تبلیغات شما در انجمن قاریان (February 12, 2016)

دعوت از دوستان و قاریان قرآن کریم برای همکاری بیشتر در انجمن قاریان (February 12, 2016)

تبلیغات شما در انجمن قاریان (February 12, 2016)

دعوت از دوستان و قاریان قرآن کریم برای همکاری بیشتر در انجمن قاریان (February 12, 2016)

رتبه موضوع:
  • 28 رای - 3.71 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تلاوت کدام قاری عوام پسند تر است
به دلیل اینکه در رسانه ها تا کنون بیشتر از استاد عبدالباسط سخن گفته شده و تلاوت پخش شده، مردم عوام بیشتر ایشون رو میشناسند و وقتی نام یک قاری رو ازشون بپرسی اسم این استاد رو میارن ؛ ولی اون چیزی که مسلم است اینه که سبک صوتی استاد شحات محمد انور بیشتر مورد پسند مردم ایران قرار گرفته و این رو از تشویقهای حضار میشه فهمید. طبیعتا کسانی که سبک صوتی این استاد بزرگ رو دنبال کردند هم مورد پسند مردم واقع شده اند؛ مثل فرزندان استاد در مصر و حامد شاکرنژاد در ایران. A38

فایل‌های پیوست تصاویر بندانگشتی

پاسخ }}
سپاس شده توسط:
آگهی
(2013-03-25, 04:27 PM)javadmoini نوشته:  به دلیل اینکه در رسانه ها تا کنون بیشتر از استاد عبدالباسط سخن گفته شده و تلاوت پخش شده، مردم عوام بیشتر ایشون رو میشناسند و وقتی نام یک قاری رو ازشون بپرسی اسم این استاد رو میارن ؛ ولی اون چیزی که مسلم است اینه که سبک صوتی استاد شحات محمد انور بیشتر مورد پسند مردم ایران قرار گرفته و این رو از تشویقهای حضار میشه فهمید. طبیعتا کسانی که سبک صوتی این استاد بزرگ رو دنبال کردند هم مورد پسند مردم واقع شده اند؛ مثل فرزندان استاد در مصر و حامد شاکرنژاد در ایران. A38
من خودم از طرفدارای پر و پا قرص استاد شحاتم
فقط خواستم یه نکته رو متذکر بشم که تشویقهایی که مردم برای استاد شحات میکنن،درسته خیلی شور افرینه.ولی دلیل بر ترجیح ایشون بر استاد عبدالباسط نیست.اصلا ربطی نداره.چون استاد عبدالباسط که تا حالا ایران نیومدن که ما بخوایم بین تشویقها مقایسه کنیم
مطمئن باشین اگه استاد عبدالباسط به ایران میومد و یه سوره تکویر میخوند،مردم قبض روح میشدن..
تلاوتها و کلیپهایی که بنده قرار میدم
از یوتیوب هستن
بخورید و اسراف کنید

پاسخ }}
سپاس شده توسط:
البته مردم ایران اینقدر به قرآن و قاری قرآن احترام می ذارن و اینقدر علاقمندند که حتی وقتی قاری خراب هم کنه بازم پرشور تشویق می کنن !

...

پاسخ }}
سپاس شده توسط:
(2013-03-25, 04:59 PM)شیخ سعید نوشته:  
(2013-03-25, 04:27 PM)javadmoini نوشته:  به دلیل اینکه در رسانه ها تا کنون بیشتر از استاد عبدالباسط سخن گفته شده و تلاوت پخش شده، مردم عوام بیشتر ایشون رو میشناسند و وقتی نام یک قاری رو ازشون بپرسی اسم این استاد رو میارن ؛ ولی اون چیزی که مسلم است اینه که سبک صوتی استاد شحات محمد انور بیشتر مورد پسند مردم ایران قرار گرفته و این رو از تشویقهای حضار میشه فهمید. طبیعتا کسانی که سبک صوتی این استاد بزرگ رو دنبال کردند هم مورد پسند مردم واقع شده اند؛ مثل فرزندان استاد در مصر و حامد شاکرنژاد در ایران. A38
من خودم از طرفدارای پر و پا قرص استاد شحاتم
فقط خواستم یه نکته رو متذکر بشم که تشویقهایی که مردم برای استاد شحات میکنن،درسته خیلی شور افرینه.ولی دلیل بر ترجیح ایشون بر استاد عبدالباسط نیست.اصلا ربطی نداره.چون استاد عبدالباسط که تا حالا ایران نیومدن که ما بخوایم بین تشویقها مقایسه کنیم
مطمئن باشین اگه استاد عبدالباسط به ایران میومد و یه سوره تکویر میخوند،مردم قبض روح میشدن..

فرمایش شما کاملا درسته و من کمی در بیان مطلب اشتباه کردم. این دو استاد بزرگوار هردو جزو بهترین ها هستند و به هیچ وجه نمیشه یکی رو بر دیگری برتری داد، منظور بنده سبک استاد بود که بیشتر در ایران مورد قبول واقع شده A40
پاسخ }}
سپاس شده توسط:
به گفته ي استاد ابوالقاسمي در مصر به ترتيب قاريان زير عوام پسندتر است:
اول استاد عبدالباسط
دوم استاد محمد صديق منشاوي
استاد محمود طبلاوي
پاسخ }}
سپاس شده توسط:
سلام

در کل تلاوتای خاندان استاد شحات عوام پسنده بخصوص استاد محمود شحات انور A57 A57
که اونم بخاطره گرمی صداشونه A57
پاسخ }}
سپاس شده توسط:
خطابم به کلیه دوستان در انجمن هست این تلاوت استاد عبدالباسط رو گوش بدید تا بفهمید تلاوت یعنی چی!!!
این تلاوت مربوط به جوانی و شایدم نوجوانی استاده ،،، من خودم فکر می کنم از استاد منشاوی تقلید کرده!!!الله اعلم

تلاوت بسیار زیبای سوره رعد با صدای عبدالباسط در جوانی

خطابم به کلیه دوستان در انجمن هست این تلاوت استاد عبدالباسط رو گوش بدید تا بفهمید تلاوت یعنی چی!!!

این تلاوت مربوط به جوانی و شایدم نوجوانی استاده ،،، من خودم فکر می کنم از استاد منشاوی تقلید کرده!!!الله اعلم

تلاوت بسیار زیبای سوره رعد با صدای عبدالباسط
ببخشید اشتباهی پیوست شده بود
پاسخ }}
سپاس شده توسط:
به نطر من اکثر جوان های کشور ما وکشور های دیگر تلاوت های شیخ حامد شاکر نژاد رو می پسندند ومن شخصا باتلاوت استاد عبدالباسط حال نمی کنم ممکن چون زیاد اون رو شنیدم وبه خصوص در مراسم ختم وحالم میگیره وقتی تلاوت عبدالباسط رو می شنوم واز افراد زیادی پرسیدم نظر اون ها هم این است اما بهترین قاری ایرانی : شیخ حامد شاکر نژاد وبقیه ی قراء در جای دیگر وبهترین قاری مصری : مصطفی اسماعیل و شحات انور هستن (علیهم رحت الله)
ولی خوب شیخ مصطفی و شیخ شحات به رحمت خدا رفتند ودر این حال برترین قاری جهان شیخ حامد شاکر نژاداست من تعجب می کنم تمام محافل ایشان گرم هستند
ومانند سایر قاری ایرانی نیست که محافل همیشه خشک هستند وادم کیف نمی کنه باقرات انها ممکنه صدای خوبی دارند اما مجالس همیشه خشک هستند
پاسخ }}
سپاس شده توسط:
بی شک یکی از پرآوازه ترین قاریان ، در رده اول استاد عبدالباسط هست ، کسی که با صدای اعجاز انگیزش دروازه های رفت و آمد قاریان را به ملل مختلف گشود . تاریخ و نقل هایی از محافل گذشته حاکی از همین مسئله است . اون عزیزی که گفتند شهرت عبدالباسط در ایران بخاطر نوارهای کاستی هست که در مجالس ترحیم پخش میشد ، من موافق با نظرشون نیستم .
سوالم اینه که آیا در اون زمان یا همین زمان فعلی نواری از اساتید دیگه پیدا نمیشد ؟؟؟
اگه جواب مثبته چرا ترجیحا فقط نوار عبدالباسط پخش میشد ؟؟
واگه جواب منفیه  .... دیگه هیچی ...

پاسخ }}
سپاس شده توسط: