تبلیغات شما در انجمن قاریان (بهمن ۲۳, ۱۳۹۴)

دعوت از دوستان و قاریان قرآن کریم برای همکاری بیشتر در انجمن قاریان (بهمن ۲۳, ۱۳۹۴)

رتبه موضوع:
  • 6 رای - 2.83 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
***تحلیل ابتهال از اعضای انحمن***
(۱۳۹۳-۰۱-۱۴, ۰۳:۱۱ ق.ظ)حیدری نوشته:  دومین ابتهال حقیر در سال 93 تقدیم به محضر ولی عصر(عج) امید که مورد قبول خودش قرار بگیره
از اساتید انجمن ممنون میشم من رو بیشتر راهنماییم کنند و همچنین از اعضا که هر نظری داشتند بیان کنند.
منتظر نظراتتونم

ابتهال طلعه الرشیده
بسمه تعالی

سلام علیکم

احسنتم... یکی ندونه فک میکنه این رو از قصد اینطوری کردین که کسی متوجه نشده چی دارین میگین!!! A05

* در کل اسلوب ابتهال رو خوب رعایت کردین و به خاطر انتخاب الحانی چون کرد و بیات که متناسب با مفاهیم ابتهالتون هست تحسینتون میکنم A40
* شروع ابتهالتون مناسب بود و تطابق رو روی عبارات " یا مولای.." که تکرار میشه خوب انجام میدین
* تنظیمتون در دقیقه 1:30 مناسب نبود و در اجرای تحریر هم نقص وجود داشت
* انتهای ابتهال هم که ضبط نشده و نمیشه تشخیص داد چجوری جمعش کردین!

در کل خوب بود ولی به علت کیفیت بسیار بد صدا نمیشه خوب نظر داد

موفق باشید

یاعلی
قال رسول الله صلّى الله عليه وآله:

من مات ولم يعرف إمام زمانه، مات ميتة جاهلية
پاسخ }}
سپاس شده توسط: A.Maarefi ، Safari ، تـبــارک ، Ali Alavi ، زینب74 ، یانور ، تکتم2
آگهی
(۱۳۹۳-۰۱-۱۶, ۰۲:۱۱ ب.ظ)moztarzadeh نوشته:  دومین ابتهال حقیر در سال 93 تقدیم به محضر ولی عصر(عج) امید که مورد قبول خودش قرار بگیرهاز اساتید انجمن ممنون میشم من رو بیشتر راهنماییم کنند و همچنین از اعضا که هر نظری داشتند بیان کنند.منتظر نظراتتونم

ابتهال طلعه الرشیده
سلام
در کلیّت خوب بود ؛ ولی سعـی کنیـد فایل اصلـی رو قرار بدیـد که بشـه بهتـر نظر داد.
در برخی قسمت هـا احساس وجود « ناکوکـی » کـردم ... احتمالا بدلیـل کیفیت پایین ضبط بوده A03
« خداوند به همه چیز آگاه است »

امیدوارم فقط به همین یک آیه ایمان بیاوریم !
پاسخ }}
سپاس شده توسط: تـبــارک ، Ali Alavi ، moztarzadeh ، زینب74 ، یانور ، تکتم2
(۱۳۹۳-۰۱-۱۶, ۰۲:۱۱ ب.ظ)moztarzadeh نوشته:  
(۱۳۹۳-۰۱-۱۴, ۰۳:۱۱ ق.ظ)حیدری نوشته:  دومین ابتهال حقیر در سال 93 تقدیم به محضر ولی عصر(عج) امید که مورد قبول خودش قرار بگیره
از اساتید انجمن ممنون میشم من رو بیشتر راهنماییم کنند و همچنین از اعضا که هر نظری داشتند بیان کنند.
منتظر نظراتتونم

ابتهال طلعه الرشیده
بسمه تعالی

سلام علیکم

احسنتم... یکی ندونه فک میکنه این رو از قصد اینطوری کردین که کسی متوجه نشده چی دارین میگین!!! A05

* در کل اسلوب ابتهال رو خوب رعایت کردین و به خاطر انتخاب الحانی چون کرد و بیات که متناسب با مفاهیم ابتهالتون هست تحسینتون میکنم A40
* شروع ابتهالتون مناسب بود و تطابق رو روی عبارات " یا مولای.." که تکرار میشه خوب انجام میدین

موفق باشید

یاعلی

بسیار ممنون از کارشناسیتون ان شاءالله با راهنمایی شما و سایر اساتید سایت مشکلات رو بر طرف میکنم.
حالا کیفیتش بد تر از این بود بازم یکم با نرم افزار روش کار کردم تا شد این!!شعرش رو هم خودم سروده بودم.

