تبلیغات شما در انجمن قاریان (February 12, 2016)

دعوت از دوستان و قاریان قرآن کریم برای همکاری بیشتر در انجمن قاریان (February 12, 2016)

تبلیغات شما در انجمن قاریان (February 12, 2016)

دعوت از دوستان و قاریان قرآن کریم برای همکاری بیشتر در انجمن قاریان (February 12, 2016)

رتبه موضوع:
  • 87 رای - 3.13 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست ها ، پیشنهادات و انتقادات کاربران
سلام
در بخش منتظران می شه انجمن نگاه معصومین به امام زمان (عج) رو بسازید تا دوستان سخنان معصومین رو درباره اون حضرت بنویسند.

و در خواست دارم زندگینامه معصومین رو حتما بگذارید.

و در وصف امام زمان رو هم در قسمت منتظران بسازید
ممنون

--------------------------------------
شاید کمی از دوستان بگویند که چرا من این قدر دستور می دم.
ولی من وظیفه خودم می دونم که برای بهتر شدن انجمن کمک کنم.
پاسخ }}
سپاس شده توسط:
آگهی
با سلام و تشکر از مدیریت محترم سایت.
پیشنهاد میکنم به پستهایی که مربوط به قرار دادن تلاوت یا ابهال یا ... هست یه نظم واحد د اده بشه تا افرادی که میخوان دانلود کنند راحت تر تلاوت مورد نظر خودشون رو انتخاب کنند و هم نظم و کلاس انجمن بالاتر میره.
مثلا همه با یه همچین فرمتی پست های معرفی تلاوت رو بزنند:

نام قاری
مدت زمان تلاوت
نوع تلاوت (تلاوت استدیویی یا مجلسی)
زمان اجرای تلاوت (سال ...)
مکان اجرا (مصر، ایران، ...) (یا جزییات دقیق تر در صورت در دسترس بودن)
...
و اگه چیز دیگه ای مد نظرتون هست

بازم ممنون.
پاسخ }}
سپاس شده توسط:
با سلام و خسته نباشید،دو سوال داشتم.یکی اینکه آیا امکانش هست وقتی یه موضوع که ارسال جدید داشته رو باز می کنیم روی همون ارسال جدید باز بشه؟مثلا توی تاپیک پر مطلبی مثل حدیث،طول می کشه که صفحه آخر رو باز کنیم و ارسال جدید رو پیدا کنیم.
دومی اینکه اگه توی بخش تلاوت بخشی ایجاد کنید که در اون قاریان حاضر در انجمن در هر سطحی که هستند تلاوت های خودشون رو قرار بدند و از نظریات اساتید و قاریان با تجربه تر استفاده کنند خیلی خوبه.
خیلی ممنون از زحمات شما
پاسخ }}
سپاس شده توسط:
Heart 
سلام اين بخش ايجاد شد اقاي صدفي ولي متاسفانه نه كسي قرائتی از خودش قرائتی میزاره يكيم مثل من كه از خودم تلاوتي قرار دادم كسي راجبش نظري نميده :huh:
http://www.gharian.com/thread-1306.html
« به جانم قسم، آنکه خود را از کتب عقلی و صحف عرفانی دور کند، کتابهایی همچون تمهید القواعد، شرح قیصری بر فصوص الحکم و سرح العیون فی شرح العیون و مصباح الانس و شرح محقق طوسی بر اشارات و اسفار و شفاء و فتوحات مکیه، که دستهای نوریه آنها را هدیه نموده اند، همانا {جان} خود را از فهم خطاب محمدی (ص) {قرآن} دور کرده است و آنرا {جان خود را} از نیل به سعادت قصوایش محروم ساخته است. »
ترجمه فرمایش حضرت علامه حسن زاده در تعلیقات بر اسفار azha.ir

[ویدیو: http://www.shabakema.com/data/2016/06/27...Yousuf.mp4]

پاسخ }}
سپاس شده توسط:
[/size][size=medium]

باسلام ودرود بر برگزار کنندگان راه حق حقیقت (قران مجید) خواهشمندم درهنگام جواب دادن به کار بران قرآنی یک مقدار روشنتر وگویاتر باشد تا خدای ناکرده مشگلی نباشد عجرکم عندا.....
پاسخ }}
سپاس شده توسط:
با سلام.
نمیدونم اینجا جاشه ی نه؟اما جای مناسب دیگه ای پیدا نکردم.
میخواستم ببینم آپلود توی خود سایت قاریان برای همه کاربران امکان داره یا فقط مربوط میشه به مدیران انجمن؟
.
.
.

[عکس: 96680328333612244356.jpg]
پاسخ }}
سپاس شده توسط:
(2010-10-13, 05:31 PM)ترنم نوشته:  با سلام.
نمیدونم اینجا جاشه ی نه؟اما جای مناسب دیگه ای پیدا نکردم.
میخواستم ببینم آپلود توی خود سایت قاریان برای همه کاربران امکان داره یا فقط مربوط میشه به مدیران انجمن؟

به نام خدا
سلام

تمام کابران می توانند از قابلیت آپلود در خود سایت استفاده کنند .

یا علی
اللّهُمَّ صَلِّ علی مُحَمَّدْ وَ آلِ مُحَمَّدْ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ وَحْشُرْنا مَعَهُمْ وَالْعَنْ أعْدائَهُمْ اَجْمَعینْ

پاسخ }}
سپاس شده توسط:
^^^ببخشید میتونم بپرسم چگونه و کجا؟ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
.
.
.

[عکس: 96680328333612244356.jpg]
پاسخ }}
سپاس شده توسط:
(2010-10-13, 10:03 PM)ترنم نوشته:  ^^^ببخشید میتونم بپرسم چگونه و کجا؟ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

سلام

دوست عزیز ، ترنم

شما وقتی در پاسخ به تاپیکها از پاسخ سریع که زیر هر تاپیک هست استفاده میکنید این گزینه رو نمیبینید.

با زدن دکمه ارسال پاسخ صفحه ی جدیدی باز میشود که در پایین همون صفحه کادری با عنوان فایلهای پیوست هست که میتونید فایلهای خودتونو آپلود کنید.

موفق باشید
[عکس: quran.png]

.: سایت قاریان قرآن کریم جمهوری اسلامی ایران :.
[عکس: 7276d23355c.png]
پاسخ }}
سپاس شده توسط:
با سلام و خسته نباشید
می خواستم پیشنهاد کنم که انجمن اذان رو هم به تالار ابتهال و تواشیح و مدیحه اضافه کنید.چون واقعا جای یک مجموعه اذان در سایت خالیه
پاسخ }}
سپاس شده توسط: