جستجو در سایت:
نام کاربری:  
پسورد:     
عضــویت راهنما لیست اعضا نمایش ارسال‌های جدید نمایش ارسال‌های امروز

[-]
آخرین ارسالی ها
دانلود تلاوتهای استاد شحات محمد انور
شروع کننده:GHARIAN آخرین پست توسط:bara پاسخ ها:183 تلاوت های مصری نمایش ها:61035 زمان:امروز
-==بحث در مورد بخشها ومديران بخشها==-
شروع کننده:GHARIAN آخرین پست توسط:Mohtasham پاسخ ها:315 بخش وي‍ژه مديران ارشد سايت نمایش ها:2792 زمان:دیروز
پیشنهاد برای مسابقه
شروع کننده:شیخ صدرا آخرین پست توسط:محمد_جواد پاسخ ها:2 مسابقات انجمن قاریان [ویژه اعضا] نمایش ها:357 زمان:دیروز
تلاوت تقلیدی اعضاء انجمن قاریان قرآن
شروع کننده:بخشــنده آخرین پست توسط:بخشــنده پاسخ ها:3 قرائـت قرآن نمایش ها:275 زمان:دیروز
.::. ختم قرآن کریم (سی و ششمین دوره سایت) .::.
شروع کننده:allameh آخرین پست توسط:احمد شحات پاسخ ها:1 ختم قرآن کریم نمایش ها:20 زمان:دیروز
ミ✿ミویژه نامه ولادت حضرت فاطمه زهرا(س)ミ✿ミ
شروع کننده:shia آخرین پست توسط:allameh پاسخ ها:23 جمادی الثانی نمایش ها:4175 زمان:دیروز
دعای امام سجاد علیه السّلام در حق پدر ومادر
شروع کننده:یانور آخرین پست توسط:یانور پاسخ ها:0 اهـل بـیـت [علیهم السلام] نمایش ها:17 زمان:دیروز
✘✘ جلسات آنلاین بحث و گفتگو ✘✘
شروع کننده:allameh آخرین پست توسط:allameh پاسخ ها:70 بحـث و گفت وگو نمایش ها:5263 زمان:دیروز
انا اعطیناک الکوثر
شروع کننده:A.Ghasemzadeh آخرین پست توسط:یانور پاسخ ها:0 اهـل بـیـت [علیهم السلام] نمایش ها:21 زمان:دیروز
دانلود تلاوتهای استاد محمد رفعت
شروع کننده:shia آخرین پست توسط:bara پاسخ ها:16 تلاوت های مصری نمایش ها:7211 زمان:امروز
جهت حرکت: - سرعت: - (توقف | حرکت) - بارگذاری مجدد
Plugin By Hamed
برچسب ها: آموزش, دانلود, برنامه, های, رادیو, قرآن,
ارسال پاسخ 

رتبه موضوع:
  • 4 رای - 3.25 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش دانلود برنامه های رادیو قرآن
نویسنده پیام
کـنـتـرل سـایـت
*
پست‌ها: 734
اعتبار: 1429
وضعيت : آفلاین
جنسيت:
5076 تشکر
ارسال: #1
آموزش دانلود برنامه های رادیو قرآن
بسم الله الرحمن الرحیم

سلام علیکم

گاها برای عزیزان پیش اومده یک برنامه داخل رادیو قرآن پخش شده حالا این برنامه شامل مصاحبه ، تلاوت ،تواشیح و .... میتونه باشه . خب ما یه آموزش به صورت پروژه ای رو انجام میدیم .
چون ما با استفاده از سایت "ایران صدا " این کار رو انجام میدیم نمیتونیم تمام کاربرد های اون رو بگیم حالا یا علتش زیاد بودنشه یا فقر علم ما که بابت این موضوع معذرت خواهی میکنم .
بریم سر اصل مطلب ...
هدف نهایی ما اینه که تلاوت استاد نعینع رو که شب یلدا یعنی 30آذر 1391 ساعت شش و خورده ای تا هفت و نیم انجام شده رو دانلود کنیم ... {تلاوت در خواستی آقا سجّاد}
اطلاعات لازم برای دانلود یک فایل صوتی تاریخ و ساعتشه فقط همین !
خب اولین کار اینه که ما باید تو سایت ایران صدا ثبت نام کنیم از طریق این لینک .. فکر میکنم همه پر کرده فرم ثبت نام رو بلد باشن با این حساب من یازم فرم پر شده ی خودم رو قرار میدم ...

[عکس: a1.png]

بعد از پر کردن فرم روی گزینه ی "ارسال" کلیک کند ... اگر اطلاعات وارد شده از نظر سیستم موردی نداشته باشه با پیام زیر مواجه میشید ...

[عکس: a2.png]

خب مرحله ی عضویت تموم شد میریم سراغ مرحله ی بعد ....
تو این مرحله به دو شکل میشه کارمون رو انجام بدیم یعنی چی ؟! یعنی اینکه وارد اون صفحه ای بشیم که اطلاعات رو از ما میخواد ...
راه اول اینه که رو این لینک کلیلک کنیم به همین سادگی ...
راه دوم اینه که از صفحه ی اصلی سایت ایران صدا قسمت پایین صفحه گزینه ی رادیو قرآن رو انتخاب کنیم مثل تصویر زیر

[عکس: a3.png]

با کلیک کردن رو گزینه ی رادیو قرآن وارد صفحه ی زیر میشیم

[عکس: a4.png]

حالا نوبت تطبیق اطلاعات تلاوت ما با گزینه های این صفحه میرسه ... 30آذر 1391 ساعت شش و خورده ای تا هفت و نیم .... حالا فرم رو اینطوری که میبینید با اطلاعات تطبیق میدیم

[عکس: a5.png]

بعد از وارد کردن اطلاعات روی گزینه ی دریافت کلیک کنید {با عرض پوزش من یادم رفت دورش خط بکشم}
صفحه رو که در زیر مشاهده میکنید بعد از کلیک کردن روی گزینه ی دریافت گزینه هاش نمایان میشه !!!

[عکس: a6.png]

خب در این مرحله افراد به دو دسته تقسیم میشن عده ای که از برنامه ی IDM استفاده میکنند و عده ای که نمیکنند ...
من عده ای رو که استفاده نمیکنند رو به دانلود و نصب این برنامه ارزشمند توصیه میکنم و فعلا باهاشون خداحافظی میکنم ا چون من تا حالا بدون استفاده از این برنامه تست نکردم...
خب دوستانی که برنامه آی دی ام رو دارن ... چون فایل های صوتی به بخش های نیم ساعته تقسیم میشه پس باید هر سه بخش رو دانود کرد و با برنامه های ادیت صدا اون ها رو به هم متصل کرد و قسمت های اضافی رو حذف کرد !
این سوال پیش میاد که برای دانلود چیکار کنیم ؟ من میگم کار سختی نیست کافیه روی این دکمه ای که تو شکل زیر دورش خط کشیده شده کلیک کنید

[عکس: a7.png]

وقتی کلیک کردید صفحه ی زیر رو مشاهده میکنید ...

[عکس: a8.png]

اینجاست که برنامه ی اینترنت دانلود منیجر وارد کار میشه ... حالا شما با کلیک کردن بر روی کزینه ای که نمایان شده فایل های صوتی رو دانلود میکنید و با یک نرم افزار ویرایش صدا اون ها رو به هم مچسبونید

ببخشید آخراش رو درست توضیح ندادم الان حالم بده ان شاءالله بعدا کاملش میکنم هر چند کسی اگر باهوش باشه با همین چیزا هم میتونه دانلود کنه A15

التماس دعا یاعلی

.
.
.
[عکس: Picture1.png]
(آخرین ویرایش در ۱۳۹۱-۱۱-۸ ۱۰:۱۱ عصر توسط Mohtasham.)
۱۳۹۱-۱۱-۸ ۰۸:۰۳ عصر
یافتن ارسالها نقل قول
 تشکر شده توسط: سعید پلیمر ، یانور ، iraniran ، Safari ، Bahar ، dorra ، سـجـّـا د ، Alireza Maleki ، مجتبی فرامرزی ، A.Ghasemzadeh
تبلیغات
نویسنده پیام
ارسال پاسخ