تبلیغات شما در انجمن قاریان (بهمن ۲۳, ۱۳۹۴)

دعوت از دوستان و قاریان قرآن کریم برای همکاری بیشتر در انجمن قاریان (بهمن ۲۳, ۱۳۹۴)

رتبه موضوع:
  • 20 رای - 3.55 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال صوت و لحن در حفظ
Question 
باسلام خدمت قاریان عزیز A03
اگه میشه به سوالم پاسخ دهید:من به تازگی ها حفظ قرآن را شروع کرده ام و اکنون نیز 4 جزء حفظ هستم. ولی مشکلی که دارم ،صوت و لحنم است.
من در سن بلوغ هستم و قرار است یک ماه بعد به مسابقات کشوری دانش آموزی برم . صوت و لحن خوبی دارم ولی نه آنچنانی که بتونم رتبه بیارم.
اگه میشه بگید از کدوم قاری و کدوم مقامش گوش کنم و چیکار کنم صوت و لحنم بهتر بشه؟
A40
پاسخ }}
آگهی
(۱۳۹۱-۱۰-۱۰, ۰۹:۱۶ ب.ظ)aminreza نوشته:  کسی نمی خواهد پاسخی بدهد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
A49
سلام دوست عزیز
شما چند سالتونه؟ از کی تقلید میکنین؟ و....... یه خورده اطلاعات از خودت بذار اینجا
یه تلاوت هم از خودت اگه داری بذار در این قسمت تا دوستان تحلیل کنن و بهتون کمک کنن

تلاوتها و کلیپهایی که بنده قرار میدم
از یوتیوب هستن
بخورید و اسراف کنید

پاسخ }}
از استاد منشاوی و سعدالغامدی تقلید میکنم و فرض کنید 16 سال دارم.و اصلی ترین مشکلم اینه که نمی دونم از کدوم بخش و مقام این اساتید تقلید کنم.
پاسخ }}
(۱۳۹۱-۱۰-۱۱, ۱۲:۳۵ ب.ظ)aminreza نوشته:  از استاد منشاوی و سعدالغامدی تقلید میکنم و فرض کنید 16 سال دارم.و اصلی ترین مشکلم اینه که نمی دونم از کدوم بخش و مقام این اساتید تقلید کنم.
سلام علیکم
تا اونجایی که من میدونم برای حفظ قرآن معمولا از یک استاد تقلید میشه و تقلید از چند استاد باعث سردرگمی در محفوظات خواهد شد
به نظر بنده اگه تازه شروع کردید همین تقلیداز استاد منشاوی رو ادامه بدیدچون هم تجویدش عالیه وهم از یه استاد تقلید کردید

یا زهرا
پاسخ }}
سلام دوستان عزیز
من یه قطعه از صوت یه قاری را دارم ولی نمی دونم نام این قاری چیه
خیلی دنبلم بدونم
می تونید کمک کنید؟
نمی دونم کجا باید این قطعه را بارگذاری کنم
پاسخ }}
سپاس شده توسط: A.Ghasemzadeh
سلام ببخشید من مربی مهد هستم . از ساعت یک تا پنج مهد میرم به جز اون بقیه ی روزم رو بیکار هستم میشه لطفا برا منم برنامه ی حفظ بفرستین مممنونم .
پاسخ }}
سپاس شده توسط: iraniran

پرش به انجمن:

پنل اسمس

قرآن

MyBB SQL Error

MyBB has experienced an internal SQL error and cannot continue.

SQL Error:
1146 - Table 'gharian_mybb.mybb_threadviews' doesn't exist
Query:
INSERT INTO mybb_threadviews (tid) VALUES('5411')