تبلیغات شما در انجمن قاریان (February 12, 2016)

دعوت از دوستان و قاریان قرآن کریم برای همکاری بیشتر در انجمن قاریان (February 12, 2016)

رتبه موضوع:
  • 6 رای - 3.33 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نزدیک کردن صدای ضبط شده به صدای ذهنی خود
بسم الله الرحمن الرحیم

با سلام خدمت دوستان عزیز. از دوستان گرامی خواهش میکنم که تجربه هایشان را در اختیار کسانی که در ابتدای راه هستند بگذارند.

حتما شما هم برای اولین بار که صدای اصلی خودتون(اونی که همه از شما میشنون) رو شنیدید جا خوردید و با خودتون گفتید این صدا خیلی با صدای من فرق داره. همون طور که همه میدونیم بخاطر این برای اولین بار به این نتیجه رسیدیم که هیچ وقت صدای اصلی خودمونو نمیشنویم و بیشتر صدای خودمونو از طریق ارتعاشات به وجود آمده در سر و جمجمه میشنویم یعنی حتی اگر گوش هاتونو ببندید و حرف بزنید صدای خودتون رو میشنوید.

خب بعد از این مقدمه برم سر اصل مطلب؛ دوستان و اساتید گرامی برای اینکه صدای اصلی به صدای ذهنی نزدیک بشه چه راهکار هایی رو پیشنهاد میکنید و خودتون چطور صداتونو پرورش دادید و زیباترش کردید؟؟؟

از دوستان خواهش میکنم که در این موضوع شرکت کنند.
امیدوارم که انجمن از این حالت مجله ای در بیاد و دوباره مثل دو سه سال پیش بشه A05
موفق باشید، یا حق

پاسخ }}}}
سپاس شده توسط: مجتبی امیری ، GHARIAN

آگهی
(2015-10-31, 12:16 PM)aliamini111 نوشته:
بسم الله الرحمن الرحیم

با سلام خدمت دوستان عزیز. از دوستان گرامی خواهش میکنم که تجربه هایشان را در اختیار کسانی که در ابتدای راه هستند بگذارند.

حتما شما هم برای اولین بار که صدای اصلی خودتون(اونی که همه از شما میشنون) رو شنیدید جا خوردید و با خودتون گفتید این صدا خیلی با صدای من فرق داره. همون طور که همه میدونیم بخاطر این برای اولین بار به این نتیجه رسیدیم که هیچ وقت صدای اصلی خودمونو نمیشنویم و بیشتر صدای خودمونو از طریق ارتعاشات به وجود آمده در سر و جمجمه میشنویم یعنی حتی اگر گوش هاتونو ببندید و حرف بزنید صدای خودتون رو میشنوید.

خب بعد از این مقدمه برم سر اصل مطلب؛ دوستان و اساتید گرامی برای اینکه صدای اصلی به صدای ذهنی نزدیک بشه چه راهکار هایی رو پیشنهاد میکنید و خودتون چطور صداتونو پرورش دادید و زیباترش کردید؟؟؟

از دوستان خواهش میکنم که در این موضوع شرکت کنند.
امیدوارم که انجمن از این حالت مجله ای در بیاد و دوباره مثل دو سه سال پیش بشه   A05
موفق باشید، یا حق

سلام علیکم
دوستان برای اینکه بتوانند صدای اصلی خودشان را پیدا کنند اولا نیازمند یک استاد صوت و لحن هستند تا جنس اصلی و محدوده صوتی ایشان از نظر استاد شناخته بشه و بعد بنا بر نوع و جنس صداشون بتوان اظهار نظر کرد.
البته راههایی هم داره که اگر دوستان همراه بشوند ، بهشون اشاره خواهیم کرد A40

[عکس: quran.png]

.: سایت قاریان قرآن کریم جمهوری اسلامی ایران :.
[عکس: 7276d23355c.png]

پاسخ }}}}
سپاس شده توسط: زینب74 ، infantry