تبلیغات شما در انجمن قاریان (February 12, 2016)

دعوت از دوستان و قاریان قرآن کریم برای همکاری بیشتر در انجمن قاریان (February 12, 2016)

تبلیغات شما در انجمن قاریان (February 12, 2016)

دعوت از دوستان و قاریان قرآن کریم برای همکاری بیشتر در انجمن قاریان (February 12, 2016)

نظرسنجی: با تغییر قالب موافق هستید یا خیر
بله ، موافقم
66.67%
2 66.67%
خیر ، موافق نیستم
33.33%
1 33.33%
مجموع 3 رای 100%
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

رتبه موضوع:
  • 15 رای - 3.87 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
همفکری و مشارکت در ساخت قالب اختصاصی انجمن
Information 
با سلام خدمت همه کاربران فعال و رده های بالاتر انجمن خوبمون ، قاریان

پس از کش و قوس فراوان بر این شدیم تا یک قالب اختصاصی برای انجمن ، توسط یک طراح خوب و گرافیست ماهر آماده کنیم

از این رو از شما میخواهیم تمامی نظرات خودتون رو از قالب مورد انتظارتون در اینجا ذکر کنید.

لطفا هر گونه نظر در هر کجا از انجمن دارید و فکر میکنید مفید است را ذکر کنید ، سایتهایی که به نظر شما نزدیک است و میتواند الگو باشید ( حتی قسمتی از آن ) را با لینک به ما اعلام کنید

هدف از این نظرخواهی جمع آوری اطلاعاتی از سوی کاربران و شما بزرگواران و هماهنگی با طراح قالب انجمن هست. پس لطفا همگی شرکت کنید

طبق هماهنگی انجام شده طراحی قالب از ابتدای ماه آینده شروع و تا یک هفته آماده میشود.

هزینه طراحی نزدیک ۲۰۰ هزار تومان است که از شما میخواهیم کمکهای خود را برای این امر مهم به شماره کارتهای زیر ارسال بفرمایید

شماره حسابهای سایت

کارت بانک ملی

6037991878128614

بنام محمدرضا خوشبختی

کارت بانک سپه

5892101058761657

بنام محمدرضا خوشبختی
[عکس: quran.png]

.: سایت قاریان قرآن کریم جمهوری اسلامی ایران :.
[عکس: 7276d23355c.png]
پاسخ }}
سپاس شده توسط:
آگهی
سلام

تاپیک عمومی شد تا همه کاربران ببینند
[عکس: quran.png]

.: سایت قاریان قرآن کریم جمهوری اسلامی ایران :.
[عکس: 7276d23355c.png]
پاسخ }}
سپاس شده توسط:
با عرض سلام خدمت قاریان اعضا و مدیران محترم انجمن.
اصولا این که قالب رو ارتقا میدید و همچنین از اعضا نظر خواهی میکنید کار بسیار پسندیده ای است.امیدوارم بدون توجه به هزینه ها بهترین امکانات و کیفیت را انتخاب کنید.چرا که شاید بزرگترین اجتماع قرآنی سایبری در ایران انجمن قاریان هستش.

به چند چیز جزئی و کلی بهتره توجه بیشتری بشه:

1-با توجه به وضع اینترنت کشور خیلی مهمه که سایت لود سریع داشته باشه و کاربران اذیت نشند.

2-امکانات منحصر به فرد که با نوعی ابتکار و خلاقیت همراه باشند،_تا منحصر به فرد جلوه کنند،_ باید انجام بگیرد.(مثل:شکلک های قرآنی-دسترسی های آسان به تمامی نقاط انجمن-راهنمایی های کاربران تازه وارد به صورت آنلاین-قابلیت پیشنهاد، تشخیص و ارتقا مرورگر کاربرانو صد ها امکان ابتکاری دیگر که نوشتن کدهاشون زیاد سخت نیست فقط ابتکار میخواد!!

3-زیبایی و در عین حال صلابت ظاهری انجمن انجمن (به طوری که کسی که اولین بار وارد انجمن میشه باید چند دقیقه ای از این عظمت و زیبایی مبهوت بمونه)و این رنگ آمیزی صحیح وو روانشناسانه-انتخاب رنگهای شاد-طبقه بندی زیبا و زیباتر انجمن و فوت های نوشتاری زیبا(مثلا نستعلیق)

4- راحتی استفاده از انجمن و شرکت در بحث های آن برای کاربران تازه وارد (حتی میتوان دو قالب را در اختیار کاربران گذاشت که تازه وارد ها اولی را انتخاب کنند و ماهر ها دومی)

5-آرشیو تلاوت های انلاین برای کاربران آنلاین

6- مرورگر دقیق برای مطالب داخل انجمن.و حساس به کلمات کلیدی و موضوع مطلب.از فعلی بهتر باشه.

7- ادیتور مناسب و زیبا و راحت برای اعضا

باز هم هست ادامه...
تابع قوانین انجمن بزرگ قاریان

به گوش کردنش می ارزه !!((هر کی دنبال چیزی میگرده که بتونه باهاش به حال معنوی برسه اینو توصیه میکنم))

http://www.gharian.ir/showthread.php?tid...1#pid42791

خاک پای قاریان بی ریا...

السلام علیک یا فاطمه الزهرا سیده نساءالعالمین.

