تبلیغات شما در انجمن قاریان (February 12, 2016)

دعوت از دوستان و قاریان قرآن کریم برای همکاری بیشتر در انجمن قاریان (February 12, 2016)

تبلیغات شما در انجمن قاریان (February 12, 2016)

دعوت از دوستان و قاریان قرآن کریم برای همکاری بیشتر در انجمن قاریان (February 12, 2016)

نظرسنجی: آیا وضعیت فعلی انجمن مورد رضایت شما هست؟
آری
22.22%
4 22.22%
خیر
77.78%
14 77.78%
مجموع 18 رای 100%
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

رتبه موضوع:
  • 20 رای - 3.2 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اتاق فکـــــــــــــــــــــــــــــــر
سلام
با صحبتهای آقای عباسی موافقم و منتظر پیشنهاد تکراریشون هستمA05
گذشته از شوخی منتظر پیشنهاد شماهستیم
به نظر من اگر همین کلاس چهارشنبه ها برگزار بشه البته به صورت مرتب وبا حضور فعال دوستان حتما نتیجه خوبی خواهد داشت.

پاسخ }}}}

آگهی
و اما پیشنهاد تکراری من...
استاد ابوالقاسمی یه حرف جالبی رو زیاد میگه و اونم اینه که برگردیم به دوران قدیم و اوایل که با تلاوت قرآن آشنا شده بودیم و هنوز چیزی حالیمون نبود... ببینیم اون موقع از چه جور تلاوتهایی خوشمون میومد.. از چه دستگاههایی بیشتر لذت می بردیم... از کدوم قاری بیشتر گوش می کردیم... اینطوری ذائقه ی عوام الناس کشورمون که هیچی از تلاوت قرآن سر در نمیارن دستمون میاد و میفهمیم که الان باید چطور بخونیم تا مخاطب جذب تلاوت بشه... اینکه خیلی از کاربران این سایت مبتدی هستند و علاقمند در عین حال که یه ضعفه اما یه ظرفیت هم هست برای کسانی که سالهاست فقط تو جلسات قرآن خوندند و از مردم غافلند و عملا قادر به انجام یه تلاوت عام پسند نیستند... بیایم تلاوتهای خودمون رو تو همون تاپیکی که قبلا راه انداختم بذاریم و غیر از اینکه هی تهش بنویسیم منتظر نقدهای کارشناسی شما هستیم بگیم منتظر نظر شما دوستی که حتی یه هفته هست که تلاوت رو شروع کردی هم هستیم که ببنیم آیا از این تلاوتی که من انجام میدم خوشت میاد یا نه....همین.... مثلا من خودم یه زمانی فقط منشاوی گوش میدادم و اونم تا جایی که نهاوندش تموم میشد و وقتی وارد رست میشد قطع میکردم... هنوزم که هنوزه تلاوت معروف حشر علق حمد بقره رو فقط تا ته حشر تقلید کردم... یه زمانی تا رادیو قرآن از کامل یوسف مخصوصا سوره فتحش رو پخش میکرد خاموش می کردم و لذتی نمیبردم اما الان آرزومه مثل فتح کامل یوسف بخونم... خب آیا این آرزوی من واسه مخاطب عامی منم ارزش داره؟! استادی که تو جلسه قران نظر میده با توجه به گرایش های استادانه خودش نظر میده نه از دید یه مستمع بی معلومات تلاوت... حالا ما بیایم و تلاوتهامون رو به مبتدی ها ارائه کنیم و واسه نظرشون ارزش قائل بشیم... این هم تکریم کاربران مبتدی سایته و هم یه نظرسنجی مؤثر تو خط دهی به تلاوت خودمون... هرچند که من هنوزم دلگیرم از خیلی عزیزان قاری سایت که هنوزم که هنوزه تو اون تاپیک تلاوت خودشون رو قرار ندادن... حالا بگذریم!

پاسخ }}}}

(2011-09-18, 04:43 PM)مسعود عباسی نوشته: و اما پیشنهاد تکراری من...
استاد ابوالقاسمی یه حرف جالبی رو زیاد میگه و اونم اینه که برگردیم به دوران قدیم و اوایل که با تلاوت قرآن آشنا شده بودیم و هنوز چیزی حالیمون نبود... ببینیم اون موقع از چه جور تلاوتهایی خوشمون میومد.. از چه دستگاههایی بیشتر لذت می بردیم... از کدوم قاری بیشتر گوش می کردیم... اینطوری ذائقه ی عوام الناس کشورمون که هیچی از تلاوت قرآن سر در نمیارن دستمون میاد و میفهمیم که الان باید چطور بخونیم تا مخاطب جذب تلاوت بشه... اینکه خیلی از کاربران این سایت مبتدی هستند و علاقمند در عین حال که یه ضعفه اما یه ظرفیت هم هست برای کسانی که سالهاست فقط تو جلسات قرآن خوندند و از مردم غافلند و عملا قادر به انجام یه تلاوت عام پسند نیستند... بیایم تلاوتهای خودمون رو تو همون تاپیکی که قبلا راه انداختم بذاریم و غیر از اینکه هی تهش بنویسیم منتظر نقدهای کارشناسی شما هستیم بگیم منتظر نظر شما دوستی که حتی یه هفته هست که تلاوت رو شروع کردی هم هستیم که ببنیم آیا از این تلاوتی که من انجام میدم خوشت میاد یا نه....همین.... مثلا من خودم یه زمانی فقط منشاوی گوش میدادم و اونم تا جایی که نهاوندش تموم میشد و وقتی وارد رست میشد قطع میکردم... هنوزم که هنوزه تلاوت معروف حشر علق حمد بقره رو فقط تا ته حشر تقلید کردم... یه زمانی تا رادیو قرآن از کامل یوسف مخصوصا سوره فتحش رو پخش میکرد خاموش می کردم و لذتی نمیبردم اما الان آرزومه مثل فتح کامل یوسف بخونم... خب آیا این آرزوی من واسه مخاطب عامی منم ارزش داره؟! استادی که تو جلسه قران نظر میده با توجه به گرایش های استادانه خودش نظر میده نه از دید یه مستمع بی معلومات تلاوت... حالا ما بیایم و تلاوتهامون رو به مبتدی ها ارائه کنیم و واسه نظرشون ارزش قائل بشیم... این هم تکریم کاربران مبتدی سایته و هم یه نظرسنجی مؤثر تو خط دهی به تلاوت خودمون... هرچند که من هنوزم دلگیرم از خیلی عزیزان قاری سایت که هنوزم که هنوزه تو اون تاپیک تلاوت خودشون رو قرار ندادن... حالا بگذریم!
دلگیر نباشید.بنده شخصا به زودی تلاوت طوفانیA66خودم را قرار میدهم.

