انجمن تخصصی قاریان قرآن کریم

نسخه‌ی کامل: مقطعی به سبک امام القراء شیخ محمد رفعت از آقای فیضیان
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
[align=CENTER][b][size=medium]مقطعی از آیات انتهایی سوره مبارکه اعراف و آیات ابتدایی سوره مبارکه انفال آقای فیضیان به سبک امام القراء شیخ محمد رفعت

Ermia

کدوم تلاوت؟

آها اون بالاست

دیدم

جالبه.خیلی جالبه.استاد رفعت توی ارتفاعات تلاوت میکردن و صدای ناب و بازی دارن
من عاشق استاد بزرگ شیخ محمد رفعت هستم استاد ابوالقاسمی می گفت که به نظرش تنها چیزی که صدای شیخ رو اینقدر استثنایی می کنه معنویت خاصی که در تلاوت ایشون هست ایشون می گفتند معنویت تلاوت شیخ محمد رفعت باعث میشه بتونه از صوتش نهایت استفاده رو بکنه

من هم هر وقت تلاوت های استاد بزرگوار شیخ محمد رفعت رو می شنوم اصلا یه حس عجیبی بهم دست میده خیلی ممنون دوست عزیز از این که این تلاوت رو گذاشتیدA57
بسم الله الرحمن الرحیم .
تلاوت جالبی بود . به نظرتون تقلید از سبک ایشون سخته ؟؟
قاریان بزرگی همچون استاد شیخ محمد اللیثی و دیگران که نمیشناسمشان و چندی از ایرانی ها و حاج حامد شاکر نژاد و استاد حاج سعید طــوسی و دیگر قاریان که باز هم نمیدونم در بعضی مقاطعشون از ایشون خوندند .

بله . معنویت خاصی هم دارد تلاوت های این بزرگوار . ایشان یک قاری به تمام معنا بودند . فکر کنم همین روز ها هم سالروز ارتحالشان باشد((22 اردیبهشت)) اگر اشتباه نکنم.
انشاءالله خداوند توفیق دهد که قاری عاملی شویم . انشاءالله .
مقطعی از آیات انتهایی (52-61) سوره مبارکه نجم و آیات ابتدایی (1-6)سوره مبارکه قمر آقای محمد رضا فیضیان به سبک امام القراء شیخ محمد رفعت
دانلود

لطفا نظر خود را در مورد این تلاوت ارسال فرمایید.
با تشکر از تلاوت زیبایی که قرار دادید.
من هم عاشق سبک دلنشین و روح نواز استاد رفعت هستم. استاد شاکرنژاد هم به تازگی در تلاوت هاشون از قطعات استاد رفعت استفاده می کنند .
یکی از بهترین رفعت خون های ایران استاد رحیم خاکی هستند که این قطعه ی کوتاه از ابتدای سوره قلم به سبک استاد رفعت با صدای استاد خاکی رو تقدیمتون می کنم:
(۱۳۹۱-۰۲-۳۱, ۰۲:۰۵ ب.ظ)quran123456 نوشته: [ -> ]
مقطعی از آیات انتهایی سوره مبارکه اعراف و آیات ابتدایی سوره مبارکه انفال آقای فیضیان به سبک امام القراء شیخ محمد رفعت

خیلی تیک داشت
این دیگه نوبرش بود
ببخشید این سخنی که فرمودید دقیقا یعنی چی؟!!!