انجمن تخصصی قاریان قرآن کریم

نسخه‌ی کامل: اللهم صل علی محمد و آل محمد
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
صفحات: 1 2 3 4
بسم الله الرحمن الرحیم

خدایا بر محمد ( ص ) و خاندان پاکش سلام و درود .

همان که همه چیز از اون شروع شد ، همان که چکیده تمام هستی ست ، همان که تمام هست و نیست ما از اوست ...

خدایا تورا هزاران هزار و هزار شکر میگویم که مرا مسلمان آفریدی و پیرو عزیزترین بنده ات ، حضرت محمد ( ص ) .

خدایا من به مسلمان بودنم و به شیعه بودنم میبالم که تمام این دنیا و آن دنیایم خلاصه میشود در یک واژه و یک کس ... حضرت محمد ( ص )

که این اسم آمیزه ایست از ، فاطمه (س) و علی (ع) و حسن(ع) و حسین(ع) و سجاد(ع) و باقر(ع) و صادق(ع) و کاظم (ع) و رضا (ع) و تقی (ع) و نقی (ع) و عسگری (ع) و ........................ م ح م د (عج ) ..............................

و من چه خوشبختم وقتی همه را یک جا دارم ...

خدایا سلام و درود و محبت و علاقه مرا به حضرتم ، مولایم ، پیامبرم ، محمد ( ص ) برسان و ایشان را از نیاز من آگاه ساز تا باشد دستم را بگیرد و مرا بیش از پیش به تو نزدیک گرداند ... من همیشه ، هم در این دنیا و هم در آن دنیا و از همه مهمتر در لحظه کنار رفتن پرده ها از دیده ها و فشار قبر و پرسش و پاسخ ها و ......................... پل صراط ، که تجسم روزگار این دنیایی من است ، به مدد و یاریشان نیاز دارم و محتاجم ...

........................................................................ تنهایم نگذار ...............................................................................
فقط میتونم بگم مشخصه که چه حال معنوی جناب منتظر دارن ، خوش به حالشون

فکر میکنم یه حالت طربی بهشون دست داده باشه ، جناب آقای صفری از ته دل برای من هم یه آهی بکشید...A40

بسم الله الرحمن الرحیم

اللهم صل علی محمد و آل محمد

خدایا سلام یک بنده گناهکار را به بهترین مخلوق عالم میرسانی ؟

خدایا چطور میتوانم حق رسول خدا را به جا آورم ؟ آیا به اندازه تمام عمرم اگر صلوات بفرستم ، حقشان ادا میشود ؟
یا اینکه ...
چند شب پیش ، تصمیم گرفتم که چهله ای بگیرم و هر شب دعایی را انتخاب کنم و در محضرت اظهار عجز کنم چرا که ... اللهم صل علی محمد و آل محمد و ترحم علی عجزنا و اغثنا بحقهم ... ذکر شب و روزم شده بود اما ...

خدایا ...

حرفهای دلم را بخوان ... حرفهای دلم را دریاب که ... خدایا چقدر شرمنده درگاهتم ...
A23

اللهم صل علی محمد و آل محمد من الان الی قیام یوم الدین

Ermia

سلام درودبرامام عصر
خدایا!

اتش مقدس شک را چنان در من بیفروز تا همه یقین هایی را که بر من نقش کرده اندبسوزد و انگاه از پس توده این خاکستر لبخند مهراوه بر لب های صبح یقینی شسته از هر غبار طلوع کند.
بسمه تعالی

اللهم صل علی محمد و آل محمد
سلام علیکم

دوستان عزیزم توجه داشته باشید که اینجا ختم صلوات نیست !! بلکه باید دل نوشته های خودتون حول محور جمله مقدس " اللهم صل علی محمد و آل محمد " رو در این تایپک بیان کنید.

موفق باشید

التماس دعا.یاحقA03
صلوات برای آن است که راه بهشت گم نشود

مرحوم دولابی
صلوات به رخ کشاندن سردمداران مبارزه با زور و زر و تزویر و اعلام آمادگی و اعلام بیعت برای این مبارزه شرافتمند است...
بسم الله الرحمن الرحیم

[b] اللهم صل علی محمد و آل محمد [/b]

[b]***************[/b]

[b]اللهم عجل لولیک الفرج[/b]

صفحات: 1 2 3 4