تبلیغات شما در انجمن قاریان (February 12, 2016)

دعوت از دوستان و قاریان قرآن کریم برای همکاری بیشتر در انجمن قاریان (February 12, 2016)

نظرسنجی: آیا وضعیت فعلی انجمن مورد رضایت شما هست؟
آری
22.22%
4 22.22%
خیر
77.78%
14 77.78%
مجموع 18 رای 100%
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

رتبه موضوع:
  • 22 رای - 3.14 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اتاق فکـــــــــــــــــــــــــــــــر
Smile 
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام علیکم

چند وقتی است که همگی اعضای فعال انجمن این احساس را پیدا کرده اند که وضعیت فعلی انجمن خوب نیست و خواستار بازگشت به جو پر شور و نشاط سابق انجمن هستند. البته گاها دوستان دلایلی را برای این رکود فعالیت بیان می کردند که عموما دلیل همه شان این بود که اعضای فعال در مسافرت هستند ! اما بعد از مدتی دریافتیم که مسئله فقط مسافرت رفتن دوستان فعال نیست ! بلکه مسائل دیگری نیز در این بین وجود دارد !
دارا بودن 6200 عضو، افتخاری برای این انجمن محسوب می شود ! و مسلما آرزوی هر سایتی است که این تعداد عضو داشته باشد ! اما مسئله اصلی در همه فضاهای فرهنگی و مذهبی جذب نیست ! بلکه نگهداری نیروها و اعضا است ! عزیزان موسس سایت برای جذب عضو مطمئنا زحمات زیادی کشیده اند؛ گرچه خود قرآن عامل جذب افراد است و نیاز آنچنانی به برنامه ریزی ندارد ! اما آیا برای نگه داشتن اعضا هم فکری کرده اند ؟! بنده اطمینان دارم که دوستان عزیز موسس سایت به فکر همه ابعاد تاسیس این انجمن مجازی بوده اند و برای نگهداری اعضا هم برنامه هایی تدارک دیده اند ! اما کافی نیست و باید بیشتر به این مسئله بپردازیم !
در حال حاضر، انجمن در وضعیتی به سر می برد که اگر ما اعضای {به اصطلاح} فعال، فکری برای بهبودش نکنیم مطمئنا روزهای بدتر از این را هم شاهد خواهیم بود ! پس بیائیم در این تایپک که مخصوص یافتن راه حل برای برون رفت از بحران فعلی است، نظرات، پیشنهادات و راهکارهای خودمان را اعلام کنیم ! امیدوارم روزهای خوب انجمن به "خاطره" تبدیل نشود و دوباره بتوانیم آنها را تکرار کنیم !

منتظر نظرات راه گشای دوستان هستیم...A03

و من الله التوفیق
التماس دعا/یاحق

« خداوند به همه چیز آگاه است »

امیدوارم فقط به همین یک آیه ایمان بیاوریم !

پاسخ }}}}

آگهی
سلام
جناب صفری ممنون بابت راه اندازی این تایپک !
فعلا که ماهر چی فکرکردیم فکری به نظرمون نرسید!
تافردا ببینیم خدا چی میخوادشایدفرجی شدفکری به ذهنمون رسید!

اللّهُمَّ صَلِّ علی مُحَمَّدْ وَ آلِ مُحَمَّدْ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ

پاسخ }}}}

پیشنهاد میکنم به همه عضو ها یه ایمیل بزنید که دعوت بشه ازشون بیان و فعالیت کنن اگه خواستن بعضی وقت ها ادم یادش میره،من تو انجمن دیگه ای عضو بودم اصلا نرفتم تا اینکه انروز بهم ایمیل داد که بیا و ادامه بده به فعالیتت که خودم خوشم امد از این کارشون، ممنونA40A40A40

مهدیم من که مرا گرمی بازاری نیست؛
بهتر از یوسفم و هیچ خریداری نیست؛
همه گویند که در حسرت دیدار منند
لیک در گفته این طایفه کرداری نیست؛

پاسخ }}}}

(2011-09-18, 02:07 AM)daryanian نوشته: پیشنهاد میکنم به همه عضو ها یه ایمیل بزنید که دعوت بشه ازشون بیان و فعالیت کنن اگه خواستن بعضی وقت ها ادم یادش میره،من تو انجمن دیگه ای عضو بودم اصلا نرفتم تا اینکه انروز بهم ایمیل داد که بیا و ادامه بده به فعالیتت که خودم خوشم امد از این کارشون، ممنونA40A40A40

بسم الله الرحمن الرحیم
سلام علیکم

پیشنهاد خوبی است !
بنده حقیر تا جایی که در توانم بود به مدیران، اعضای فعال و بسیاری از اعضای عادی پیامی مبنی بر حضور دوباره در سایت و ارائه نظر در این تایپک ارسال کرده ام ! ان شاء الله که مفید واقع بشود !

