تبلیغات شما در انجمن قاریان (February 12, 2016)

دعوت از دوستان و قاریان قرآن کریم برای همکاری بیشتر در انجمن قاریان (February 12, 2016)

رتبه موضوع:
  • 84 رای - 3.26 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
عکس و کلیپ تصویری و فایل صوتی از اعضای این انجمن
Photo 
بسم الله...

پاسخ }}}}

آگهی
(2011-09-29, 10:32 PM)شیخ شحات محمد انور نوشته: این هم جمال نورانی بنده

[عکس: New_Image.jpg]

به به بالاخره چشم مون به چهره نورانی شما افتاد
خیلی دوست دارم از خودم عکس بذارم ولی نمی دونم چرا حس خوبی ندارم از اینکه عکسم رو بذارم
یه جور ترس تو دلمه
نقل قول:من میگم انجمن اون وبلاگه خودشرو افتتاح کنه.
والا هیشکی جلو نمیاد وهمش وعده های دروغ میدن(مدیر کل)
وقتی وبلاگه انجمن درست شد تلاوت هارو در اونجا قرار میدیم
وبعد انجمن رو به محیطی تبدبل میکنیم که قاریان در سرتا سر ایران در اونجا با هم ارتباط داشته باشند.حیف ایرو تو خواب هم نمیبینمA16
حالا مسعود جان شما شروع کنید عکس خودتونرو بزارید
مهدی جان من می گم بی خیال مدیران عزیز مثل اینکه فعلا حاضر نیستند چنین امکانی رو فراهم کنند ما هم که تاپیک در این باره زدیم جواب نداند با تیپ پا از این انجمن بیرنمون نکنند خوبه

پاسخ }}}}

نه دوست من این انجمن گرچه نقاط ضعف داره اما به نقات قوتش هم فکر کن برخی مدیران واقعا زحمت فراوانی می کشند بعضی از اعضا راهنمایی های خیلی خوب و به جایی می کنند بنده خودم اگر این انجمن نبودم هیچگونه پیشرفتی در تلاوت نداشتم ولی الحمدالله آلان احساس می کنم به جورایی از روز اول بهتر شدم
شما هم این وضعو تحمل کن و مدیران رو درک کن شاید اونا دلیلی دارند که نمی تونند به برخی وعده ها عمل کنند شاید مشکلات دارند من و تو کاربر باید به اونها احترام بگذاریم و وضعیتشون برای ما قابل درک باشه هر چی هست اونها از من و شما بیشتر زحمت کشیدند و حق دار ترند

پاسخ }}}}

سلام دوستان قرآنی من!من از بچگی عاشق قرآن و قرآن خوندن بودم ولی اگه بگم چی شد که دوباره توی سن 32 سالگی عاشق صوت و لحن شدم باورتون نمیشه. همه ما نسبت به چت روم یه طرز فکر بدی داریم ولی من میخوام بگم من یه روز اونجا با یه قاری قرآن آشنا شدم که میومد و بچه ها رو ارشاد میکرد صداش آدم رو دیوونه میکرد نمیخوام اسمش رو بگم چون راضی نیست ولی براش همیشه آرزوی سلامتی میکنم که دوباره عشق قرآن رو توی دلم زنده کرد این کارش که توی چت به همه ارشاد و راهنمایی میداد هم در نوع خودش جالب بود استاد دوستت دارمA57

پاسخ }}}}

سلام بر همه. اینم تعدادی از ماییم.A05

از سمت راست :

ایستاده : استاد امیر فرخی ( اکبرالقراء شهر و مقلد مصطفی اسماعیل که برگردن خیلی از دوستان حق استادی دارند) ، استاد حمید رضا الاجگردی، آقای محمد حسین پاسیار، آقای سجاد حکیمی ( کاربر سایت با نام: سجـّـــآد)

نشسته : بنده حقیر ( به صورت بسیار ریاکارانه : شحات شهر ) و آقای مهدی کدیور ( معروف به محمود شحات شهر)

[عکس: gharian.jpg]

التماس دعا
عضو مجمع قاریان آباده

پاسخ }}}}

اینم عکس کامل آواتار بنده.

روز عید غدیر سال گذشته.

[عکس: IMG_5383.jpg]

التماس دعا
عضو مجمع قاریان آباده

پاسخ }}}}

سلام .A40
اينم عکس مجموعه قاريان A05
عکس بنده و 3 نفر ديگه از کاربران سايت توي اين عکس به چشم مي خوره.
[عکس: 98555756029617280682.jpg]

[عکس: ramazan1435_1.jpg]

پاسخ }}}}

شما رو به خدا بنده رو با این عکس نشناسید اما این عکس برای خندیدن بد نیست.

مثل عاشق پیشه ها!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A05A05A05A05A05

عکسی برای ادخال سرور در دل مؤمنین

التماس دعا
عضو مجمع قاریان آباده

پاسخ }}}}

سلام دوستان .A40
اينم يک عکس ديگه از .....[عکس: 32932166782222026586.jpg]
البته ببخشيد . اين عکس رو خيلي وقت پيش گرفتم و حالا قيافم بيشتر شبيه قاري ها شده .ديگه ببخشيد .
انشاءالله بعدا در اسرع وقت عکس هاي جالبتري را مي گذارم.

[عکس: ramazan1435_1.jpg]

پاسخ }}}}

سلام
به این دلیل که صاحب این کلیپ آدم بسیار بسیار متواضعی هستن و اصلا اهل ریا نیستن من کلیپ رو اینجا قرار میدم
این کلیپ هست از آقای:

A57A59A59A59مجید مضطرزادهA59A59A59A57

برنامه ای در شبکه قرآن با حضوربرادر مضطر زاده
برادرمجید در این برنامه ضمن گفتگو با مجری به تلاوت آیاتی از سوره مبارکه مریم به سبک مرحوم منشاوی میپردازد
در ضمن آقا مجید در این برنامه با لهجه ی زیبا و دلنشین یزدی صحبت میکنن
دانلود فایل تصویری با حجم و کیفیت مناسب
[عکس: MAJID.png]
[عکس: MAJID1.png]

.
.
.
[عکس: Picture1.png]

پاسخ }}}}

پرش به انجمن:

MyBB SQL Error

MyBB has experienced an internal SQL error and cannot continue.