جستجو در سایت:
نام کاربری:  
پسورد:     
عضــویت راهنما لیست اعضا نمایش ارسال‌های جدید نمایش ارسال‌های امروز

[-]
آخرین ارسالی ها
زندگینامه استاد سعید مسلم
شروع کننده:محمدآذری کیا آخرین پست توسط:سعید پلیمر پاسخ ها:4 معرفی قاریان و زندگینامه آنها نمایش ها:48 زمان:امروز
عثمان طاها کیست؟
شروع کننده:m.masiha آخرین پست توسط:m.masiha پاسخ ها:0 بخش آزاد و عمومی نمایش ها:9 زمان:امروز
عکس و تلاوت سال 1963 استاد عبدالباسط در فلسطین بمناسبت روز قدس
شروع کننده:محمدآذری کیا آخرین پست توسط:سعید پلیمر پاسخ ها:0 معرفی قاریان و زندگینامه آنها نمایش ها:17 زمان:امروز
عکس های تشییع جنازه استاد محمد نقشبندی
شروع کننده:محمدآذری کیا آخرین پست توسط:سعید پلیمر پاسخ ها:2 بخش ویژه تصاویر نمایش ها:41 زمان:دیروز
ببخش تا بخشیده شوی
شروع کننده:ایرانی اسلامی آخرین پست توسط:ایرانی اسلامی پاسخ ها:0 زندگی اسلامی نمایش ها:10 زمان:دیروز
کلیپ و سخنرانی درباره ی روز قدس و فلسطین
شروع کننده:A.Ghasemzadeh آخرین پست توسط:A.Ghasemzadeh پاسخ ها:3 رمضان نمایش ها:518 زمان:دیروز
محافل قرآني رمضان با حضور قاريان ناشناس وضعيف مصري
شروع کننده:اسکندری آخرین پست توسط:محمدآذری کیا پاسخ ها:1 اخبار داخـلی نمایش ها:39 زمان:دیروز
محافل قرآنی ماه رمضان 1435
شروع کننده:سـجـّـا د آخرین پست توسط:A.Ghasemzadeh پاسخ ها:50 دیگر تلاوتها نمایش ها:1509 زمان:دیروز
عکس سال 1956 استاد عبدالباسط در حرمین کاظمین
شروع کننده:محمدآذری کیا آخرین پست توسط:محمدآذری کیا پاسخ ها:0 تلاوتهای تصویری مصری نمایش ها:38 زمان:دیروز
تصاویر مفهومی
شروع کننده:یانور آخرین پست توسط:سعید پلیمر پاسخ ها:52 بخش ویژه تصاویر نمایش ها:1667 زمان:دیروز
جهت حرکت: - سرعت: - (توقف | حرکت) - بارگذاری مجدد
Plugin By Hamed
برچسب ها: آموزش, دانلود, برنامه, های, رادیو, قرآن,
ارسال پاسخ 

رتبه موضوع:
  • 4 رای - 3.25 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش دانلود برنامه های رادیو قرآن
نویسنده پیام
کـنـتـرل سـایـت
*
پست‌ها: 687
اعتبار: 1369
وضعيت : آفلاین
جنسيت:
5127 تشکر
ارسال: #1
آموزش دانلود برنامه های رادیو قرآن
بسم الله الرحمن الرحیم

سلام علیکم

گاها برای عزیزان پیش اومده یک برنامه داخل رادیو قرآن پخش شده حالا این برنامه شامل مصاحبه ، تلاوت ،تواشیح و .... میتونه باشه . خب ما یه آموزش به صورت پروژه ای رو انجام میدیم .
چون ما با استفاده از سایت "ایران صدا " این کار رو انجام میدیم نمیتونیم تمام کاربرد های اون رو بگیم حالا یا علتش زیاد بودنشه یا فقر علم ما که بابت این موضوع معذرت خواهی میکنم .
بریم سر اصل مطلب ...
هدف نهایی ما اینه که تلاوت استاد نعینع رو که شب یلدا یعنی 30آذر 1391 ساعت شش و خورده ای تا هفت و نیم انجام شده رو دانلود کنیم ... {تلاوت در خواستی آقا سجّاد}
اطلاعات لازم برای دانلود یک فایل صوتی تاریخ و ساعتشه فقط همین !
خب اولین کار اینه که ما باید تو سایت ایران صدا ثبت نام کنیم از طریق این لینک .. فکر میکنم همه پر کرده فرم ثبت نام رو بلد باشن با این حساب من یازم فرم پر شده ی خودم رو قرار میدم ...

[عکس: a1.png]

بعد از پر کردن فرم روی گزینه ی "ارسال" کلیک کند ... اگر اطلاعات وارد شده از نظر سیستم موردی نداشته باشه با پیام زیر مواجه میشید ...

[عکس: a2.png]

خب مرحله ی عضویت تموم شد میریم سراغ مرحله ی بعد ....
تو این مرحله به دو شکل میشه کارمون رو انجام بدیم یعنی چی ؟! یعنی اینکه وارد اون صفحه ای بشیم که اطلاعات رو از ما میخواد ...
راه اول اینه که رو این لینک کلیلک کنیم به همین سادگی ...
راه دوم اینه که از صفحه ی اصلی سایت ایران صدا قسمت پایین صفحه گزینه ی رادیو قرآن رو انتخاب کنیم مثل تصویر زیر

[عکس: a3.png]

با کلیک کردن رو گزینه ی رادیو قرآن وارد صفحه ی زیر میشیم

[عکس: a4.png]

حالا نوبت تطبیق اطلاعات تلاوت ما با گزینه های این صفحه میرسه ... 30آذر 1391 ساعت شش و خورده ای تا هفت و نیم .... حالا فرم رو اینطوری که میبینید با اطلاعات تطبیق میدیم

[عکس: a5.png]

بعد از وارد کردن اطلاعات روی گزینه ی دریافت کلیک کنید {با عرض پوزش من یادم رفت دورش خط بکشم}
صفحه رو که در زیر مشاهده میکنید بعد از کلیک کردن روی گزینه ی دریافت گزینه هاش نمایان میشه !!!

[عکس: a6.png]

خب در این مرحله افراد به دو دسته تقسیم میشن عده ای که از برنامه ی IDM استفاده میکنند و عده ای که نمیکنند ...
من عده ای رو که استفاده نمیکنند رو به دانلود و نصب این برنامه ارزشمند توصیه میکنم و فعلا باهاشون خداحافظی میکنم ا چون من تا حالا بدون استفاده از این برنامه تست نکردم...
خب دوستانی که برنامه آی دی ام رو دارن ... چون فایل های صوتی به بخش های نیم ساعته تقسیم میشه پس باید هر سه بخش رو دانود کرد و با برنامه های ادیت صدا اون ها رو به هم متصل کرد و قسمت های اضافی رو حذف کرد !
این سوال پیش میاد که برای دانلود چیکار کنیم ؟ من میگم کار سختی نیست کافیه روی این دکمه ای که تو شکل زیر دورش خط کشیده شده کلیک کنید

[عکس: a7.png]

وقتی کلیک کردید صفحه ی زیر رو مشاهده میکنید ...

[عکس: a8.png]

اینجاست که برنامه ی اینترنت دانلود منیجر وارد کار میشه ... حالا شما با کلیک کردن بر روی کزینه ای که نمایان شده فایل های صوتی رو دانلود میکنید و با یک نرم افزار ویرایش صدا اون ها رو به هم مچسبونید

ببخشید آخراش رو درست توضیح ندادم الان حالم بده ان شاءالله بعدا کاملش میکنم هر چند کسی اگر باهوش باشه با همین چیزا هم میتونه دانلود کنه A15

التماس دعا یاعلی

.
.
.
[عکس: Picture1.png]
(آخرین ویرایش در ۱۳۹۱-۱۱-۸ ۱۰:۱۱ عصر توسط Mohtasham.)
۱۳۹۱-۱۱-۸ ۰۸:۰۳ عصر
یافتن ارسالها نقل قول
 تشکر شده توسط: سعید پلیمر ، یانور ، iraniran ، Safari ، Bahar ، dorra ، سـجـّـا د ، Alireza Maleki ، مجتبی فرامرزی ، A.Ghasemzadeh
تبلیغات
نویسنده پیام
ارسال پاسخ