تبلیغات شما در انجمن قاریان (بهمن ۲۳, ۱۳۹۴)

دعوت از دوستان و قاریان قرآن کریم برای همکاری بیشتر در انجمن قاریان (بهمن ۲۳, ۱۳۹۴)

رتبه موضوع:
  • 19 رای - 2.74 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
وجود مطالب فرعی زیاد در انجمن !!!
سلام!
با عرض معذرت از همه دوستان!
ما این جا نمیایم که آهنگ یاد بگیریم که!!!
مگه قرآن خوندن فقط اینه که بدونیم کرد و شور و نوا و .. اینا چیه؟!
به نظر من (البته با عرض معذرت پیشاپیش) منظور دوستان از اینکه اینجا تخصصی بشه اینه که ما معانیو مفاهیمو بذاریم در کوزه آبشو بخوریم! اونوقت فقط بپردازیم به آهنگ خوندنمون و این که از کدوم لایه حنجرمون صدا در بیاد که قشنگ تر بشه!!!
به نظر من تمام مسائل فرعی که ازشون نام برده می شه ده برابر از مسائل اصلی و تخصصی سایت مهمتره! چون تخصصی تره!
التماس دعا...
}}
سپاس شده توسط: سعید پلیمر ، Mohtasham ، یانور ، a_tiye ، REZA Yousefi ، Safari ، yaseman9 ، GHARIAN ، sara-z
آگهی
در واقع منظور قلبی مخالفین مطالب فرعی اینه که :مثلا وقتی شخصی میره کلاس صوت ولحن استاد نمیشه بیاد ریاضی درس بده واگه کسی میره کلاس فیزیک استاد نمیشه صوت ولحن یاد بده
اما اینجا فرق داره اینجا پراز انجمنه وجا هم داره و وقت هم هست وبا کلاس درس بسیار متفاوت است.
بسم الله الرّحمن الرّحیم

تا گرسنه نشدی مخور و پیش از سیر شدن دست از خوردن بکش...
}}
سپاس شده توسط: Mohtasham ، سعید پلیمر ، naser.mti ، a_tiye ، REZA Yousefi ، Safari ، yaseman9 ، sara-z
بعضی از دوستان ظاهرا منظور من از ایجاد این تاپیک رو ندونستن...

زدن اینجور پست ها رو ایراد میدونم : حماسه کیک و ساندیس ، مطالب پزشکی غیر مرتبط ، مطالب سیاسی مخصوصا با غرض ورزی کاربر و حنا برای سلامتی ... )

منظور بنده مفاهیم و تفسیر و نکات و معجزات و احادیث نبوده ...

استقبال شدید از آیات و مفاهیم و تفاسیرش دارم ، هر جوره که باشه...
}}
سپاس شده توسط: m.m.f ، REZA Yousefi ، Safari ، yaseman9 ، سعید پلیمر ، sara-z
(۱۳۹۰-۱۱-۳۰, ۰۹:۲۶ ب.ظ)naser.mti نوشته:  سلام!
با عرض معذرت از همه دوستان!
ما این جا نمیایم که آهنگ یاد بگیریم که!!!
مگه قرآن خوندن فقط اینه که بدونیم کرد و شور و نوا و .. اینا چیه؟!
به نظر من (البته با عرض معذرت پیشاپیش) منظور دوستان از اینکه اینجا تخصصی بشه اینه که ما معانیو مفاهیمو بذاریم در کوزه آبشو بخوریم! اونوقت فقط بپردازیم به آهنگ خوندنمون و این که از کدوم لایه حنجرمون صدا در بیاد که قشنگ تر بشه!!!
به نظر من تمام مسائل فرعی که ازشون نام برده می شه ده برابر از مسائل اصلی و تخصصی سایت مهمتره!چون تخصصی تره!

سلام علیکم

دوستان عزیز مثل اینکه باز هم منظور و مفهوم حقیر و جناب ندرلو را اشتباهی گرفتند !!

بارها عرض کرده ایم منظور ما از تخصصی شدن انجمن، حذف مطالب غیرتخصصی و غیرمرتبط با فن قرائت قرآن کریم نیست !! باز دوستان می آیند دست بر روی این مسئله می گذارند که شما مخالف مفاهیم هستید و قاری قرآن باید از اطرافش خبر داشته باشد و اینجا همه نوع مطلب حتی نقد و انتقاد سیاسی هم باید باشد و ...

هیچ کس اینجا مخالف مفاهیم و تفسیر نیست.

هر نوع مطلبی که غیرمرتبط با فن تلاوت باشد و هیچ ارتباطی هم با قرآن کریم نداشته باشد اگر ضرورتی برای وجودش نباشد یا حذف خواهد شد یا اینکه به سریعا به آرشیو منتقل خواهد می شود.

چون بحث دیگر در این رابطه به صلاح نیست، تایپک قفل شد.

و من الله التوفیق
التماس دعا.یاحق
« خداوند به همه چیز آگاه است »

امیدوارم فقط به همین یک آیه ایمان بیاوریم !
}}