تبلیغات شما در انجمن قاریان (بهمن ۲۳, ۱۳۹۴)

دعوت از دوستان و قاریان قرآن کریم برای همکاری بیشتر در انجمن قاریان (بهمن ۲۳, ۱۳۹۴)

رتبه موضوع:
  • 21 رای - 3.29 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نظرسنجی زيباترين مقام راكدام مى دانيد‏‏?؟
مقام نهاوند خیلی قشنگه .البته تعیین زیباترین مقام بستگی به قاری داره .ممکنه برای قاریهای مختلف،زیباترین مقام تغییر کنه .
اما من مقام نهاوند استاد منشاوی را خیلی دوست دارم
A03
پاسخ }}
آگهی
سلام باغ بهشت کاملا در ست میگن.من چهارگاه شحات و بیاتش را بسیار میپسندم............ A57
پاسخ }}
سپاس شده توسط: یانور ، A.Ghasemzadeh ، Ali Alavi ، sadra75
نهاوند عجم حجاز صبا
پاسخ }}
سپاس شده توسط: sadra75
بیات محزون استاد شحات انور در کهف شمس تکاثر و... مصر و نیز بیات کرد استاد محمود رمضان
پاسخ }}
سپاس شده توسط: sadra75 ، GHARIAN
با سلام و ادب و احترام
بنده مقام نهاوند مرحوم منشاوي رو خصوصاً بعد از اين كه مقام صبا رو با حزن بسيار اجرا مي كنه خيلي دوست دارم
دقيقاً منو ياد نزول رحمت بعد از كلي رنج و نوميدي و دعا مي رسونه
تصور كنيد مدتي باران رحمت نيامده باشه و فصل بارندگي رو به پايان باشه و همگي نوميد از نزول رحمت الهي باشن اين ميشه مقام صبا در تلاوت اما در عين نااميدي و حزن و اندوه ناگهان باران رحمت الهي شروع به باريدن كنه طوري كه همگي شاد و مفرح بشن اين ميشه نهاوند بعد از صبا
ببخشيد مثال بي ربطي زدم فقط ميخواستم تصور خودم رو از اجراي اين دو مقام زيبا توسط اين استاد مرحوم به شما بگم
پاسخ }}
سپاس شده توسط: sadra75 ، GHARIAN
داداش هر کدوم یه زیبایی دارن. هل اتای شحات (بیات)، منشاوی و اون حجازای زیبا، اون نهاوندای خوب مصطفی، ربنا انزل علینا مائده شحات، اون صباهای عبدالباسط و ... به نظرت حیف نیست بگیم یکی از اینا قشنگه؟ والا همه از هم قشنگ ترن
پاسخ }}
سپاس شده توسط: GHARIAN
 بیات و چهارگاه
پاسخ }}
سپاس شده توسط: GHARIAN