پاسخ }}
سپاس شده توسط:
سلام علیکم ...
اگر امکانش هست آپلود سنتر داشته باشیم
A03
پاسخ }}
سپاس شده توسط:
نقل قول:
1-با توجه به وضع اینترنت کشور خیلی مهمه که سایت لود سریع داشته باشه و کاربران اذیت نشند.
این نکته خیلی خیلی مهمه از ظاهر قالب هم مهم تره

سعی کنید زیاد از تصاویر گرافیکی در قالب استفاده نکنید در عوض از کد هایی مثل html5وcss3استفاده کنید

آلان به نظر من قالب سایت خیلی به هم ریخته و نا مرتبه قالب جدید باید منظم تر و تمیز تر باشه خیلی مواظب باشید که قالب رو الکی شلوغ نکنید چون خیلی آدم رو معذب می کنه اگه میشه فونت پیش فرض رو یک مقداری تغییر بدید

من همیشه وقتی وارد سایت میشدم فکر می کردم رنگ قالب سایت مشکل داره اما وقتی به سایت های رفتم دیدم اونها هم به رنگ آبی اند منتهی اسکلت قالبشون قشنگه مثلا کادری که توش عنوان نوشته خیلی زیبا تره و... شیوه نمایش آخرین ارسال ها یک مقدار آزار دهنده است لطفا به این سایت یک نگاهی بندازید

این سایت به نظرم قالب خیلی خیلی خوبی داره بالاخص امکانتش در زمینه نمایش دادن آخرین مطالب

http://winphonecenter.com/forum/forum.php

میتونه الگوی خوبی باشه با یکمی تغییر خیلی مناسب تر و بهتر میشه برای انجمن قاریان A03
پاسخ }}
سپاس شده توسط:
(2014-06-19, 02:53 AM)baloch نوشته:  من همیشه وقتی وارد سایت میشدم فکر می کردم رنگ قالب سایت مشکل داره اما وقتی به سایت های رفتم دیدم اونها هم به رنگ آبی اند منتهی اسکلت قالبشون قشنگه مثلا کادری که توش عنوان نوشته خیلی زیبا تره و... شیوه نمایش آخرین ارسال ها یک مقدار آزار دهنده است لطفا به این سایت یک نگاهی بندازید

این سایت به نظرم قالب خیلی خیلی خوبی داره بالاخص امکانتش در زمینه نمایش دادن آخرین مطالب

میتونه الگوی خوبی باشه با یکمی تغییر خیلی مناسب تر و بهتر میشه برای انجمن قاریان A03
آقا من رفتم این سایت رو دیدم، ولی به نظرم قالب انجمن خودمون خیلی قشنگ تر بود!
البته این یه امر کاملا سلیقه ای هستش و نظر دوستمون هم محترم اما حس می کنم اون قالب خیلی به فضای قرآنی انجمن نمی خوره...
پاسخ }}
سپاس شده توسط:
به نام خدا

سلام

اسکلت همین قالب به نظر من هم خیلی خوب ... فقط در طراحی و رنگش بهتراست تغییراتی ایجاد بشود به نظرم اگر از تذهیب استفاده کنید خیلی زیباتر و مناسب فضای قرآنی هست وهم کاریست سنتی و در عین حال جدید!

http://www.bing.com/images/search?q=%D8%...&FORM=IGRE
بسم الله الرّحمن الرّحیم

تا گرسنه نشدی مخور و پیش از سیر شدن دست از خوردن بکش...
پاسخ }}
سپاس شده توسط:
نظرات دوستان بسیار خوب و سازنده است. لطفا همه نظر بدهند
پاسخ }}
سپاس شده توسط:
(2014-06-19, 02:15 PM)مجتبی امیری نوشته:  
(2014-06-19, 02:53 AM)baloch نوشته:  من همیشه وقتی وارد سایت میشدم فکر می کردم رنگ قالب سایت مشکل داره اما وقتی به سایت های رفتم دیدم اونها هم به رنگ آبی اند منتهی اسکلت قالبشون قشنگه مثلا کادری که توش عنوان نوشته خیلی زیبا تره و... شیوه نمایش آخرین ارسال ها یک مقدار آزار دهنده است لطفا به این سایت یک نگاهی بندازید

آقا من رفتم این سایت رو دیدم، ولی به نظرم قالب انجمن خودمون خیلی قشنگ تر بود!
البته این یه امر کاملا سلیقه ای هستش و نظر دوستمون هم محترم اما حس می کنم اون قالب خیلی به فضای قرآنی انجمن نمی خوره...
بله من با شما کاملا موافقم منظور من ظاهر اون سایت که آدرس دادم نبود منظور من استایل و نحوه قرارگیری مطالب و عناوین بود وگرنه حرف شما درسته شکلش قرانی نیست برای این که شکل سایت قرآنی بشه باید از کار های گرافیکی سبک و کم حجم استفاده کرد

(2014-06-19, 03:26 PM)یانور نوشته:  به نام خدا

سلام

اسکلت همین قالب به نظر من هم خیلی خوب ... فقط در طراحی و رنگش بهتراست تغییراتی ایجاد بشود به نظرم اگر از تذهیب استفاده کنید خیلی زیباتر و مناسب فضای قرآنی هست وهم کاریست سنتی و در عین حال جدید!

http://www.bing.com/images/search?q=%D8%...&FORM=IGRE
تذهیب زیباست اما اگه بتونند جوری طراحیش کنند که قالب سنگین و حجیم نشه خوبه چون ممکنه حجم قالب با تصاویر گرافیکی مثل تذهیب خیلی بالا بره متاسفانه تو کشور ما سرعت اینترنت کمه و قالب هر چه ساده تر و با امکانات بیشتر باشه بهتره
پاسخ }}
سپاس شده توسط:
سلام به نظر من با الهام گیری از یکی از قالب های موجود یک قالب بسازید کار سختی هم نیست.
پاسخ }}
سپاس شده توسط: