تبلیغات شما در انجمن قاریان (February 12, 2016)

دعوت از دوستان و قاریان قرآن کریم برای همکاری بیشتر در انجمن قاریان (February 12, 2016)

رتبه موضوع:
  • 39 رای - 3.26 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جلسه جلسه قرآن برای نقد و بررسی تلاوت اعضاء انجمن
سلام:یه تلاوت از دوست خوبم آقای جعفر مرادی ساکن زنجان قرار میدم،فقط ببینید این جور مقلد میتونید پیدا کنید؟

این دوست خوبم به تقلید از استاد راغب مصطفی غلوش میخونه

سال 82 که غلوش اومده بود زنجان ، پیش اون تلاوت کرد ، غلوش هم با نگاه هاش ، هم تعجب کرده بود هم تاییدش میکرد

البته فقط دو سه آیه رو هی تکرار میکنه ، امیدوارم خسته نشید از تلاوتش.....به جرات میتونم بگم تو ایران از این لحاظ تکه.....

سوره طه آیات 48 الی 52 - 1.77 مگابایت

دانلود

پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:

آگهی
(2011-09-19, 10:11 AM)محمد رضا ندرلو نوشته: سلام:یه تلاوت از دوست خوبم آقای جعفر مرادی ساکن زنجان قرار میدم،فقط ببینید این جور مقلد میتونید پیدا کنید؟

سال 82 که غلوش اومده بود زنجان ، پیش اون تلاوت کرد ، غلوش هم با نگاه هاش ، هم تعجب کرده بود هم تاییدش میکرد

البته فقط دو سه آیه رو هی تکرار میکنه ، امیدوارم خسته نشید از تلاوتش.....به جرات میتونم بگم تو ایران از این لحاظ تکه.....

سوره طه آیات 48 الی 52 - 1.8 MB
دانلود

سلام
خیلی زیباست...
مخصوصا نفس اول ورود به رست.
البته اواخر تلاوت دیگه از غلوش خارج میشه و آزادخونیه...

پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:

(2011-09-19, 10:11 AM)محمد رضا ندرلو نوشته: سلام:یه تلاوت از دوست خوبم آقای جعفر مرادی ساکن زنجان قرار میدم،فقط ببینید این جور مقلد میتونید پیدا کنید؟

سوره طه آیات 48 الی 52 - 1.8 MB
دانلود

سلام
اصلا خوب نبود!!! (عجب دروغ شاخ داری)
خیلی خوب بود هم باید به ایشون احسنت گفت و هم به شما که این تلاوت رو اینجا گذاشتید.
(فقط یادم باشه یه نکاتی رو راجب تلاوت ایشون بهتون بگم)

پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:

سلام
منم از خودم یه تلاوت میذارم . البته کیفیتش خیلی کمه چون ظاهرا با موبایل ضبط شده و کامل هم نیست.
بنده این تلاوت رو تو یه محفل انس با قرآن در یکی از محلات قدیم یزد خوندم (ولی خواهشا به تشویق ها توجه نکنید)

سوره مبارکه انبیاء
http://www.4shared.com/audio/L32-5ItL/an...zadeh.html

پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:

(2011-09-19, 02:36 PM)moztarzadeh نوشته: سلام
منم از خودم یه تلاوت میذارم . البته کیفیتش خیلی کمه چون ظاهرا با موبایل ضبط شده و کامل هم نیست.
بنده این تلاوت رو تو یه محفل انس با قرآن در یکی از محلات قدیم یزد خوندم (ولی خواهشا به تشویق ها توجه نکنید)

سوره مبارکه انبیاء

پیشنهاد می کنم دوستان تلاوتهاشون رو تو www.persiangig.com آپلود کنن. (البته قبلش یکی دو دقیقه وقت می ذارید برای ثبت نام تو سایتش تا اکانت بگیرید)
فواید:
چون ایرانیه فیلترش نمی کنن.
مثل خیلی از سایتهای آپلود بعد از یه مدت فایلتون حذف نمیشه.
سرعت دانلود از این سایت محدودیت نداره و بسته به اینترنتی که استفاده می کنیده. 4share سرعت دانلود رو برای اونایی که مثل ما رایگان ازش دانلود میکنن خیلی کم میکنه. من در حالت پر سرعت از 4share با سرعت حدودا 30 و 40 دانلود می کنم اما از این سایت با سرعت 128 دانلود میکنم.
سایتی که گفتم هنگام دانلود اجازه ی resum هم میده یعنی اگه با نرم افزار دانلود کنید و وسطای کار قطع بشه تو شروع مجدد دوباره از صفر دانلود نمی کنید و ادامه ی قبلی رو اضافه میکنید.. اما تو 4share اگه 99 درصد هم دانلود شده باشه و قطع بشه همش می پره و باید از صفر شروع کنید..
------------------------
خلاصه که رفتم تلاوتتون رو دانلود کنم و امروز که نمی دونم چرا اینطوریه سرعت اینترنتم اومده پایین یه مقداری با سرعت 6 دانلود کردم و وسطش قطع شد... ان شاء الله دوباره امتحان می کنم.

پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:

سوره مبارکه انبیاء

بسم الله الرحمن الرحیم
سلام علیکم

دوست عزیز جناب "moztarzadeh" تلاوت بسیار زیبای شما را گوش دادم ! فقط تنها چیزی که می توانم بیان کنم : احسنت بر شما !
صدای بسیار خوب و زلالی دارید ! نغمه ها را هم خوب ترکیب می کنید ! از تجوید هم غافل نیستید ! خلاصه اینکه لذت بردیم A03 ! دوستان هم خوب تشویق می کنند !!!

بنده حقیر نکته ای به نظرم نمی رسد که عرض کنم ! و اگر هم برسد قابل عرض نیست !
باز هم اگر تلاوتی دارید روی سایت قرار بدهید.

و من الله التوفیق
التماس دعا/ یاحق

« خداوند به همه چیز آگاه است »

امیدوارم فقط به همین یک آیه ایمان بیاوریم !

پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:

سوره مبارکه انبیاء

سلام
بالاخره موفق به دانلود شدم...
اول بگم که خیلی صدای زیبایی دارید.. یاد استاد طوسی افتادم..
تو متنتون نخوندم که تلاوت ناقصه.. اول که دیدم شش دقیقه است حس کردم کلش همینه و بخاطر وقت کم یه مقدار با عجله میخونید... حقیقت اینه که نوع اوج گیریتون رو نپسندیدم.. میشد خیلی یکدست تر و پله پله بالا برید.. مخصوصا آهنگی که تو آیه 53 استفاده کردید یه جورایی هنگام اوج گیری تو ذوق میزد.. احساس میشد که یکی دو نغمه جا افتاده تا به اینجا رسیدید.. اگه به تلاوت قرآء بزرگ هم توجه کنید می بینید که معمولا از جایی که شروع می کنند تا پیش از رسیدن به پرده ای که قرار اصلی تلاوتشونه پرده ای بالاتر رو نشون نمیدن مگه خیلی تدریجی و ظریف تر اونم در حد یکی دو درجه صوتی... حالا از هر روشی که بالا میرن فرقی نمی کنه.. شما بیات نوا رو بعد از اون دوگاه نخوندید و یه دفعه اوج مقام بیات رو حالا به نوعی ترکیبی اجرا کردید و بعد تو نفس بعدی تو درجات پایین تر نسبت به این اوج قرار اصلی تلاوت رو نشون دادید.. به نظرم تو همون آیه 53 بجای اون اوج اگه یه بیات نوا میخوندید و بعد ادامه تلاوت خیلی یک دست تر میشد اوج گیریتون..( الان چون خوابم میاد ممکنه اسم نغمات رو اشتباه نوشته باشم... حالا اسمم زیاد مهم نیست... منظور کلام مهمه که عرض کردم خدمتتون)
نکته ی دیگه ای که به ذهنم میرسه اینه که تک تک نفسهایی که میخونید منحصرا زیبا هستند اما وقتی کنار هم میذاریم یه کم عجله ای شدن و انگار خوب به هم نمی چسبن... مخصوصا تو شبی با قرآن که دیگه قاری محدودیت های جلسات قرآنی رو نداره می تونید با حوصله ی بیشتری مقامات رو جا بندازید... این تلاوت رو اگه نمی گفتید تو محفل قرآنی خوندید من فکر می کردم تو مسابقه خوندید... خیلی مسابقه ایه...
اما نکته سوم این که به قول موسیقی دانها تنظیم خوبی تو تلاوتتون نداشتید... معمولا هم رسم نیست که تو محافل قرآنی همینطور پشت هم و شکل تحقیق درسی بخونیم و بریم جلو... گاهی اوقات برگشتی هم به آیات قبل داشته باشیم و تکرار کنیم زیباتر میشه.. البته شما تو آیه 59 تکرار داشتید اما به نظرم دیر بود و تقریبا آیات زیادی رو بدون جاگذاری تو ذهن مخاطب رها کرده بودید...
خیلی خیلی زیبا...
آقا التماس دعا...
ببخشید بابت این جسارت...
فقط از دید یه مستمع نظرم رو گفتم..

پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:

جناب آقای عباسی خیلی از نکاتی که گفتید ممنون
همش درست بود به جز اون تیکه که گفتید بیات نوا رو نخوندم. خیلی نکات مهمی گفتید و خیلی هاش به ذهن خودم هم رسیده بود.
ولی من روش خوندن و اوج گرفتنم این نیست ، بنده شحات می خونم و از رست اوج میگیرم ولی چون اینجا محفل انس بود دیگه دل رو زدیم به دریا و گفتم یه جور دیگه بخونم که همینطور که فرمودید یه مقدار عجله ای شده البته این تلاوت حدود 15 دقیقه بوده که حالا بقیش کجاست نمیدونم! حتما مواردی رو که فرمودید اصلاح میکنم.
حالا برای اینکه روش اصلی خوندنم رو متوجه بشید یه تلاوت دیگه میذارم که آیات انتهایی سوره فتح رو خوندم فقط متاسفانه این تلاوت هم 5 دقیقه آخرش نیست!A05

http://www.4shared.com/get/-TGgXyTa/mozt...fath2.html

یاعلی

پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:

(2011-09-20, 11:28 AM)moztarzadeh نوشته: جناب آقای عباسی خیلی از نکاتی که گفتید ممنون
همش درست بود به جز اون تیکه که گفتید بیات نوا رو نخوندم. خیلی نکات مهمی گفتید و خیلی هاش به ذهن خودم هم رسیده بود.
ولی من روش خوندن و اوج گرفتنم این نیست ، بنده شحات می خونم و از رست اوج میگیرم ولی چون اینجا محفل انس بود دیگه دل رو زدیم به دریا و گفتم یه جور دیگه بخونم که همینطور که فرمودید یه مقدار عجله ای شده البته این تلاوت حدود 15 دقیقه بوده که حالا بقیش کجاست نمیدونم! حتما مواردی رو که فرمودید اصلاح میکنم.
حالا برای اینکه روش اصلی خوندنم رو متوجه بشید یه تلاوت دیگه میذارم که آیات انتهایی سوره فتح رو خوندم فقط متاسفانه این تلاوت هم 5 دقیقه آخرش نیست!A05

http://www.4shared.com/get/-TGgXyTa/mozt...fath2.html

یاعلی

سلام
منظورم از بیات نوای جا افتاده.. بعد از نفس دوم بود.. شما تو نفس اول نوا خوندید و رفتید به دوگاه و صداتون رو منتقل کردید به درجات بالاتر از پرده ی استغاذه اما بعد از این دوگاه که شما خواستید دوباره اوج بگیرید که نتیجش شد دوگاه نفس چهارم یه نوای دیگه قبل از این دوگاه لازم بود.. یعنی همون کاری که مثلا استاد عبدالباسط میکنه که ایشون تو تلاوتهاشون سه بار از نوا کمک میگیره برای بالاتر رفتن...
این تلاوت دوم رو هم ان شاء الله اگه با این اینترنت نفتی من دانلود شد گوش میکنم و حتما استفاده خواهم کرد اگه امروز نشد هم شب که سرعت بالاتره دانلود میکنم... هنوزم پیشنهاد میدم تو 4shared آپلود نکنید.. خیلی سرعت دانلودش کمه...

پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:

سلام

تلاوت حقیر در جلسه قرآن خودمان که بصورت سیار برگزار میشود. هفته قبل افتخار برگزاری جلسه در منزل ما بود.

http://www.4shared.com/audio/4z-PKAvD/Kh...2lite.html

منتظر نظرات دوستان هستیم . پرده رو کمی بالا گرفتم بخاطر همین شکست های صوتی کمی هستش . A03

[عکس: quran.png]

.: سایت قاریان قرآن کریم جمهوری اسلامی ایران :.
[عکس: 7276d23355c.png]

پاسخ }}}}
سپاس شده توسط: