تبلیغات شما در انجمن قاریان (February 12, 2016)

دعوت از دوستان و قاریان قرآن کریم برای همکاری بیشتر در انجمن قاریان (February 12, 2016)

رتبه موضوع:
  • 18 رای - 3.44 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
میزان فضای آپلود آواتار را بیشتر کنید
سلامA28

مدیران عزیزA57 این همه زحمت کشیده اید و مسئولیت اداره و ایجاد این سایت را برعهده گرفته ایدA65 ولی حجم آواتار را گذاشته اید 10کیلوبایت پیدا نمودن تصویر 10کیلوبایتی خیلی مشکل است شما باید حداقل 100کیلوبایت برای آواتار تعیین می کردید حداکثر500کیلوبایتA22 باید تعیین بشه من آلان آواتار ندارمA36 چون هر چی گشتم عکس ده کیلو بایتی گیر نیومدA16 یه عکس گیر آوردم اینقدر با فتوشاپ باهاش ور رفتمA34 که حجمش شد 16کیلو بایت باز هم نتونستم به عنوان آواتار آپلودش کنمA44

پاسخ }}}}
سپاس شده توسط: M.Imran ، Safari ، REZA Yousefi ، سعید پلیمر ، sara-z ، حافظ ، Bahar ، allameh

آگهی
من هم موافق هستم با این کار

حداقل میتونم عکس خودم رو بزارم تو آواتار

پاسخ }}}}
سپاس شده توسط: مهدی مجید ، Safari ، baloch ، REZA Yousefi ، سعید پلیمر ، sara-z ، حافظ ، Bahar

ور رفتن نمی خواد که...
عکسی که فتوشاپ با فرمت جی پی جی ذخیره میکنه معمولا با حجم زیاده که باید حجمش رو خودتون کمتر کنید... اگه بازم 10 کیلو نشد انقدر اندازه ی عکسو کوچیک تر کنید تا بشه... بالاخره باید یه روزی یاد بگیرید که تو این دنیا تنها راه موفقیت کوتاه اومدنه...البته این جمله ی آخر رو خودمم قبول ندارم...توکل کن

پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:

بسم الله الرحمن الرحیم
سلام علیکم

پیشنهاد خوبی است! اما شما هر تصویری را که تحت عنوان آواتار به سایت معرفی کنید چنانچه حجم تصویر بالا باشد،تصویر برای نمایش توسط سایت حجمش کم می شود و با کیفیت پائین تری نمایش داده می شود. نیازی نیست دور دنیا را بگردید تا عکس 10 کیلوبایتی پیدا کنید!A03

ضمنا بهتر بود پیشنهاد خودتان را در تایپک روبرو اعلام می کردید: http://www.gharian.ir/thread-890.html

و من الله التوفیق
التماس دعا/یاحقA03

« خداوند به همه چیز آگاه است »

امیدوارم فقط به همین یک آیه ایمان بیاوریم !

پاسخ }}}}
سپاس شده توسط: REZA Yousefi ، سعید پلیمر ، sara-z ، Bahar

(2011-09-16, 10:08 AM)baloch نوشته: سلامA28

مدیران عزیزA57 این همه زحمت کشیده اید و مسئولیت اداره و ایجاد این سایت را برعهده گرفته ایدA65 ولی حجم آواتار را گذاشته اید 10کیلوبایت پیدا نمودن تصویر 10کیلوبایتی خیلی مشکل است شما باید حداقل 100کیلوبایت برای آواتار تعیین می کردید حداکثر500کیلوبایتA22 باید تعیین بشه من آلان آواتار ندارمA36 چون هر چی گشتم عکس ده کیلو بایتی گیر نیومدA16 یه عکس گیر آوردم اینقدر با فتوشاپ باهاش ور رفتمA34 که حجمش شد 16کیلو بایت باز هم نتونستم به عنوان آواتار آپلودش کنمA44
تو رو خدا این کار رو بکنیدA36

تلاوتها و کلیپهایی که بنده قرار میدم
از یوتیوب هستن
بخورید و اسراف کنید

پاسخ }}}}
سپاس شده توسط: baloch ، Safari ، sara-z ، حافظ ، Bahar ، allameh

با سلام

دوستان عجله نکنند ولی باید بگم حجمی هم که دوستان در نظر دارند بالاست ولی چشم سعی می کنیم تا جایئکه بتونیم حجم را افزایش بدهیم.

قرآنی باشید

[عکس: final.jpg]

پاسخ }}}}

موافقمسفارشي

"بر چهره دلرباي مهدي صلوات"
"یا مهدی ادرکنی"

[align=center]

پاسخ }}}}
سپاس شده توسط: سعید پلیمر ، iraniran ، Bahar ، allameh ، یانور

سلام علیکم

دوستان عزیز کم لطفی نکنید ! میزان فضای در نظر گرفته شده برای آواتار 120 kb هست و نه 10 kb !

حجم در نظر گرفته شده یعنی 120 کیلوبایت هم کافیه برای آواتار.

التماس دعا

پاسخ }}}}
سپاس شده توسط: iraniran ، سعید پلیمر ، Bahar ، GHARIAN ، allameh ، یانور

باز هم سلام !

دوستان عزیز، فضای آپلود آواتار به 200 کیلوبایت افزایش پیدا کرد.

پاسخ }}}}
سپاس شده توسط: سعید پلیمر ، Bahar ، زینب74 ، GHARIAN ، iraniran ، allameh ، یانور

پرش به انجمن:

MyBB SQL Error

MyBB has experienced an internal SQL error and cannot continue.