }}}}
سپاس شده توسط: A.Ghasemzadeh ، allameh ، GHARIAN

سلام علیکم.
به نظرمن نیازی به تغییر ندارد

پاسخ }}}}
سپاس شده توسط: GHARIAN