تلاوتها و کلیپهایی که بنده قرار میدم
از یوتیوب هستن
بخورید و اسراف کنید

پاسخ }}}}

نقل قول:من چون چند سال مسئول برگزاری مراسم شبی با قرآن منطقه خودمون بودم تا دلتون بخواد شماره قاری بین المللی و کشوری رو دارم اما داشتن شماره که دردی رو دوا نمیکنه... اینو از روی شناختی که تو این مدت پیدا کردم عرض می کنم :
من فکر کردم مدیران حوصله گیر آوردن شماره ندارند گفتم زحمتش رو خودم می کشم
نقل قول:معمولا این جور افراد علاقه ای به وقت گذاشتن برای برنامه های نظیر جلسه چهارشنبه های یاهو رو ندارن و حتی برای برگزاری یه جلسه واقعی تو مسجد و امثال اینها هم کلی ناز می کنند و با شرایط ویژه ای قبول میکنند... البته تا حدی هم حق دارند که دلیلش فعلا نیاز به گفتن نداره... بنابراین فکر استفاده از این جور افراد جواب نمیده...
البته در مورد ناز کردن بعضی از این عزیزان واقعا وقت ندارند کار اداره معمولا متاهل هم که هستند اما ناراحت نشید از این حرف من این یه واقعیته بعضی ها دیگه خیلی............اصلا جواب سلام هم نمی دند
نقل قول:حالا از همه این حرفا گذشته مگه شما چه توقعی از انجمن دارید که الان فکر میکنید ضعیف شده؟
همون توقعی که همه از انجمن دارند من نگفتم فکر می کنم ضعیف شده ولی انجمن جوریه که احساس می کنم یه چیزی کمه؟؟؟؟ حسی که در انجمن های دیگه ای که عضو بودم ندارم
نقل قول:متاسفانه از بین آمار بالای کاربران و اعضای این سایت تعداد انگشت شماری قاری واقعی داریم و اکثرا در حد مبتدی کار می کنند که بیشتر ترجیح میدن بیان و از مطالب انجمن که اکثرا هم دانلود تلاوت هست استفاده کنند و عملا حرفی برای گفتن ندارن... حالا من یه پیشنهادی دارم که تکراریه اما تو پست بعدی می نویسم...
با مطلب فوق صد در صد موافقم البته من برای دانلود تلاوت سایت های دیگه ای دارم که تلاوت های زیادی دارند و از این سایت کم دانلود می کنم اما عضویت من از روز اول برای این بود که راهنمایی بگیرم از دوستان در رابطه با قرائت

پاسخ }}}}

با سلام وتشكر
بنظر بنده اگر همين اعضاي فعلي سايت كه تعدادشان كم هم نيست هركدام درهر زمينه اي كه تخصصي دارند احساس مسووليت كنند ومطالب جديد وجالب درسايت قرار دهند،سايت بسيار پوياتر وفعالتر مي شود.ضمن اينكه بسياري از دوستان درتاپيك ها حتي از يك سپاس مختصر كه زحمتي هم ندارد خودداري مي كنند!! بنده دربعضي ازسايتهاي قرآني عربي عضوهستم.آنها عليرغم اختلافات عقيده اي كه باما دارند براي يك مطلي جزيي خيلي ارزش قائل مي شوند واستقبالشان ازمطالب بسيار گسترده است.
مطلب حائزاهميت ديگر آنست كه سايت انجمن قاريان بخوبي به جامعه قرآني معرفي نشده است.
چنانچه اطلاع رساني مناسبي در خصوص معرفي سايت صورت بگيرد مطمئنا با استقبال بيشتري مواجه خواهدشد

پاسخ }}}}

بسم الله الرحمن الرحیم
سلام علیکم

تشکر و تقدیر ویژه از دوستانی که پیشنهادت خودشان را مطرح کردند ! بسیار پیشنهادات خوبی بود !

ان شاء الله با یاری همدیگر بتوانیم انجمن را به روزهای خوب گذشته اش بازگردانیم ! البته الان هم بد نیست ! اما مورد رضایت هیچ کدام از اعضا نیست !

در رابطه با بحث تبلیغات بنده حاضرم مبالغ رو تقبل کنم !

بنده پیشنهاد دیگری هم دارم و آن اینکه مسابقاتی را در سایت برگزار کنیم و جوایزی را هم برای دوستان برگزیده مسابقات ارسال کنیم ! (بنده مبلغ جوایز و ارسال را هم تقبل می کنم ! A03 )

دوستان و اعضای عادی هم تشریف بیاورند و اگر پیشنهادی دارند، اظهار بفرمایند !

و من الله التوفیق
التماس دعا/یاحقA03

« خداوند به همه چیز آگاه است »

امیدوارم فقط به همین یک آیه ایمان بیاوریم !

پاسخ }}}}

Thumbs Up 
سلام به دوستای عزیزم:
به نظرمن باید یه جور انگیزه روبرای کسایی که عضومیشندو هستند ایجادکرد،همون طور که شماگفتید نزدیک به 6200نفرعضواین

سایت هستند ولی ازاین تعدادچندتاشون عـضـو فــعـــالـن !!؟به قول دوست عزیزآقای صفری این انگیزه میتونه بامسابقات

وجایز ایجادبشه یااین که توصفحه ی اول سایت بنویسید که به کاربران برترسایت جوایز نفیسی اهدامیشود تاوقتی یه نفرعضوسایت

میشه این مطلبو ببینه وخوشش بیاد نه این که دیگه نیات و پشت سرش روهم نگاه نکنه!!!این نظرمن بود.

