تبلیغات شما در انجمن قاریان (February 12, 2016)

دعوت از دوستان و قاریان قرآن کریم برای همکاری بیشتر در انجمن قاریان (February 12, 2016)

رتبه موضوع:
  • 26 رای - 3.31 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مهم تبریک مدیریت به مدیران جدید انجمن
«بسم الله الرحمن الرحیم»
سلام علیکم ...
مدیریت جدید دوست عزیزم ، آقا ابوالفضل قاسم زاده و همچنین آقای مجتبی امیری رو خدمتشون تبریک عرض میکنم .
ان شاءالله همیشه با قرآن مانوس باشید ...

[عکس: mousaviblogfa.jpg]

پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:

آگهی
بسمه تعالی
بیاااااااااااااااااااه.امیری هم شد مدیر برامون.خخخخخخخخ
اقا بنده به هر دو نفر تبریک میگم

تلاوتها و کلیپهایی که بنده قرار میدم
از یوتیوب هستن
بخورید و اسراف کنید

پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:

به نام خدا
سلام
من هم به مدیران جدید تبریک عرض می کنم. A59 A59 A59 آقا ابوالفضل و آقا مجتبی مبارکتون باشه/
ان شاءالله که مدیران جوان بتونن یواش یواش اساتید پیشکسوت و قدیمی رو از صحنه خارج کنند.!! A37 .
این سعید هم که کلا حال آدم رو میگیره با این کاریکاتورای بی مزش!!! A05

التماس دعا
عضو مجمع قاریان آباده

پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:

(2014-07-27, 11:51 PM)s.m.hossain نوشته: به نام خدا
سلام
من هم به مدیران جدید تبریک عرض می کنم. A59 A59 A59 آقا ابوالفضل و آقا مجتبی مبارکتون باشه/
ان شاءالله که مدیران جوان بتونن یواش یواش اساتید پیشکسوت و قدیمی رو از صحنه خارج کنند.!! A37 .
این سعید هم که کلا حال آدم رو میگیره با این کاریکاتورای بی مزش!!! A05
اُپِکهُم
(پاکشون کردم)

تلاوتها و کلیپهایی که بنده قرار میدم
از یوتیوب هستن
بخورید و اسراف کنید

پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:

سلام
بنده هم به آقا مجتبی عزیز و آقای قاسم زاده تبریک میگم.

اللهم عجل لولیک الفرج

اللهم صل علی فاطمة و ابیها و بعلها و بنیها و سر المستودع فیها
بعدد ما احاط به علمک

qoran74.blogfa.com

پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:

بسم الله الرحمن الرحیم
سلام عرض می کنم خدمت همه دوستان خوب خودم و این عید سعید رو خدمت همه شون تبریک میگم، امیدوارم عبادات و مجاهدت های یک ماه اخیرشون مورد قبول درگاه حق قرار گرفته باشه.
بنده دو شب پیش بی خبر از همه جا اومدم انجمن
دیدم آقای بخشنده لطف کردند و لباس کارگران خدوم شهرداری رو تن بنده کردند!!!!!
البته دوستان دیگه شایستگیشون برای تلبّس به این لباس به مراتب از من حقیر بیشتر بود و من حالا حالاها باید محضرشون تلمذ کنم، اما حالا كه‌ اين‌ بار را روی دوش‌ من‌ گذاشتند، با قوت‌ خواهم‌ گرفت‌; آن‌چنان‌ كه‌ خدايی متعال‌ به‌ پيامبرانش‌ توصيه‌ فرمود: "خذها بقوة" (البته این تکه ی آخرو از حضرت آقا تقلب کردم A05)
البته همه تون می دونید این پست های دنیایی (بذار یه کمی هم کلاس بذاریم A15 ) به تعبیر امیرالمومنین علیه السلام «اأزْهَدَ عِنْدِي مِنْ عَفْطَةِ عَنْزٍ!» هستش ( A37 ) ولی چه کنم که اگر نبود اینکه، بذار بازم از رو دست امیرالمومنین تقلب کنم: «لَولَا حُضُورُ الْحَاضِرِ وَ قِيَامُ الْحُجَّةِ بِوُجُودِ النَّاصِرِ وَ مَا أَخَذَ اللَّهُ عَلَى الْعُلَمَاءِ أَلَّا يُقَارُّوا عَلَى كِظَّةِ ظَالِمٍ وَ لَا سَغَبِ مَظْلُومٍ لَأَلْقَيْتُ حَبْلَهَا عَلَى غَارِبِهَا وَ لَسَقَيْتُ آخِرَهَا بِكَأْسِ أَوَّلِهَا»
خب دیگه به اندازه کافی کلاس گذاشتم!
جا داره اینجا از همه کسانی که به بنده تبریک گفتند و دوستانی که تبریک خواهند گفت و همچنین اعزه ای که تبریک نگفته و نخواهند گفت تشکر و قدردانی کنم.
از همین جا اعلام می کنم که بنده با روی باز از انتقادات شما استقبال می کنم (
A58A10) حالا اگه کسی جرأت داره حرف بزنه A08
ظاهرا جناب سعید پلیمر هم زحمت کشیده بودند و کاریکاتور برای بنده ساخته بودند، از ایشونم می خوام که کاریکاتور ها رو دوباره بذاره تا من هم ببنم و اونوقت به حسابش برسم...
به دوست خوبم آقا ابوالفضل گل هم تبریک میگم، امیدوارم به توفیق الهی با هم بتونیم رونق دوباره ای به انجمن بدیم.

پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:

بنده هم مثل جناب امیری از دوستان کمال تشکر و سپاسگزاری رو دارم A40 . همچنین از خود برادر امیری هم ممنونم و به ایشون هم تبریک موگوم. خدا رو شکر برای بنده کاریکاتور نساختندA15A37. ولی کید آقا سعید از هیچ کس دور نیستA18. ضمنا بنده قبلا مدیرت چند روزه داشتم. امیدوارم این دفعه یکم دوام داشته باشهA022. البته واقعا اون دفعه نمی تونستم درخدمت دوستان باشم. یه تفکر بدی در بین بعضی دوستان وجود داره که می گن: اگه مدیر شدی و نتونستی خیلی بیای سایت و در خدمت کاربران باشی، نمی خواد انصراف بدی!!!! نمی دونم دوستان چه توجیهی دارند؟! A22 ولی به نظر من خیلی زشته یکی مدیر باشه ولی خیلی نیاد سایت و ....A65 آقاجان بقیه یاد می گیرند... بعد می گن یه کار کنیم بازدید از سایت زیاد شه. خوب بسه خیلی انتقاد نکنیم. ضمنا آقای امیری دو نفری نمی شه رونق داد. یعنی نیاز به همکاری همه هست. امیدوارم این رو همه و از جمله مدیران درک کنند. ببخشید هدفم اصلاح جریان های پیش آمده در انجمنه. امیدوارم کارشناسان هم به انجمن سر بزنند و واقعا دلشون بسوزه... بگذریم... کار فرهنگی همیشه مظلومهA23

التماس دعا

پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:

(2014-07-29, 10:29 PM)A.Ghasemzadeh نوشته: ضمنا آقای امیری دو نفری نمی شه رونق داد. یعنی نیاز به همکاری همه هست. امیدوارم این رو همه و از جمله مدیران درک کنند. ببخشید هدفم اصلاح جریان های پیش آمده در انجمنه. امیدوارم کارشناسان هم به انجمن سر بزنند و واقعا دلشون بسوزه... بگذریم... کار فرهنگی همیشه مظلومهA23
من کجا گفتم دو نفره؟؟؟؟A32
البته قبول دارم که عبارتم ایهام داشته و چه بسا متبادر به ذهن هم همین بوده، به هر حال امیدوارم تدابیری اندیشیده بشه تا انجمن بیشتر مفید فایده بشه که این هم همت مدیران ارشد سایت رو می طلبه...

پاسخ }}}}
سپاس شده توسط: