انجمن تخصصی قاریان قرآن کریم

نسخه‌ی کامل: کــــــــــــــــــهف (شبه برنامه اسرا در انجمن)
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
سلام علیکم.
به نظرم کارشناسای سایت مقاطع ک.تاه از قرا مختلف رو بذارن بعد کاربران سایت اونها رو تقلید کنن و بذارن تو سایت کاربری که بهتر تقلید کرد ازش به هر نحوی تقدیر بشه.
(اصلا فکر نکنید اسرا رو دیدما.خیر من از قبل قبل ها این طرح رو داشتم اما به دلیل مسائل A65 نمیگفتم.....منم که خجالتی.
اسمشو بذاریم کهف..نه؟؟؟ خوبه... لااقل یه تفاوتی با اسرا داشته باشه
(۱۳۹۱-۱۲-۲۸, ۰۲:۱۹ ب.ظ)محمد حسن احمدی نوشته: [ -> ]سلام علیکم.
به نظرم کارشناسای سایت مقاطع ک.تاه از قرا مختلف رو بذارن بعد کاربران سایت اونها رو تقلید کنن و بذارن تو سایت کاربری که بهتر تقلید کرد ازش به هر نحوی تقدیر بشه.
(اصلا فکر نکنید اسرا رو دیدما.خیر من از قبل قبل ها این طرح رو داشتم اما به دلیل مسائل A65 نمیگفتم.....منم که خجالتی.
شما دوستان رو راضي كن يه تلاوت همينجوري از خودشون بذارن تو سايت ، مسابقه پيش كش.. اينجا خيلي از كاربران ترجيح ميدن تنها به صورت متني قاري باشن تا صوتي..!
سلام آقای احمدی
اگه منظور شما مسابقه است دوستان برنامه هایی رو برای بعد از عید در نظر گرفتند همون مسابقه رومیگم
(۱۳۹۱-۱۲-۲۸, ۰۴:۱۱ ب.ظ)مسعود عباسی نوشته: [ -> ]
شما دوستان رو راضي كن يه تلاوت همينجوري از خودشون بذارن تو سايت ، مسابقه پيش كش.. اينجا خيلي از كاربران ترجيح ميدن تنها به صورت متني قاري باشن تا صوتي..!
ممنون از شما ولی فکر می کنم دلیل اینکه استقبال نمیشه اینه که کسی به تلاوتهایی که می ذاریم توجه نمی کنه!! خودم 3 تا گذاشتم ولی هیچکس هیچ نظری راجع بهش نذاشت!
من خواهش میکنم دوستان یه مقطع از یکی از قرا بذارن اگه استقبال نشد بعد...
اول مقطع راحت.نه اینکه همین اول برید یه الحاقه حامد رو بذاارین...
تشکر میکنم.
(۱۳۹۱-۱۲-۲۸, ۰۶:۵۹ ب.ظ)shahat0 نوشته: [ -> ]
(۱۳۹۱-۱۲-۲۸, ۰۴:۱۱ ب.ظ)مسعود عباسی نوشته: [ -> ]
ممنون از شما ولی فکر می کنم دلیل اینکه استقبال نمیشه اینه که کسی به تلاوتهایی که می ذاریم توجه نمی کنه!! خودم 3 تا گذاشتم ولی هیچکس هیچ نظری راجع بهش نذاشت!
البته منظور من كساني بودند كه مدتهاست عضو سايت هستند و تنها از امكانات چت روم اون استفاده مي كنند و تا به حال تلاوتي ازشون شنيده نشده...
سلام
تجربه ي من در اين سايت نشون مي ده كه كاربران زياد اهل تقليد و تمرين و مسابقه و اين برنامه هاي سخت نيستند. اما براي اين كه حرف آقاي احمدي هم بي پاسخ نمونه من اين قطعه رو به جهت امتحان پيشنهاد مي كنم تا ببينيم آيا استقبال مي شه يا نه. تبليغ اين تاپيك هم با خود ايشون و ساير دست اندركاران سايت. يك قطعه ي حدود يك دقيقه اي از تلاوت سوره ي بقره ي استاد منشاوي كه زياد هم سخت نيست اما به شدت زيباست...
.
آيات 193 و 194 از سوره ي بقره
.
دوستاني كه معتقدند تلاوت هاي استاد منشاوي ساده هست هر كدام از مقاطع تاپيك زير را كه دوست دارند تقليد كنند و اينجا بذارند تا اين سادگي رو به سايرين اثبات كنند...
بسم الله...
(۱۳۹۲-۰۱-۰۴, ۱۱:۲۳ ب.ظ)مسعود عباسی نوشته: [ -> ]
دوستاني كه معتقدند تلاوت هاي استاد منشاوي ساده هست هر كدام از مقاطع تاپيك زير را كه دوست دارند تقليد كنند و اينجا بذارند تا اين سادگي رو به سايرين اثبات كنند...
بسم الله...
سلام علیکم
به نظر من از قراء دیگه هم بذارید یعنی : منشاوی-شحات-مصطفی اسماعیل-کامل یوسف .))