درضمن من شماره آقایان حاج حامد و حمید شاکرنژاد رو دارم و اگه مایلید که اینها روبه این سایت بیارید میتونم شمارشون رو از طریق یه پیام خصوصی به جتاب قاریان بدم.همین!
A38

پاسخ }}}}

سلام

ببخشید من فک کنم یه اشتباهی شده ...
اتاق فکر به منظور دیگه ای راه اندازی شده ... میتونید در قسمت سرفصلش اون رو مشاهده کنید ... لطفا از اسم بخش اتاق فکر در قسمت منتظران سوء استفاده نکنین

لطفا قبل از انجام کار جدید با مدیر سایت مشورت کنین ... البته صحبتهایی که شده به جاست اما مربوط به اتاق فکر نمیشه ...
با تشکر یا علی ...

[عکس: 1_mahdi-S%5B1%5D.jpg]

ذکر تعجیل فرج رمز نجات بشر است
ما برآنیم که این ذکر ، جهانی بشود

پاسخ }}}}

(2011-09-20, 04:00 PM)منتظر نوشته: سلام

اتاق فکر به منظور دیگه ای راه اندازی شده ... میتونید در قسمت سرفصلش اون رو مشاهده کنید ... لطفا از اسم بخش اتاق فکر در قسمت منتظران سوء استفاده نکنین

لطفا قبل از انجام کار جدید با مدیر سایت مشورت کنین ... البته صحبتهایی که شده به جاست اما مربوط به اتاق فکر نمیشه ...
با تشکر یا علی ...

بسم الله الرحمن الرحیم
سلام علیکم سرکار خانم "منتظر"

به نظر بنده کلمه " سوء استفاده " در یک انجمن قرآنی هیچ محلی از اِعراب ندارد ! قصد ما سوء استفاده از تالار منتظران نبوده و نیست ! مقصود ما چاره جویی برای رفع مشکلات جاری سایت است و لاغیر!

اگر واقعا کار بنده اشتباه است! مشکلی ندارد ! هیچ کاری انجام نمی دهم تا مبادا دوستان قرآنی و معنوی مان ناراحت بشوند! و از این به بعد هم به عنوان یک عضو عادی از انجمن استفاده می کنم !

و اما مسئله ای که فرموده بودید باید با مدیر سایت هماهنگ بشود، جناب آقای خوشبختی عزیز در مسافرت بودند و هیچ کدام از مدیران ارشد سایت هم حضور نداشتند تا از ایشان "اجازه" بگیریم ! و اگر قرار بر این باشد که برای ارسال هر تایپکی ما از مدیر محترم سایت اجازه کار بگیریم که نمی شود ! ! !

اما باور داشته باشید که حاشیه سازی اصلا چیز خوبی نیست ! این انجمن به "فعالیت" و "تبلیغ" بیشتر نیاز دارد تا "حاشیه" !
بهتر بود این موضوع را به صورت خصوصی به بنده گوشزد می کردید نه اینکه ...(بگذریم !)

و من الله التوفیق
التماس دعا/یاحق

« خداوند به همه چیز آگاه است »

امیدوارم فقط به همین یک آیه ایمان بیاوریم !

پاسخ }}}}

(2011-09-20, 04:00 PM)منتظر نوشته: سلام

با تشکر یا علی ...

یعنی اگه تو یه سازمانی اتاق فکر راه افتاد هیچ سازمان دیگه ای نباید همچین اسمی رو تو برنامه هاش استفاده کنه؟

الان از کجای این آدرس بوی سوء استفاده از اتاق فکر منتظران میاد:

انجمن قاریان قرآن کریم » درباره انجمن قاریان قرآن » نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران » اتاق فکر

(من که یه جورایی بهم برخورد...)

پاسخ }}}}

پرش به انجمن:

MyBB SQL Error

MyBB has experienced an internal SQL error and cannot continue.