تبلیغات شما در انجمن قاریان (February 12, 2016)

دعوت از دوستان و قاریان قرآن کریم برای همکاری بیشتر در انجمن قاریان (February 12, 2016)

تبلیغات شما در انجمن قاریان (February 12, 2016)

دعوت از دوستان و قاریان قرآن کریم برای همکاری بیشتر در انجمن قاریان (February 12, 2016)

رتبه موضوع:
  • 22 رای - 2.82 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اذان های کاربران و حل مشکلات
سلام
این یک اذان زیبا از حمیدرضا اسکندری می باشد. لطفا آن را دانلود کرده و تا آخر گوش کنید.

فایل‌های پیوست
.mp3   eskandari.mp3 (اندازه 2.96 MB / تعداد دانلود: 179)
قال علی (ع): الدهر یومان، یوم لک و یوم علیک، فان کان لک فلا تبطر، و ان کان علیک فاصبر.
پاسخ }}
سپاس شده توسط:
آگهی
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام علیکم

اذان زیبایی بود! نشنیده بودم!
آقای اسکندری قاری هستند؟!

و من الله التوفیق
التماس دعا/یاحق
« خداوند به همه چیز آگاه است »

امیدوارم فقط به همین یک آیه ایمان بیاوریم !
پاسخ }}
سپاس شده توسط:
(2011-07-20, 01:39 AM)MasoudSafari نوشته:  بسم الله الرحمن الرحیم
سلام علیکم

اذان زیبایی بود! نشنیده بودم!
آقای اسکندری قاری هستند؟!

و من الله التوفیق
التماس دعا/یاحق

سلام
بله، ایشان از قاریان شهر فسا (استان فارس) هستند.
قال علی (ع): الدهر یومان، یوم لک و یوم علیک، فان کان لک فلا تبطر، و ان کان علیک فاصبر.
پاسخ }}
سپاس شده توسط:
دوستان قاری، اذان های خودشون رو این جا قرار بدهند و بفرمایند از کدام سبک در اذان پیروی می کنند.

مطمئن باشید بحث ایراد گیری و گیر دادن نیست. فقط جهت بالا بردن اطلاعات دوستان در مورد اذان، این موضوع رو راه انداختیم.

اولش از خودم شروع می کنم. ابته این اذان مربوط به چند سال پیشه که توی نماز جمعه اجرا کردم و یکی از دوستان با موبایل ضبط کرده که کیفیت بسیار پایینی داره.

smhm

این نکته رو هم عرض کنم که بنده در اذان، پیرو هیچ سبک خاصی نیستم.

التماس دعا
عضو مجمع قاریان آباده
پاسخ }}
سپاس شده توسط:
سلام خدمت همه دوستان،
من بعضی وقت ها اذان هم میگم، این آخرین اذانی هستش که گفتم دو روز پیش، میشه اشکالاتمو بگین، ممنون میشم، اساتید محترم لطفا زیاد سخت نگیرید برای اشکال گفتنA22

A65A65A65A65

فایل‌های پیوست
.mp3   _____~35.mp3 (اندازه 1.31 MB / تعداد دانلود: 80)
مهدیم من که مرا گرمی بازاری نیست؛
بهتر از یوسفم و هیچ خریداری نیست؛
همه گویند که در حسرت دیدار منند
لیک در گفته این طایفه کرداری نیست؛
پاسخ }}
سپاس شده توسط:
(2012-02-15, 12:57 AM)daryanian نوشته:  سلام خدمت همه دوستان،
من بعضی وقت ها اذان هم میگم، این آخرین اذانی هستش که گفتم دو روز پیش، میشه اشکالاتمو بگین، ممنون میشم، اساتید محترم لطفا زیاد سخت نگیرید برای اشکال گفتنA22

A65A65A65A65

سلام علیکم خدمت برادر و دوست عزیزم جناب دریانیان عزیزA03

اذان خوبی بود برادر عزیزم. اما چند تا نکته به ذهن ناقص حقیر رسیده خدمت تون عرض می کنم ان شاء الله که جسارت بنده رو به بزرگواری خودتون ببخشید.

1- فشار بیش از حد به صداتون می آوردید و تبدیل شدن صدای شما به خروسک در قسمت های زیادی از اذان کاملا مشهود بود.

2- از همون الله اکبر اول، دست گذاشتید روی پرده انتهایی صوت تون که کاملا اشتباه هست ! شما وقتی به أشهد أن محمد رسول الله اول و بعدش رسیدید کاملا مشخص بود که دارید با فشار بیش از حد صوت تون رو بیرون میدید.

3- تحریرهایی که اجرا می کردید ناقص بودند. راهکار حل این مسئله تکرار و تمرین زیاد ، تقلید از چند اذان معروف و مشهور و همچنین تقسیم تحریرها به قطعات کوتاه تر هست.

4- تجویدتون هم در سطح مناسبی قرار داشت. احسنتم ماشاء الله

بنده چند تا اذان به شما پیشنهاد میدم که حتما تقلید کنید این اذان ها رو. بعدش به همین شیوه اذان بگید و برای ما باز هم ارسال کنید. اذان اول و دوم صدای شما رو تنظیم خواهد کرد. البته اگر درست و کامل و با حوصله تقلید کنید این دو اذان اول رو. اذان سوم تحریرهای شما رو کامل خواهد کرد. ضمن اینکه پیشنهاد دیگری هم خدمت شما دارم که ان شاء الله زمانی که این سه اذان رو تقلید کردید و به ما ارائه دادید خدمت تون عرض می کنم.

فعلا همین 3 اذان رو تقلید کنید و بعدش ضبط کنید برای ما بذارید. ان شاء الله که موفق باشید

التماس دعا.یاحقA03

فایل‌های پیوست
.mp3   8.mp3 (اندازه 524.98 KB / تعداد دانلود: 41)
.mp3   13.mp3 (اندازه 564.17 KB / تعداد دانلود: 34)
.mp3   34.mp3 (اندازه 991.05 KB / تعداد دانلود: 33)

پاسخ }}
سپاس شده توسط:
(2012-02-15, 02:36 AM)M.Safari نوشته:  سلام علیکم خدمت برادر و دوست عزیزم جناب دریانیان عزیزA03
التماس دعا.یاحقA03

ممنون حاجی، لطف کردی، چون من خیلی کم اذان میگم یعنی زمانی که هیچ کی نباشه که دیگه اذان بگه من میگم، سعی میکنم که بازم مزاحمتون بشم
مهدیم من که مرا گرمی بازاری نیست؛
بهتر از یوسفم و هیچ خریداری نیست؛
همه گویند که در حسرت دیدار منند
لیک در گفته این طایفه کرداری نیست؛
پاسخ }}
سپاس شده توسط:
با سلام خدمت دوستان عزيز
باسلام . آشنايي با نغمات ملاك بر اين نيست كه فرد نتونه قرآن يا اذان بخونه . چرا كه بعضي افراد از استعداد لحني خوبي برخوردارند و ميتونن با گوش دادن يك با اذان آهنگ و دريافت كنند . لذا بعضي افراد با اينكه به نغمات مسلط هستند ولي به نحو احسن نمي توانند اجرا كنند . ولي آشنايي با نغمات براي قاريان و موذنيني كه مي خواهند ابتكار و پيشرفتي داشته باشند لازمه . موفق باشيد
پاسخ }}
سپاس شده توسط:
(2012-01-03, 09:48 AM)s.m.hossein نوشته:  دوستان قاری، اذان های خودشون رو این جا قرار بدهند و بفرمایند از کدام سبک در اذان پیروی می کنند.

مطمئن باشید بحث ایراد گیری و گیر دادن نیست. فقط جهت بالا بردن اطلاعات دوستان در مورد اذان، این موضوع رو راه انداختیم.

اولش از خودم شروع می کنم. ابته این اذان مربوط به چند سال پیشه که توی نماز جمعه اجرا کردم و یکی از دوستان با موبایل ضبط کرده که کیفیت بسیار پایینی داره.

smhm

سلام
همین توفیق شد بنده صدای شما رو بشنوم خیلی برام ارزشمند هست.
اینکه میگید در اذان پیروی هیچ سبکی نیستین کاملا مشخصه ولی حالا چرا اینقدر تند اذون میگی!!؟
( الان دوباره میگه این مضطرزاده گیر داد به ما...A05)
پاسخ }}
سپاس شده توسط:
(2012-04-02, 05:58 PM)moztarzadeh نوشته:  
(2012-01-03, 09:48 AM)s.m.hossein نوشته:  دوستان قاری، اذان های خودشون رو این جا قرار بدهند و بفرمایند از کدام سبک در اذان پیروی می کنند.

smhm

سلام
همین توفیق شد بنده صدای شما رو بشنوم خیلی برام ارزشمند هست.
اینکه میگید در اذان پیروی هیچ سبکی نیستین کاملا مشخصه ولی حالا چرا اینقدر تند اذون میگی!!؟
( الان دوباره میگه این مضطرزاده گیر داد به ما...A05)

سلام علیکم برادر عزیزم

دلیل تند اذان دادن ایشان کاملا مشخصه !! چون نماز جمعه هست و باید سریع تر و بدون کارهای اضافی (مثل تحریر زیاد و مد دادن به برخی حروف و ... ) اذان گفت تا امام که به پائین میان و آماده اقامه نماز میشن اذان تموم شده باشه[عکس: a03.gif]
البته آقا سید باید خودش جواب می داد !
والله الموفق و المستعان
التماس دعا.یاحق

پاسخ }}
سپاس شده توسط: