تبلیغات شما در انجمن قاریان (بهمن ۲۳, ۱۳۹۴)

دعوت از دوستان و قاریان قرآن کریم برای همکاری بیشتر در انجمن قاریان (بهمن ۲۳, ۱۳۹۴)

رتبه موضوع:
  • 19 رای - 2.74 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
وجود مطالب فرعی زیاد در انجمن !!!
سلام : یه انتقاد داشتم A23
برای یه مدت بعد ماه رمضان امسال ، هر موقع به انجمن سر زدم از بین 10 تا موضوع فرستاده شده ، 7 الی 8 موردش مربوط به مسائل معنوی دیگه بوده و
فقط 1 یا 2 مورد از این پست ها مربوط بوده با فن تخصصی ترتیل و قرائت و .... امثال اینها

آیا واقعا اسم این فروم با مطالب موجود در خودش ، همخوانی داره ؟

من که این طور به نظرم نمیرسه ، وقتی اسم یه انجمن رو میذارن انجمن تخصصی قاریان قرآن کریم فکر کنم بیشتر از 80 درصد مطالب باید از خود آیات قرآن و قرائت و ترتیل و تفسیر و ترجمه و .....باشه

20 درصد دیگه میشه اذان و تواشیح و معرفی مقالات و کتب قرآنی

کم مونده تو این انجمن مطالب سیاسی هم نقد بشهA16

به هر حال اگه تا چند بار دیگه که به فروم سر میزنم شاهد اینجور پست ها باشم ، با عرض معذرت از مدیریت انجمن و دوستان و حضار گرامی ، این انجمن رو ترک خواهم کرد....

البته این نظر شخصی خودم بود ، لطفا سرم نریزید و کتکم نزنیدA05
موفق باشید....A38

}}
آگهی
کاملا موافقم
باید مطالب قرآنی رو بیشتر کنیم اکثر مطالب از موضوعات فرعی اند نه اصلی
}}
سلام
درسته این سایت ، انجمن تخصصی قرآنه ، اما به نظر من هیچوقت نباید هدف اصلی قرآن فراموش بشه ...

همه مون خوب میدونیم که قرآن برا چی اومده و هدفش چیه ، پس به نظر من سایت قرآنی ای جامع میتونه باشه که به هدفش فقط خوندن و تلاوت و ... قرآن نباشه ، باطنش هم براش مهم باشه .
حالا اگه شما میاین و میبینین که مطالبی که مد نظر شماست کمه ، میتونین شما خودتون هم فعالیت کنین و مطلب بذارید ، در ضمن از پستهای قبلی هم استفاده کنید .
البته این نظر شخصیه بنده بود و مدیر سایت بهتر میدونن که چی به صلاحه سایته .

یا علی
[عکس: 1_mahdi-S%5B1%5D.jpg]

ذکر تعجیل فرج رمز نجات بشر است
ما برآنیم که این ذکر ، جهانی بشود

}}
بسم الله الرحمن الرحیم
به نظر من سه راه بیشتر وجود نداره:
1-همین راهی رو که داریم میریم ادامه بدیم
2-به حرف آقای ندرلو عمل کنیم
3-اسم انجمن دستخوش تغییر بشه
تلاوتها و کلیپهایی که بنده قرار میدم
از یوتیوب هستن
بخورید و اسراف کنید

}}
(۱۳۹۰-۰۸-۱۱, ۰۱:۳۲ ق.ظ)منتظر نوشته:  سلام
درسته این سایت ، انجمن تخصصی قرآنه ، اما به نظر من هیچوقت نباید هدف اصلی قرآن فراموش بشه ...

همه مون خوب میدونیم که قرآن برا چی اومده و هدفش چیه ، پس به نظر من سایت قرآنی ای جامع میتونه باشه که به هدفش فقط خوندن و تلاوت و ... قرآن نباشه ، باطنش هم براش مهم باشه .
حالا اگه شما میاین و میبینین که مطالبی که مد نظر شماست کمه ، میتونین شما خودتون هم فعالیت کنین و مطلب بذارید ، در ضمن از پستهای قبلی هم استفاده کنید .
البته این نظر شخصیه بنده بود و مدیر سایت بهتر میدونن که چی به صلاحه سایته .