متشکرم از شما !
ومن الله التوفیق
التماس دعا/یاحقA03

« خداوند به همه چیز آگاه است »

امیدوارم فقط به همین یک آیه ایمان بیاوریم !

پاسخ }}}}

سلام
به نظر بنده بهتره که برخی از دانلود تلاوت ها نیازی به عضویت در انجمن رو نداشته باشه چون فکر کنم هرکسی دنبال قرائتی چیزی می گرده میاد و وقتی می بینه اینطوریه همینطوری الکی عضو می شه و بعد از دانلود میره و پشت سرش رو هم نگاه نمی کنه.
راستی! تبلیغ در اینترنت هم خیلی مهمه. اگر ما به هر وبلاگ مذهبی بریم و کلی از این انجمن و فوایدش بگیم شاید اعضای دائمی بیش تر بشن.
عجب تاپیکی سختی بود!! من با کلی فشار به مغزم تونستم همین چهارتا خطو بنویسم!

اللهم عجل لولیک الفرج

اللهم صل علی فاطمة و ابیها و بعلها و بنیها و سر المستودع فیها
بعدد ما احاط به علمک

qoran74.blogfa.com

پاسخ }}}}

متاسفانه بنده فعلا نظری در این مورد ندارم.

پاسخ }}}}

اگر اهلش هستید فکر کنم تبلیغ تو فیس بوک و توییتر هم بتونه مؤثر واقع بشه یعنی باید از ابزار دشمن به ضررشون استفاده کرد.

اللهم عجل لولیک الفرج

اللهم صل علی فاطمة و ابیها و بعلها و بنیها و سر المستودع فیها
بعدد ما احاط به علمک

qoran74.blogfa.com

پاسخ }}}}

سلام دوستان
اکثر افراد برای دانلود میاند عضو می شند و همانطور که دوست عزیز مون ذکر کردند باید دانلود سایت نیازی به عضویت نداشته باشه تا دیگه هیچ کس الکی عضو نشه اینجوری دیتابیس هاست تون هم الکی اشغال نمیشه
نکته دیگر اینکه خیلی از افراد مثل خود من میاند که راهنمایی بشند و سوال بپرسند و با قاری ها دیگه آشنا بشند و به نظر من(که تنها نظر من نیست و برخی از اعضای سایت با من هم عقیده اند) مدیران و اعضا تمام تلاششون رو بکنند که یک قاری نامی و صد البته با تجربه در انجمن عضو شه و تجربیاتش رو در اختیار اعضا بگذاره اینجوری اونهایی هم که عضو نشدند تشویق می شند به عضو شدن و مدیران هم برای اعضایی که فعال نیستند پیغام بفرستند و خبر بدند که چنین قاری اومده به سایت و مطمئن باشید اونها تشویق می شند که فعالیت کنند

اما یه مشکل بزرگ هست و اون هم اینکه قاری مذکور کیه؟؟؟
و از کجا باید گیرش بیارییم

شاید بتونم شماره یکی از قاری های ایرانی رو گیر بیارم فقط زحمت تماس گرفتن و صحبت کردن به عهده مدیران عزیزه
(2011-09-18, 09:54 AM)qoran74 نوشته:
راستی! تبلیغ در اینترنت هم خیلی مهمه. اگر ما به هر وبلاگ مذهبی بریم و کلی از این انجمن و فوایدش بگیم شاید اعضای دائمی بیش تر بشن.
فکر کنم مدیران و اعضا باید جیب های مبارک رو شل کنند چون آلان هیچ کس ثوابی بنر و تبلیغات در سایتش قرار نمیده در ضمن اگر هم بخوایم تبلیغات بذاریم باید تو یه سایت خیلی پر بازدید بگذاریم که مطمئنا هزینه اش هم کم نیست
این کار هزینه بر است اما واقعا ارزشش رو دارد

پاسخ }}}}

بسم الله الرحمن الرحیم
تبلیغ تبلیغ تبلیغ
سلام خدمت دوستان.به نظر من یه سری کارهای متنوع تو سایت انجام بشه خوبه.مثلا اینکه یه تاپیکی ایجاد بشه فقط برای تلاوت تحقیق(نه ترتیل) آیات مشهور قرآن.به این صورت که دوستان ایات مشهور و معروف قران رو مثل آیه نور،آیه مربوط به لیله المبیت،آیه ولایت،آیه مباهله و ... رو با صدای اساتید مختلف که زیبا اون ایات رو تلاوت کرده باشند در اون تاپیک قرار بدن.
کسانی هم که محافل قرانی میرن میتونن با دوستاشون در مورد این سایت صحبت کنن و اونا رو به اینجا دعوت کنن.حتی میتونن از اساتید کلاس قرانشون،آره اساتید کلاس قرانشون برای حضور در سایت دعوت کنن.حتما نباید استاید بین المللی رو دعوت کنیم،به هر حال حتما اونم یه چیزایی بلده که شده استاد.
این چیزایی بود که به نظر من رسید.دوستان میتونن نظرشون رو در مورد این پیشنهادهای من بیان کننA57
یا علیA38

تلاوتها و کلیپهایی که بنده قرار میدم
از یوتیوب هستن
بخورید و اسراف کنید

پاسخ }}}}

(2011-09-18, 04:06 PM)baloch نوشته: سلام دوستان
اکثر افراد برای دانلود میاند عضو می شند و همانطور که دوست عزیز مون ذکر کردند باید دانلود سایت نیازی به عضویت نداشته باشه تا دیگه هیچ کس الکی عضو نشه اینجوری دیتابیس هاست تون هم الکی اشغال نمیشه
نکته دیگر اینکه خیلی از افراد مثل خود من میاند که راهنمایی بشند و سوال بپرسند و با قاری ها دیگه آشنا بشند و به نظر من(که تنها نظر من نیست و برخی از اعضای سایت با من هم عقیده اند) مدیران و اعضا تمام تلاششون رو بکنند که یک قاری نامی و صد البته با تجربه در انجمن عضو شه و تجربیاتش رو در اختیار اعضا بگذاره اینجوری اونهایی هم که عضو نشدند تشویق می شند به عضو شدن و مدیران هم برای اعضایی که فعال نیستند پیغام بفرستند و خبر بدند که چنین قاری اومده به سایت و مطمئن باشید اونها تشویق می شند که فعالیت کنند

اما یه مشکل بزرگ هست و اون هم اینکه قاری مذکور کیه؟؟؟
و از کجا باید گیرش بیارییم

شاید بتونم شماره یکی از قاری های ایرانی رو گیر بیارم فقط زحمت تماس گرفتن و صحبت کردن به عهده مدیران عزیزه
(2011-09-18, 09:54 AM)qoran74 نوشته:
فکر کنم مدیران و اعضا باید جیب های مبارک رو شل کنند چون آلان هیچ کس ثوابی بنر و تبلیغات در سایتش قرار نمیده در ضمن اگر هم بخوایم تبلیغات بذاریم باید تو یه سایت خیلی پر بازدید بگذاریم که مطمئنا هزینه اش هم کم نیست
این کار هزینه بر است اما واقعا ارزشش رو دارد

من چون چند سال مسئول برگزاری مراسم شبی با قرآن منطقه خودمون بودم تا دلتون بخواد شماره قاری بین المللی و کشوری رو دارم اما داشتن شماره که دردی رو دوا نمیکنه... اینو از روی شناختی که تو این مدت پیدا کردم عرض می کنم : معمولا این جور افراد علاقه ای به وقت گذاشتن برای برنامه های نظیر جلسه چهارشنبه های یاهو رو ندارن و حتی برای برگزاری یه جلسه واقعی تو مسجد و امثال اینها هم کلی ناز می کنند و با شرایط ویژه ای قبول میکنند... البته تا حدی هم حق دارند که دلیلش فعلا نیاز به گفتن نداره... بنابراین فکر استفاده از این جور افراد جواب نمیده...
حالا از همه این حرفا گذشته مگه شما چه توقعی از انجمن دارید که الان فکر میکنید ضعیف شده؟
خب یه تعداد جوون دختر و پسر علاقمند هستند که عضوند و هر وقت مطلب به نظر خودشون قابل توجهی گیر میارن تو سایت قرار میدن که البته تنوع زیادی هم داره.. اگه قرار بر قرار دادن تلاوت باشه که همین الان سایتهای زیادی هستند که چند هزار تلاوت رو آپلود کردن و روزانه هم به روز میشن... مباحث اعتقادی و کلامی و تفسیری هم که یا باید طرف خودش کارشناس باشه که معمولا نیستیم و یا رو بیاره به کپی پیست از سایتهای دیگه که الان داریم دیگه... مباحث آموزشی قرائت هم که بیشتر سماعیه و اگه قرار به نوشتن باشه به حد کافی تو سایتهای دیگه و البته همین انجمن نوشته شده که زیاد هم کاربردی نداره... یه نکته هم که باید توجه داشته باشیم اینه که متاسفانه از بین آمار بالای کاربران و اعضای این سایت تعداد انگشت شماری قاری واقعی داریم و اکثرا در حد مبتدی کار می کنند که بیشتر ترجیح میدن بیان و از مطالب انجمن که اکثرا هم دانلود تلاوت هست استفاده کنند و عملا حرفی برای گفتن ندارن... حالا من یه پیشنهادی دارم که تکراریه اما تو پست بعدی می نویسم...

پاسخ }}}}

پرش به انجمن:

MyBB SQL Error

MyBB has experienced an internal SQL error and cannot continue.