انجمن تخصصی قاریان قرآن کریم

نسخه‌ی کامل: اطلاع رسانی در مورد برنامه های رادیو قران و شبکه قران
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
صفحات: 1 2
بسم الله الرحمن الرحیم
به نظر این تاپیک مهمی میتونه باشه
هر کسی از دوستان که اطلاعی از برنامه های رادیو شبکه قران داره در این تاپیک قراره بده.اعم از برنامه های آموزشی صوت و لحن و تجوید،تفسیر قران،معارف اهل البیت و الی آخر.
اگه مدیر محترم بتونه این تاپیک رو یه طوری به سهولت در اختیار عموم قرار بده خیلی خوب میشه.
مثلا همین چند روز پیش به مناسبت سالگرد وفات استاد مصطفی اسماعیل رادیو قران برنامه ای رو پخش کرد که بنده اطلاعی نداشتم و شاید بسیاری از دوستان.
اگه دوستان بیان اینجا و اطلاع رسانی کنن خیلی خوب میشه.
مثلا من از خودم شروع میکنم:
1-رادیو قران شبهای دوشنبه ساعت 8 شب برنامه ای تحت عنوان مصباح پخش میکند با موضوعیت آموزش صوت و لحن که استاد برنامه آقای ابوالقاسمی هستن.این برنامه شامل سه بخشه:
بخش اول:شامل توضیحات استاد ابوالقاسمی و مباحث آموزشی صوت و لحن
بخش دوم:پخش تلاوت افراد و یا حضور خود آنها در استودیو و تلاوت در محضر استاد ابوالقاسمی که استاد نکاتی را به ایشان گوشزد میکنن و در واقع یه کلاس قرانه.
بخش سوم:پاسخ به سوالات شنودگان
2-هر روز ساعت 3 بعد از ظهر به جز جمعه ها یک تلاوت به درخواست شنودگان پخش میشد و پس از اتمام تلاوت یکی از اساتید کشوری در مورد آن توضیح میدهند.مثلا امروز تلاوت استاد علی البناء را شامل قصار السور پخش کردند و سپس استاد حنیفی در مورد استاد و تلاوتشان بحث کردند.
3-روزهای جمعه از ساعت 3 بعد از ظهر الی 9 شب برنامه ای تحت عنوان تلاوتها و مدایح درخواستی پخش میشود که شنودگان میتوانند با ارسال پیامک به شماره 30000100 تلاوت و یا مدیحه خود را درخواست کنن.
4-هر شب ساعت 11 شب هم تلاوتهایی از بزرگان قرا از رادیو قران پخش میشه که مثلا من میدونم دوشنبه شبها استاد شحات پخش میکنن.
ان شاء الله که دوستان حضور فعال در این تاپیک داشته باشن و زمان پخش برنامه هایی رو که مطلعند چه از شبکه قران و چه از رادیو قران در اختیار دیگران هم قرار دهند.
موفق باشید
سلام،
خب برید از تو سایت رادیو قرآن ببینید!!!
radioquran.ir
حالا ممکنه یه برنامه ای یا ویژه برنامه ای رو تو سایتش نزده باشن
یا مثلا تو سایت شبکه قران که شبها تلاوتهای مجلسی میذاره من همین چند وقت پیش نگاه کرده دیدم هنوز برنامش مال 40 سال پیشه و خیلی وقت بود که به روز نشده بود
سلام به همه دوستان

حقیقتش من خودم خیلی وقت نمیکنم تلویزیون ببینم یا رادیو گوش بدم،گاهی اوقات برنامه بیان جاودان شبکه قرآن و برنامه اسراء که شبکه قران مدتیه گذاشته رو میبینم.
غرض از قرار دادن این مطلب توسط بنده اطلاع رسانی برنامه سه شنبه بیان جاودان این هفته هست که معمولا سه شنبه ها باحضور استادموسوی برگزار میشه ،این هفته قرار هست استاد بنده ،جناب آقای رحیمی هم تشریف بیارنA03

بسم الله الرحمن الرحیم
امروز مورخ 30/11/90 از ساعت 19 الی 21 ویژه برنامه ای به مناسبت سالگرد وفات استاد شعبان عبدالعزیز صیاد قرار است که از رادیو قران پخش شود.
در ضمن در این برنامه قرار است تلاوتی از استاد پخش شود که برای اولین بار که از رادیو قران پخش میشود.
هفته پیش هم ویژه برنامه ای به مناسبت سالگرد استاد شحات بود که بنده متاسفانه به خاطر مشکلی نتونستم اطلاع رسانی کنم.تلاوت سور مومنون،اعلی و شمس ایشان هم برای اولین بار از رادیو قران پخش شد که بنده خودم تا حالا نشنیده بودم.
(۱۳۹۰-۱۰-۱۲, ۱۲:۱۸ ق.ظ)حافظ نوشته: [ -> ]سلام به همه دوستان

حقیقتش من خودم خیلی وقت نمیکنم تلویزیون ببینم یا رادیو گوش بدم،گاهی اوقات برنامه بیان جاودان شبکه قرآن و برنامه اسراء که شبکه قران مدتیه گذاشته رو میبینم.
غرض از قرار دادن این مطلب توسط بنده اطلاع رسانی برنامه سه شنبه بیان جاودان این هفته هست که معمولا سه شنبه ها باحضور استادموسوی برگزار میشه ،این هفته قرار هست استاد بنده ،جناب آقای رحیمی هم تشریف بیارنA03

چهارشنبه ها از ساعت 16 الی 17 شبکه قرآن بیان جاودان با موضوع صوت و لحن با حضور استاد خاکی
سلام دوستان

برنامه ستارگان تلاوت درسالگرد رحلت استاد شعبان صیاد ساعت 19 امشب؛رادیو قران

متن پیامکی که امروز برام اومده وشاید برای شما دوستان هم اومده باشه،برای اطلاع دوستان قرار دادم.


سلام وعرض ادب ...دوستان گرامی این تاپیک بروز شد اگر برنامه ای در شبکه قرآن و رادیو قرآن هست میتونید در این تاپیک

اطلاع رسانی کنید. باتشکر
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام
پخش مستقیم و زنده طولانی ترین محفل انس با قرآن کریم در طلیعه ماه مبارک رمضان از شبکه قرآن و معارف سیما
بزرگترین محفل انس با قرآن کریم در طول سال همه ساله در حضور رهبر معظم انقلاب و با حضور جامعه قرآنی کشور در ابتدای ماه مبارک رمضان برگزار می گردد و قراء، حفاظ، گروه های تواشیح و همخوانی، مبتهلین و دعا خوانان برگزیده کشور در آن به اجرای برنامه می پردازند. امسال این مراسم از ساعت 15 روز چهارشنبه ان شاءالله به صورت زنده و مستقیم از سیمای قرآن پخش می شود.
سلام
پخش دیدار آقا با قاریان تو کنداکتور شبکه قرآن نیست!
نکنه پخش زنده نمی کنن؟
صفحات: 1 2