تبلیغات شما در انجمن قاریان (February 12, 2016)

دعوت از دوستان و قاریان قرآن کریم برای همکاری بیشتر در انجمن قاریان (February 12, 2016)

تبلیغات شما در انجمن قاریان (February 12, 2016)

دعوت از دوستان و قاریان قرآن کریم برای همکاری بیشتر در انجمن قاریان (February 12, 2016)

رتبه موضوع:
  • 10 رای - 3.9 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پرسش فنی
من یه مدت رفتم تو شهر خودمون دنبال قاری که بیاد تدریس کنه چون کلاس واسه من وقت نمیرسه بیشتر به بچه ها و پیشکسوت ها یاد میدن منم که نشدم حالا کاری ندارم به اینا به هرکس گفتم بیا یا گفت وقت ندارم یا اگه بی ادبی نباشه ناز کرد منم رفتم تلاوت های غلوش طوخی مصطفی منشاوی شحات معمر اصلا هرچی قاری بود اوردم حالا از همشون تقلید کردم خوب هم پیشرفت کردم چند نفر از استاد گفتن از یک قاری تقلید کن ولی من تو این اعتقاد نیستم ادم باید همرو تجربه شاید بگین اروم اروم ولی باز هم من به این باورم که ادم باید سریعتر عمل کنه حتی به مسابقات محلی هم دعوت شدم همشم خودم یاد گرفتم البته میدونم فکر میکنید غرور ولی نه منظورم اینه که تو ایران همه فکر خودشه ماشاالله قاری ها که ادمو ....محل نمیزارن این جای تاسف داره

چند تا سوال دیگه من یه جا خوندم صدا خوب و رسا داشتن ۳۰ درصد تلاوت و تشکیل میده و ۷۰ درصد خوب و اصولی خوندن هست یه با ربا یه قاری من داشتم راجع به این موضوع سوال میکردم که گفت صدا ۹۰ درصد تلاوت و ۱۰ درصد خوب خوندنه حالا کدومش درسته بهش گفتم تو اینترنت خوندم گفت اونا بیراهه میگن به نظر شما کدومش منطقیه؟
پاسخ }}
سپاس شده توسط:
آگهی
سلام
ب نظر من که پنجاه پنجاهه در حالت استاندارد ولی بازم بوده کسایی ک صداشون رسا یا خوب نبوده و بازم ب قله پیشرفت رسیدن..در کل خوب خوندن و اصولی خوندن ملاکه بعد صدا..از شهر خودمون کسایی بودن ک یکم از صداشون تعریف شده و ب قولی گول صداشونو خوردن خیلی عقب موندنو بعضا تلاوت کار نمیکنن..تلاوت اصولی و زیبا باشه،صدا هم ب واسطه اون زیبا شنیده میشه

بیاید ظهور کنیم،

او منتظر ماست ...
پاسخ }}
سپاس شده توسط:
ممنون صدرا عزیز خیالم راحت شد راستی من چطور میتونم مقامات و مسلط شم یا به نوعی این هفت مقامو بدونم چیه دوتشو فهمیدم نهاوندو صبا اون یکیارو نمیدونم ممنون
پاسخ }}
سپاس شده توسط:
(2015-02-25, 11:23 PM)faraz23 نوشته:  ممنون صدرا عزیز خیالم راحت شد راستی من چطور میتونم مقامات و مسلط شم یا به نوعی این هفت مقامو بدونم چیه دوتشو فهمیدم نهاوندو صبا اون یکیارو نمیدونم ممنون

من خودم وقتی میخواستم نغمات رو یاد بگیرم از فایل های صوتی اقای خاکی استفاده کردمو اونا رو تمرین میکردم ب جز بیات و رستش و برای هر کدومش نزدیک ب یک ماه وقت گذاشتمو هی رو جاهای مختلف پیاده میکردم ک ملکه ی ذهنم شه و بعدها ک ی تسلط نسبی پیدا کردم تقلید رو شروع کردم

بیاید ظهور کنیم،

او منتظر ماست ...
پاسخ }}
سپاس شده توسط:
کاش میشد تو این سایت یه مبحثی راجع به نغمات و مقامات میشد صدرا تو چند ساله شروع کردی تلاوتو؟در ضمن من خودمو معرفی نکردم من فراز ۲۳ ارومیه تو شهر ما کلاس زیاده ولی کسی واسه من وقت نمیزاره عجب حکایتی شده البته خودم تمرین میکنم ولی میخوام مثل وحید وکیلی بخونم شما پیشنهادی ندارین ؟شبهام که تا صبح بیدارم هر وقت نظر بدین من هستم.
پاسخ }}
سپاس شده توسط:
(2015-02-26, 03:44 AM)faraz23 نوشته:  کاش میشد تو این سایت یه مبحثی راجع به نغمات و مقامات میشد صدرا تو چند ساله شروع کردی تلاوتو؟در ضمن من خودمو معرفی نکردم من فراز ۲۳ ارومیه تو شهر ما کلاس زیاده ولی کسی واسه من وقت نمیزاره عجب حکایتی شده البته خودم تمرین میکنم ولی میخوام مثل وحید وکیلی بخونم شما پیشنهادی ندارین ؟شبهام که تا صبح بیدارم هر وقت نظر بدین من هستم.

یک تلاوت از خودت ک ب نظرت خوبه رو بذار توی همین تاپیک تا ببینیم قضیه از چ قراره

بیاید ظهور کنیم،

او منتظر ماست ...
پاسخ }}
سپاس شده توسط:
صدرا سرعت اینترنت من پایینه نمی تونم آپلود کنم ماله من adsl nist من با تبلت میام خودشم اگه بخوام حجمش بالاست ساعت ها طول میکشه اپلود شه.اگه بتونی بگی اون ۵ تا مقامو چطور اشنا شم حله مشکل اینجاست می تونم همشونو بخونم ولی نمی دونم کدوم اهنگ ماله کدوم مقام مثلا سوره بقره ایه ولما برزو لجالوت و جنوده قالو که مصطفی اسماعیل میخونه شنیدی ؟اون چه مقامی هست؟
پاسخ }}
سپاس شده توسط:
(2015-02-26, 08:00 PM)faraz23 نوشته:  صدرا سرعت اینترنت من پایینه نمی تونم آپلود کنم ماله من adsl nist من با تبلت میام خودشم اگه بخوام حجمش بالاست ساعت ها طول میکشه اپلود شه.اگه بتونی بگی اون ۵ تا مقامو چطور اشنا شم حله مشکل اینجاست می تونم همشونو بخونم ولی نمی دونم کدوم اهنگ ماله کدوم مقام مثلا سوره بقره ایه ولما برزو لجالوت و جنوده قالو که مصطفی اسماعیل میخونه شنیدی ؟اون چه مقامی هست؟

نهاونده

بیاید ظهور کنیم،

او منتظر ماست ...
پاسخ }}
سپاس شده توسط:
پس درست حدس زدم اگه ممکنه از تلاوت های مصطفی اسماعیل از مقام های بیات و... کدوم سوره هاش هست که میتونم گوش بدم چند تاشو بگی من برم گوش مرسی جناب صدرا ولی عجب مختصر جواب میدین خلاصه ممنونم.
پاسخ }}
سپاس شده توسط:
(2015-02-27, 02:44 AM)faraz23 نوشته:  پس درست حدس زدم اگه ممکنه از تلاوت های مصطفی اسماعیل از مقام های بیات و... کدوم سوره هاش هست که میتونم گوش بدم چند تاشو بگی من برم گوش مرسی جناب صدرا ولی عجب مختصر جواب میدین خلاصه ممنونم.

فک میکنم ک میخواید با نغمات اشنا بشید..دو راه هست: یکی اینکه نرم افزار المائده رو از بیرون تهیه کنید و چهار تا سبک داره ک هر کدومو ب صورت مجزا توی قسمت اموزش الحانش،واسه ی هر کدوم از سبک ها نغماتشو گذاشته و دو اینکه از خود همین سایت توی تالار لحن دیگه نغمات واسه اموزش فتو فراوونه..

بیاید ظهور کنیم،

او منتظر ماست ...
پاسخ }}
سپاس شده توسط: