تبلیغات شما در انجمن قاریان (February 12, 2016)

دعوت از دوستان و قاریان قرآن کریم برای همکاری بیشتر در انجمن قاریان (February 12, 2016)

رتبه موضوع:
  • 17 رای - 3.76 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تلاوت های صوتی استاد محمدکاظم حسن زاده
تلاوت استاد محمدکاظم حسن زاده از سوره ی مبارکه ی فصلت که در همایشی در رابطه با مقاومت فلسطین انجام شده است. استاد حسن زاده به تازگی به رحمت خدا پیوسته اند. جهت شادی روح ایشان و مورد رحمت و غفران الهی قرار گرفتنشون، فاتحه ای قرائت بفرمایید.

پاسخ }}}}
سپاس شده توسط: تـبــارک

آگهی
تلاوت دیگرس از استاد مرحوم حسن زاده که استاد آیاتی از سوره ی مبارکه ی طه رو تلاوت می فرمایند... بفرمایید:[/color/]

[color=#800080]

پاسخ }}}}

سلام.
جدا چرا باید ما بعد از اینکه یک استاد را از دست بدهیم تازه به فکرش بیفتیم.در هنگام حیات استاد حسن زاده همیشه این سوال در ذهن من بود که چرا از ایشان در اینترنت هیچ گونه مطلبی( فقط یک سایت) نیست.از روزی که ایشان فوت کرده در گوگل که سرچ می کنی تا چند صفحه برای اسم ایشون مطلب می اد. جدا چرا ما اینجوری ایم؟!؟
به وبلاگ جلسه ما هم سری بزنید و نظر هم فراموش نشود لطفا.

http://ghoran-mohebanreza.blogfa.com

پاسخ }}}}
سپاس شده توسط: A.Ghasemzadeh ، تـبــارک

سلام بر شما دوست عزیز...
بنده هم قبول دارم ما (انسان ها) اکثرا قدر هم و مخصوصا بزرگانمون رو در زمان حیاتشون نمی دونیم، ولی در مورد ایشون منحصرا عرض کنم خدمتتون که شاگردان ایشون و قاریان مشهد (خیلیاشون) به ایشون به شدت ارادت داشتند و گاهی دیده می شد فردی که زیاد با قرآن و ... مأنوس نیست ولی اعتقاد عجیبی به شرکت در این جلسه داره... و کلا جلسه شون خیلی پربار و پر مخاطب بود...

و صرفا اهمیت به یک فرد، نشر دادن آثارش و معرفی اون در فضای مجازی نیست و مهم تر از اون در برخورد های حقیقی با اون فرده که الحمدلله اغلب (نه به طور کل) عزیزان به این استاد ارادت ویژه داشتند و دارند و احترام می گذارند به این بزرگوار

پاسخ }}}}

بسمه تعالی
سلام مجدد به شما
بنده هم از شاگردان ایشان بوده ام و خاطرات بسیار شیرینی از این استاد دارم.
ولی بیاییم قبل از رحلت یک نفر قدرش را بدانیم.
انصافا در مورد استاد حسن زاده در زمان حیاتشان غیر از افراد کثیری که در مشهد و بعضا در شهرستان های خراسان با ایشان آشنا بودند ، تبلیغات دیگری در سطح کشور روی این استاد انجام نشد.خودم هم به عنوان یک شاگرد مقصرم.مثلا در همین انجمن قاریان تا قبل از فوت ایشان یک مطلب هم درباره ایشان منتشر نشده بود.
حرف بنده این است که همه به هوش باشیم و اگر اساتید بزرگی را می شناسیم که به خاطر اخلاصشان کمتر در رسانه ها حضور دارند ما وظیفه تبلیغ آنها را به عهده بگیریم.چقدر خوب است با آنها مصاحبه و عکس و تلاوت صوتی و تصویری قرار دهیم.
استاد حسن زاده که رفت ولی هنوز اساتید بی شمار دیگری داریم که باید قدر آنها را در حیاتشان بدانیم.
التماس دعا.
A18

پاسخ }}}}
سپاس شده توسط: A.Ghasemzadeh