جستجو در سایت:
نام کاربری:  
پسورد:     
عضــویت راهنما لیست اعضا نمایش ارسال‌های جدید نمایش ارسال‌های امروز

[-]
آخرین ارسالی ها
-==بحث در مورد بخشها ومديران بخشها==-
شروع کننده:GHARIAN آخرین پست توسط:بخشــنده پاسخ ها:321 بخش وي‍ژه مديران ارشد سايت نمایش ها:2836 زمان:امروز
جلسه قرآن مجازی برای نقد تلاوت کاربران سایت
شروع کننده:مسعود عباسی آخرین پست توسط:kamel پاسخ ها:442 قرائـت قرآن نمایش ها:65622 زمان:دیروز
دانلود مقاطع صوتی کوتاه و به یاد ماندنی [2]
شروع کننده:Safari آخرین پست توسط:quran-mahallat پاسخ ها:27 دیگر تلاوتها نمایش ها:2334 زمان:دیروز
تنهاترین ها در قرآن
شروع کننده:شیخ صدرا آخرین پست توسط:شیخ صدرا پاسخ ها:1 مقالات وکتب اسلامی نمایش ها:56 زمان:دیروز
دانلود مستند ماوراء الطبیعه
شروع کننده:ریحانه313 آخرین پست توسط:ریحانه313 پاسخ ها:0 بخش آزاد و عمومی نمایش ها:24 زمان:دیروز
.::. ختم قرآن کریم (سی و ششمین دوره سایت) .::.
شروع کننده:allameh آخرین پست توسط:Mohtasham پاسخ ها:4 ختم قرآن کریم نمایش ها:108 زمان:دیروز
آموزش تصحیح قرائت نماز
شروع کننده:یانور آخرین پست توسط:یانور پاسخ ها:0 نمــاز نمایش ها:40 زمان:دیروز
درخواست ها ، پیشنهادات و انتقادات کاربران
شروع کننده:GHARIAN آخرین پست توسط:GHARIAN پاسخ ها:594 نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران نمایش ها:73650 زمان:دیروز
اینفوگرافیک ( Infographic )
شروع کننده:بخشــنده آخرین پست توسط:بخشــنده پاسخ ها:9 بخش ویژه تصاویر نمایش ها:412 زمان:۱۳۹۳-۲-۳
❖درک قرآن❖
شروع کننده:Bahar آخرین پست توسط:Bahar پاسخ ها:12 آموزش زبان سطح پیشرفته | آموزش نحــــو عربی نمایش ها:542 زمان:۱۳۹۳-۲-۳
جهت حرکت: - سرعت: - (توقف | حرکت) - بارگذاری مجدد
Plugin By Hamed
برچسب ها: جذاب, ترین, زیباترین, ترتیل,
ارسال پاسخ 

رتبه موضوع:
  • 8 رای - 3.25 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نظرسنجی جذاب ترین و زیباترین ترتیل ؟
نویسنده پیام
مدیر بخش ویژه خواهران
*
پست‌ها: 563
اعتبار: 620
وضعيت : آفلاین
جنسيت:
4219 تشکر
ارسال: #1
Question جذاب ترین و زیباترین ترتیل ؟
جذاب ترین وبهترین ترتیلی که شنیدید چه سوره ای و برای چه استادی بوده؟
من بعنوان یک فرد تازه کار در تلاوت ‍خوشحال میشم اگر منو با زیبا ترین تلاوت های ترتیل آشنا کنید

A03

خدایا.....

یاریم کن نگاهم.......... ر افق این فضای مجازی......... جز برای تو......نبیند

و انگشتانم... ...جز برای تو ....... کلیدی را فشار ندهند...

(آخرین ویرایش در ۱۳۹۱-۸-۱۵ ۰۳:۰۳ عصر توسط Safari.)
۱۳۹۱-۸-۱۵ ۰۶:۴۳ صبح
یافتن ارسالها نقل قول
 تشکر شده توسط: shajariani ، dorra ، 12the proof ، iraniran ، naser.mti ، Safari ، Bahar ، محمد نامور ، یانور ، یا حیدر کرار ، سـجـّـا د ، زینب74 ، سعید پلیمر ، montazer ، A.Ghasemzadeh ، GHARIAN ، تکتم2 ، اصغر القراء ، بخشــنده
تبلیغات
نویسنده پیام
عضو فـــعـــال
*
پست‌ها: 233
اعتبار: 59
جنسيت:
1071 تشکر
ارسال: #2
RE: جذاب ترین و زیباترین ترتیل ؟
به نظر من زیبا ترین ترتیل از نظر لحنی ترتیل استاد طبلاوی است

از نظر تجویدی استاد منشاوی و حصری
۱۳۹۱-۸-۱۵ ۱۰:۱۶ عصر
یافتن ارسالها نقل قول
 تشکر شده توسط: iraniran ، 12the proof ، Safari ، Mohtasham ، Bahar ، یا فاطمه (س) ، محمد نامور ، یا حیدر کرار ، سـجـّـا د ، زینب74 ، سعید پلیمر ، montazer ، A.Ghasemzadeh ، تکتم2 ، یانور ، بخشــنده
نویسنده پیام
عبدٌ مِن عَبیدِ آلِ مُحَمَّد
*
پست‌ها: 144
اعتبار: 52
جنسيت:
802 تشکر
ارسال: #3
مسلما ترتیل استاد پرهیزگار!
واقعا فوق العاده است!

التماس دعا...
۱۳۹۱-۸-۱۶ ۱۲:۲۶ صبح
وب یافتن ارسالها نقل قول
 تشکر شده توسط: Safari ، iraniran ، Mohtasham ، Bahar ، یا فاطمه (س) ، 12the proof ، محمد نامور ، یا حیدر کرار ، سـجـّـا د ، زینب74 ، سعید پلیمر ، A.Ghasemzadeh ، تکتم2 ، یانور ، بخشــنده
نویسنده پیام
عضو فـــعـــال
*
پست‌ها: 71
اعتبار: 76
جنسيت:
617 تشکر
ارسال: #4
سلام
به نظر من ترتیل مشاری العفاشی و شاطری جذابه ولی میگن برای راه افتادن و یادگیری باید از استاد منشاوی استفاده کرد
حالا اگر می خواین زود تر راه بیفتین از یه نفر که منشاوی باشه گوش کنید ولی اگه میخواین بیشتر از خواندن بقیه لذت ببرین مشاری و چند تا هم از عربستانی ها
سوره آل عمران آیات ۳۷تا۳۸ از استاد پرهیزکار خیلی به دلم نشست.و ایضا آیه :<<و رسولا الی بنی اسرائیل...>>از همین سوره و قاری A38

مباحث آموزشی در زمینه اخلاق قرآنی توسط استاد عباس سلیمی
(آخرین ویرایش در ۱۳۹۱-۸-۱۶ ۰۸:۱۹ عصر توسط محمد نامور.)
۱۳۹۱-۸-۱۶ ۰۴:۰۸ عصر
یافتن ارسالها نقل قول
 تشکر شده توسط: یا فاطمه (س) ، iraniran ، 12the proof ، Bahar ، Safari ، یا حیدر کرار ، سـجـّـا د ، زینب74 ، سعید پلیمر ، A.Ghasemzadeh ، shahat0 ، تکتم2 ، بخشــنده
نویسنده پیام
مدیر بخش ویژه خواهران
*
پست‌ها: 563
اعتبار: 620
جنسيت:
4219 تشکر
ارسال: #5
(۱۳۹۱-۸-۱۶ ۰۴:۰۸ عصر)محمد نامور نوشته:  سلام
به نظر من ترتیل مشاری العفاشی و شاطری جذابه ولی میگن برای راه افتادن و یادگیری باید از استاد منشاوی استفاده کرد
حالا اگر می خواین زود تر راه بیفتین از یه نفر که منشاوی باشه گوش کنید ولی اگه میخواین بیشتر از خواندن بقیه لذت ببرین مشاری و چند تا هم از عربستانی ها
سوره آل عمران آیات ۳۷تا۳۸ از استاد پرهیزکار خیلی به دلم نشست.و ایضا آیه :<<و رسولا الی بنی اسرائیل...>>ار همین سوره و قاری A38
علیکم السلام
تشکر از نظرتون
با نظرتون موافقم واقعا صدا ولحن مشاری به دل میشینه
همچنین ترتیل استاد پرهیزگار هم از زیبایی خاصی برخورداره

در پناه حق A03

خدایا.....

