تبلیغات شما در انجمن قاریان (February 12, 2016)

دعوت از دوستان و قاریان قرآن کریم برای همکاری بیشتر در انجمن قاریان (February 12, 2016)

تبلیغات شما در انجمن قاریان (February 12, 2016)

دعوت از دوستان و قاریان قرآن کریم برای همکاری بیشتر در انجمن قاریان (February 12, 2016)

نظرسنجی: آیا وضعیت فعلی انجمن مورد رضایت شما هست؟
آری
22.22%
4 22.22%
خیر
77.78%
14 77.78%
مجموع 18 رای 100%
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

رتبه موضوع:
  • 20 رای - 3.2 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اتاق فکـــــــــــــــــــــــــــــــر
سلام

بابا چقد بزرگش کردین جریانو ...

من با لحن شوخی گفته بودم سوء استفاده ، اما آخرش یادم رفت شکلکشو بزنم ...

راستش من اول اشتباه گرفتم این اتاق فکر و با اون اتاق فکر ... بخاطر همین زیاد خوشم نیومد از استفاده مشترک از اسم ...

در مورد قضیه بعد هم ، منظورم اجازه گرفتن نبود ، این سایت به قول جناب خوشبختی متعلق به کسی نیست ، اما وقتی هماهنگی هم نمیشه ، موضوعاتی پیش میاد که نباید تو انجمن قرآنی باشه ... من از روی این مساله و تجربه عرض کردم و قصد جسارت نداشتم و اتفاقا از کاری که کردید هم استقبال کردم ...
در هر حال اگه جسارتی به ارگان، مجلس ، دولت ،سازمان خاصی شده ، پوزش

موفق و پیروز باشید

یا علی

[عکس: 1_mahdi-S%5B1%5D.jpg]

ذکر تعجیل فرج رمز نجات بشر است
ما برآنیم که این ذکر ، جهانی بشود

پاسخ }}}}

آگهی
(2011-09-21, 08:58 AM)zahra20 نوشته: می دونین چیه؟من احساس می کنم اگه مطالب زیادی توی سایت بزارم یابزاریم سایت تموم میشه ودیگه جا نداره.پر میشه.A05هرکس به سهم خودش برای سایت تبلیغ کنه خوبه وموثره.ضمنا ماباید فکری برای ترویج قرآن درسطح کشور نیز بکنیم.همین گروه کوچک هم می تواند باعث ترویج قرآن به صورت گسترده شود.

سلام
سلام شما نگران سایت نباشید . هر مطلب قابل استفاده ای دارید در سایت قرار بدید . شما همه چیز را نامحدود در نظر بگیرید.تعداد پستها تعداد ضمیمه ها و ...

[عکس: quran.png]

.: سایت قاریان قرآن کریم جمهوری اسلامی ایران :.
[عکس: 7276d23355c.png]

پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:

سلام بر دوستان..
یکی از ایرادهایی که به این سایت وارده اینه که پر شده از مطالب کپی پیستی... این که نشد ما هر مطلبی که تو سایتها و وبلاگها دیدیم که مرتبط با یه فضای مذهبی بود بیاریم اینجا کپی کنیم... پس خلاقیت و نوآوری این وسط چی میشه؟! گاهی اوقات تا یه پست جدید زده میشه تو یکی دو ساعت از این کادر بالای صفحه ی اول محو میشه بس که پشت هم کپی کاری میاد تو سایت... مدیر بلاگفا یه سایت خبری داره که کلا طراحی شده واسه ی این کار. یعنی بصورت نرم افزاری هر خبری که تو هر زمینه ای تو هر سایتی نوشته بشه خودش میاره تو سایتش و طبقه بندی موضوعی میکنه...! این که نشد نحوه ی به روز رسانی یه سایت تخصصی... حالا تو گذاشتن و معرفی تلاوت به سایرین بحثی نداریم اما تو مطالب موضوعی دیگه انقدر کپی کاری نشه بهتره...
(الان منو کاملا عصبانی و وحشتناک فرض کنید)

پاسخ }}}}

سلام

بنده نظرات ومطالب به جا وشیوای دوستان ومدیران گرامی را خوندم در جمع بندی باید بگم چند تا از کارهای مهمی که میشه انجام داد به شرح زیر است که در مرحله اول همکاری و همراهی مدیران و درمرحله بعد مشارکت دوستان و اعضای تالار را می طلبد . برای اینکه مطلبم را کوتاه و صریح عرض کنم موارد زیر را به دوستان یاد آوری می کنم :

1- در مبحث ختم قرآن زیباست دوستانی که جزهای خود را درنظر می گیرند حتما آیات منتخب خودشون را در تاپیکی با همین مضمون قرار بدهند ودلیل انرا را بیان کنند یعنی ایجاد تاپیکهایی که خودتون می نویسید و خودتون در آن نظر می دهید نه اینکه از جای دیگه برداشت کنیم و اینجا کپی بشه.

2- در مورد مسابقه نیز ما پایه هستیم و حتی حاضریم هزینه ای برای این امر در نظر بگیریم دوستان مسابقه مورد نظر خودشون را بیان کنند و در امر تبلیغات و اجرای مسابقه اعلام امادگی کنند.

3- مدیران محترم حتما تاپیکهایی ایجاد کنند که دارای موضوعیت ویژه برای تالار باشه تا افراد با ورود به تالار بتوانند در مورد مذکور نوشته ها ی خودشون را قرار بدهند یعنی تاپیک دنباله دار باشه نه اینکه یکی دومطلب قرار گرفت زود رها بشه. در این مورد حتما از موضوعات روز و مهم بهره ببرید.

4- یک طرح دیگه ای که میشه انجام داد طرح اهدای کتاب به دوستان با توجه به امتیاز دریافتی است که این باید کاملا بررسی بشه و دوستان در مورد چگونگی اجرای آن نظر بدهند.

همین الان می گم دوستان نظرشون را برای مسابقه که چی باشه و چگونه بیان کنند .جایزه هم داریم.

موفق باشید.

[عکس: final.jpg]

پاسخ }}}}

آلان من احساس می کنم انجمن یه کم بهتر شده گرچه متاسفانه خلوت تره اما اعضای فعال هم داره که پاسخگوی سوالات آماتور ها باشند(اسم نمی برم بعد می گن پارتی بازی کرده)و همچنین جو صمیمانه ای داره اما اونچه که به نظرم مهمه اینه که اعضا از مطالب یکدیگر تشکر نمی کنند من بعضی مطالب رو دیدم که با وجود انیکه خیلی مطالب مفیدی هستند و دست بعضی از اعضا درد نکنه زحمت کشیدند و مقالات و مطالب آموزشی نوشتند اما میزان تشکر ها خیلی کمه من احساس می کنم بعضی از اعضا این مطالب رو می بینند پسند می کنند و تشکر نمی کنند(در روز های اولی که عضو شده بودم خودم هم اینطوری بودم اصلا تشکر (سپاس)نمی کردم)

پاسخ }}}}

(2011-09-18, 04:06 PM)baloch نوشته: سلام دوستان
اکثر افراد برای دانلود میاند عضو می شند و همانطور که دوست عزیز مون ذکر کردند باید دانلود سایت نیازی به عضویت نداشته باشه تا دیگه هیچ کس الکی عضو نشه اینجوری دیتابیس هاست تون هم الکی اشغال نمیشه
نکته دیگر اینکه خیلی از افراد مثل خود من میاند که راهنمایی بشند و سوال بپرسند و با قاری ها دیگه آشنا بشند و به نظر من(که تنها نظر من نیست و برخی از اعضای سایت با من هم عقیده اند) مدیران و اعضا تمام تلاششون رو بکنند که یک قاری نامی و صد البته با تجربه در انجمن عضو شه و تجربیاتش رو در اختیار اعضا بگذاره اینجوری اونهایی هم که عضو نشدند تشویق می شند به عضو شدن و مدیران هم برای اعضایی که فعال نیستند پیغام بفرستند و خبر بدند که چنین قاری اومده به سایت و مطمئن باشید اونها تشویق می شند که فعالیت کنند

اما یه مشکل بزرگ هست و اون هم اینکه قاری مذکور کیه؟؟؟
و از کجا باید گیرش بیارییم

شاید بتونم شماره یکی از قاری های ایرانی رو گیر بیارم فقط زحمت تماس گرفتن و صحبت کردن به عهده مدیران عزیزه
(2011-09-18, 09:54 AM)qoran74 نوشته:
راستی! تبلیغ در اینترنت هم خیلی مهمه. اگر ما به هر وبلاگ مذهبی بریم و کلی از این انجمن و فوایدش بگیم شاید اعضای دائمی بیش تر بشن.
فکر کنم مدیران و اعضا باید جیب های مبارک رو شل کنند چون آلان هیچ کس ثوابی بنر و تبلیغات در سایتش قرار نمیده در ضمن اگر هم بخوایم تبلیغات بذاریم باید تو یه سایت خیلی پر بازدید بگذاریم که مطمئنا هزینه اش هم کم نیست
این کار هزینه بر است اما واقعا ارزشش رو دارد
من با نظر دوستم مبنی بر این کار موافقمA03