(۱۳۹۳-۰۱-۱۶, ۰۳:۴۷ ب.ظ)Safari نوشته:  
(۱۳۹۳-۰۱-۱۶, ۰۲:۱۱ ب.ظ)moztarzadeh نوشته:  دومین ابتهال حقیر در سال 93 تقدیم به محضر ولی عصر(عج) امید که مورد قبول خودش قرار بگیرهاز اساتید انجمن ممنون میشم من رو بیشتر راهنماییم کنند و همچنین از اعضا که هر نظری داشتند بیان کنند.منتظر نظراتتونم

ابتهال طلعه الرشیده
سلام
در کلیّت خوب بود ؛ ولی سعـی کنیـد فایل اصلـی رو قرار بدیـد که بشـه بهتـر نظر داد.
در برخی قسمت هـا احساس وجود « ناکوکـی » کـردم ... احتمالا بدلیـل کیفیت پایین ضبط بوده A03

ممنون. نا کوکی ها از اجرای بنده بوده!البته که ضبطش هم زیاد جالب نیست.
فایل اصلی کیفیتش بدتر از اینه.البته کمی طولانی تر از این هستش.
تابع قوانین انجمن بزرگ قاریان

به گوش کردنش می ارزه !!((هر کی دنبال چیزی میگرده که بتونه باهاش به حال معنوی برسه اینو توصیه میکنم))

http://www.gharian.ir/showthread.php?tid=6144&pid=42791#pid42791

خاک پای قاریان بی ریا...

السلام علیک یا فاطمه الزهرا سیده نساءالعالمین.

پاسخ }}
سپاس شده توسط: A.Maarefi ، moztarzadeh ، زینب74 ، یانور ، تـبــارک ، تکتم2
(۱۳۹۳-۰۱-۱۷, ۰۱:۲۹ ق.ظ)حیدری نوشته:  
(۱۳۹۳-۰۱-۱۶, ۰۲:۱۱ ب.ظ)moztarzadeh نوشته:  
منتظر نظراتتونم

ابتهال طلعه الرشیده
بسمه تعالی

سلام علیکم

موفق باشید

یاعلی

بسیار ممنون از کارشناسیتون ان شاءالله با راهنمایی شما و سایر اساتید سایت مشکلات رو بر طرف میکنم.
حالا کیفیتش بد تر از این بود بازم یکم با نرم افزار روش کار کردم تا شد این!!شعرش رو هم خودم سروده بودم.

(۱۳۹۳-۰۱-۱۶, ۰۳:۴۷ ب.ظ)Safari نوشته:  

ابتهال طلعه الرشیده
سلام

ممنون. نا کوکی ها از اجرای بنده بوده!البته که ضبطش هم زیاد جالب نیست.
فایل اصلی کیفیتش بدتر از اینه.البته کمی طولانی تر از این هستش.
بسمه تعالی

سلام مجدد

با توجه به اینکه فرمودید شعر این کار رو هم خودتون سرودید بسیار کنجکاو شدم که صوت با کیفیت این ابتهال رو بشنوم تا از اون نظر هم بررسی بشه. لطفا با توجه به اینکه زمان این ابتهال کوتاه هست مجددا اون رو اجرا کنید و این بار با کیفیت بهتری ضبط کنید و همراه با متن شعر قرار بدین. A03

موفق باشید

یاعلی
قال رسول الله صلّى الله عليه وآله:

من مات ولم يعرف إمام زمانه، مات ميتة جاهلية
پاسخ }}
(۱۳۹۳-۰۱-۱۷, ۱۲:۳۶ ب.ظ)moztarzadeh نوشته:  بسمه تعالی

سلام مجدد

با توجه به اینکه فرمودید شعر این کار رو هم خودتون سرودید بسیار کنجکاو شدم که صوت با کیفیت این ابتهال رو بشنوم تا از اون نظر هم بررسی بشه. لطفا با توجه به اینکه زمان این ابتهال کوتاه هست مجددا اون رو اجرا کنید و این بار با کیفیت بهتری ضبط کنید و همراه با متن شعر قرار بدین. A03

موفق باشید

یاعلی
ان شاءالله با کمی تغییر اگه جایی اجرا کردم و ضبط شد همراه با شعرش قرار میدم.
تابع قوانین انجمن بزرگ قاریان

به گوش کردنش می ارزه !!((هر کی دنبال چیزی میگرده که بتونه باهاش به حال معنوی برسه اینو توصیه میکنم))

http://www.gharian.ir/showthread.php?tid=6144&pid=42791#pid42791

خاک پای قاریان بی ریا...

السلام علیک یا فاطمه الزهرا سیده نساءالعالمین.

پاسخ }}
سپاس شده توسط: محمدحسـن