MyBB Internal: One or more warnings occurred. Please contact your administrator for assistance.
MyBB Internal: One or more warnings occurred. Please contact your administrator for assistance.
تاثیر سجده بر بدن انسان

تبلیغات شما در انجمن قاریان (February 12, 2016)

دعوت از دوستان و قاریان قرآن کریم برای همکاری بیشتر در انجمن قاریان (February 12, 2016)

تبلیغات شما در انجمن قاریان (February 12, 2016)

دعوت از دوستان و قاریان قرآن کریم برای همکاری بیشتر در انجمن قاریان (February 12, 2016)

رتبه موضوع:
  • 49 رای - 3.31 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مهم تاثیر سجده بر بدن انسان
Smile 
علاوه بر اجر و ثواب، صحت و يکي از لطف و کرمهاي خداوند به بندگانش اين است که در اداي نماز سلامتي نيز مي دهد.
نتيجه به دست آمده که سجده در نماز بسياري از بيماريها مثل سردرد، گرفتگيهاي عضلاني، تورم گردن، خستگي، کم هوشي(آلزايمر) و بسياري از بيماريهاي جسمي و روحي را از بين مي برد.واضح است که موجهاي الکتريکي براي جسم انسان ضروري است، تا جايي که بدن انسان قادر است لامپي را با قدرت معيني روشن کند . بدين خاطر است که وقتي قلب انسان از حرکت مي ايستد با چند شوک الکتريکي با اذن و اراده خداوند قلب دوباره به کار مي افتد و زندگي مجدد شروع مي شود. اما هرگاه اين بارهاي الکتريکي در بدن زياد شود براي بدن انسان مضر است.
بر انسان لازم است کهاين بارهاي الکتريکي را ازبدنش خارج کند . انسان بارهاي الکتريکي زائد را، به خصوص در عصري که بدن وي در محاصره امواج مختلف الکتريکي است، احساس مي کند.قابلیتی که خاک دارد قدرت جذب بالای آن است که در هنگام سجده تمامی انرژی های مضر بدن را می گیرد.
در اين مطالعات به اين نتيجه رسيده اند که انسان در حالت سجده با تماس با زمين تمام بار الکتريکي زائد بدنش خارج مي شود چون در سجده هفت عضو انسان با زمين در تماس است. پيامبر(ص)فرمود :امر شده ‎ام به سجده کردن بر هفت عضو :
پيشاني، با دستش اشاره به بيني اش کرد و دست، دوپا و دو زانو.
بارهاي الکتريکي به آساني از اين هفت عضو به زمين دفع مي شوند و بدين خاطر انسان از بيماريهايي همچون سردرد و گرفتگي عضلات رهايي مي ‎يابد .
لا تحدّثني عن الدين كثيرا!

ولكن دعني أراه في تصرفاتك!

.........

Inta Ahla Gharam

إنت أحلي غرام... تو زيباترين عشقي

پاسخ }}
سپاس شده توسط:
آگهی
این رو هم من اضافه کنم در پی تحقیقات یکی از دانشمندان که حدود 10 سال پیش شنیدم، مسح روی پا هنگام وضو بوقت اذان صبح، کار یه لیوان شیر کاکائو رو تو بدن انجام میده.
نخندید راست میگم.A05
البته لازم به ذکر است مسئله خیلی معنوی تر از این حرفهاست ولی بالاخره تاثیر مادی هم در بدن انسان دارد و نمیتوان منکر این موضوع شد.
حالا چه ربطی به این تاپیک داشت خودم هم موندم...A05
پاسخ }}
سپاس شده توسط:
میشه بگید شیر کاکائو چکار میکنه؟!!!!!!!!!!!!!
البته هر کاری میکنه خسته نباشهA23
پاسخ }}
سپاس شده توسط:
شیر کاکائو به بدن نشاط خاصی میده
که با مسح روی پا موقع صبح نشاط به بدن وارد میشه
خواب از سر میپره و احساس نشاط به آدم دست میده
پاسخ }}
سپاس شده توسط:
طبق نظر من! و ساير دانشمندان بزرگ جهان!!!!!!نماز فكر كنم بيش از 300 تاثير مفيد روي بدن داره اگه پيداش كردم ميزارم.
تابع قوانین انجمن بزرگ قاریان

به گوش کردنش می ارزه !!((هر کی دنبال چیزی میگرده که بتونه باهاش به حال معنوی برسه اینو توصیه میکنم))

http://www.gharian.ir/showthread.php?tid...1#pid42791

خاک پای قاریان بی ریا...

السلام علیک یا فاطمه الزهرا سیده نساءالعالمین.

پاسخ }}
سپاس شده توسط:
واقعا فکر میکنید نماز برای اینجور چیزای جزیی و کوچیک واجب شده؟؟!!
منکر تاثیرات احتمالی نماز نیستم ولی معتقدم ربط دادن نماز با این جور چیزهای سخیف و کم ارزش ، نه تنها ارزش نمازو زیاد نمیکنه بلکه نمازو در حد کارهای کوچیک روزمرگی ما پایین میکشه.
اگه ما بخواییم واسه کارهای روزانه مون از این جور فواید درست کنیم خیلی از کارها مفیدتر از نماز خواهد بود...
هر چه خود را حساب میکردم
چک برگشت خورده ای بودم...
پاسخ }}
سپاس شده توسط:
(2012-08-21, 06:31 PM)davidzz نوشته:  واقعا فکر میکنید نماز برای اینجور چیزای جزیی و کوچیک واجب شده؟؟!!
منکر تاثیرات احتمالی نماز نیستم ولی معتقدم ربط دادن نماز با این جور چیزهای سخیف و کم ارزش ، نه تنها ارزش نمازو زیاد نمیکنه بلکه نمازو در حد کارهای کوچیک روزمرگی ما پایین میکشه.
اگه ما بخواییم واسه کارهای روزانه مون از این جور فواید درست کنیم خیلی از کارها مفیدتر از نماز خواهد بود...

نه چنین فکری نکردیم.اصلا ما به خاطر این دلیل ها نماز نمی خوانیم.ولی گفتن فواید سجده و نماز به نظرم سخیف نیست!!!!!اتفاقا کاملا مشخص می کنه که این امر یک دستور الهی است و تماما به نفع انسان است چه از نظر معنوی و چه از نظر مادی!!!!
لا تحدّثني عن الدين كثيرا!

ولكن دعني أراه في تصرفاتك!

.........

Inta Ahla Gharam

إنت أحلي غرام... تو زيباترين عشقي

پاسخ }}
سپاس شده توسط:
(2012-08-21, 10:03 PM)nazanin نوشته:  
(2012-08-21, 06:31 PM)davidzz نوشته:  واقعا فکر میکنید نماز برای اینجور چیزای جزیی و کوچیک واجب شده؟؟!!

نه چنین فکری نکردیم.اصلا ما به خاطر این دلیل ها نماز نمی خوانیم.ولی گفتن فواید سجده و نماز به نظرم سخیف نیست!!!!!اتفاقا کاملا مشخص می کنه که این امر یک دستور الهی است و تماما به نفع انسان است چه از نظر معنوی و چه از نظر مادی!!!!

شاید اونطور باشه که شما میگین ولی من طرز تفکرم فرق میکنه...
یا حق
هر چه خود را حساب میکردم
چک برگشت خورده ای بودم...
پاسخ }}
سپاس شده توسط:
بسم الله الرحمن الرحیم

من با نظر خانم nazanin موافقم

ایشون درست میگن

سجده چون به طرف کعبه و خانه ی خداست مقدس میشود و اینطور نیست که روی زمین بخوابیم هم بار تخلیه میشود .

سجده زیبا ترین حالت بین بنده و خداست و واقعا بندگی را می رساند و...........
دلیل سجده خالی شدن امواج و ......... نبوده . بلکه چیز دیگه ای بوده . علاوه بر اون این خاصصیت ها رو داره که یک از هزار هست که دانشمندان کشف کرده اند . در همه ی عبادات هم حکمت هایی هست که شاید هیچوقت کشف نشه .

و ...
البته نظر زیادی داشتم در این مورد که به علت زیاد بودن و .... نمیگم[عکس: a33.gif]

فقط این پاورپویت رو ببینید . دیدنش خالی از لطف نیست !!!

دانلود از همین پایین
.
.
.
.
.
.

[عکس: islamic_art_21_20091201_1707787309.jpg]

[عکس: ramazan1435_1.jpg]
پاسخ }}
سپاس شده توسط: