pedia-learning

جستجو در سایت:

فراموشی رمزعبور - عضــویت
عضــویت
انجمن تخصصی قاریان قرآن کریم

[-]
آخرین ارسالی ها
.::. ختم قرآن کریم (چهل و چهارمین دوره سایت) .::.
شروع کننده: allameh آخرین پست توسط: m.masiha پاسخ ها:4 ختم قرآن کریم نمایش ها:0 زمان:دیروز
امام سید علی حسینی خامنه ای (حفظه الله)
شروع کننده: محمدحسـن آخرین پست توسط: allameh پاسخ ها:70 سیاست قرآنی نمایش ها:2960 زمان:دیروز
قدیمی ترین عکس از گودال قتلگاه
شروع کننده: سعید پلیمر آخرین پست توسط: moztarzadeh پاسخ ها:1 بخش ویژه تصاویر نمایش ها:0 زمان:دیروز
معرفی وبلاگ ( راه استاد... محمد صدیق منشاوی )
شروع کننده: مسعود عباسی آخرین پست توسط: مسعود عباسی پاسخ ها:0 معرفی سایت و وبلاگهای مفید نمایش ها:0 زمان:دیروز
تلاوت های تصویری امید حسینی نژاد منتظری
شروع کننده: qoran74 آخرین پست توسط: A.Ghasemzadeh پاسخ ها:2 تلاوتهای تصویری ایرانی نمایش ها:3242 زمان:۱۳۹۳-۹-۲۵
دانلود تلاوت های استاد حامد شاکرنژاد
شروع کننده: GHARIAN آخرین پست توسط: A.Maarefi پاسخ ها:199 تلاوت های ایرانی نمایش ها:99633 زمان:۱۳۹۳-۹-۲۵
تصاویر قاریان و حافظان قران کریم
شروع کننده: مهدی مجید آخرین پست توسط: moztarzadeh پاسخ ها:265 بخش ویژه تصاویر نمایش ها:6028 زمان:دیروز
دانلود مقاطع تصویری کوتاه و به یاد ماندنی [2]
شروع کننده: Safari آخرین پست توسط: A.Ghasemzadeh پاسخ ها:79 دیگر تلاوتها نمایش ها:9828 زمان:۱۳۹۳-۹-۲۳
تلاوت های تصویری استاد حامد شاکرنژاد
شروع کننده: sahab1722 آخرین پست توسط: A.Ghasemzadeh پاسخ ها:132 تلاوتهای تصویری ایرانی نمایش ها:54287 زمان:۱۳۹۳-۹-۲۵
انتقال از مقامی به مقام دیگر
شروع کننده: غلامحسین نصیری آخرین پست توسط: milad.g پاسخ ها:5 گوشه ها و نغمات موسیقی عرب نمایش ها:1200 زمان:۱۳۹۳-۹-۲۲
جهت حرکت: - سرعت: - (توقف | حرکت) - بارگذاری مجدد
Plugin By Hamed
ارسال پاسخ 

رتبه موضوع:
  • 13 رای - 3.46 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش دانلود برنامه های رادیو قرآن
نویسنده پیام
نویسنده پیام
کـنـتـرل سـایـت
*

وضعيت : آفلاین
پست‌ها:688

اعتبار: 1369
5150 تشکر

ارسال: #1
آموزش دانلود برنامه های رادیو قرآن
بسم الله الرحمن الرحیم

سلام علیکم

گاها برای عزیزان پیش اومده یک برنامه داخل رادیو قرآن پخش شده حالا این برنامه شامل مصاحبه ، تلاوت ،تواشیح و .... میتونه باشه . خب ما یه آموزش به صورت پروژه ای رو انجام میدیم .
چون ما با استفاده از سایت "ایران صدا " این کار رو انجام میدیم نمیتونیم تمام کاربرد های اون رو بگیم حالا یا علتش زیاد بودنشه یا فقر علم ما که بابت این موضوع معذرت خواهی میکنم .
بریم سر اصل مطلب ...
هدف نهایی ما اینه که تلاوت استاد نعینع رو که شب یلدا یعنی 30آذر 1391 ساعت شش و خورده ای تا هفت و نیم انجام شده رو دانلود کنیم ... {تلاوت در خواستی آقا سجّاد}
اطلاعات لازم برای دانلود یک فایل صوتی تاریخ و ساعتشه فقط همین !
خب اولین کار اینه که ما باید تو سایت ایران صدا ثبت نام کنیم از طریق این لینک .. فکر میکنم همه پر کرده فرم ثبت نام رو بلد باشن با این حساب من یازم فرم پر شده ی خودم رو قرار میدم ...

