زمان کنونی: ۱۴۰۰-۰۶-۲۸، ۰۷:۴۷ ق.ظ
مهمان عزیز خوش‌آمدید. (ورودعضــویت)

جستجو در سایت:
قرآن آنلاین سایت بصورت فلش

رتبه موضوع:
  • 10 رای - 2.7 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قرائتي زيبا از قاري ناشناخته جناب رضا قلي زاده
نویسنده پیام
قاری جوان
*
موضوع‌ها: 15
اعتبار: 125
سپاس‌ها: 0
0 سپاس گرفته‌شده در 0 ارسال
وضعيت : آفلاین

ارسال: #1
قرائتي زيبا از قاري ناشناخته جناب رضا قلي زاده
تلاوتي بسيار زيبا با كيفيتي عالي از قاری ناشناخته.حتما لذت ميبريد ولي منتظر نظراتتون در مورد اين قاري جوان هستم.نقد يا تعريف ....
http://www.azadupload.com/images/0xufyzj...9vampj.wma

لينك رو كپي كنيد و در بالاي مرورگرتان بزنيد سپس جست و جو رو بزنيد.مستقيما شروع به دانلود ميكنه.

تابع قوانین انجمن بزرگ قاریان

به گوش کردنش می ارزه !!((هر کی دنبال چیزی میگرده که بتونه باهاش به حال معنوی برسه اینو توصیه میکنم))

http://www.gharian.ir/showthread.php?tid...1#pid42791

خاک پای قاریان بی ریا...

السلام علیک یا فاطمه الزهرا سیده نساءالعالمین.

۱۳۹۱-۰۳-۰۱, ۰۷:۵۰ ب.ظ
وب‌سایت ارسال‌ها پاسخ
آگهی
نویسنده پیام
قاری جوان
*

ارسال: #2
RE: قرائتي بسيار زيبا از قاري ناشناخته جناب رضا قلي زاده
پس اساتيد سايت كجا هستند و چرا كسي نظري نداده؟؟
منتظر نظرتونم.

به گوش کردنش می ارزه !!((هر کی دنبال چیزی میگرده که بتونه باهاش به حال معنوی برسه اینو توصیه میکنم))

خاک پای قاریان بی ریا...

۱۳۹۱-۰۳-۰۲, ۱۲:۳۸ ق.ظ
وب‌سایت ارسال‌ها پاسخ
نویسنده پیام
استاد ابوالفضل بخشنده
*
موضوع‌ها: 107
اعتبار: 0
1 سپاس گرفته‌شده در 0 ارسال

ارسال: #3
RE: قرائتي بسيار زيبا از قاري ناشناخته جناب رضا قلي زاده
بسم الله الرحمن الرحیم
احسنت بر ایشان و تلاوت زیبای این عزیز . ان شاءالله در تمام مراحل زندگی خویش موفق باشند . برادر عزیز جناب حیدری واسطه خیر شدند ما هم باکسب اجازه از محضر دوستان بزرگوار ، انجام وظیفه می کنیم . یقینا اگر نکاتی می گوییم برای این هست که کمکی کرده باشیم . ان شاءالله قبول درگاه باری تعالی واقع شود . خیلی نمی خواهم در مورد صوت و صوت سازی صحبت کنم به اندازه کافی در سایت در این مقوله صحبت کرده ایم فقط به همین بسنده می کنم که ایشان حتما روی صوت بی فشار فکر کنند ان شاءالله باصبر و حوصله به نتیجه خواهند رسید . حیف است این صوت پرورش پیدا نکند و در اثر فشار پس از چند سال ، تخریب شود. ... یک سری نکات ریز در تلاوت ایشان وجود دارد که به ترتیب اشاره خواهم کرد البته بنده تا آخر تحلیل نکردم به نظرم همین اندازه کفایت می کند. شروع تلاوت کلمه شیطان رجیم . حرف (ط) دز شیطان ، خیلی بیش از اندازه باز شد . تجوید یعنی نیکو ادا کردن . حتما ایشان هم با بنده هم عقیده هستند که در اینجا حرف (ط) نیکو ادا نشد. .... لحن رجیم ، عربی نبود ،... تکریر حرف (را) در بسم الله الرحمن الرحیم . اشکال داشت . حرف (ح) در رحیم ، عربی تلفظ نشد در حقیقت صفت بحه حرف (ح) اشکال داشت ...... استفالها ، نباید بیش از حد ، متمایل به اسنعلا شود برای فصاحت بهتر ، یک مقدار کمی شبیه استعلا کردن مانعی ندارد بلکه زیباتر و پسندیده تر است اما در اینجا خیلی زیاد بود . ... حرف (ع) نباید تا این حد غلیظ باشد عرض کردیم تجوید یعنی نیکو ادا کردن . اگر خودمان هم بیشتر دقت کنیم متوجه عدم زیبایی (ع) خواهیم شد. حرف (ق) ضربه نرمی می خورد در اینجا ضربه شدیدی زده شد ... اخفاء شیء قدیر = اولا: میزان کشش هم اخفاء و هم ادغام همیشه دو حرکت است . و ثانیا : همواره اخفاء بوی حرف بعدی را می دهد . .. قلقله حرف (ب) در اولی الالباب باید رو به پایین باشد نه رو به بالا . حرف (و) در والارض نباید بیش از حد ، حالت استعلا بگیرد .... قلقله حرف (ب) سبحانک رو به پاییین است ...در تحریر عذاب النار افراط و تکلف مشاهده شد ... اخفاء انصار باید بوی (ص) بدهد . .. ربنا اننا ، فاصله بین دو حرف ن در کلمه اننا دارای تکلف بود و حرف (ع ) در سمعنا خیلی غلیظ . بین دوکلمه ان آمنوا ، مکث بیش از اندازه وجود داشت . لحن (کم) درکلمه ب(ربکم) نامناسب بود . . ان شاءالله در پناه خدواند متعال موفق باشید.

[عکس: 777.jpg]
۱۳۹۱-۰۳-۰۲, ۰۴:۲۴ ق.ظ
ارسال‌ها پاسخ
نویسنده پیام
قاری جوان
*

ارسال: #4
RE: قرائتي زيبا از قاري ناشناخته جناب رضا قلي زاده
خيليي ممنون
استاد بيشتر اين نقد ها درمورد تجويد بودند درمورد صوت و لحن چه نكات كلي و جزئي ديگر به ذهنتون ميرسه؟
البته منتظر نقد اساتيد ديگر هم هستم.

خاک پای قاریان بی ریا...

۱۳۹۱-۰۳-۰۲, ۰۴:۴۰ ق.ظ
وب‌سایت ارسال‌ها پاسخ
نویسنده پیام
استاد ابوالفضل بخشنده
*
موضوع‌ها: 107
اعتبار: 0
1 سپاس گرفته‌شده در 0 ارسال

ارسال: #5
RE: قرائتي زيبا از قاري ناشناخته جناب رضا قلي زاده
سلام علیکم

جناب حیدری در ابتدای نقد ، توضیحات مختصری در مورد صوت دادیم . اگر مشکل صوتی ایشان با توجه به صدای خیلی خوبی که دارند حل شود مشکل لحنی ایشان هم حل خواهد شد . رابطه صوت و لحن ، رابطه مرکب و راکب است . الان هرچه در مورد لحن بگویم نقش مسکن دارد و درمان کننده نیست. خوشحال می شویم ایشان عضو سایت تخصصی قاریان قرآن شوند تا از وجود ایشان بیشتر استفاده کنیم و نیز اگه قابل دانستند به ایشان در جهت رشد تلاوتشان کمک کنیم. و من الله التوفیق

[عکس: 777.jpg]
۱۳۹۱-۰۳-۰۲, ۰۴:۰۱ ب.ظ
ارسال‌ها پاسخ

پرش به انجمن:

logo-samandehi
گیگفا هـــــاســت
ارائه خدمات هاستینگ و سرورهای مجازی
فروشگاه اینترنتی قاریان
هرآنچه از یک فروشگاه لوکس میخواهید
فروتل
سیستم همکاری در فروش
فروشگاه
فروشگاه اینترنتی ایران
فروش آنلاین شارژ ایرانسل و همراه اول
شارژ آنلاین ایرانسل و همراه اول
تبلیغات
تبلیغات شما در اینجا

MyBB SQL Error

MyBB has experienced an internal SQL error and cannot continue.

SQL Error:
1146 - Table 'gharian_mybb.mybb_threadviews' doesn't exist
Query:
INSERT INTO mybb_threadviews (tid) VALUES('4544')