یا علی
علیک السلام دوست عزیز
ببینید من نمی گم باید مطالب سایت فقط و فقط تخصصی باشه و مطالب فرعی رو باید انداخت دور خیر منظور من(و شاید منظور آقای ندرلو) اینه بیشتر از اینکه به مطالب فرعی بپردازیم بریم سر اصل مطلب اون مطالب هم باشه ولی بیشتر مطالب تخصصی باید ارسال کنیم من اگر می بینید تا حالا مطلبی ارسال نکردم به خاطر اینه که تخصص چندان ندارم مطمئن باشید اگر مطلبی خاص پیدا کنم به اشتراک می گذارم

}}
وجود موضوعات معنوی در کنار موضوعات اصلی خیلی خوبه. ولی نه بطوریکه موضوع اصلی در حاشیه قرار بگیره چون عنوان سایت *انجمن تخصصی قاریان قران کریم* هست. خدا رو شکر انقدر سایتهای معنوی و قرانی هست که هرچی سرچ بکنین تموم نمیشه و هرچی هم بخواید میتونید پیدا کنید. ولی همونطور که دوست عزیزمون حافظ بیان کردن نباید هدف اصلی فراموش بشه
یا علی
}}
سپاس شده توسط: baloch ، سعید پلیمر ، Safari ، M.Imran ، حدیث ، یانور ، REZA Yousefi
تقویت فکردینی مثل عسل که بدن رادربرابربیماریهامقاوم میکنه فکررادربرابرهجوم همه جانبه فکری شیاطین آماده میکنه. درکنارهرمقوله دینی اعم ازقرآن،حدیث وتاریخ اسلام تقویت اندیشه دینی وایجادبصیرت، ایمان قاری،طلبه ویاهرشخص مذهبی را مقاومتر میکنه قاری ما امروزه بایدازنظرتفکردینی قوی باشه چراکه قاریان قرآن بواسطه اثرگذاری وزیباییهای تلاوت بسیارموردعلاقه مردم هستندوتاثیرکلام ورفتارایشان بسیاربیشترازبقیه اقشارمذهبیست.دراین انجمن هم اگرحرکتی اینچنین صورت گرفته بسیارمقدسه ومابایدتقدیرکنیم نه اینکه مخالفت کنیم مگراینکه انجمن هدفش فقط وفقط مقوله تلاوت باشه و عنوان کنه من بامفاهیم قرآن وتاریخ اسلام کاری ندارم .خوب خطرناک بودن این طرزفکربرکسی پوشیده نیست به عنوان یک قاری عرض میکنم راه حل اینه:به امرتخصصی تلاوت بیشترپرداخته بشه نه اینکه ازمبحث تفکردینی کم بشه. والسلام

--------------------------------------------------------------------------------

[عکس: 777.jpg]
}}
حرف شما درست ، ولی اگه قاری میخواد از لحاظ تفکر دینی خودش رو بالا بکشه ، جاش اینجا نیست
این جور فروم های مذهبی تو اینترنت خیلیه ، خوب بره اونجاA03
}}
سلام.
من نمی دونم بحث برسر چیه ! حالا اگه چهار تا تایپک متفرقه که بی ربط به قرآن هم نیست توی سایت ارسال بشه مشکلی پیش میاد؟! من نمی دونم دوستان دنبال چه چیز خاصی هستن ولی فکر می کنم به اندازه ی کافی تقریبا در مورد همه مسائل قرآنی توی اینترنت بحث شده! حالا اگه اینجا رو فقط اختصاص بدید به قرائت قرآن مثلا من دیگه سایت نمیام. چون بحث های طولانی قرائت حوصله م رو سر می بره! قرآن اگه نازل شده که ما روش تفکر و تامل کنیم فقط برای خوندنش نبوده بیشتر بحث بر روی فکر کردن روی آیات و نشانه های خداوند بوده. حالا اینکه می فرمایید اینجا انجمن تخصصی قاریان هست به نظرم خوب از اول می گفتین اینجا فقط قاریان قرآن با سواد وارد بشن و بقیه نیان. یا مثلا اگه قرار بود اینجا فقط بحث های تخصصی قرائت باشه دیگه این همه تالار اضافی چه دلیلی داشت که زدید؟ مثل ابتهال و تواشیح و موبایل اسلامی و آموزش زبان انگلیسی و ..

فکر کنم لحن نظرم یه مقدار تند بود ببخشید!!!!به هر حال ما تازه واردا رو هم حساب کنید دیگه!!
یاعلی
چند سالی یوسف از جرم زلیخا حبس شد
حبس مهدی از گناه ما هزاران ساله است...
}}
بنده هم شدیدا با آقای ندرلو موافقم....
هر چه خود را حساب میکردم
چک برگشت خورده ای بودم...
}}
سپاس شده توسط: سعید پلیمر ، Safari ، m.m.f ، حدیث ، REZA Yousefi