انجمن تخصصی قاریان قرآن کریم

نسخه‌ی کامل: تلاوت های مفقود
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
صفحات: 1 2
با سلام و قبولی طاعات
اگر از شما بپرسند که چه تلاوتهایی از اساتید معزز عبدالباسط عبدالصمد و محمد المنشاوی مفقود هستند شما چه پاسخی میدهید؟ آیا اطلاعی دارید؟

اگر از من بپرسند، می میگویم تلاوتهای دو بزرگوار در اندونزی سال 1955 به حق جز تلاوتهای زیبا و در عین حال مفقود هستند و تا به حال اثری از آنها یافت نشده است. اما ممکن است بپرسید، از کجا معلوم که چنین تلاوت هایی اصلا وجود دارند که حالا مفقود هستند.

1) این دو بزرگوار در سال 1955 به اندونزی مسافرت کردند و در آنجا به تلاوتهایی پرداختند. عکس های زیر گویای ان موضوع است

[عکس: Basit_Minshawi_Reciting_Indonesia_1955.jpg]

[عکس: Minshawi-abdul_basit-indonesia.jpg]

[عکس: Minshawi_Basit_Reciting_Indonesia_1955.jpg]

2) خود شیخ منشاوی درباره مردم اندونزی چنین گفته:
لم أر استقبالاً لأهل القرآن أعظم من استقبال الشعب الإندونيسي الذي يعشق القرآن بل ويستمع إليه في إنصات شديد ويظل هذا الشعب واقفاً يبكي طوال قراءة القرآن مما أبكاني من هذا الإجلال الحقيقي من الشعب الإندونيسي المسلم وتبجيله لكتاب الله.

پس در نتیجه قطعا تلاوت هایی در اندونزی انجام شده و قطعا صدای آن ها ضبط شده چون ایشان در آن سال کاملا شناخته شده بودند.

شما نظری دارید؟
مثل اینکه کسی نظری نداره...
حالا من یه سئوال دیگه بپرسم
از دوستان کسی هست که با موسسات قرآنی در اندونزی آشنا باشه؟ یا مثلا با قاریان کشور اندونزی در ارتباط باشه؟
(۱۳۹۱-۰۵-۲۶, ۱۲:۴۰ ق.ظ)mahmood نوشته: [ -> ]مثل اینکه کسی نظری نداره...
حالا من یه سئوال دیگه بپرسم
از دوستان کسی هست که با موسسات قرآنی در اندونزی آشنا باشه؟ یا مثلا با قاریان کشور اندونزی در ارتباط باشه؟

سلام
کلا مردم اندونزی مردمی هستند بسیار منفعل!!!!برای مثال یک قاری مطرح به کشورشون سفر می کنه بعد از فوتش تازه می فهمی به اندونزی هم رفته!!!A05
حالا تازه الان بهتر شدن نسبت به قبل!!مثلا اگه الان یه قاری مطرح بره اونجا تقریبا سه سال بعد ممکنه مطلع بشید فقط!!!حالا تلاوت ها بماند!!!A05من فکر نمی کنم کسی بتونه اون تلاوت ها رو پیدا کنه مگر این که خودتون سفری به اون کشور داشته باشید.A28
A16
واقعا حیـــــــــــــف.
سلام.من حرف آقای mahmoodرو تایید میکنم.مثلا استاد مصطفی اسماعیل تلاوت سوره ی حجرات-ق رو در یک مجلس عروسی داشتند که واقعا زیبا بود که من خودم تا نشنیدم باورم نمیشد ولی نمیدونم چیجوری فایل رو برای دانلود بزارم تا بقیه هم استفاده کنن. A03

Ermia

آقا حجرات ق 2 ساعتی رو که نمیگی؟!!!!!!!!! A22
2 ساعت؟؟ تا حالا نشنیدم
خب حجمش چقدره؟ رو مدیافایر بذار
میشه لینک دانلود این دو ساعتیه رو هم بذارید.ممنون A03

نه حجرات 2ساعتی نیست.50 دقیقه ایه.

سلام.چه جوری تلاوت رو روی سایت بذارم.لطفا توضیح بدید چون دفعه ی اولمه.
(۱۳۹۱-۰۶-۰۷, ۱۱:۳۸ ق.ظ)hoseinnamjoo نوشته: [ -> ]سلام.چه جوری تلاوت رو روی سایت بذارم.لطفا توضیح بدید چون دفعه ی اولمه.

سلام علیکم

فایل رو در سایت هایی که فضای رایگان برای بارگذاری در اختیار کاربران قرار میدن آپلود کنید یا در انجمن پیوست کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر ، به اینجـــــا بروید.
سلام.جنابparsa beheshtiمیشه این تلاوت حجرات-ق2ساعتی رو که میگید برای دانلود بزارید.ممنون.
صفحات: 1 2