تبلیغات شما در انجمن قاریان (بهمن ۲۳, ۱۳۹۴)

دعوت از دوستان و قاریان قرآن کریم برای همکاری بیشتر در انجمن قاریان (بهمن ۲۳, ۱۳۹۴)

رتبه موضوع:
  • 10 رای - 4.4 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سی و دومین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم
راستی اون تلاوت رو هم گوش کردم ولی نظرم در مورد استاد عوض نشد!!!
پاسخ }}
سپاس شده توسط: sj.jamali
آگهی
تقبل الله...

پاسخ }}
سپاس شده توسط:
من فکر می کنم عمر تلاوتی استاد ابو القاسمی تمام شده و باید فرصت را به جوانترها بدهند. متاسفانه در سیمای قرآن و شبکه تلاوت و رادیو قرآن، تلاوت برخی ها بخش های زیادی را اشغال می کند در حالی که چندان هم خوب نمی خونند.
پاسخ }}
سپاس شده توسط: farhang.b
سلام .
درسته استاد به دلیل جانبازی از ناحیه ی سینه و کمی هم افزایش سن مثل جوانی شان تلاوت نمی کنند اما خب این تلاوت ها هم باز باارزش است . قاری جوان صدای کوک شده ای دارد و قاری مسن نیز کوله باری از معارف را
ولی من هم فکر می کنم که تاحدودی تلاوت های پخش شده کارشناسی شده نیست . ولی اگر بخواهیم از این طرف نقد کنیم میشه گفت شبکه قرآن و نیز شبکه های رادیویی قرآنی روند رو به رشد خوبی دارند.

تنها برداشتن يك قدم به سوي او كافي است . . .
پاسخ }}
سپاس شده توسط: A.Ghasemzadeh ، سـجـّـا د
من مخالف این جمله هستم که (جا رو به جوون تر ها بدهند)
شما توجه کنید که افرادی نظیر محمود منشاوی و غلوش با وجود سنین بیش از هفتاد سال هنوز تلاوت می کنند و این تلاوت ها علی رغم کلی ایراد و فالش پخش مستقیم هم می شه. ایراد کار ما اینجاست که ظرفیت پخش تلاوت در صدا و سیمای ایران خیلی محدوده و به ناچار شما می گید که قدیمی تر ها برن تا جوون تر ها بیان و بخونن. ما باید خیلی بیشتر از این ها ظرفیت زمانی در صدا و سیما داشته باشیم مختص تلاوت قرآن تا هم جوون تر ها بخونن هم پیشکسوت ها.

پاسخ }}
سپاس شده توسط: یانور ، A.Ghasemzadeh ، سـجـّـا د
بسم الله الرحمن الرحیم

سلام بر دوستان

صرفا جهت عرض ارادت و احترام به خدمت پست می گذارم

ان شاء الله دوستان حلال کنند بنده رو به خاطر این که محضرشون نبودم

نگید چه ربطی داشت......  A15

التماس دعا
عضو مجمع قاریان آباده
پاسخ }}
سپاس شده توسط: A.Ghasemzadeh ، A.Maarefi
علیکم السلام چه ربطی داشت؟؟؟!!!
پاسخ }}
سپاس شده توسط: A.Maarefi
سلام علیکم جناب اقای جمالی عزیز درسته باید به جوان ها میدان داد تا بخوانند و استعداد های هن ها شکوفا شود ولی حاج احمد ابوالقاسمی قاری هست که تلاوت هایش کهنه نمیشود و همه تلاوت های ایشان محکم و عالی است به نظر من نباید برای این که نظر بدهیم کسی را خراب کنیم که خودش استاد همه ی ماست.

پاسخ }}
سپاس شده توسط: