زمان کنونی: ۱۳۹۹-۱۲-۱۲، ۰۳:۵۶ ق.ظ
مهمان عزیز خوش‌آمدید. (ورودعضــویت)

جستجو در سایت:
قرآن آنلاین سایت بصورت فلش
 
رتبه موضوع:
  • 49 رای - 3.37 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مهم بشارت های نزدیک بودن ظهور/ حتما بخونید و خداروشکر کنید که دارید بهش میرسید!
نویسنده پیام
عضو فـعـال انجمن
*
ارسال‌ها: 80
موضوع‌ها: 16
تاریخ عضویت: ۱۳۹۲ تير
اعتبار: 45
سپاس‌ها: 0
0 سپاس گرفته‌شده در 0 ارسال
وضعيت : آفلاین
 
ارسال: #11
RE: بشارت های نزدیک بودن ظهور/ حتما بخونید و خداروشکر کنید که دارید بهش میرسید!
بشارت 4

ان شاالله ظهور حضرت نزدیک است
[عکس: Bohlool.jpg]

مصاحبه ای با عالم فاضل و متعبّد شیخ بهلول:سؤال: آقای بهلول! لطفاً جریان سفر شما به سوریه و دیدن عثمان بن عنبسه سفیانی
(لعنة الله علیه) که در روایات آمده است و جزو علامات حتمیه ظهور امام زمان (عجّل الله تعالى فرجه الشّریف) است را بیان بفرمایید.

جواب: بسم الله الرّحمن الرّحیم. من برای زیارت حضرت زینب سلام الله علیها وحضرت رقیه (س)، به سوریه رفته بودم ودر حدود 20 روز در آنجا بودم. حافظ اسد (رئیس جمهور سوریه) مرا دعوت نمود وبه خانه خود برد واز من پذیرایی نمود. از آنجا مرا به ارتش سوریه برد وگفت که برای ارتش سوریه صحبت کنم. من هم به منبر رفته وبرای آنان سخنرانی کردم. وقتی که از منبر پائین آمدم. یک منصب داری داخل شد. در آن وقت عدّه ای گفتند: (جاء سفیانی) یعنی سفیانی آمد. دیدم او یک سرتیپ ارتش سوریه است. من با او شروع به صحبت کردن کردم واسم کوچک او را پرسیدم. گفت: اسمم عثمان بن عنبسه است. دیدم خودش است واو از لحاظ قیافه ای همان خصوصیاتی را داشت که در روایات از سفیانی آمده است. در صحبتهای خود با او متوجّه شدم که وی به فکر این است که رئیس جمهور سوریه بشود. واین موضوع را از اینجا فهمیدم که وقتی من پیش او از حافظ اسد تعریف کردم وگفتم که حافظ اسد خیلی نسبت به من مهربانی کرد، او گفت: حافظ اسد به شما هیچ لطفی نکرده است. اگر من جای حافظ اسد بودم شما را نخست وزیر خود می کردم. و من از این حرفش فهمیدم که او میل دارد جای حافظ اسد بنشیند. (لازم به تذکر است که این حرف، یقیناً به شوخی یا از روی حیله گری ونیرنگ بازی بوده است).


سؤال: آقای بهلول! نظر شما راجع به درگیری جهانی چیست و ایران در آن وقت چه موقعیتی خواهد داشت؟

جواب: بنظر من به زودی درگیری جهانی پیش می آید و تمام دنیا حتى ایران نیز داخل در این درگیری خواهد بود.
ظهور نزدیک است!
ایشان در یکی دیگر از منبرهایشان در منطقه جیلارد دماوند فرمودند: انشاالله ظهور نزدیک است، شاید من نبینم ولی این جوانان که پای منبر من نشسته اند خواهند دید!در جایی دیگر نیز فرموده بودند: هر صد سال متعلق به یک معصوم است و قرن چهاردهم هم برای حضرت صاحب (عج) است.انشاالله ظهورشان نزدیک است!ازفرمایشات اولیاءالله و نشانه های آشکار شده بر می آید که ان شاالله ظهور حضرت نزدیک است

[عکس: hlguageep8j16vdfg.jpg?size_id=5]
۱۳۹۳-۰۵-۱۵, ۰۷:۵۱ ق.ظ
وب‌سایت ارسال‌ها پاسخ
آگهی
نویسنده پیام
عضو فـعـال انجمن
*
ارسال‌ها: 80
موضوع‌ها: 16
تاریخ عضویت: ۱۳۹۲ تير
اعتبار: 45
سپاس‌ها: 0
0 سپاس گرفته‌شده در 0 ارسال
وضعيت : آفلاین
 
ارسال: #12
RE: بشارت های نزدیک بودن ظهور/ حتما بخونید و خداروشکر کنید که دارید بهش میرسید!
بشارت 5

به زودى شاهد ظهور مسیح خواهیم بود.

[عکس: HCnD1793792.jpg]
[b]
[/b]
برل لازار (Berel Lazar) -خاخام اعظم روسیه - معتقد است که جهان به زودى شاهد ظهور مسیح خواهد بود تا براساس اعمال آنان به آنها پاداش دهد.

به نوشته روزنامه «شرق»، خاخام لازار در گفت وگو با روزنامه «گازتا» گفت: «ما مى دانیم كه او (مسیح) بسیار نزدیک است.مسیح ممكن است به دنیا آمده باشد، ولى تا زمانى كه خداوند به او دستور ندهد، نمى تواند خود را آشكار نماید و جهان را براى بهتر شدن تغییر دهد.»

وى با اشاره به این كه جهان امروز در شرایطى كه گفته مى شود همانند شرایط ظهور مسیح است، قرار دارد، گفت: «زمان آن فرا رسیده است. از یک سو، چیزهاى بسیار خوبى توسط انسان در جهان تولید شده است و پیشرفت علم و فناورى زمینه را براى حل بسیارى از مشكلات بشریت همچون بیمارى‌ها‌ و خشكسالى فراهم كرده است و از سوى دیگر انسان‌ها‌ براى نخستین بار از زمان خلقت به گونه اى راه‌ها‌ى تخریبى را در پیش گرفته اند كه نسل ما و حتى تمام جهان را مى تواند در معرض نابودى قرار دهد.»

خاخام برل لازار افزود: «ما در لبه تاریخ زندگى مى كنیم و این مسئله در همه جا قابل احساس است.» خاخام اعظم روسیه در پایان از همه مردم خواست با انجام اعمال خوب به ظهور سریع تر مسیح كمک كنند.


[عکس: 1_babolgif-1.gif]

[عکس: hlguageep8j16vdfg.jpg?size_id=5]
۱۳۹۳-۰۵-۱۷, ۰۹:۲۴ ب.ظ
وب‌سایت ارسال‌ها پاسخ
نویسنده پیام
عضو فـعـال انجمن
*
ارسال‌ها: 80
موضوع‌ها: 16
تاریخ عضویت: ۱۳۹۲ تير
اعتبار: 45
سپاس‌ها: 0
0 سپاس گرفته‌شده در 0 ارسال
وضعيت : آفلاین
 
ارسال: #13
RE: بشارت های نزدیک بودن ظهور/ حتما بخونید و خداروشکر کنید که دارید بهش میرسید!
بشارت 6​


سؤال: با توجّه به ظلم وستم وفساد وتباهی که هر روز در جهان بیشتر و بیشتر می شود و همینطور با توجّه به رُشد فکری جهانیان نسبت به اسلام واقعی و با به وقوع پیوستن اکثر علامات غیرحتمیه که در مورد ظهور امام زمان عجل الله تعالى فرجه الشریف آمده است، آیا احتمال ظهور ایشان در عصر کنونی می رود یا خیر؟


1- آیة الله سید محمّد حسینی قزوینی:

با توجّه به احادیث علائم ظهور، احتمال آن دور از حقیقت نیست:

البتّه ظلم وستم، بال وپرش را بر روی ساکنان کره زمین آنچنان گسترده که کمتر کسی را می توان دید که از این هیولای ستم در امان باشد ولی حدّ واندازه ونحوه پر شدن ستم در سراسر جهان برای ما معلوم نیست. لذا تعیین وقت طبق روایات، خلاف شرع است وموجب می شود مردم نسبت به مقدّسات بدبین شوند. چون در تاریخ زیاد دیده شده است که افرادی، زمانی را برای ظهور معین کرده اند وعدم تحقّق ظهور در آن وقت معین باعث بدبینی وتزلزل عقاید عدّه ای گردیده است ولذا بنظر می رسد از تعیین وقت باید بشدّت خودداری کرد وفقط باید نسبت به آمادگی مردم از نظر فرهنگی، اعتقادی وتقوی کوشش نمود. البتّه با توجّه به احادیث وارده نسبت به علائم ظهور، احتمال آن دور از حقیقت نیست. این حقیر، با توجّه به صحبتهایی که در حدود 5 سال قبل با آقای بهلول داشتم ایشان فرمودند که: من در سوریه با فردی ملاقات کردم که با توجّه به شواهد وقرائن، احتمال می دهم که همان سفیانی مورد نظر در روایات باشد واین مجرّد احتمال است. ما باید آنچنان آمادگی داشته باشیم که در هر هفته وهر روز بلکه در هر ساعت احتمال ظهور را بدهیم یعنی خود را آنچنان مهیا وآماده کنیم واحتمال بدهیم که در همین ساعتی که الان در آن هستیم شاید ظهور واقع شود وما باید جزو یاران آن حضرت باشیم.

2- حجّة الاسلام شیخ الرّئیس کرمانی:

ظهور صغرى شروع شده است:

آری! گفته اند ظهور هم همانند غیبت، صغرى وکبرى دارد. ظهور صغرى از حدود 70 سال قبل شروع شده دلائل وشواهد آن عبارتند از:

الف - مطرح شدن نام آن حضرت در هر مکان.

ب - کثرت تشّرفات.

ج - اوج گرفتن نام آن حضرت در کتُب، اشعار، جلسات وغیره.

3- حجّة الاسلام سید وهّاب ضیائی:

احتمال قوی دارد وآمدن آن حضرت دل باور می خواهد:

احتمال قوی دارد. از صد وپنجاه وچند علامت که برای حضرت گفته اند قریب صد و بیست تای آنها محقّق شده وکمتر آن باقی مانده وآمدن آن حضرت دل باور می خواهد. ظاهر شدن ستاره دنبال دار ما را نوید می دهد.

تشکیل حکومت اسلامی از نشانه های ظهور آن حضرت است زیرا بعد از این حکومت، آمدن سید حسنی خواهد بود که قریب چهل سال طول می کشد.

ای برادر یک اربعین بگذرد آید سیدی از آل حسن

از الطاف بی شائبه شما جوانان عزیز، تقدیر وتشکر دارم واز خدای سبحان مسئلت دارم که اوقات شب وروز شما با یادش معمور، عبادات وخدمات شما مقبول، سینه شما را شرح صدر، فکرتان را عالی، زبانتان را به حکمت گویا، قلبتان را به نور قرآن وولایت منوّر وقدمهای شما را از هر لغزش مصون بدارد.

4- استاد علیرضا جاویدی:

تمام علائم برای استقبال ظهور انجام شده، فقط باید منتظر ظهور بود:
تمام علائم برای استقبال ظهور انجام شده، فقط باید منتظر ظهور بود. مثل وقتی که صبح می خواهد خورشید از پشت کوه طلوع کند. و امام فرموده اند که هر وقت امام زمانتان غایبشد صبح وشام منتظرش باشید.5- حجّة الاسلام علیرضا نعمتی: اکثر علامات ظهور انجام شده است ...

با توجّه به پیروزی انقلاب اسلامی و ارتباط آن با امام عصر (عج) بهترین زمینه برای آنکه بتوانیم امام عصر را به جهانیان معرّفی کنیم وجود پیدا کرده است که متأسّفانه بسیار در این جهت کوتاهی کرده ایم و با ضعف فکری که عموماً در بین ما رایج است و هنوز باور نکرده ایم که می شود امام زمان (ع) در زمان ما ظهور بفرماید؛ در نتیجه نیروهای مادّی و معنوی خود را نیز در این جهت بکار نگرفته و مشغول زندگی خود شده ایم.

تأکید ما بر این مطلب است که مردم ما باید باور کنند که اگر بخواهند می توانند موجب ظهور آن حضرت شوند؛ خصوصاً با توجّه به آنکه همه علامات (بجز پنج علامت حتمی که مقارن باظهور است) انجام شده و اصولاً ظهور امام زمان (ارواحنا فداه) آنطور که ما فکر می کنیم بستگی به علائم ندارد، چرا که طبق آیات وروایات به یکباره ظهور صورت خواهد گرفت و علایم حتمیه نیز بعضی همزمان با ظهور وبعضی مقداری پس از ظهور است (مثل سفیانی که پس از ظهور امام عصر (ارواحنا فداه) با آن حضرت درگیر می شود).

به هر حال عاشق و دلباخته محبوب حضرت بقیة الله ارواحنا فداه، چندان منتظر علامت نیست بلکه منتظر خود حضرت است که بیش از هزار وصد سال است از ظهورش تأخیر شده است و اگر شیعیان چنین سُست نبودند، از هزار سال پیش ظهور آغاز می شد.


6- آیة الله شاه آبادی:

هر زمانی که دو شرط یاد شده در جواب سؤال یعنی رسیدن اصحاب حضرت به تعداد معین شده و فراهم شدن زمینه قبول حکومت عدل حضرت در میان توده مردم محقّق شود، ظهور اگر خدا بخواهد تحقّق می یابد والاّ خیر.7- حجّة الاسلام محمّد کاظم کاشانی: بارقه های اُمید زیادی در دل منتظران امام زمان (ع) ایجاد شده است.

اگر به آمادگی و بلوغ فکری که برای اکثریت مردم اتّفاق افتاده است و به بُن بست رسیدن تلاشهای بشری برای ایجاد جامعه ای بدون فساد و خونریزی توجّه داشته باشیم متوجّه می شویم پذیرش و آمادگی مردم برای حکومتی الهی و فوق بشری بسیار زیاد شده است و بارقه های امید زیادی در دل منتظرانش ایجاد نموده است. اُمیدواریم خدای تعالى هر چه زودتر ظهور موفور السّرور آن امام همام را مقدّر فرماید.
[عکس: 1_babolgif-1.gif]

[عکس: hlguageep8j16vdfg.jpg?size_id=5]
۱۳۹۳-۰۵-۱۹, ۰۱:۴۷ ق.ظ
وب‌سایت ارسال‌ها پاسخ


موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  یمانی و واقعه ظهور کبری سید متولی عبدالعال 0 2,227 ۱۳۹۲-۰۱-۰۳, ۱۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: سید متولی عبدالعال
  حَمْص سرزمینی درگیر در واقعه ظهور سید متولی عبدالعال 0 2,218 ۱۳۹۱-۱۲-۳۰, ۰۱:۲۱ ق.ظ
آخرین ارسال: سید متولی عبدالعال
  فیلم مستند ایرانی " ظهورنزدیک است " که به برسی علائم ظهور می پردازد alim2006 4 4,564 ۱۳۹۰-۱۲-۱۵, ۰۱:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: shia
Rainbow نخستین سخنان امام زمان (عج) بعد از ظهور منتظر 2 4,386 ۱۳۹۰-۱۲-۰۳, ۰۸:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: a_tiye
  نشانه های ظهور امام زمان (عج) tasbiheabi 2 3,222 ۱۳۹۰-۰۷-۰۴, ۰۵:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: sara-z
Video دلایل عقلی و نقلی زنده بودن امام زمان (عج) yaseman9 0 2,460 ۱۳۹۰-۰۵-۱۵, ۰۵:۵۱ ق.ظ
آخرین ارسال: yaseman9
Star بعد از ظهور امام زمان (عج) كه تمام علوم به نهايت رشد مي رسند، آيا علم راكد مي شود؟ Safari 0 2,876 ۱۳۹۰-۰۵-۰۴, ۰۷:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Safari
  حوادث 6 ماهه پاياني منتهي به ظهور حضرت حجت (عج) Safari 6 4,763 ۱۳۹۰-۰۱-۰۹, ۰۲:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Safari
  اعتقادات قبل از ظهور tasbiheabi 5 4,765 ۱۳۸۹-۱۲-۱۰, ۰۹:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: tasbiheabi
  حوادث مصر در آستانه ظهور 1 منتظر 2 2,429 ۱۳۸۹-۱۲-۰۳, ۰۹:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: منتظر

پرش به انجمن:


logo-samandehi
گیگفا هـــــاســت
ارائه خدمات هاستینگ و سرورهای مجازی
فروشگاه اینترنتی قاریان
هرآنچه از یک فروشگاه لوکس میخواهید
فروتل
سیستم همکاری در فروش
فروشگاه
فروشگاه اینترنتی ایران
فروش آنلاین شارژ ایرانسل و همراه اول
شارژ آنلاین ایرانسل و همراه اول
تبلیغات
تبلیغات شما در اینجا

MyBB SQL Error

MyBB has experienced an internal SQL error and cannot continue.

SQL Error:
1146 - Table 'gharian_mybb.mybb_threadviews' doesn't exist
Query:
INSERT INTO mybb_threadviews (tid) VALUES('6704')