[عکس: a1.png]

بعد از پر کردن فرم روی گزینه ی "ارسال" کلیک کند ... اگر اطلاعات وارد شده از نظر سیستم موردی نداشته باشه با پیام زیر مواجه میشید ...

[عکس: a2.png]

خب مرحله ی عضویت تموم شد میریم سراغ مرحله ی بعد ....
تو این مرحله به دو شکل میشه کارمون رو انجام بدیم یعنی چی ؟! یعنی اینکه وارد اون صفحه ای بشیم که اطلاعات رو از ما میخواد ...
راه اول اینه که رو این لینک کلیلک کنیم به همین سادگی ...
راه دوم اینه که از صفحه ی اصلی سایت ایران صدا قسمت پایین صفحه گزینه ی رادیو قرآن رو انتخاب کنیم مثل تصویر زیر

[عکس: a3.png]

با کلیک کردن رو گزینه ی رادیو قرآن وارد صفحه ی زیر میشیم

[عکس: a4.png]

حالا نوبت تطبیق اطلاعات تلاوت ما با گزینه های این صفحه میرسه ... 30آذر 1391 ساعت شش و خورده ای تا هفت و نیم .... حالا فرم رو اینطوری که میبینید با اطلاعات تطبیق میدیم

[عکس: a5.png]

بعد از وارد کردن اطلاعات روی گزینه ی دریافت کلیک کنید {با عرض پوزش من یادم رفت دورش خط بکشم}
صفحه رو که در زیر مشاهده میکنید بعد از کلیک کردن روی گزینه ی دریافت گزینه هاش نمایان میشه !!!

[عکس: a6.png]

خب در این مرحله افراد به دو دسته تقسیم میشن عده ای که از برنامه ی IDM استفاده میکنند و عده ای که نمیکنند ...
من عده ای رو که استفاده نمیکنند رو به دانلود و نصب این برنامه ارزشمند توصیه میکنم و فعلا باهاشون خداحافظی میکنم ا چون من تا حالا بدون استفاده از این برنامه تست نکردم...
خب دوستانی که برنامه آی دی ام رو دارن ... چون فایل های صوتی به بخش های نیم ساعته تقسیم میشه پس باید هر سه بخش رو دانود کرد و با برنامه های ادیت صدا اون ها رو به هم متصل کرد و قسمت های اضافی رو حذف کرد !
این سوال پیش میاد که برای دانلود چیکار کنیم ؟ من میگم کار سختی نیست کافیه روی این دکمه ای که تو شکل زیر دورش خط کشیده شده کلیک کنید

[عکس: a7.png]

وقتی کلیک کردید صفحه ی زیر رو مشاهده میکنید ...

[عکس: a8.png]

اینجاست که برنامه ی اینترنت دانلود منیجر وارد کار میشه ... حالا شما با کلیک کردن بر روی کزینه ای که نمایان شده فایل های صوتی رو دانلود میکنید و با یک نرم افزار ویرایش صدا اون ها رو به هم مچسبونید

ببخشید آخراش رو درست توضیح ندادم الان حالم بده ان شاءالله بعدا کاملش میکنم هر چند کسی اگر باهوش باشه با همین چیزا هم میتونه دانلود کنه A15

التماس دعا یاعلی

.
.
.
[عکس: Picture1.png]
۱۳۹۱-۱۱-۸ ۰۸:۰۳ عصر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: سعید پلیمر ، یانور ، iraniran ، Safari ، Bahar ، dorra ، سـجـّـا د ، Alireza Maleki ، مجتبی فرامرزی ، A.Ghasemzadeh
آگهی
ارسال پاسخ