یاریم کن نگاهم.......... ر افق این فضای مجازی......... جز برای تو......نبیند

و انگشتانم... ...جز برای تو ....... کلیدی را فشار ندهند...

۱۳۹۱-۸-۱۶ ۰۴:۲۲ عصر
یافتن ارسالها نقل قول
 تشکر شده توسط: iraniran ، 12the proof ، Bahar ، محمد نامور ، یا حیدر کرار ، سـجـّـا د ، زینب74 ، سعید پلیمر ، A.Ghasemzadeh ، تکتم2 ، یانور ، بخشــنده
تبلیغات
نویسنده پیام
فعال در بخش تلاوت
*
پست‌ها: 233
اعتبار: 139
جنسيت:
1436 تشکر
ارسال: #6
جذاب ترین و بهترین و قشنگ ترین و معنوی ترین ترتیلی که تا حالا شنیدم:

استاد خلیل الحصری-سوره نسا

[عکس: 000.gif]
۱۳۹۱-۸-۱۷ ۰۱:۲۲ صبح
وب یافتن ارسالها نقل قول
 تشکر شده توسط: Safari ، یا فاطمه (س) ، Mohtasham ، iraniran ، Bahar ، یا حیدر کرار ، یانور ، سـجـّـا د ، زینب74 ، سعید پلیمر ، A.Ghasemzadeh ، تکتم2 ، بخشــنده
نویسنده پیام
کاربر عادی
*
پست‌ها: 5
اعتبار: 4
جنسيت:
30 تشکر
ارسال: #7
سلام
به نظر خیلی از اساتید مصری حال حاضر از جمله استاد طاروطی، ترتیل استاد سید اباذر واحدی زیباترین ترتیل حال است.
اینم لینک نظر استاد طاروتی !
نقل قول:***نظر استاد عبدالفتاح طاروطی در سایت ایشان:
http://www.eltaroute.net/vb/private.php?...pmid=10678
«اخى الحبیب لقد استمعت الى التلاوة وأعجبتنى کثیرا وأداؤها طیب وموفق وأسأل الله للقارئ الکریم التوفیق والسداد وأبلغه منى السلام والتحیة والتقدیر والى احبابى القراء الإیرانیین فإنى أحبهم کثیرا وکل عام وأنتم بخیر »

نظر یکی از مدیران سایت استاد طاروطی بنام وحید المعروفی که خودش قاری است:
http://www.eltaroute.net/vb/private.php?...pmid=10506
«حقا أنا مش عارف أقول لک إیه . والله الذی لا إله غیره . إن القارئ أبا ذر فی منتهى الروعة والجمال والإتقان فی التلاوة . ویاریت یکون مسجل القران بهذا الصوت الندی الجمیل . وترفعه لنا مشکورا على موقع الطاروطی الرائع حتى یتسنى لنا جمیعا الاستمتاع بهذا القارئ العبقری . فجزاکم الله عنا کل خیر وبارک لک وبارک للشیخ أبی ذر وجعله یرقى فی مجال القران . على طول الزمان .أخوک الشیخ وحید المعروفی»
نظر استاد محمد علی طاروطی برادر استاد طاروطی :
http://www.eltaroute.net/vb/private.php?...pmid=11241
« ...
فعلا صوت من الجنة واحساس بالآیات وقراءة من القلب وأداء جمیل بارک الله فیه واکرمه بکرم القران»

***نظر یکی از اعضاء ممتاز سایت استاد طاروطی بنام علاء الحلو:
http://www.eltaroute.net/vb/private.php?...pmid=10709
«
اما عن رایى فی القارئ اباذر واحدی فهو قارئ رائع جدا تحس ان تلااواتة تصل الی القلب مباشرة واحساسة فی القرائة عالی جدا بارک الله فیک وفی القارئ الممتع»
نظر استاد طه عبدالوهاب مدیر بخش تحلیل صوت ولحن سایت استاد طاروطی:
http://www.eltaroute.net/vb/showthread.php?t=14195
«الله الله الله تلاوة رائعه وصوت متمی ونقى واعتقدت انه متاثر بالمنشاوى فى البدایه ولکنى اکتشفت بعد قلیل انه له خط یسیر فیه ولایقلد بل صوته واسلوبه ممتازاشکرک اخى الفاضل انک اسمعتنى هذا الصوت»
البته سایت ایشون فعلا بسته شده ولی این ها رو وقتی گرفتم که ماه رمضان سال 88 در حرم حضرت معصومه، توسط استاد واحدی خونده شد...
اینم لینکی برای گرفتن ترتیل های ایشون ...
میتونید همونجا گوش هم بکنید .. بصورت آنلاین !
http://nagofteha.blog.ir/post/23

بعد از اینکه شنیدید حتما نظرتون رو دربارش بگید .!
۱۳۹۱-۱۲-۱۳ ۰۶:۱۶ عصر
وب یافتن ارسالها نقل قول
 تشکر شده توسط: iraniran ، یا فاطمه (س) ، یا حیدر کرار ، سـجـّـا د ، سعید پلیمر ، A.Ghasemzadeh ، GHARIAN ، تکتم2 ، بخشــنده
نویسنده پیام
یا زهرا (س)
*
پست‌ها: 375
اعتبار: 252
جنسيت:
2511 تشکر
ارسال: #8
سلام عليكم
به نظر من ترتيل استاد منشاوي خيلي زيباست ......
البته هرچند استاد تمام قرآن رو زيبا خوندند ولي من تلاوت سوره نساء از استاد رو بيشتر دوست دارم......
به نظر من با استفاده از استاد منشاوي پايه ترتيل رو قوي كنيد (بيشتر از لحاظ تجويد)
بعد بريد سراغ استاد مشاري العفاسي براي زيبا تر شدن (لحن)

یا زهرا
۱۳۹۱-۱۲-۱۳ ۰۷:۴۸ عصر
وب یافتن ارسالها نقل قول
 تشکر شده توسط: iraniran ، سـجـّـا د ، یا فاطمه (س) ، مجتبی فرامرزی ، زینب74 ، سعید پلیمر ، A.Ghasemzadeh ، GHARIAN ، تکتم2 ، باغ بهشت ، بخشــنده
نویسنده پیام
عضو فـــعـــال
*
پست‌ها: 43
اعتبار: 0
جنسيت:
280 تشکر
ارسال: #9
سلام.شک نکن که این سه قاری که بهتون معرفی میکنم جزء بهترین صداها در ترتیل هستند.1-استاد ماهر المعیقلی 2-استاد مشاری العفاسی 3- استادیاسر الدوسری
من خودم به ترتیب 132 رو دوس دارم.ماهر المعیقلی که آدم به اوج میبره
۱۳۹۲-۴-۲۲ ۰۴:۵۷ عصر
وب یافتن ارسالها نقل قول
 تشکر شده توسط: زینب74 ، یا فاطمه (س) ، Alireza Maleki ، A.Ghasemzadeh ، سـجـّـا د ، تکتم2 ، بخشــنده
تبلیغات
نویسنده پیام
کاربر فعال قرآنی
*
پست‌ها: 662
اعتبار: 83
جنسيت:
4753 تشکر
ارسال: #10
سلام. این ترتیل هایی که تا این جا معرفی شده است، بسیار زیبا و دلنشین و فنی هستند. ولی منم با اجازه ی همه ی بزرگواران و کارشناسان، ترتیل استاد حامد شاکرنژاد رو معرفی می کنم. البته این ترتیل نسبت به ترتیل اساتید مصری و بعضی از اساتید ایرانی، زیاد فنی نیست. ولی انصافا جذاب و زیباست...برای دانلود این ترتیل از آدرس زیر می توانید استفاده کنید. برای نمونه من یه مقطع نیم ساعته از ایشون رو ارائه می کنم خدمتتون.

۱۳۹۲-۴-۲۳ ۱۲:۳۴ صبح
یافتن ارسالها نقل قول
 تشکر شده توسط: زینب74 ، سـجـّـا د ، تکتم2 ، یا فاطمه (س) ، بخشــنده
نویسنده پیام
ارسال پاسخ