تبلیغات شما در انجمن قاریان (February 12, 2016)

دعوت از دوستان و قاریان قرآن کریم برای همکاری بیشتر در انجمن قاریان (February 12, 2016)

رتبه موضوع:
  • 13 رای - 3.31 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال این صدای کدام قاری مصری می باشد ؟
Rainbow 

.mp3   این کیست.mp3 (اندازه 572.65 KB / تعداد دانلود: 68) سلام : حدودا سال 1363 بود من تلاوتی را از رادیو ضبط کردم روی نوارهای قدیمی . متاسفانه نوار هم کلی تاشده وچسب خورده بود وتکه تکه از آیات . ضبط شده که برای من خاطره ساز است . وخیلی از صدا وسبک آن تلاوت خوشم می آید . منتها نمی دانم چه کسی خوانده . تعجبم که با آنکه اکثر اساتید مصری می شناسم . ولی موندم این قاری کی هست . شاید هم خیلی راحت باشد . البته من شککم به استاد شعیشه است ولی خیلی کم . لطفا دانلود بفرمایید (خیلی کوتاه هست ) وبه بنده اطلاع بدهید . ممنون از همگی

پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:

آگهی
سلام علیکم
ایشون استاد شعبان عبدالعزیز صیاد هستند.
موفق باشین

پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:

سلام ممنون جناب ملکی . ولی من صدای صیاد را می شناسم مطمئن هستید ایشون هستند ؟ در ضمن این تلاوت را می شود تواینترنت پیدا کرد ، کدام سوره ها بوده ؟ بازم ممنون میشم .

پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:

شک نکنید استاد شعبان صیاد هست
به خاطر این که کیفیت نوار پائین بوده ، صدای استاد یکم بیشتر از حالت معمولی بم شنیده میشه
و شما بیشتر صداهای زیرتری از استاد شنیدید و به این دلیل فکر میکنید که استاد صیاد نیست
تا اونجایی که من دیدم 14 تا سوره اسراء خونده استاد صیاد به این ترتیب
1 - از اول سوره اسراء تا آیه 16 + تو بعضی تلاوتها همراه با سوره علق
2 - از آیه 70 یا 71 تا آیات 85 الی 86 سوره اسراء
3 - آیات پایانی سوره اسراء
این فراز که شما گذاشتین مربوط میشه به دومین ردیفی که گذاشتم
و در حدود 10 تلاوت مربوط به این آیات هست
منتها من گوش کردم ولی تلاوتی با این فراز به گوشم نخورد
شما میتونید تلاوتهای استاد رو از سوره های اسراء و دیگر سور خوانده شده در حدود 276 تلاوت رو از اینجا دانلود کنید

پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:

خیلی ممنون جناب ایلیا A57، کمک بزرگی بود . سه دهه مونده بودم که این صدای کدام استاد است . حتما دانلودش می کنم ، اگر پیدا نکردم شما باید از طرف من بروی مصر وبرایم بیاوری !!!!!!!!! (خخخخخخخخه A38 )

پاسخ }}}}
سپاس شده توسط: