تبلیغات شما در انجمن قاریان (February 12, 2016)

دعوت از دوستان و قاریان قرآن کریم برای همکاری بیشتر در انجمن قاریان (February 12, 2016)

تبلیغات شما در انجمن قاریان (February 12, 2016)

دعوت از دوستان و قاریان قرآن کریم برای همکاری بیشتر در انجمن قاریان (February 12, 2016)

رتبه موضوع:
  • 19 رای - 2.74 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
وجود مطالب فرعی زیاد در انجمن !!!
به همت دوستان تاپیکها دارن پاکسازی میشن و مطالب کاملا تخصصی تو انجمن میمونن

با تشکر ویژه از جناب شیعه و صفری عزیز

[عکس: quran.png]

.: سایت قاریان قرآن کریم جمهوری اسلامی ایران :.
[عکس: 7276d23355c.png]

}}}}
سپاس شده توسط: sara-z ، مسعود عباسی ، سعید پلیمر ، Safari ، shia ، M.Imran ، baloch ، حدیث

آگهی
A16A16 یعنی ما دیگه نیایم؟

ای دور از نظرم بگو کجایی... آقا جان به خدا بس است جدایی

اللهم عجل لولیک الفرج . . .

ختم قرآن تا ظهور . . .

http://www.daqdaqeh.blogfa.com

}}}}
سپاس شده توسط: سعید پلیمر ، shia ، Safari ، sara-z ، M.Imran ، یانور ، حدیث ، REZA Yousefi

(2012-02-19, 12:15 AM)a_tiye نوشته: A16A16 یعنی ما دیگه نیایم؟

سلام علیکم

کسی به شما گفته انجمن نیاید ؟! A03 نگفته که...!

پس شما به فعالیت تون ادامه بدیدA03

و من الله التوفیق
التماس دعا.یاحق

« خداوند به همه چیز آگاه است »

امیدوارم فقط به همین یک آیه ایمان بیاوریم !

}}}}
سپاس شده توسط: سعید پلیمر ، baloch ، sara-z ، M.Imran ، GHARIAN ، a_tiye ، یانور ، حدیث ، REZA Yousefi

خب اگه تخصصی بشه من به شخصه هیچی سر در نمیارم...
زیادی تخصصی هم خوب نیست آخه..
یکم فرعیات هم لازمه..
البته از نظر یه شخص نا آشنا A03

ختم قرآن تا ظهور . . .

}}}}
سپاس شده توسط: Safari ، GHARIAN ، سعید پلیمر ، یانور ، حدیث ، REZA Yousefi

سلام ولي من زياد موافق نيستم.
خوب اينجا جمعي از نزديك به 100 هزار نفر كاربر كه بيشتر قاري هستند.جاي سايت كه پر نميشه با مطالب فرعي ديگه چه نيازي هست قرا مطالب ديني و ساير مطالب علميشون رو تو جاهاي ديگه بگردند.اتفاقا" باعث جذب هم ميشه.
البته بايد با تاپيك هايي مثل((دانلود وي پي ان.ف.يل.تر. شكن))ها مقابله بشه چون باعث ميشه عده اي انسان پست به اين مكان مقدس راه پيداكنند و جذب شن به خاطر عنوان تاپيك. .مثل مگس هايي كه دور آشغال ميگردند.و نميخوام مواردي مشابه به مراد بيك داشته باشيم.

تابع قوانین انجمن بزرگ قاریان

به گوش کردنش می ارزه !!((هر کی دنبال چیزی میگرده که بتونه باهاش به حال معنوی برسه اینو توصیه میکنم))

http://www.gharian.ir/showthread.php?tid...1#pid42791

خاک پای قاریان بی ریا...

السلام علیک یا فاطمه الزهرا سیده نساءالعالمین.

}}}}

هوالمحبوب
سلام ..... منم اول طبق نظردوستان میگفتم اگه مطالب کاملا تخصصی بشه دیگه اومدن ما به اینجادلیلی نداره اما همین انگیزه شد برای یادگیری .....البته مطالب غیرتخصصی دیگه هم که دوستان لطف میکنندودرانجمن قرارمیدن خالی ازلطف نیست درهرحال هم یه تنوعی هم برای کسانیکه مثل من زیاد اشنایی با مطالب تخصصی ندارند خوبه و هم اینکه یه قاری ویاحافظ درتمامی جهات بایدرشد داشته باشه و بااینکه اسم اینجاانجمن تخصصی قاریان هست اما باید نوع مطالب طوری باشه که درهمه سطوح استفاده کنندازاماتوری مثل من تا اساتید وقاریانی که ماشاءالله کم نیستند.

اللّهُمَّ صَلِّ علی مُحَمَّدْ وَ آلِ مُحَمَّدْ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ

}}}}
سپاس شده توسط: Safari ، سعید پلیمر ، حدیث ، یانور ، a_tiye ، REZA Yousefi ، GHARIAN ، Mohtasham

(2012-02-19, 07:25 AM)حیدری نوشته: سلام ولي من زياد موافق نيستم.
خوب اينجا جمعي از نزديك به 100 هزار نفر كاربر كه بيشتر قاري هستند.جاي سايت كه پر نميشه با مطالب فرعي ديگه چه نيازي هست قرا مطالب ديني و ساير مطالب علميشون رو تو جاهاي ديگه بگردند.اتفاقا" باعث جذب هم ميشه.
البته بايد با تاپيك هايي مثل((دانلود وي پي ان.ف.يل.تر. شكن))ها مقابله بشه چون باعث ميشه عده اي انسان پست به اين مكان مقدس راه پيداكنند و جذب شن به خاطر عنوان تاپيك. .مثل مگس هايي كه دور آشغال ميگردند.و نميخوام مواردي مشابه به مراد بيك داشته باشيم.

سلام علیکم

البته فکر نمی کنم 100 هزار نفر کاربر داشته باشیم.... داریم ؟!A22

من فکر می کنم اگر اون یه عده انسان پستی که شما به مگس تشبیه شون کردید وارد اینجا بشن چیزی از تقدس این مکان مجازی کم نمیشه ! چه اینکه شاید ورود اتفاقی اونها به این انجمن باعث بشه تلنگری در نوع رفتار و کردارشون ایجاد بشه ! چیزی که حداقل خود من بارها در همین انجمن دیدم و افرادی بودن که با پیام خصوصی و ایمیل و ... به حقیر می گفتن که اصلا تو زندگیمون دنبال چنین مسائلی نبودیم و ... یا حتی مطالبی که در مورد زبان انگلیسی در سایت ایجاد شده باعث جذب افراد زیادی به سمت قرآن شده ! یک بنده ی خدایی می گفت مگه شما هم سراغ زبان انگلیسی میرین؟ مگه شما انگلیس رو دشمن نمی دونیدA05 و ....

بحث آقای ندرلوی عزیز هم اصلا این نیست که تایپک های و پست هایی با عنوان ها و موضوع هایی غیر از قرائت در سایت زده نشه. بلکه بحث اصلی ایشون این هست که تمام همت و تلاش اعضا متوجه مطالب تخصصی و حرفه ای و فنی باشه در کنار اونها هر از گاهی مطالب دیگه ای هم باشه!

التماس دعا.یاحق

« خداوند به همه چیز آگاه است »

امیدوارم فقط به همین یک آیه ایمان بیاوریم !

}}}}

دقیقا نیتم از صحبت هام همینه که جناب آقا مسعود صفری فرمودند.

}}}}
سپاس شده توسط: sara-z ، Safari ، حدیث ، یانور ، سعید پلیمر ، a_tiye ، GHARIAN

به نام خدا
يک قاري قرآن کريم تنها با صداي خوب و مسلط بودن به فنون تلاوت و ... قاري خوبي نمي شود،مثلا من افرادي را ميشناسم که حدود شش هفت سال صوت و لحن کار ميکنند امّا هنوز به جايي نرسيده اند امّا نقطه مقابل اين حالت افرادي را ميشناسم که حدود 2 يا 3 سال صوت و لحن کار مي کنند امّا در همين زمان کوتاه چنان توانايي پيدا کردند که مي توانند کلاس بذارند. پس مطلب مهم تري وجود دارد و قاري اول از همه بايد اخلاق داشته باشد و از خدا بخواهد که به او توفيق تلاوت با تـدّبر بدهد.
قاري قرآن بايد آيينه ي تمام نماي قرآن باشد و سعي بر اين داشته باشد که به هر آنچه در قرآن مي بيند عمل کند تا قاري موفقي باشد .
دين اسلام هم پر از مطالب است و اين همه حديث و روايت و بايد اينها در سايت مطرح شود .
قاري قرآن بايد منتظر ظهور امام زمان باشد که ما خوشبختانه بخش انتظار داريم. پس مطالب فرعي اگر انسان ساز باشد خوب است و همه مطالب نبايد صرفا در مورد علم قرائت باشد.

[عکس: ramazan1435_1.jpg]

}}}}
سپاس شده توسط: یانور ، sara-z ، سعید پلیمر ، davidzz ، a_tiye ، REZA Yousefi ، Safari ، GHARIAN

در هر صورت تخصصی محض بشه ما شورش میکنیم A05 A40A38

ختم قرآن تا ظهور . . .

}}}}
سپاس شده توسط: Mohtasham ، sara-z ، naser.mti ، سعید پلیمر ، یانور ، REZA Yousefi ، Safari ، GHARIAN