تبلیغات شما در انجمن قاریان (February 12, 2016)

دعوت از دوستان و قاریان قرآن کریم برای همکاری بیشتر در انجمن قاریان (February 12, 2016)

تبلیغات شما در انجمن قاریان (February 12, 2016)

دعوت از دوستان و قاریان قرآن کریم برای همکاری بیشتر در انجمن قاریان (February 12, 2016)

رتبه موضوع:
  • 4 رای - 3.75 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
حکمتانه درخواست فعالیت در انجمن قاریان
Sad 
باور کنید هیچ جایی انجمن به این بی رونقی ندیده بودم.
بابا قاریا،
تو کل کشور همین یه انجمنو داریم
توش فعالیت کنید دیگه...
البته خب حق هم دارید، با این تلگرامو و واتساپو چیزا دیگه کی میاد انجمن؟!
به آقای صفری مدیر کل سایت پیشنهاد می کنم یه گروه و یه کانال تلگرامی رسمی برای انجمن قاریان طراحی کنن و اونو بالای سایت بنویسن تا هر بازدید کننده ای به اون کانال و گروه اضافه بشه. برای این که جلوی ورود افراد متفرقه هم گرفته بشه، فقط افراد با اعتبار زیاد و فعال رو در گروه عضو کنید
ببینید خودم چقدر اعتبارم زیاده(8 تا!)
یا اگه این امکان میسر نیست، حداقل یه فکری بکنید تا گروه مثل سال های گذشته، فعالیتش زیاد بشه.
خواهش می کنم به این انتقادات ما توجه کنید.
پاسخ }}
سپاس شده توسط:
آگهی
Tongue 
(2016-03-25, 10:43 PM)'ahmadreza1380' نوشته:  باور کنید هیچ جایی انجمن به این بی رونقی ندیده بودم.
بابا قاریا،
تو کل کشور همین یه انجمنو داریم
توش فعالیت کنید دیگه...
البته خب حق هم دارید، با این تلگرامو و واتساپو چیزا دیگه کی میاد انجمن؟!
به آقای صفری مدیر کل سایت پیشنهاد می کنم یه گروه و یه کانال تلگرامی رسمی برای انجمن قاریان طراحی کنن و اونو بالای سایت بنویسن تا هر بازدید کننده ای به اون کانال و گروه اضافه بشه. برای این که جلوی ورود افراد متفرقه هم گرفته بشه، فقط افراد با اعتبار زیاد و فعال رو در گروه عضو کنید
ببینید خودم چقدر اعتبارم زیاده(8 تا!)
یا اگه این امکان میسر نیست، حداقل یه فکری بکنید تا گروه مثل سال های گذشته، فعالیتش زیاد بشه.
خواهش می کنم به این انتقادات ما توجه کنید.

چه انجمن فعالی. واقعا ممنونم که به نظرات ما توجه می کنین. جناب مدیر سایت سه روزه به سایتش سر نزده. چه انتظاری هم میره؟!

پاسخ }}
سپاس شده توسط:
Big Grin 
با این انتقادام در اولین فرصت از گروه اخراج میشم!

پاسخ }}
سپاس شده توسط:
سلام
سال نو بر شما دوست عزیز پر خیر و برکت...
واقعیت مطلب اینه که این انجمن در یک دوره ای بسیار فعال و پرچالش بود و دوستان عزیز من بخشی از زندگی خودشون رو اینجا سپری می کردند که نتیجش در آرشیو موضوعات مختلف قابل دسترسی هست و دوستان جدیدالورود از اون استفاده می کنند. اما خب به تدریج عزیزان هر کدوم دچار مشغله هایی نظیر ازدواج ، شغل ، دانشگاه ، سربازی و غیره شدند و کمتر زمان رفت و آمد اینترنتی به همچین محیطی براشون باقی موند. دوستانی هم بودند که از همون دوران بصورت موازی صفحات شخصی رو در اینترنت فعال کردند که امروز از وبلاگ ها و سایت های پربازدید به حساب میان و با محدودیت زمانی که دارن ترجیح دادن توجهشون رو نسبت به صفحات خودشون قرار دهند تا اینجا.. مدیر سایت (کاربر GHARIAN) هم به دلیل همون مواردی که گفتم چند سالی هست که وقت رسیدگی تمام و کمال به این انجمن رو نداشته و مشکلات دیگه ای که قابل ذکر نیست. از من می شنوید خود شما جوان تر ها که وقت آزاد بیشتری دارید باید با هم هماهنگ شده و با ایجاد رفاقت و صمیمیت بیشتر بین خودتون یک گروه فعال جدید بشید و این انجمن رو رونق بدید. فضای کار آماده است. فقط کمی انگیزه و همت می خواد. تعداد افرادی که هنوز در این انجمن عضو میشن کم نیست. از طریق پیام خصوصی و یا ایجاد یک تاپیک همدیگه رو بشناسید و قرار همکاری بذارید.

پاسخ }}
سپاس شده توسط:
سلام
دوستان عزیز جدید الورود صحبتهای دوست عزیزم جناب عباسی تایید میشه و حرفاهی ایشونو سرلوحه فعالیت هاتون قرار بدهید
ما هم سعی میکنیم هر نوع امکاناتی که برای راحتی شما نیاز هست فراهم کنیم

موفق باشید
قاریان
[عکس: quran.png]

.: سایت قاریان قرآن کریم جمهوری اسلامی ایران :.
[عکس: 7276d23355c.png]
پاسخ }}
سپاس شده توسط: