تبلیغات شما در انجمن قاریان (بهمن ۲۳, ۱۳۹۴)

دعوت از دوستان و قاریان قرآن کریم برای همکاری بیشتر در انجمن قاریان (بهمن ۲۳, ۱۳۹۴)

رتبه موضوع:
  • 81 رای - 3.14 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست ها ، پیشنهادات و انتقادات کاربران
سلام

در این جا هرگونه درخواست ، پیشنهادات و انتقادات خودتون رو راجع به تالارها وبخش ها بیان کنید

[عکس: quran.png]

.: سایت قاریان قرآن کریم جمهوری اسلامی ایران :.
[عکس: 7276d23355c.png]
پاسخ }}
آگهی
هر گونه مشكلي در رابطه با اتصال خود به سايت از طريق خطوط ديال آپ و يا اي دي اس ال رو هم بيان كنيد تا در كمترين زمان پيگري شود ومشكلات شما حل شود

با تشكر

پاسخ }}
سلام
اگر تالارهاي بيشتري مد نظرتان است كه ميتوانيد در آنها فعاليت كنيد نام ببريد و شرايط خود را ارسال كنيد
با تشكر

پاسخ }}
سلام
اميدوارم كه خوب باشين و بركت اين ماه احاطه تون كرده باشه..

اول : ممنونم بابت انجمن خوبتون..
دوم : انتقاد دارم..

با اجازه بزرگترا ...:blush:

چرا هيچ جايي براي توضيح و روشن شدن تازه واردا نيست؟
و چرا براي هر مطلبي يه تاپيك جدا زدين؟فكر كنين تو طولاني مدت چه بلايي سر تالار ها مياد..
پيشنهاد ميكنم كه تاسيس تاپيك ها با اجازه مديران ارشد باشه
و اينكه يه تاپيك بزنين مثلا با عنوان مطالب جالب..بعد رفقايي كه دنبال مطلب جالب هستن ميرن توش و بهره ميبرن..

البته بگم كه من فقط وقت كردم تالار آزاد رو نگاه كنم...بگم كه بعد نگين منصفانه نبود حرفام...;)

موفق باشين .
التماس دعا..ياعلي.:heart:
پاسخ }}
(۱۳۸۹-۰۵-۰۶, ۰۴:۵۵ ب.ظ)GHARIAN نوشته:  هر گونه مشكلي در رابطه با اتصال خود به سايت از طريق خطوط ديال آپ و يا اي دي اس ال رو هم بيان كنيد تا در كمترين زمان پيگري شود ومشكلات شما حل شود

با تشكر

به نام خدا
سلام

من بیشتر مواقع وارد سایت میشم ، سرعت اینترنتم کم میشه . یعنی افتضاح میشه . صفحات سایت خیلی سنگین میشن. قبلا بدتر بود الان یک خورده بهتر شده . من از opera استفاده می کنم . البته با firefox هم اومدم تقریبا همین طور بود .

یا علی

اللّهُمَّ صَلِّ علی مُحَمَّدْ وَ آلِ مُحَمَّدْ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ وَحْشُرْنا مَعَهُمْ وَالْعَنْ أعْدائَهُمْ اَجْمَعینْ

پاسخ }}
سلام دوست دارم يه اتاق مجازي صوتي و تصويري ايجادبشه شبيه چت روم تا در هفته يكي دو شب قاريا بصورت مجازي جلسه قران اينترنتي داشته باشن و تلاوتهاي همو تحليل كنن نظر شما جيه ؟طرح خوبيه يا ....؟:huh:
« به جانم قسم، آنکه خود را از کتب عقلی و صحف عرفانی دور کند، کتابهایی همچون تمهید القواعد، شرح قیصری بر فصوص الحکم و سرح العیون فی شرح العیون و مصباح الانس و شرح محقق طوسی بر اشارات و اسفار و شفاء و فتوحات مکیه، که دستهای نوریه آنها را هدیه نموده اند، همانا {جان} خود را از فهم خطاب محمدی (ص) {قرآن} دور کرده است و آنرا {جان خود را} از نیل به سعادت قصوایش محروم ساخته است. »
ترجمه فرمایش حضرت علامه حسن زاده در تعلیقات بر اسفار azha.ir

[ویدیو: http://www.shabakema.com/data/2016/06/27/video/5770c0afe55c4_Yousuf.mp4]

پاسخ }}
(۱۳۸۹-۰۶-۰۶, ۰۸:۲۹ ب.ظ)sahab1722 نوشته:  سلام دوست دارم يه اتاق مجازي صوتي و تصويري ايجادبشه شبيه چت روم تا در هفته يكي دو شب قاريا بصورت مجازي جلسه قران اينترنتي داشته باشن و تلاوتهاي همو تحليل كنن نظر شما جيه ؟طرح خوبيه يا ....؟:huh:

سلام
امکانش که هست ولی استادش نیست.کسی که بخواد درسی تحویل بده یا بگیره.
اگر هم استاد نباشه میشه جلسه خصوصی تشکیل داد و از خوندن های آنلاین همدیگه حظ و بهره برد.که اگه ادامه پیدا کنه میشه توسعش داد.

پاسخ }}
(۱۳۸۹-۰۶-۰۶, ۰۷:۴۲ ب.ظ)shia نوشته:  
(۱۳۸۹-۰۵-۰۶, ۰۴:۵۵ ب.ظ)GHARIAN نوشته:  هر گونه مشكلي در رابطه با اتصال خود به سايت از طريق خطوط ديال آپ و يا اي دي اس ال رو هم بيان كنيد تا در كمترين زمان پيگري شود ومشكلات شما حل شود

با تشكر

به نام خدا
سلام
من بیشتر مواقع وارد سایت میشم ، سرعت اینترنتم کم میشه . یعنی افتضاح میشه . صفحات سایت خیلی سنگین میشن. قبلا بدتر بود الان یک خورده بهتر شده . من از opera استفاده می کنم . البته با firefox هم اومدم تقریبا همین طور بود .
یا علی

سلام
با سرور قبلی که در انگلیس بود به مشکل برخوردیم و الان به سروری جدید و با قدرت منتقل شدیم.انجمن رو هم آپگرید کردیم.
شیعه عزیز ، بازم مشکل سرعت دارید؟

پاسخ }}
(۱۳۸۹-۰۶-۰۶, ۱۲:۳۸ ب.ظ)سها نوشته:  سلام
اميدوارم كه خوب باشين و بركت اين ماه احاطه تون كرده باشه..

اول : ممنونم بابت انجمن خوبتون..
دوم : انتقاد دارم..

با اجازه بزرگترا ...:blush:

چرا هيچ جايي براي توضيح و روشن شدن تازه واردا نيست؟
و چرا براي هر مطلبي يه تاپيك جدا زدين؟فكر كنين تو طولاني مدت چه بلايي سر تالار ها مياد..
پيشنهاد ميكنم كه تاسيس تاپيك ها با اجازه مديران ارشد باشه
و اينكه يه تاپيك بزنين مثلا با عنوان مطالب جالب..بعد رفقايي كه دنبال مطلب جالب هستن ميرن توش و بهره ميبرن..

البته بگم كه من فقط وقت كردم تالار آزاد رو نگاه كنم...بگم كه بعد نگين منصفانه نبود حرفام...;)

موفق باشين .
التماس دعا..ياعلي.:heart:

سلام

طاعات شما هم مقبول درگاه احدیت باشه

در مورد کاربران تازه وارد باید بگم که صفحه اصلی انجمن به قدر ساده و حرفه ای طراحی شده که هر کسی که فارسی بلد باشه براحتی میتونه به مطلب خودش در هر تالاری که بخواد برسه.(مانند کتابخونه شخصی) این از دسترسی به مطالب.

برای فعالیت و نحوه ایجاد پست و ارسال پاسخ ها و کلا استفاده از ابزار انجمن ها ، بنظر من هر کسی که حتی با ابزارهای یک وبلاگ ساده هم کار کرده باشه براحتی میتونه از همین ابزار ها هم به نحو احسنت استفاده کنه.

دوست عزیز معمولا برای موضوعات جدید باید تاپیک های جدید زد و برای موضوعات مشترک از یک تاپیک استفاده کرد.
در مورد تاپیک مطالب جالب یک نمونه داریم بنام "از همه جا هز همه چیز" اینم آدرسش : http://www.gharian.com/thread-94-lastpost.html

ضمنا تالار گفتگوی آزاد اسمش روشه.اصلا برای همین کار ایجاد شده که هر کسی هر مطلبی با موضوع آزاد داشته باشه بتونه ارائه بده به دوستان

ممنون از حسن دقت و توجه شما

پاسخ }}
سلام
اگر تو بخش ابتهال ، تواشیح و مدیحه های قرآنی یک انجمن به عنوان ادعیه ساخته بشه خیلی خوبه...
پاسخ }}