وَ للهِ جُنودُالسَّماواتِ وَ الاَرض
هدیه به روح اموات خودم وخودتان یک فاتحه قرائت کنیدA60

پاسخ }}}}
سپاس شده توسط: GHARIAN ، Safari ، سعید پلیمر ، تـبــارک ، a_tiye ، یانور

مهمتر از همه این بحث ها اینه که دوستان واقعا گاها احترام همدیگر رو نگه نمیداریم، گاها میشه به خاطر یه نظر شاید نامناسب از طرف یه کاربر ، هزار نفر گیر میده و اعتراض میکنه و متهم به بد اخلاقی و ... میکنندش. بابا یه خورده صبر داشته باشیم به خدا اون بدبخت هم اهل قرانه و خب یه خطایی کرده ( البته اگه اون خطا واقعا خطا باشه ) . دعوت میکنم و خواهش میکنم از همتون تا به حرف این برادر کوچکتون تاملی بفرمایید و سعی کنیم یه خورده با هم مهربون تر بشیم و ..
درضمن منظورم هیچ شخص خاصی نیست و کسی لطفا ناراحت نشه مون واقعا درد اصلی انجمن اینه.
شرمنده سرتون رو درد آوردم

هر چه خود را حساب میکردم
چک برگشت خورده ای بودم...

پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:

سلام .بر خود لازم دانستم از زحمات تمام عزیزانی که به هر نحو در این راه قدم برداشته و برمی دارند تشکر کنم -من لم یشکرالمخلوق لم یشکر الخاق-خوشبختانه در جستجو دراین انجمن تنوع مطالب را بسیار بجا ومناسب دیدم . هر چند بعضی از دوستان ممکن است پیشنهادات خود را بیشتر با زبان و قلم انتقاد عنوان نمایند .ولی مسلماً نیات آنان نیز خیر است . البته هر کس بر حسب بضاعت و ارضای درونی خود ممکن به این سایت مراجعه نمایند . دانلود کنند ویا حتی به صورت اجمالی گذری داشته باشند ولی به طور حتم جاذبه قرآن ونظر ائمه اطهار (س) در این هدایت دخیل بوده است.توقیق خدمت به اسلام وقرآن را برای همه عزیزان مسئول و اعضای گرامی از خداوند مسئلت می نمایم.

پاسخ }}}}
سپاس شده توسط: تـبــارک ، A.Ghasemzadeh ، زینب74

(2011-09-18, 12:57 AM)Safari نوشته: بسم الله الرحمن الرحیم
سلام علیکم

چند وقتی است که همگی اعضای فعال انجمن این احساس را پیدا کرده اند که وضعیت فعلی انجمن خوب نیست و خواستار بازگشت به جو پر شور و نشاط سابق انجمن هستند. البته گاها دوستان دلایلی را برای این رکود فعالیت بیان می کردند که عموما دلیل همه شان این بود که اعضای فعال در مسافرت هستند ! اما بعد از مدتی دریافتیم که مسئله فقط مسافرت رفتن دوستان فعال نیست ! بلکه مسائل دیگری نیز در این بین وجود دارد !
دارا بودن 6200 عضو، افتخاری برای این انجمن محسوب می شود ! و مسلما آرزوی هر سایتی است که این تعداد عضو داشته باشد ! اما مسئله اصلی در همه فضاهای فرهنگی و مذهبی جذب نیست ! بلکه نگهداری نیروها و اعضا است ! عزیزان موسس سایت برای جذب عضو مطمئنا زحمات زیادی کشیده اند؛ گرچه خود قرآن عامل جذب افراد است و نیاز آنچنانی به برنامه ریزی ندارد ! اما آیا برای نگه داشتن اعضا هم فکری کرده اند ؟! بنده اطمینان دارم که دوستان عزیز موسس سایت به فکر همه ابعاد تاسیس این انجمن مجازی بوده اند و برای نگهداری اعضا هم برنامه هایی تدارک دیده اند ! اما کافی نیست و باید بیشتر به این مسئله بپردازیم !
در حال حاضر، انجمن در وضعیتی به سر می برد که اگر ما اعضای {به اصطلاح} فعال، فکری برای بهبودش نکنیم مطمئنا روزهای بدتر از این را هم شاهد خواهیم بود ! پس بیائیم در این تایپک که مخصوص یافتن راه حل برای برون رفت از بحران فعلی است، نظرات، پیشنهادات و راهکارهای خودمان را اعلام کنیم ! امیدوارم روزهای خوب انجمن به "خاطره" تبدیل نشود و دوباره بتوانیم آنها را تکرار کنیم !

منتظر نظرات راه گشای دوستان هستیم...A03

و من الله التوفیق
التماس دعا/یاحق
صرفا جهت یاد آوری.......

حضرت زهرا سلام الله علیها فرمودند:
من اصعد الی الله خالص عبادته اهبط الله عزوجل الیه افضل مصلحته؛
کسی که عبادت های خالصانه خود را به سوی خدا فرستد، پروردگار بزرگ برترین مصلحت را به سویش فرو خواهد فرستاد.

پاسخ }}}}
سپاس شده توسط: مسعود عباسی ، زینب74 ، محمدحسیـــن ، Bahar

(2013-11-18, 08:16 PM)m.m.f نوشته:
(2011-09-18, 12:57 AM)Safari نوشته: بسم الله الرحمن الرحیم
سلام علیکم

چند وقتی است که همگی اعضای فعال انجمن این احساس را پیدا کرده اند که وضعیت فعلی انجمن خوب نیست و خواستار بازگشت به جو پر شور و نشاط سابق انجمن هستند. البته گاها دوستان دلایلی را برای این رکود فعالیت بیان می کردند که عموما دلیل همه شان این بود که اعضای فعال در مسافرت هستند ! اما بعد از مدتی دریافتیم که مسئله فقط مسافرت رفتن دوستان فعال نیست ! بلکه مسائل دیگری نیز در این بین وجود دارد !
دارا بودن 6200 عضو، افتخاری برای این انجمن محسوب می شود ! و مسلما آرزوی هر سایتی است که این تعداد عضو داشته باشد ! اما مسئله اصلی در همه فضاهای فرهنگی و مذهبی جذب نیست ! بلکه نگهداری نیروها و اعضا است ! عزیزان موسس سایت برای جذب عضو مطمئنا زحمات زیادی کشیده اند؛ گرچه خود قرآن عامل جذب افراد است و نیاز آنچنانی به برنامه ریزی ندارد ! اما آیا برای نگه داشتن اعضا هم فکری کرده اند ؟! بنده اطمینان دارم که دوستان عزیز موسس سایت به فکر همه ابعاد تاسیس این انجمن مجازی بوده اند و برای نگهداری اعضا هم برنامه هایی تدارک دیده اند ! اما کافی نیست و باید بیشتر به این مسئله بپردازیم !
در حال حاضر، انجمن در وضعیتی به سر می برد که اگر ما اعضای {به اصطلاح} فعال، فکری برای بهبودش نکنیم مطمئنا روزهای بدتر از این را هم شاهد خواهیم بود ! پس بیائیم در این تایپک که مخصوص یافتن راه حل برای برون رفت از بحران فعلی است، نظرات، پیشنهادات و راهکارهای خودمان را اعلام کنیم ! امیدوارم روزهای خوب انجمن به "خاطره" تبدیل نشود و دوباره بتوانیم آنها را تکرار کنیم !

منتظر نظرات راه گشای دوستان هستیم...A03

و من الله التوفیق
التماس دعا/یاحق
صرفا جهت یاد آوری.......
سلام علیکم

این پستی که قرار دادید مربوط به سال 90 هست . معمولا در فصل پاییز با شروع مدارس و دانشگاهها این وضعیت در ماههای ابتدایی سال تحصیلی طبیعی هست خصوصا اینکه ایام محرم هم هست . با این حال برخی اعضاء انجمن ( مخصوصا خانمهای محترم ) در همین ایام هم خیلی زحمت می کشند و فعالیت خوبی دارند . مشکل چت روم هم حل خواهد شد تا آماده شدن قالب جدید برخی مشکلات هست که ان شاء الله تحمل کنیم .

التماس دعا

[عکس: 777.jpg]

پاسخ }}}}

پرش به انجمن:

MyBB SQL Error

MyBB has experienced an internal SQL error and cannot continue.