زمان کنونی: ۱۳۹۹-۱۲-۱۲، ۰۳:۴۳ ق.ظ
مهمان عزیز خوش‌آمدید. (ورودعضــویت)

جستجو در سایت:
قرآن آنلاین سایت بصورت فلش

رتبه موضوع:
  • 25 رای - 3.6 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
احیای شب نیمه شعبان (خیلی خیلی مهم)
نویسنده پیام
لا یمسه إلا المطهرون
*
موضوع‌ها: 79
اعتبار: 1,304
سپاس‌ها: 0
0 سپاس گرفته‌شده در 0 ارسال
وضعيت : آفلاین

ارسال: #1
احیای شب نیمه شعبان (خیلی خیلی مهم)
[align=start]
بسم رب المهدی (تا اخرش بخونید لطفا)

عرض سلام و خسته نباشید خدمت همه خوانندگان محترم و اعضا و مدیران سایت قاریان.ان شاء الله که موفق و موید باشید !

اصولا یکی از گلایه هایی که میشه از خدا کرد اینه که چرا ما امام زمانموم رو نمی بینیم؟؟؟ چرا نمیرسونی اون امام دوازده رو ؟؟؟

و این یک گلایه بجاست ! زیرا که امام زمان حق مسلم هر عصر و دوره و زمانیه.وما از حق خود دور مانده وغافل شده ایم !!!

همه ما میدونیم که هدف ایران از انقلاب اسلامی بیرون کردن شاه و استقلال و آزادی و ... نبود.چرا این ها همه بود ولی هدف اصلی تشکیل یک حکومت شیعه و مقدمه سازی ظهور منجی یعنی فراهم کردن شرایط ظهور فرزند زهرا (س) بود. و این بزرگترین و آرمانی ترین هدفی است که یک جامعه و مردم یک جامعه میتوانند داشته باشند.

چرا که مهدی عصاره و چکیده تمامی انبیاست طاووس اهل جنت است و در یک کلام آنچه خوبیان اولیا انبیا ائمه و ... همه دارند مهدی به تنها و یک جا دارد. و به یقین چنین هدفی سختی ها و مشقت های بسیار دارد.

عزیزان من بدانید که برای آمدن مهدی برای شیعه رنج ها و سختی ها مقدر شده است ولی ولی ولی شیعه ملزم به کشیدن چنین رنج هایی نیست !!! میشود که بدون سختی و رنج به مهدی رسید !!!

مسئله امروز ما با جهان بر سر مهدی است !!! ما ملتی هستیم که از مادیات بریده و یک صدا فرزند زهرا را میخوانیم !!! بخدا قسم ملت ایران قبل از انقلاب هم نماز میخوندن حج میرفتن روزه میگرفتن و ...بخدا قسم که ایران قبل از انقلاب تاسیسات هسته ای داشت خیلی خیلی بیشتر از الان میتونست تو زمینه هسته ای پیشرفت کنه ولی چرا آمریکا کاری به کار ما نداشت ؟؟؟ ما امروز تنها حکومت شیعه در جهان رو داریم و ان شاء الله که به سلامت این علم رو بدت خود حضرت میرسونیم !

بدانید بدانید بدانید که این مردم ایران حق این رو دارند که مردم عصر ظهور باشند. هیچ جای دنیا مردمی این چنینی نخواهید یافت !!!

اکثرا میدونیم که قوم بنی اسرائیل با ندبه تونست حدود یک سوم ظهور موسی رو نزدیک کنه...چرا ما نتونیم ؟؟؟

بیاید همه دست بدست هم بدیم تا آقامون بیاد...و مطمئن باشید که دعای ما اثر داره هر چند که گناه کار باشیم....

دیگه از یهودیا که کمتر نیستیم ..هستیم ؟؟؟

بابا کوفه ای هام عرضه داشتن بخدا....تونستن امام زمانشونو بیارن....گر چه بعدش گند زدن به همه چی ...

ولی ما کوفی نیستیم یهودم نیستیم...ما مسلمانیم...ما از نسل سلمان هستیم...

به نقل روایات ما برادران رسول الله هستیم.خود پیامبر فرمود این اخوانی؟؟؟ همه صحابه گفتن ای رسول خدا ما اینجاییم فرمود نه شما برادران من نیستید شما اصحاب من هسید بعد دست زد به شونه سلمان و فرمود که برادران من از نسل سلمان هستن...

عاجزانه التماس میکنم به همه کسانی که این مطالب رو مطالعه کردند حتما حتما تو شهر خودتون تو محله خودتون تو کوچه خودتون هر جا که میتونید مراسم احیای شب نیمه شعبان رو تشکیل بدید..

.اینقده نگید که اووو کو تا ظهور. ظهور داره تو ذهن مردم افسانه میشه.بخدا که نیاز نیست حتما همه جا رو آشوب بگیره همه جا رو خون و جنگ و غارت بگبره تا مهدی بیاد نه نه لزومی در این امور نیست..اگر شیعه بیدار نشه و به همین روش ادامه بده این اتفاق ها میفته ولی اگرم بیدار شه و بفهمه و درک کنه که امام زمان رو لازم داره لزومی در مقدر شدن این امور نیست !

مراسم رو برگزار کنید به هر کسی که میتونید صحبیت کنید شب تا ضبح امن یجیب بخونید دعای ندبه...

خسته نشدید از بس که نیمه های شعبان جشن و پایکوبی کردید بخدا ادم نمیدونه نیمه شعبان خوشال باشه یا گریه کنه...1000 و اندی سال تو جشن ها زدن و رقصیدن و خوش گذروندن هیچ کاری پیش نرفت.امسال رو ندبه کنید تا ببینیم خدا چی میخواد.

ببخشید اگه جسارت کردم !

سلامتی و تعجیل در فرج صلوات.A59

[عکس: 30517356805061081045.jpg]

[align=start]
[/align][/align]

وعده ما کنکور سراسری تجربی سال 1395 هجری شمسی
۱۳۹۳-۰۲-۲۱, ۰۲:۰۰ ق.ظ
ارسال‌ها پاسخ
آگهی
نویسنده پیام
لا یمسه إلا المطهرون
*
موضوع‌ها: 79
اعتبار: 1,304
سپاس‌ها: 0
0 سپاس گرفته‌شده در 0 ارسال
وضعيت : آفلاین

ارسال: #2
RE: احیای شب نیمه شعبان (خیلی خیلی مهم)
[عکس: 4gNz]

وعده ما کنکور سراسری تجربی سال 1395 هجری شمسی
۱۳۹۳-۰۲-۲۱, ۰۹:۰۹ ق.ظ
ارسال‌ها پاسخ

پرش به انجمن:

logo-samandehi
گیگفا هـــــاســت
ارائه خدمات هاستینگ و سرورهای مجازی
فروشگاه اینترنتی قاریان
هرآنچه از یک فروشگاه لوکس میخواهید
فروتل
سیستم همکاری در فروش
فروشگاه
فروشگاه اینترنتی ایران
فروش آنلاین شارژ ایرانسل و همراه اول
شارژ آنلاین ایرانسل و همراه اول
تبلیغات
تبلیغات شما در اینجا

MyBB SQL Error

MyBB has experienced an internal SQL error and cannot continue.

SQL Error:
1146 - Table 'gharian_mybb.mybb_threadviews' doesn't exist
Query:
INSERT INTO mybb_threadviews (tid) VALUES('6538')